Oznámkuj učitele!
Akademické gymnázium v Praha 1 - Nové Město

Akademické gymnázium

Praha 1 - Nové Město, Praha 1
střední škola
Štěpánská 22
PaedDr. Milan Štěrba

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


chOdí Sem někteří chytří lidé

nejlepsi volba pro kožichy

prdel rohlik

tahle škola vám toho dá opravdu hodně: stres, smutek, nervozitu, 0 hodin spánku ... mně osobně dala deprese a sebepožkozování z toho jak se tam cítím na piču nelezte sem pokud si nechcete zkazit život

zatím druhák. brečela jsem čtyřikrát. čeština 2x, dejak 1x a matika 1x. dám update

Zachary Bollen

Nejlepší škola! Když člověk chce, naučí se toho strašně moc.

Ale nahodou ta skola neni tak tezka. Delam tady stejny hovno jak na zakladce a mam dvojky/trojky :))

Škola, co má sice znělé jméno, avšak studenti jsou trosky, co se od rána do noci biflují látku od zakomplexovaných profesorů, kteří si svůj vztek vylévají právě na nás.

boží!

hate this school!!!!!

nenavidim tam chodit

Love it here:)

Má smysl pokud chcete jít na matiku, chemii, fyziku nebo francouzštinu

Pokud na tuhle školu půjde někdo kvůli jazykům , bude hodně zklamaný. Němčina a Španělština jsou na nic

Jsem tu spokojený, ale mrzí mě pár magorů, profesorů, kteří kazí jak výuku, tak jméno školy.

na škole je leda dobrá matika, chemie, biologie a fyzika.zbytek predmetu jde na druhou kolej.do skoly chodime smutni, vystresovani a s odporem.

nejpitomější škola na světě!

Nejlepší škola. Tenhle gympl vám opravdu dá do života mnoho.

jo

Velmi skvělé gymnázium!

Poznámky

Vladimír Skolil Největší frajer. Hodiny s ním jsou zábava

Petr Churan PhDr. Příklad profesora, jehož přístup k Vám (jako ke třídě) a k prezentaci úplně zkazí předmět. Pořád parazituje s >de facto>, v každé větě. Prezentace nepoužitelné ústní projev nepříjemný.

Jaroslav Němec Přestože učí češtinu, rád používá cizí slova a upevňuje trend >germanizace> češtiny. Výklady jsou jak popisy obrazů, často trvá na věcech, které jsou čistě záležitost studenta (např.: sešit a jestli si zapisuje). Zkouší i z obrazů doby, při výkladu jazyka má mezery.

Tereza Hornová Mgr. Nejlepší angličtinářka ever!!

Michal Grebeň Mgr. Má moc dlouhé vlasy, měl by si je ostříhat...

Miroslav Srp Mgr. Pane profesore, Váš příspěvek z 11/30/2011 je skutečně nenápadný. Příště byste si mohl dát ještě lepší hodnocení ;-)

Petr Churan PhDr. Když pominu úchylku pana profesora na náboženství a jeho postranní úmysl nás vyprovokovat k tomu, abych se s ním pustili do hádky (asi se nudí?), tak je to ten nejlepších a nevtipnějších profesorů na škole.

Michal Grebeň Mgr. Kdyby měl pan profesor srdce, trochu ochoty, negestikuloval by jako šílený, neukazoval nám stále, co nového se naučil na klavír, netvářil by se jako kdyby kousl do citrónu, nepředstavoval by si, že žije ve Starověkém Římě a neměl předsudky, tak by to byl celkem dobrý profesor.. přestaňme ale snít.

Michaela Minaříková Mgr. ty běžkařský kalhoty all day long?! :D

Tereza Hornová Mgr. Jedna z nejlepších angličtinářek, její hodiny jsou zábavné a těším se na ně. Je ochotná nám kdykoliv pomoci a je chápavá. Není pravda, že by měla své oblíbence a opravdu není její vina, že někoho angličtina/zsv prostě nezajímá... C:

Iva Stodolová Je to dobrá kantorka. Její hodnocení v testech je ale závislé na vztahu k žákovi... Jedničkáři mají jedničky mnohem snáze, než ostatní. To je velká škoda.

Svatava Jiroušková Mgr. Jsem trochu zděšená z ostatních komentářů. Já sice na matiku nejsem nějak geniální, ale v pohodě to u ní zvládám. Líbí se mi, že látku nevykládá jak pro úplný kretény, k čemuž mají mnozí jiní profesoři těchto předmětů sklony. Můj osobní názor je, že pokud s ní má někdo problémy, tak si za to může sám. Středoškolská matika mi nepřijde zas tak těžká aby jí i negénius nemohl zvládnout aspoň na 4... Co se týká toho, jestli je nebo není milá, nějak extra. Jsou sympatičtější lidi. Rozhodně je spravedlivá a upřímná. Takže ano, občas někomu i nadává.

Jana Hirnšálová Mgr. Upřímně - vůbec neumí učivo vysvětlit, skáče od tématu k tématu a používá poučky, kterým sama nerozumí.

Jaroslav Němec Na povinných předmětech pravda nemusí být nic moc, ale na semináři je nepřekonatelný. Hodiny jsou výborně strukturované, přehledné a zajímavé. Je to výborná příprava k maturitě i na vysokou školu - vlastní zkušenost.

Svatava Jiroušková Mgr. Nejhorší učitelka na škole. Nic nevysvětlí, neprocvičí a všechno chce. Motivace u ní žádná. V hlavě má sice fyziky hodně, ale předat nám ji neumí. Škoda slov, kéž by se po prázdninách rozhodla pro jiný ústav, aby trápila jinde. Nejlépe ovšem nikde.

Vladimír Skolil Skolda je fajn :) v hodině je klid, má to řád a i přes to je hodina příjemná :)

Veronika Knapová Mgr. Kdyby jen ona sama věděla, o čem vykládá a neměla tak šílenou výslovnost...

Hana Potužáková RNDr. Přísná a ironická, ale skvělá. :)

Tereza Hornová Mgr. TEACHER OF THE YEAR! kdo říká něco jiného lže a svým chováním se uvádí do omylu.

Svatava Jiroušková Mgr. Nejhorší učitelka na škole.

Otakar Bárta Mgr. Není to špatný kantor. Jeho hodiny jsou zábavné. Jen ty jeho testy. Někdy se vyhýbají tématu. Tudíž nikdy nevíte, co si zrovna připraví. Ale jinak se snaží být spravedlivý. A co se týče kvalifikace, nehodnotí moc průměry a vždy o něco přilepší.

Hana Potužáková RNDr. Kéž by bylo ve školství více takovýchto profesorů. Mám tuto profesorku na chemii a můžu říct, že patří k těm nejlepším. Svůj obor ovládá dokonale, je spravedlivá. Strašně si jí vážím, za jinou bych neměnil. Klobouk dolů.

Jana Hirnšálová Mgr. Dosti náladová, většinou spíše neochotná pomoci. Učí z prezentací, které najde na internetu. Její vlastní chybu není schopna přiznat. Chemie mě na ZŠ bavila, ale bohužel paní profesorka mi ji dokázala zhnusit.

Miroslav Srp Mgr. Ví, že tomu nikdo moc nerozumí a tomu přizpůsobuje testy, ale jako člověk a třídní super!

Veronika Pešatová Mgr. Je nejlepší! Vynikající, téměř vysokoškolský výklad a systém zkoušení a velice profesionální přístup k žákům. Každého hodnotí individuálně, což se některým může zdát nespravedlivé, ale když se nad tím zamyslíte, ve skutečnosti je to úplně naopak. Je vidět, že ji látka zajímá (hlavně je to amerikanofil :D) a dokáže vypíchnout to nejdůležitější. Z jejích hodin si hodně odnesete, spoustu věcí vám objasní. Pro mě jasná kapacita na škole.

Dana Trkovská Mgr. Neuvěřitelně spravedlivá profesorka, má svůj systém učení skrze prezentace, kterým není zase tak těžké porozumět. Testy jsou vždy na stejném principu (teorie+příklady).

Dana Trkovská Mgr. Učitelka je neochotná a neumí látku vysvětlit.

Iva Stodolová je to výborná profesorka! jedna z nejlepších na škole.

Petr Churan PhDr. Hm zajímavý názor starý 20 let. Já měl Dr. Churana před 3 lety a patřil k nejlepším profesorům AG. Poutavý výklad, hodně jsem si z výkladu pamatoval, přísný ale spravedlivý. Díky němu jsem měl dějepis rád, i když studuji něco jiného.

Ondřej Prokop PhDr. Nejlepší učitel Latiny ! :))

Svatava Jiroušková Mgr. Sváťa je jedna z nejlepších učitelek, které jsem za svá studia na AG poznal. Komentáře lidí, co tu píší, že je Sváťa nic nenaučila, nejsou reprezentativní vzorek. Sváťa byla a vždycky bude kontroverzní osoba, půlka třídy ji miluje a půlka nenávidí. Faktem zůstává, že Sváťa je skvělá učitelka, ať už od ní máte jakékoli známky. Ano, má vyšší nároky a známkuje přísně, ale AG je prestižní gymnázium, nebo se jím alespoň snaží být. A paní profesorka se snaží udržet vysokou úroveň, která už tak klesá každým rokem, protože na gymnázia >lezou> lidé, co tam zkrátka nepatří. Takže i přes některé chyby, pro někoho jsou to velké chyby, je pro mě Sváťa skvělá učitelka a znám spoustu lidí se stejným názorem.

Barbora Kutilová Mgr. dala bych cokoliv za to, aby nas zase ucila! je nejhodnejsi ze vsech matikaru, ktery jsem kdy poznala, a to je jeji +.hodina matika prestala byt tak nucena a nudna, chodili jsme tam radi.vsichni byste si ji meli vazit pitomci!

Svatava Jiroušková Mgr. Obektivní hodnocení: ona by vypočítala vše, co je z jejího oboru. Co není, popírá, nebo se rozčiluje. Žáci, kteří jsou u ní pod 3 (většina) si to vyžere. Neustále poučuje o tom, jak je naše generace závislá na technice a popisuje co a kdy kterslila kam tužkou. Také víme mnoho o jejím synovi a o tom jak to má v životě těžké, když musí pro něj vařit čaj a opravit 20 písemek. Pak všechny poníží jak jsou neschopní a tím hodina asi tak končí. Praktika jsou taky sranda a když vám jdou, nezapočítá je ani omylem do známky. ENJOY!

Barbora Kutilová Mgr. Jednoduše se s ní za jakýchkoli podmínek nelze plně soustředit na matiku!

Petr Churan PhDr. >no.. mě dělaj.>

Iva Stodolová >Něco mezi Buddhou a sekáčkem na maso> - co v tom je za básnické přívlastky? žádný!!! je tio stodolova!

Petr Churan PhDr. Kdo-schází?? Slidy na prezentaci překlikává rychle, ale jinak výuka myslím zábavná.

Otakar Bárta Mgr. Jeden z mých nejoblíbenějších učitelů na škole. Pohodový a když posloucháte, co říká v hodině, dají se jeho testy napsat na výbornou naprosto jednoduše.

Espuny Fonollosa No..., vysvětluje poněkud zvláštně, pro začátečníky asi těžké pochopit, jinak v pohodě učitel.

Denisa Fousková Mgr. nema zadnou autoritu, je vecne nervozni,proto jsou casto hodiny nudne zvlaste pro ty, kteri o predmet nemaji zas tak veliky zajem, dava hodne ukolu ale skoro nikdo je neodevzdava, neni schopna vam nic rict do oci, kdyz uz je to nutny tak za vasimi zady..

Barbora Kutilová Mgr. Zkusme se s ní pomodlit - třeba to zabere :D

Barbora Kutilová Mgr. O hodinách se nemůžeme soustředit, protože je moc pěkná:D

Tereza Hornová Mgr. Na skole nepusobi dlouho, zato je to neochotnejsi a nelidstejsi vyucujici na skole.

Petr Churan PhDr. Prezentace příliš obsáhlé, vlastně těžko říct, co z nich chce, abychom uměli. Styl učení není moc přehledný. Slidy překlikává příliš rychle. Jinak zábavný, vysvětlit umí.

Otakar Bárta Mgr. čekáte až skončí hodina..

Anna Machalová Mgr. ach jaj, míšo čo robíš?

Svatava Jiroušková Mgr. zpočátku nesnášítě, nakonec zbožňujete. i když její předmět vůbec nedáváte, dělá vše pro to, abyste jím prolezli. vzpomínám v tom nejlepším.

Mgr. Tomáš Malík tento člověk neumí absolutně vůbec učit. člověk často pochybuje, zda vůbec cí něco o tom, co vykládá. nemluvě o do očí bijících gramatických chybách.

Michaela Minaříková Mgr. má neuvěřitelně vysoké nároky, ale kdo se snaží se toho nejspíš i dost naučí.

Hana Potužáková RNDr. nejlepší chemikářka pod sluncem. přísná, ale naučí jako nikdo. stačí jen mít vůli se o její předmět zajímat a trošku se snažit.

Vladimír Skolil všechno prý najdeme v učebnici ve ktery je ale velky hovno a v testu jsou otazky ktery ani nezminoval, testy znamkuje asi podle nalady, totalne nelogicky a jako spravnej svinar u zkouseni rad znervoznuje lidi.... debil

Pavel Ostap PhDr. je to nejlepší pan ředitel a byly s ním nejlepší hodiny dějepisu

Alena Kapounová hrozně hodná osůbka, která zároveň dokáže naučit. její hodiny jsou zábavné, vždycky se na ně těším, protože mi zlepšují den!

Zdeněk Rašovský Bc. nejlepší učitel ever, jeho hodiny jsou darem od boha!

Jan Morávek miluju

Jana Binderová Mgr. *urválková

Zdeněk Rašovský Bc. Na tohoto pana profesora musím říct jen chválu. Hodiny IVT či seminář z IVT je veden profesionálně. K maturitě opravdu připraví a na semináři probere každý maturitní okruh. Také si najde čas na individuální konzultace, což opravdu oceňuji.

Jana Hirnšálová Mgr. Paní profesorka má vysoké ego, je místy drzá a dokáže chemii zhnusit. Hodiny jsou nudné a většinou využívá prezentace stažené z internetu. Na hodinách jsem od ní látku nechápal. Kvantum učiva je zbytečně velké. Testy jsou o biflování látky, o ničem jiném. Musím také ale ocenit, že 1/3 známky tvoří protokoly z chemických laborek, kde je možnost si protokol pokaždé opravit. Dále nabízí možnost si i každý test opravit, ale naopak toleruje pouze jeden nedopsaný test za pololetí (jinak N). Na hodinách chemickým laborek panuje vysoké napětí a zbytečná nervosita.

Šárka Klarová, Ph. D Mgr. Hodiny byly nudné.

MgA. Nikola Šedinová - Slabáková, Ph.D. Velmi vzdělaná paní profesorka. Během výkladu je znát, že látku ovládá. Dále také organizuje občas nějaké výlety či zájezdy (např. do Drážďan či Vídně). Testy se píšou z literární teorie, ale v hodinách se také zpívá, či hraje na hudební nástroje. Paní proferoska chodí také vkusně a hezky oblečená.

Mgr. Lenka Závěšická Vcelku pohodové hodiny českého jazyka. Oproti jiným profesorům/kám čj na AG dbá více na mluvnici. U maturity není u ní tolik důležité, jestli dotyčný knihu přečetl, ale důležitý je literární rozbor!

Martina Kargerová Mgr. Paní profesorku jsem na žádný předmět neměl, ale před maturitou jsem využil konzultací ohledně literárních děl. Konzultace si mohu jen pochválit, ale na druhou stranu musím také říct, že paní profesorka vyžaduje náročnost.

Eva Chaloupková Mgr. Se seminářem jsem byl spokojen. Jeho cílem bylo opakovat učivo celých čtyř let na gymnáziu a to se také úspěšně stalo. Bohužel se tento seminář nerozdělil na dvě úrovně, a proto některým mohl připadat lehký, ale to není vinna paní profesorky. Následující rok naštěstí již bude seminář rozdělen na dvě úrovně.

Mgr. Lenka Závěšická Vcelku pohodové hodiny českého jazyka. Oproti jiným profesorům/kám čj na AG dbá více na mluvnici. U maturity není u ní tolik důležité, jestli dotyčný knihu přečetl, ale důležitý je literární rozbor!

Vladimír Skolil Naprosto zhnusí tělocvik vyžadováním přeskoku, hrazdy atd.

Mgr. Lenka Závěšická Vcelku pohodové hodiny českého jazyka. Oproti jiným profesorům/kám čj na AG dbá více na mluvnici. U maturity není u ní tolik důležité, jestli dotyčný knihu přečetl, ale důležitý je literární rozbor!

Denisa Fousková Mgr. Velmi milá paní profesorka, která má pochopení pro studenty. Látku ovládá, zejména filsofii, ale na druhou stranu chápe, že ne každý bude ve studiu spolčenských věd pokračovat.

Alena Kapounová Musím říct, že za čtyři roky se moje angličtina velmi zlepšila, to mluví za vše. Na hodinách se dosti pracuje s učebnicí, ale snaží se také výuku zpesřit různými aktivitami. Na závěr musím říct, že na hodinách s ní panuje přátelská atmosféra.

Michaela Minaříková Mgr. Tato paní učitelka je velká zmatkařka. Na semináři se stávalo, že např. na daný domácí úkol zapomněla. Testy a slohové práce u ní nejsou jednoduché a také se stávalo, že k ohlášeným slovíčkům přidala neohlášený sloh! Dále také musím říci, že zvolila špatné učebnice na seminář. Pokud máte nízkou úroveň nemčiny, na seminář nechoďte, protože na hodině nebudete rozumět. Pro maturanty zase musím přidat varování, že ve 4. ročníku toho po studentech dost chce a pochybuji, že všechno u maturity využili.

Monika Krejčíková Mgr. Bohužel i když má paní profesroka titul Mgr., její výklad je špatný. Málo udržuje kontakt se studenty a látku neumí vysvětlit. Pan profesor Rašovský je 1000x lepší!

Eva Švandová Za čtyři roky nic nenaučí! Velmi má ráda své oblíbence, kteří u ní mají malé výhody.

Petra Pintířová Tělocvik učí moderním způsobem, tedy motivuje studenty k pohybu a nevyžaduje žádné přeskoky atd, které studentům telocvik a pohyb potažmo zhnusí. Velmi oceňuji!

Mgr. Tomáš Malík Velice kvalitní učitel, zajímavý výklad, je vidět, že ho to baví. Skvělá náhrada za Mgr. Tanzmanna, jehož výuka byla opravdu tristní.

Petr Churan PhDr. Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

MgA. Nikola Šedinová - Slabáková, Ph.D. Nejlepší profesorka na AG, zajímavě vykládá, výborně dokáže propojit hudbu s výtvarným uměním, literaturou, psychologií, ... Hodiny jsou značně pestré - výklad, zpěv, filmy, dokumenty, ale také různá zajímavá rytmická a relaxační cvičení. Její znalosti jsou obrovské a má velmi oduševnělé názory týkající se jak hudby, tak i života. Kéž by takto vyučovali všichni. Pokud se Vám ji poštěstí mít na hudební výchovu, budete litovat, že tento předmět není až do 4. ročníku. Škoda, že neotvírá semináře.

Jan Morávek Debil co dělá trapny vtipy, myslí si, že je kdo vi co, ale nezvládne naučit vůbec nic

Karel Mejzlík Bc. Jedna velká sračka!!! Je to úchyl, který si své mindráky vybíjí na studentech. Jeho oblíbená témata týkající se sexu, obtěžování a spoustu dalších velmi zajímavých témat, které opravdu chcete řešit s tímhle chlápkem... má své oblíbence a zbytek je odpad, kterému do dává každou hodinu dosti najevo. Každou hodinu přijde řekne,že máme spoustu práce, a že hodinová dotace, kterou mají angličtinářky by se šikla... k tomuhle člověku nemám slov... zbytečně dělá lidem ze života peklo, ale vlastne to děla pro neas👍🏻

Karel Mejzlík Bc. Já si myslím že vás španělštinu nikdo nenaučí lépe! Je ve svém oboru zcela geniální! https://cz.linkedin.com/in/karel-mejzl%C3%ADk-aa070169 https://pikdo.com/u/carlos.mejzlik/1523106439 Like 4 like follow 4 follow

Karel Mejzlík Bc. neobjektivnost

Karel Mejzlík Bc. džea

Karel Mejzlík Bc. bez komentáře

Espuny Fonollosa Velmi profesionální přístup k výuce španělštiny. Největší kapacita na škole. Pokud někdo chcete jít studovat ŠJ a chcete být opravdu dobří, zvolte !!!!Mgr. Juan Manuel Espuny Fonollosa!!!! Pokec po hodině je pravidelnou a příjemnou klasikou

Tomáš Raja PhDr. Nejlepší profesor na škole. Bez něj bych fyziku hrozně nesnášel

Michaela Minaříková Mgr. <3

Petr Churan PhDr. Podle mého názoru nejlepší učitel na AG, který vás připraví na vysokou školu. Učil mě dva roky a znalosti, které od něj mám, využívám i teď na vysoké škole(studuji práva). Asi se z něj na začátku budete mít velký respekt, možná trochu strach,protože má ke studentům trochu jiný přístup než většina učitelského sboru, ale rozhodně vás později u maturity nepotopí.

Alena Kapounová Prof. Kapounovou jsem během svých studií na AG miloval. V hodinách vykládala látku jako Haničincová pohádku. Testy náročnější, její magickou kostku a systém výběru, koho vyzkoušet jsem nikdy nepochopil. Na dramaťáku taktéž náročná, ale velmi lidská a podle všeho velmi dobrý člověk celkově. Patří k těm, na které vzpomínám v tom nejlepším.

Svatava Jiroušková Mgr. Já se musím Sváti zastat. Sice mě před lety nechala hned v prváku z matematiky vyletět, ale dala mi mraky příležitostí se tomu vyhnout. Neustále dobrovolné zkoušení a testy navíc, abych si známku opravil. Bohužel moje znalosti byly dost tristní, takže se nedalo jinak než sardel. Na reparát jsem se záhadným způsobem naučil. Nicméně Fy už byla nad moje síly - jiný profesor. Každopádně Sváťa byla jedna z profesorů, kteří bojovali za to, abych mohl ročník alespoň opakovat. Nevolí pana ředitele se tak nestalo. Každopádně i přesto, že mě nechala vyletět, tak jako třídní i jako člověka jsem jí měl rád a vzpomínám na ní jen v dobrém. Jak na hodiny matematiky, které jsem ani na jiné škole s jinou profesorkou nerozuměl, tak na ní jako na člověka, který je lidský a dokáže pomoci, když je třeba.

Vladimír Skolil Nikdy nezapomenu, jak si ze mě udělal globus a strašně se divil, že neotočím hlavu o 360° :D Následoval dotaz, koho máme na TV. Na odpověď, že jeho nijak nereagoval :D Pro zeměpisného nadšence je hodina s ním oddychovka a není problém mít i ze všech testů za 1. Stačí poslouchat v hodinách a mít o předmět zájem.

Pavel Ostap PhDr. Je to největší frajer

Miroslav Srp Mgr. nejlepší třídní

Svatava Jiroušková Mgr. ...pro kritiky paní profesorky, kteří jak sami píší se považují za >matematicky slabší> a >nejsou schopni pochopit výklad> ....nezlobte se vážení, ale jste si jistí, že je gymnázium s výukou matematiky ta správná škola pro Vás? Je mnoho krásných profesí a řemesel, kde stačí kupecké počty....

Eva Švandová Pokud se chcete naučit německy, tak rozhodně neočekávejte, že ona něco naučí. Celou hodinu na vás mluví česky a její výklad je nudný, takže vám němčinu zhnusí na celej život.

Dana Trkovská Mgr. Profesorka, která vás rozhodně něco naučí a hlavní je, že v tom má určitý systém, na který si po krátké době zvyknete. Je skvělá jak na matematiku tak i na fyziku.

Marie Bicková PhDr. Je to ta nejhorší pohádková babička na světě... Udělá vám ze života peklo, jestli jste tedy předtím nepotkali Binderovou. Kolikrát si nejsem jistý, jestli něco pila nebo se jen špatně vysp/rala. Bicková má v hlavě nasráno, radši by jí měli defenestrovat. Na takovém prestižním gymnáziu by takováhle pinda neměla co pohledávat, leda utírat hajzly. Když se vás v testu zeptá Karel Marttel (ano, to je opravdu testová otázka), jestliže neuvedete datum výměny jeho levé horní osmičky, s pětkou se potážete, jako já. A ještě se vám Maruška dovolí slovy: >Vy šte še neušilii, vy košišiii, fy líní fešky> naznačit, že jste se na přípravu na test vykakinkali, ať se snažíte, jak se snažíte. Její prezentace se skládají z obrázků a to je vše. Vaší pečlivě doma vypracovanou prezentaci o historii Říma následně nazve cestopisem. Pokud chcete na tomto gymnáziu přežít, jste to vy, čičmundové, nebo ona (ve 314 je baseballová pálka, pokud to nevyjde, na chodbě ve 4. p. tiskárna na její obličeje a v 022 alespoň boxovací pytel). Abych to čeba uzavžel, kdo viděl Harryho Pottera, okamžitě si vybavíte tu pizdu v růžovém, která terorizovala celé Bradavice. Je to čarodějnice, upalte ji. Stejně se vrátí.

Jana Hirnšálová Mgr. Neskutečně nepříjemná, výška jejího ega sahá až na Sněžku, takže se každou hodinu vozí po studentech. Seřve vás i kvůli úplné blbosti. Kvalita výuky je hrozná, učí z prezentací, které jsou volně dostupné na internetu. Její hlášky typu - Tady jsem vám v té prezentaci připravila cvičení - mě vážně dostávají. O hodině čte jen věci z prezentace a válí se na okenním parapetu, občas se počítají příklady, při kterých se zvedne. Chemie s ní vás opravdu bavit nebude.

Svatava Jiroušková Mgr. Velmi kontroverzní osoba, buď opěvovaná, nebo nenáviděná. Fokusovaná jen na velmi úzkou skupinu studentů (velmi nadaní jedinci, či kantorčiny oblíbenci). Dokáže si na Vás hodně nepříjemně zasednout.

Šárka Peková Mgr. Chudáci ti v první lavici, kteří museli sledovat její poprsí

Karel Mejzlík Bc. Je to jeden z mala ucitelu na AG, na jehoz hodiny se opravdu tesim... ne, ze by to po matice byla nejaka oddechovka, ale hodiny probihaji v klidu, kdyz nejste curak. Pan profesor je lehce naladovy, take si libuje v ruznorodych pripominkach ke studentkam (obcas i studentum), ktere nakonec ale stejne shledate vtipnymi. Kvalita vyuky je na (podle me) velmi vysoke urovni. Nauci, co je potreba, poradi s cim je potreba a to ochotne a s usmevem. Jeho testy davaji smysl. Prumer nehraje takovou roli, dulezita je aktivita v hodinach. Trochu me sere jeho poboznej vyraz, ale no hejt. Podivejte, kazdej je nejakej, tohle je moc hodnej profesor. To ze je debil, pac veri v boha je jina vec, ale to ve vyucovani nehraje roli. Mam ho rad. Je to profesor, na ktereho budete dlouho vzpominat v dobrem. Nicmene, pisu to o prazdninach, protoze jsem videl fotku s jeho krasnou zenou a doufam, ze je stastny. Jestli to ctete, zdravim. Carlos je prostě borec.

Martina Kargerová Mgr. Davej si pozor.!!§

Martina Kargerová Mgr. Davej si pozor.!!§