Oznámkuj učitele!
Akademické gymnázium v Praha 1 - Nové Město

Akademické gymnázium

Praha 1 - Nové Město, Praha 1
střední škola
Štěpánská 22
PaedDr. Milan Štěrba

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


reditel je zly skritek

šterba to kazí tam

Největším problémem této školy je nekompetentní ředitel bez zájmu. Od toho se odvíjí celý úpadek této školy.

uplne na hovno 😃😃😃 maximálně budeš v depresích a naučí tě ze nikdo tady není vstřícný, ochotný nebo třeba spolehlivý a všichni z tebe budou dělat blbce i když by měli vinit sebe:)) fakt sem nechoďte

Teď jdu do druháku a ze školy mám dobrý pocit. Do školy nic moc nedělám a mám jedničky/dvojky. Učitele jsou fajn, samozřejmě jsou tu nějaké výjimky, ale to je všude. Já osobně doporučuji.

chces ameriku zazit

update chemie 3x

chOdí Sem někteří chytří lidé

nejlepsi volba pro kožichy

prdel rohlik

tahle škola vám toho dá opravdu hodně: stres, smutek, nervozitu, 0 hodin spánku ... mně osobně dala deprese a sebepožkozování z toho jak se tam cítím na piču nelezte sem pokud si nechcete zkazit život

zatím druhák. brečela jsem čtyřikrát. čeština 2x, dejak 1x a matika 1x. dám update

Zachary Bollen

Nejlepší škola! Když člověk chce, naučí se toho strašně moc.

Ale nahodou ta skola neni tak tezka. Delam tady stejny hovno jak na zakladce a mam dvojky/trojky :))

Škola, co má sice znělé jméno, avšak studenti jsou trosky, co se od rána do noci biflují látku od zakomplexovaných profesorů, kteří si svůj vztek vylévají právě na nás.

boží!

hate this school!!!!!

nenavidim tam chodit

Love it here:)

Má smysl pokud chcete jít na matiku, chemii, fyziku nebo francouzštinu

Pokud na tuhle školu půjde někdo kvůli jazykům , bude hodně zklamaný. Němčina a Španělština jsou na nic

Jsem tu spokojený, ale mrzí mě pár magorů, profesorů, kteří kazí jak výuku, tak jméno školy.

na škole je leda dobrá matika, chemie, biologie a fyzika.zbytek predmetu jde na druhou kolej.do skoly chodime smutni, vystresovani a s odporem.

nejpitomější škola na světě!

Nejlepší škola. Tenhle gympl vám opravdu dá do života mnoho.

jo

Velmi skvělé gymnázium!

Poznámky

Vladimír Skolil Největší frajer. Hodiny s ním jsou zábava

Petr Churan PhDr. Příklad profesora, jehož přístup k Vám (jako ke třídě) a k prezentaci úplně zkazí předmět. Pořád parazituje s >de facto>, v každé větě. Prezentace nepoužitelné ústní projev nepříjemný.

Jaroslav Němec Přestože učí češtinu, rád používá cizí slova a upevňuje trend >germanizace> češtiny. Výklady jsou jak popisy obrazů, často trvá na věcech, které jsou čistě záležitost studenta (např.: sešit a jestli si zapisuje). Zkouší i z obrazů doby, při výkladu jazyka má mezery.

Tereza Hornová Mgr. Nejlepší angličtinářka ever!!

Michal Grebeň Mgr. Má moc dlouhé vlasy, měl by si je ostříhat...

Miroslav Srp Mgr. Pane profesore, Váš příspěvek z 11/30/2011 je skutečně nenápadný. Příště byste si mohl dát ještě lepší hodnocení ;-)

Michal Grebeň Mgr. Kdyby měl pan profesor srdce, trochu ochoty, negestikuloval by jako šílený, neukazoval nám stále, co nového se naučil na klavír, netvářil by se jako kdyby kousl do citrónu, nepředstavoval by si, že žije ve Starověkém Římě a neměl předsudky, tak by to byl celkem dobrý profesor.. přestaňme ale snít.

Petr Churan PhDr. Když pominu úchylku pana profesora na náboženství a jeho postranní úmysl nás vyprovokovat k tomu, abych se s ním pustili do hádky (asi se nudí?), tak je to ten nejlepších a nevtipnějších profesorů na škole.

Michaela Minaříková Mgr. ty běžkařský kalhoty all day long?! :D

Tereza Hornová Mgr. Jedna z nejlepších angličtinářek, její hodiny jsou zábavné a těším se na ně. Je ochotná nám kdykoliv pomoci a je chápavá. Není pravda, že by měla své oblíbence a opravdu není její vina, že někoho angličtina/zsv prostě nezajímá... C:

Iva Stodolová Je to dobrá kantorka. Její hodnocení v testech je ale závislé na vztahu k žákovi... Jedničkáři mají jedničky mnohem snáze, než ostatní. To je velká škoda.

Svatava Jiroušková Mgr. Jsem trochu zděšená z ostatních komentářů. Já sice na matiku nejsem nějak geniální, ale v pohodě to u ní zvládám. Líbí se mi, že látku nevykládá jak pro úplný kretény, k čemuž mají mnozí jiní profesoři těchto předmětů sklony. Můj osobní názor je, že pokud s ní má někdo problémy, tak si za to může sám. Středoškolská matika mi nepřijde zas tak těžká aby jí i negénius nemohl zvládnout aspoň na 4... Co se týká toho, jestli je nebo není milá, nějak extra. Jsou sympatičtější lidi. Rozhodně je spravedlivá a upřímná. Takže ano, občas někomu i nadává.

Jana Hirnšálová Mgr. Upřímně - vůbec neumí učivo vysvětlit, skáče od tématu k tématu a používá poučky, kterým sama nerozumí.

Jaroslav Němec Na povinných předmětech pravda nemusí být nic moc, ale na semináři je nepřekonatelný. Hodiny jsou výborně strukturované, přehledné a zajímavé. Je to výborná příprava k maturitě i na vysokou školu - vlastní zkušenost.

Svatava Jiroušková Mgr. Nejhorší učitelka na škole. Nic nevysvětlí, neprocvičí a všechno chce. Motivace u ní žádná. V hlavě má sice fyziky hodně, ale předat nám ji neumí. Škoda slov, kéž by se po prázdninách rozhodla pro jiný ústav, aby trápila jinde. Nejlépe ovšem nikde.

Vladimír Skolil Skolda je fajn :) v hodině je klid, má to řád a i přes to je hodina příjemná :)

Veronika Knapová Mgr. Kdyby jen ona sama věděla, o čem vykládá a neměla tak šílenou výslovnost...

Hana Potužáková RNDr. Přísná a ironická, ale skvělá. :)

Tereza Hornová Mgr. TEACHER OF THE YEAR! kdo říká něco jiného lže a svým chováním se uvádí do omylu.

Svatava Jiroušková Mgr. Nejhorší učitelka na škole.

Hana Potužáková RNDr. Kéž by bylo ve školství více takovýchto profesorů. Mám tuto profesorku na chemii a můžu říct, že patří k těm nejlepším. Svůj obor ovládá dokonale, je spravedlivá. Strašně si jí vážím, za jinou bych neměnil. Klobouk dolů.

Otakar Bárta Mgr. Není to špatný kantor. Jeho hodiny jsou zábavné. Jen ty jeho testy. Někdy se vyhýbají tématu. Tudíž nikdy nevíte, co si zrovna připraví. Ale jinak se snaží být spravedlivý. A co se týče kvalifikace, nehodnotí moc průměry a vždy o něco přilepší.

Miroslav Srp Mgr. Ví, že tomu nikdo moc nerozumí a tomu přizpůsobuje testy, ale jako člověk a třídní super!

Veronika Pešatová Mgr. Je nejlepší! Vynikající, téměř vysokoškolský výklad a systém zkoušení a velice profesionální přístup k žákům. Každého hodnotí individuálně, což se některým může zdát nespravedlivé, ale když se nad tím zamyslíte, ve skutečnosti je to úplně naopak. Je vidět, že ji látka zajímá (hlavně je to amerikanofil :D) a dokáže vypíchnout to nejdůležitější. Z jejích hodin si hodně odnesete, spoustu věcí vám objasní. Pro mě jasná kapacita na škole.

Dana Trkovská Mgr. Neuvěřitelně spravedlivá profesorka, má svůj systém učení skrze prezentace, kterým není zase tak těžké porozumět. Testy jsou vždy na stejném principu (teorie+příklady).

Dana Trkovská Mgr. Učitelka je neochotná a neumí látku vysvětlit.

Iva Stodolová je to výborná profesorka! jedna z nejlepších na škole.

Petr Churan PhDr. Hm zajímavý názor starý 20 let. Já měl Dr. Churana před 3 lety a patřil k nejlepším profesorům AG. Poutavý výklad, hodně jsem si z výkladu pamatoval, přísný ale spravedlivý. Díky němu jsem měl dějepis rád, i když studuji něco jiného.

Ondřej Prokop PhDr. Nejlepší učitel Latiny ! :))

Svatava Jiroušková Mgr. Sváťa je jedna z nejlepších učitelek, které jsem za svá studia na AG poznal. Komentáře lidí, co tu píší, že je Sváťa nic nenaučila, nejsou reprezentativní vzorek. Sváťa byla a vždycky bude kontroverzní osoba, půlka třídy ji miluje a půlka nenávidí. Faktem zůstává, že Sváťa je skvělá učitelka, ať už od ní máte jakékoli známky. Ano, má vyšší nároky a známkuje přísně, ale AG je prestižní gymnázium, nebo se jím alespoň snaží být. A paní profesorka se snaží udržet vysokou úroveň, která už tak klesá každým rokem, protože na gymnázia >lezou> lidé, co tam zkrátka nepatří. Takže i přes některé chyby, pro někoho jsou to velké chyby, je pro mě Sváťa skvělá učitelka a znám spoustu lidí se stejným názorem.

Barbora Kutilová Mgr. dala bych cokoliv za to, aby nas zase ucila! je nejhodnejsi ze vsech matikaru, ktery jsem kdy poznala, a to je jeji +.hodina matika prestala byt tak nucena a nudna, chodili jsme tam radi.vsichni byste si ji meli vazit pitomci!

Svatava Jiroušková Mgr. Obektivní hodnocení: ona by vypočítala vše, co je z jejího oboru. Co není, popírá, nebo se rozčiluje. Žáci, kteří jsou u ní pod 3 (většina) si to vyžere. Neustále poučuje o tom, jak je naše generace závislá na technice a popisuje co a kdy kterslila kam tužkou. Také víme mnoho o jejím synovi a o tom jak to má v životě těžké, když musí pro něj vařit čaj a opravit 20 písemek. Pak všechny poníží jak jsou neschopní a tím hodina asi tak končí. Praktika jsou taky sranda a když vám jdou, nezapočítá je ani omylem do známky. ENJOY!

Barbora Kutilová Mgr. Jednoduše se s ní za jakýchkoli podmínek nelze plně soustředit na matiku!

Petr Churan PhDr. >no.. mě dělaj.>

Iva Stodolová >Něco mezi Buddhou a sekáčkem na maso> - co v tom je za básnické přívlastky? žádný!!! je tio stodolova!

Petr Churan PhDr. Kdo-schází?? Slidy na prezentaci překlikává rychle, ale jinak výuka myslím zábavná.

Espuny Fonollosa No..., vysvětluje poněkud zvláštně, pro začátečníky asi těžké pochopit, jinak v pohodě učitel.

Otakar Bárta Mgr. Jeden z mých nejoblíbenějších učitelů na škole. Pohodový a když posloucháte, co říká v hodině, dají se jeho testy napsat na výbornou naprosto jednoduše.

Denisa Fousková Mgr. nema zadnou autoritu, je vecne nervozni,proto jsou casto hodiny nudne zvlaste pro ty, kteri o predmet nemaji zas tak veliky zajem, dava hodne ukolu ale skoro nikdo je neodevzdava, neni schopna vam nic rict do oci, kdyz uz je to nutny tak za vasimi zady..

Barbora Kutilová Mgr. Zkusme se s ní pomodlit - třeba to zabere :D

Barbora Kutilová Mgr. O hodinách se nemůžeme soustředit, protože je moc pěkná:D

Tereza Hornová Mgr. Na skole nepusobi dlouho, zato je to neochotnejsi a nelidstejsi vyucujici na skole.

Petr Churan PhDr. Prezentace příliš obsáhlé, vlastně těžko říct, co z nich chce, abychom uměli. Styl učení není moc přehledný. Slidy překlikává příliš rychle. Jinak zábavný, vysvětlit umí.

Otakar Bárta Mgr. čekáte až skončí hodina..

šárka kletečková phdr. miluju je to moje bff

Eva Švandová nenaučí nic, jsem s ní velmi nespokojená. je do svého předmětu ,, zažraná> takovým způsobem, že je schopná vás vyslýchat jenom proto, že máte 2.

šárka kletečková phdr. kráva...

Monika Krejčíková Mgr. máme ji zatím jen relativně krátce, ale zatím se zdá, že je v pohodě

olga mokrejšová phdr. šíleně nepříjemná, nevyrovnaná a zamindrákovaná ženská, co se neměla nikdy stát učitelkou, nechápu, proč si zvolila tohle povolání, když jí výuka a studenti očividně serou

Petr Churan PhDr. mam ptsd ze zkouseni

Jaroslav Němec je to curak

Jaroslav Němec naprosto hrozny!!

Svatava Jiroušková Mgr. mela plusy i mínusy moc nebyla vstřícná ale slo to nekdy se snazila byt i mila ale idk taky docela mess

Marie Bicková PhDr. čarodějnice

Otakar Bárta Mgr. je funny nekdy, klasifikaci upravi podle toho jak to trida napise coz je borec, pokud te najde s tahakem koncis fr a jinak fakt cekas jestli si vzpomene na ten test co se mel psat a pak uz jen kdy skonci hodina

Veronika Pešatová Mgr. presně buď ji milujete nebo nenávidíte, a je to mega o štestí protože je proste jeden sloh diktat a test za pololeti a buď to vyjde nebo ne:) docela random a vetsina je pak lost a nikoho do niceho nedonuti a nic neumi clovek

Jaroslav Němec takze notýsek na pětky nevystačí true stále, takhle skončíte jako babky za pokladnou když se tak vykecáváte taky, uráží všechny holky za cokoli a kluky pak jako vzdy “vy jste chlapy vy nemáte kecat jak holky” a všechno timhle stylem proste debilek, a jo u výstavy stačí říct jak se vám strašně líbila a chill

Miroslav Srp Mgr. souhlasim s tím že “občas je dost nefér a pro lidi bez nadání na fyziku musí být jeho výuka šílená” už z roku 2011 :)) stále platí a jeho nemístné vtípky, které opakuje už x let taky omrzely

Espuny Fonollosa milej, dávej pozor a budes ok, a ani nezkoušej řikat že máš rád psy

Jana Srpová RNDr. rekla bych ze hard a kdyz ti to nejde tak je jako slay naser si

Jana Srpová RNDr. hele jako má realne rada jen lidi kterym to jde :))strasne si zasedne na lidi, pokud ji najdes chybu nekde jses na jejim deadlistu

Zdeněk Rašovský Bc. jo stále platí, že je to borec, je vstřícný a poradí

Jiří Brada Mgr. chill typek, prezentace jeden velkej mess, ale jinak no drama

Mgr. Lenka Závěšická borka total netusi, nekdy ji i opravujou prezentace studenti

Jan Morávek i mean kdyz s nim budes delat vtipecky tak na tebe bude hodnej ale jednou reknes neco blbe a nenavidi te lmao jinak jako docela hard testy

jan pšenička filosof, baví to jen lidi v oboru zbytek to psychicky nedává

šárka kletečková phdr. jako ízy plus vyslovnost mame taky lepsi takze nice

šárka kletečková phdr. neumí mluvit anglicky, nedokáže říct smysluplnou větu anglicky, je to kunda a nemam jí rád

Otakar Bárta Mgr. má velký péro

Otakar Bárta Mgr. super učitel, je to kus. vtipný a velmi chytrý.

Dana Trkovská Mgr. super ucitelka. matematika je nejtezsi ale zaroven i nejlogictejsi predmet. kdyz je zajem, zvladne vse nakonec.

Mgr. Lenka Závěšická jako co si budem pěkně mě sere dějepis je zasrana nuda a ona tomu nepomáhá

Jiří Brada Mgr. neumí vysvětlit, jeho hodiny nemají hlavu a patu, chybí struktura. ve čtvrťáku se probírá genetika a mám pocit, že ho vůbec nezajímá, což by nevadilo, ale asi tomu ani nerozumí, neustále pouští videa a sám moc nemluví.na semináři jsou to dvě hodiny bez struktury, celé první pololetí čtvrťáku se prezentují seminární práce, pak se v druhém pololetí zblázní a probírá maturitní otázky stylem- tři otázky za pět minut. ekologie člověka- chaotický a zbytečný seminář, nenaplnil jeho potenciál.

Petr Churan PhDr. btw vite ze churan je byvaly komunista? d: docela nahoda ze uci zrovna dejepis a ma seminar z modernich dejin, no jo asi mel informace z prvni ruky d:

František Kocina Mgr. je to fešák! nemohu z nej spustit oci. velice zajímavý clovicek je obssesed s banana riding a rad jezdí na lipno!!! jeho hodiny se z 96% skládají z popisování anglických prislovi! jednou nám i povidal o tom, jak ho vzrusuji pavouci! jak elegantní!😻

Otakar Bárta Mgr. naprosto neschopný učitel, mluví nesrozumitelně, nezajímavě a do testu dává věci co v životě neřekl.

Vladimír Skolil neskutečná kapacitamoudrý profesor

Mgr. Lenka Závěšická ona je zla

Mgr. Lenka Závěšická ona je zla

Michal Grebeň Mgr. je to kok...t!

olga mokrejšová phdr. tu dobrou známku nemám díky ní, ale díky samouce. chemie jsem si užíval, předmět mám stále rád, ale tato osoba mě ji dokázala tak znechutit. nepomůže, neporadí, nedoslýchá.

Petr Hlavatý Mgr. čest vaší památce pane profesore. na hudebku jsem nebyl kdovíjaký talent, ale pod váma to byla příjemná jízda, ač to někdy z mý strany drhlo.

Martina Kargerová Mgr. velmi dobře učí, hodiny jsou zábavné, občas mám problémy se soustředit kvůli kráse a charismatu paní profesorky:)

Lubomír Tanzmann Mgr. divný učitel.snaží se být vtipný ale je trapný.už od pohledu opravdu divný vůbec nám nesedí.a ještě občas ani on sám nerozumí svému výkladu.

Jana Kolmanová Mgr. chybí mi a miluju ji

Petr Churan PhDr. ma komplexy a zkouseni se bojim ale testy pohoda. vestička v chladnějších měsících mi bude chybet.

Dana Trkovská Mgr. miluju ji. fyzika mě s ní velmi bavila a látku umí krásně vysvětlit. je pravda že se asi držela einsteinova “pokud to nedokážete vysvětlit šestiletému dítěti, sami tomu nerozumíte” protoze látku nam vysvětlovala jak dětem. musim ale říci ze (alespon u me) efektivně. neskutečně spravedliva a chybi mi :((

Jana Kondisová Mgr. nesnáší mě a to je pak pecka:) a když se vám to stane, nedostanete se ke slovu a když už, tak nestihnete nic říct a už to dává někomu jinýmu.. ponížila mě tak, že mám pocit, že anglicky neumím nica to jsem byla v angličtině vždy dobrá.. když mám před ní mluvit (např. book review) tak se mi rozklepe hlas a hrozně se bojím.. kouká a odsuzuje mě.. ale když vás má ráda, tak asi supr:)

Miroslav Srp Mgr. na fyziku jsem pana profesora neměla, ale na seminář z avt byl skvělý... vždy ochotný pomoci, přátelský a vtipný (i když můžou být jeho vtípky občas nevhodné, uznávám). řekla bych, že je jeden z mála učitelů, kterému doopravdy záleží na jednotlivých studentech a ne na celé třídě, během online výuky neměl přehnané požadavky a doopravdy ukázal, že naší těžké situaci rozumí.

Otakar Bárta Mgr. mám pocit, že je pán profesor příklad toho, co se stane, když někdo učí příliš dlouho. zapomíná, co jsme za třída, že nás vůbec učí, co máme brát atd. nakonec ty jeho hodiny vypadají tak, že nám jenom říká nějaká fakta, která si zrovna pamatuje, a my si na to máme dívat v atlase, občas vas začne zkoušet z nějakého náhodného tématu. test vám dá buď přesně z toho, co řekne, nebo úplně z něčeho, co jste neprobíraly. pokud ale učí i jinou třídu v ročníku, zeptejte se jich na otázky, testy neobměňuje

Jaroslav Němec musím přiznat, na jeho charakter a občas nevhodné komentáře si musí člověk zvyknout, co se ale týče semináře, doopravdy je nepřekonatelný. hodiny jsou zábavné, krásně vás připraví na maturitu (hlavně když se budete průběžně učit), dají vám dobrý přehled. pokud o předmět máte zájem, vždy vám pomůže, poradí i ohledně přijímaček na umělecké školy atd., na nepovinné vv si toho můžete taky spoustu vyzkoušet a on vás ve všem podpoří. navíc dostanete nějaké výtvarné potřeby zadarmo:)

Marie Bicková PhDr. nejlepší profesorka na škole! při hodinách je vidět, že kromě toho, že je sečtělá a v oboru se skvěle orientuje, moc jí to všechno baví. když vás něco zajímá, ráda si o tom s váma popovídá i mimo hodinu. nechápu komentáře o nefér známkování apod., v testech chce fakt jen základy, nic složitýho. předmět vás skvěle připraví na část moderní historie ve scio testech a získáte super přehled i pro vš studium. navíc je fakt hodná a nikdy se vás nebude snažit potopit kvůli tomu, že něco nevíte...

Dana Trkovská Mgr. fyzika je můj nejvíce nenáviděný předmět a ačkoliv jsem paní profesorku v prvním ročníku neměla ráda, s odstupem času a se zkušenosti z vyšších ročníků musím říct, že je to nejvíce férová učitelka na škole. chce po vás mnoho, ale na druhou stranu nabízí vysvětlení a zodpovědně dodržuje termíny vůči studentům. bohužel klade na humanitní třídu stejné nároky jako na přírodověd., což byla pro mě veliká demotivace. v jejím stylu učení je systém, čím dříve se s ním naučíte pracovat, tím lépe pro vás:)

Alena Kapounová je skvělá, hodně toho naučí a v jejích hodinách je úžasná atmosféra. s čímkoliv vám pomůže 😃👍

Miroslav Srp Mgr. je to dobrý učitel, když dáváte pozor tak tomu rozumíte, dává skvělé a vtipné ukázkové příklady. má dobrý vztah ke studentům a vždy rád pomůže, pokud něčemu nerozumíte. testy jsou trochu náročnější, ale když zapracujete, tak se dají zvládnout. jako třídní naprosto super.

Petr Churan PhDr. je to dobrý učitel, ze ktereho budete mít respekt. jeho učivo je hodně obtížné, ale když se do toho opřete hodně vám to dá. sice je hodně přísný u testů, ale spravedlivý, donutí vás to se zamyslet, že se nedá ze všeho vymluvit a zapracovat na tom pokud schytate nějakou kritiku. jediné, co bych vytkla je trochu nepříjemný, chladný přístup ke studentům, někteří se ho možná budete bát.

jan pšenička se vším pomůže a můžete se ho kdokoliv zeptat i na něco navíc. má podle mého nazaru moc dobré hodiny. občas hodně slovíčkaří, ale i přesto toho hodně naučí.

Jaroslav Vávra RNDr. nejhorší učitel, jakého jsem kdy měl, vůbec nic neumí smysluplně vysvětlit, kritizuje sebemenší chyby v pracích studentů, zkrátka neumí učit, na téměř kteroukoliv otázku často odpoví: to já nevím

Jana Kondisová Mgr. za cíl má vás tu angličtinu naučit, ne udělat nějaké cvičení v učebnici. snadno se rozčílí, to je pravda, ale jinak je fakt jedna z nejlepších.

Kamila Janská RNDr. nic vás nenaučí, během hodiny nic moc neřekne, testy s hodinami nemají nic společného a jsou těžké. většinou si ale sedne k počítači a vše si můžete klidně opsat z mobilu. testy neobměňuje, pokuste se zeptat druhé třídy. pokud uvidí, že vás chemie vyloženě nebaví a nepotřebujete ji, může třeba dát lepší známku ze zkoušení. celkově milá, ale ten předmět vás spíš nenaučí no...