Oznámkuj učitele!
Oznámkuj!

Mgr. Svatava Jir...

Akademické gymnázium
střední škola
Praha 1 - Nové MěstoKomentáře hodnocení

nevhodný komentář obtižnost: 4 ochotna: 3 srozumitelnost: 3
6.2.2011
Jsem trochu zděšená z ostatních komentářů. Já sice na matiku nejsem nějak geniální, ale v pohodě to u ní zvládám. Líbí se mi, že látku nevykládá jak pro úplný @#*&!y, k čemuž mají mnozí jiní profesoři těchto předmětů sklony. Můj osobní názor je, že pokud s ní má někdo problémy, tak si za to může sám. Středoškolská matika mi nepřijde zas tak těžká aby jí i negénius nemohl zvládnout aspoň na 4... Co se týká toho, jestli je nebo není milá, nějak extra. Jsou sympatičtější lidi. Rozhodně je spravedlivá a upřímná. Takže ano, občas někomu i nadává.
(předmět: Matika - seminář a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 2 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
6.5.2011
Nejhorší učitelka na škole. Nic nevysvětlí, neprocvičí a všechno chce. Motivace u ní žádná. V hlavě má sice fyziky hodně, ale předat nám ji neumí. Škoda slov, kéž by se po prázdninách rozhodla pro jiný ústav, aby trápila jinde. Nejlépe ovšem nikde.
(předmět: fyzika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
5.2.2011
Nejhorší učitelka na škole.
(předmět: M a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 2 ochotna: 2 srozumitelnost: 1
2.6.2012
Sváťa je jedna z nejlepších učitelek, které jsem za svá studia na AG poznal. Komentáře lidí, co tu píší, že je Sváťa nic nenaučila, nejsou reprezentativní vzorek. Sváťa byla a vždycky bude kontroverzní osoba, půlka třídy ji miluje a půlka nenávidí. Faktem zůstává, že Sváťa je skvělá učitelka, ať už od ní máte jakékoli známky. Ano, má vyšší nároky a známkuje přísně, ale AG je prestižní gymnázium, nebo se jím alespoň snaží být. A paní profesorka se snaží udržet vysokou úroveň, která už tak klesá každým rokem, protože na gymnázia >lezou> lidé, co tam zkrátka nepatří. Takže i přes některé chyby, pro někoho jsou to velké chyby, je pro mě Sváťa skvělá učitelka a znám spoustu lidí se stejným názorem.
(předmět: matematika, matematická analýza a lineární algebra a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 5 ochotna: 4 srozumitelnost: 4
16.2.2012
Obektivní hodnocení: ona by vypočítala vše, co je z jejího oboru. Co není, popírá, nebo se rozčiluje. Žáci, kteří jsou u ní pod 3 (většina) si to vyžere. Neustále poučuje o tom, jak je naše generace závislá na technice a popisuje co a kdy kterslila kam tužkou. Také víme mnoho o jejím synovi a o tom jak to má v životě těžké, když musí pro něj vařit čaj a opravit 20 písemek. Pak všechny poníží jak jsou neschopní a tím hodina asi tak končí. Praktika jsou taky sranda a když vám jdou, nezapočítá je ani omylem do známky. ENJOY!
(předmět: Fy a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 2 srozumitelnost: 3
22.9.2022
mela plusy i mínusy moc nebyla vstřícná ale slo to nekdy se snazila byt i mila ale idk taky docela mess
(předmět: algebra a analýza a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 1 ochotna: 1 srozumitelnost: 1
25.3.2021
hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu
(předmět: tvoji mámu kni kni a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 4 ochotna: 2 srozumitelnost: 2
28.12.2018
zpočátku nesnášítě, nakonec zbožňujete. i když její předmět vůbec nedáváte, dělá vše pro to, abyste jím prolezli. vzpomínám v tom nejlepším.
(předmět: fyzika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 5 ochotna: 2 srozumitelnost: 3
17.11.2017
Já se musím Sváti zastat. Sice mě před lety nechala hned v prváku z matematiky vyletět, ale dala mi mraky příležitostí se tomu vyhnout. Neustále dobrovolné zkoušení a testy navíc, abych si známku opravil. Bohužel moje znalosti byly dost tristní, takže se nedalo jinak než sardel. Na reparát jsem se záhadným způsobem naučil. Nicméně Fy už byla nad moje síly - jiný profesor. Každopádně Sváťa byla jedna z profesorů, kteří bojovali za to, abych mohl ročník alespoň opakovat. Nevolí pana ředitele se tak nestalo. Každopádně i přesto, že mě nechala vyletět, tak jako třídní i jako člověka jsem jí měl rád a vzpomínám na ní jen v dobrém. Jak na hodiny matematiky, které jsem ani na jiné škole s jinou profesorkou nerozuměl, tak na ní jako na člověka, který je lidský a dokáže pomoci, když je třeba.
(předmět: Matematika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 2 ochotna: 1 srozumitelnost: 1
18.1.2017
...pro kritiky paní profesorky, kteří jak sami píší se považují za >matematicky slabší> a >nejsou schopni pochopit výklad> ....nezlobte se vážení, ale jste si jistí, že je gymnázium s výukou matematiky ta správná škola pro Vás? Je mnoho krásných profesí a řemesel, kde stačí kupecké počty....
(předmět: matematika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 4 ochotna: 4 srozumitelnost: 5
16.9.2016
Velmi kontroverzní osoba, buď opěvovaná, nebo nenáviděná. Fokusovaná jen na velmi úzkou skupinu studentů (velmi nadaní jedinci, či kantorčiny oblíbenci). Dokáže si na Vás hodně nepříjemně zasednout.
(předmět: matematika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 4 srozumitelnost: 4
23.4.2015
Sebevedomi az na strop, super.. Aspon kdyby umela ucit
(předmět: Fyzika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 4 srozumitelnost: 4
23.4.2015
Sebevedomi az na strop, super.. Aspon kdyby umela ucit
(předmět: Fyzika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 4 ochotna: 1 srozumitelnost: 2
9.2.2014
Nevim s kým si Sváťu pletete ale je to vtipná energická osoba ochotna vysvětlovat dokola látku i lidem kteří jsou ve zmíněné látce naprosto ztracení.
(předmět: Ma a Fy a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 4
3.2.2014
Ze by se za 4 roky učit naučila? Že by věděla, co je procvičování, a procvičovala by? Že by dokonce trpělivě vysvětlovala látku humanistům? A mluvíme o stejné učitelce? Pokud ano a je to pravda, tak vám to přeji. Před 4 - 8 lety jsem takové štěstí neměla.
(předmět: ma a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 1 srozumitelnost: 1
31.1.2014
Mohl bych se nenávistných diskutujících zeptat, kdy se ze Sváti ona >ječící bestie> stane? Máme ji už druhým rokem a je naprosto v pohodě - vtipkuje, je ochotná do nekonečna vysvětlovat nechápavým humanistům a když už je zlá, má proto dobrý důvod.
(předmět: Ma, Fy a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 1 srozumitelnost: 1
12.6.2013
Měl jsem jí na matematiku ještě když učila na GULZ, a byla to jedna z nejlepších kantorek!!
(předmět: Matika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
11.12.2012
Taky jsme jí řikali Sváťo. Působila férově a spravedlivě. Ale vyklubala se z ní řvoucí hysterka. Matematiku nenaučila, procvičování neexistovalo, rovnou klasifikace. Pokud test nedopadl dobře, a to téměř u všech, samozřejmě jsme byli blbí my. Když jsme chtěli zjistit, v čem děláme chyby, odváděla pozornost, vlastně nic neřekla. Pokud by ji osvítil duch svatý a svůj přístup a výuku změnila, moc bych to stávajícím studentům a studentkám přála. Bohužel si to představit neumím. Absolventka AG z roku 2010. Matiku jsem od té doby nepotřebovala.
(předmět: ma a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 2 srozumitelnost: 3
7.12.2012
Musím nesouhlasit. Sváťa sice nepatří mezi ty nejlepší profesory, rozhodně by se ale našli horší. Jedinou její chybou je méně srozumitelný teoretický výklad. Po něm ale následuje spousta příkladů, při jejichž počítání se vše vyjasní (v žádném případě není pravda, že učivo neprocvičuje, jak někdo psal). Závěrem - jsem docela rád, že ji máme, vše od ní zatím chápu a přestože nepatřím mezi >matfyzáky>, není pro mě matematika a ani fyzika nějakým velkým utrpením.
(předmět: matematika, fyzika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
29.6.2012
Bude Jiroušková ještě příští školní rok? Nebo už se podařilo ji vyhodit? Pro pedagogickou neschopnost a lidskou všehoschopnost.
(předmět: a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
6.6.2012
Co se týče matematiky, nic nemám proti přísnosti. Problém u paní profesorky je, že neumí předmět naučit. A tuto neschopnost zakrývá přísností. A když méně zdatní matematici nechápou, tak je zbytečně nervní. Snaží se působit tak, že je jedná z nás, ale když má student problém, tak nepomůže. A to nejen jako vyučující matematiky, ale i jako třídní. Není studentům oporou. Já na ni v dobrém vzpomínat nebudu. A nejsem sám.
(předmět: matika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
11.5.2012
Tý naší Svátě, která se tváří jak kámoška, která nás nic nenaučí, která na nás řve, nepřeju k dnešnímu svátku vůbec nic.
(předmět: ma a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 5 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
5.3.2012
Krávo
(předmět: Fy a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 2 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
19.2.2012
Souhlassím s posledním názorem, i když chodím určitě do jiné třídy, protože Jirouškovou na fyziku nemáme. Máme ji na matiku a je to úplně stejné. Tato profesorka postrádající profesionalitu učitele na jedné straně a lidskost učitele na straně druhé nemá ve školství co dělat, a až vůbec nemá co dělat na našem gymnáziu. Nezvládá vůbec nic, ale odnášíme to my. Chodíme do školy v pohodě a ona nám umí jen nadávat. Ostatní profesoři ji kvalitativně převyšují o 500 procent, ale stejně se obávám, že po letech při vzpomínce na středoškolská studia si budu pamatovat jen příšené hodiny matematiky. Jiroušková studenty pro matematiku nezíská, ale otráví. Já nevím, že ředitel ji nevyhodí, protože tady jsou názory skoro všechny stejné. A na všechny profesory se zde nenadává, spíš naopak.
(předmět: matematika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
27.11.2011
Výklad rychlostí blesku, procvičování žádné, u testů se neomlouvá ani malinká chyba. Kéž bychom měli takového Raju. Na něj čtu ódy. Jsem smutný.
(předmět: matematika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
3.11.2011
Nesrozumitelný výklad, neochotná pomoci, zákeřná.
(předmět: matematika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
21.5.2011
Naučí spoustu věcí. Z čeho? Z matematiky tedy rozhodně ne. Výklad je chaotický, nechápu ho skoro nikdy, ale možná jsem natvrdlý. Procvičování nic moc. Když dopadne písemka špatně, je nervozní a nadává nám, že jsme se látku nenaučili. No mateřská láska... spíš rádoby kamarádská, ale falešná kamarádská. Když má někdo problém, nepodrží ho, spíš potopí.
(předmět: matematika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 1 srozumitelnost: 1
14.5.2011
Úžasná profesorka, která umí naučit spoustu věcí. Její tempo bylo vcelku rychlé, což pomáhalo, aby člověk v matematice nezmatkoval. Člověk cítil v hodninách něco jako mateřskou lásku a díky tomu byly hodiny s ní příjemným zastavením na škole, kde čtyři roky utečou příliš rychle...
(předmět: Matematika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
9.4.2011
Závidím svému spolužákovi či spolužačce, že má s Jirouškovou dobré zkušenosti. Možná vyučuje fyziku lépe, ale moje zkušenosti jsou takové, že matiku neumí vysvětlit, tempo výkladu je nenormálně rychlé, na nic se jí zeptat nemůžu, byl bych za blbce, tváří se jako jedna z nás, ale vůbec nepomůže. Jen nám nadává a odvádí pozornost na různé věci. Vůbec nemotivuje, je schopná rozdávat jen pětky a tvrdit, že je to jen naše vina. Napíšeme písemku a výsledek dostaneme za měsíc. Hodnocení nechává na poslední chvíli a pak nemáme čas si špatnou známku opravit.
(předmět: matematika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 4 ochotna: 3 srozumitelnost: 2
8.4.2011
Zprvu se může zdát jako učitelka, který záleží na detailních znalostech a dovednostech spočítat i ty nejtěžší příklady. Ale po tom, co jsem si na ní zvykla zdá se mi v pohodě a neměnila bych....ona totiž dokáže studenta donutit se učit a to velmi oceňuji. tady stačí jen chtít a nebýt absolutní imbecil a fyzika se dá při nejhorším v pohodě zvládnout na 4.... Každopádně parofesorce děkuji že mě naučila se donutit učit a naučit:)
(předmět: fyzika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 5 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
1.3.2011
Neustále nám jen předhazuje, kolik má ona práce... nezajímá jí, že i my toho máme hodně. Nikdy nepřizná, že něco je její chyba, když má celá třída za 5 z testu, je to naše chyba a ne její. Nedochází jí nebo si nechce přiznat, že látku téměř nevysvětlila. No a o tom, že člověk se dříve než za 14 dní nedočká testu ani nemluvím.
(předmět: a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
26.2.2011
Jednoduchá rada, když čtu takové komentáře. Stěžovat si na ni, ale na řediteli, rovnou na ministerstvo. Ale až po opuštění ústavu. Opravovat tak dlouho písemku je v rozporu s klasifikačním řadem? Tam je termín do 14 dní. Jakou pozici musí mít na škole, když si toto může dovolit. Ale naštěstí jsou na škole jiní profesoři, před kterými lze jen klobouk smeknout.
(předmět: ma, fy a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 5 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
26.2.2011
Nejhorší profesorka co máme. Výklad nesrozumitelný, všechno jenom přečte z učebnice. Opravování písemek jí trvá nejméně 2 týdny ale klidně i měsíc. Nic nám není schopná vysvětlit a testy dává taky pěkně těžký, jenom příklady žádná teorie. Bohužel, se jí nemáme jak zbavit.
(předmět: Fyzika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
13.2.2011
Svým názorem patřím zde k většině. A ještě bych dodala. Spravedlivá není vůbec a upřímná také. To jsem se tedy musela usmát. Řekla bych, že je dost falešná. Souhlasím s názorem, že se tváří jak kámoška a pak bodne.
(předmět: M a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
12.2.2011
S matikou problémy zatím nemám. Nepřijde mi příliš těžká, ale výklad prof. Jirouškové srozumitelný není. Kdo na matiku moc není, má problémy. A nemůže si za to sám. Má problémy s matikou i s profesorkou. Toho, komu se nedaří, nervuje. Není to bohužel tip profesorky, která je ochotná pomoci.
(předmět: M a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
4.2.2011
K čemu taková hodnocení jsou, když takováhle učitelka pořád na škole škodí? Ale aspoň se můžeme vyjádřit.
(předmět: a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 4 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
21.1.2011
Je to špatná profesorka, nepomůže, vše bere, jako bychom to už uměli. V životě a zejména ve školství jsou dobří kantoři, ale i špatní. Ona je velmi špatná... Hrůza! Toho, kdo ji má.... Lituji.
(předmět: Fyzika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
18.1.2011
Kazí pověst školy, je nespravedlivá, nadržuje kamarádíčkům, ledová královna, už ji dávno mělo vedení školy vyhodit. Jen stresuje, nepomůže, je povýšená.
(předmět: M a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
6.11.2010
Vše, co již bylo napsáno, platí. Proč vlastně učí? Aby se jen předváděla. Smůla, kdo ji chytne.
(předmět: matematika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 5 ochotna: 4 srozumitelnost: 5
20.6.2010
S touhle učitelkou měl problém každej, kdo matiku nezbožňoval a nechápal úplně všechno. Navíc vykládá matiku tak, jako by už jsme všechno uměli a jakoby jen opakovala. Takže od ní rychle pryč, tváří se jak největší kámoška, a pak vás nejvíc podrazí. Taky ráda svejm studentům nadává
(předmět: matika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
30.4.2010
Bacha, dává pětky na vysvědčení ve čtvrťáku z nematuritního předmětu matematika!!! A nejraději ve své humanitní třídě!!! A nic nenaučí, výklad je hrozný. Utíkejte včas k jinému matematikovi!!!
(předmět: matematika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
15.4.2010
bože, chrań nás před takovouto matematičkou!!!!!
(předmět: M a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
13.3.2010
z hodiny neumím nic, vše se musím naučit doma
(předmět: M a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 2 ochotna: 5 srozumitelnost: 4
24.2.2010
typ učitelky která nemá zájem aby látku naučila
(předmět: matika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 4 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
19.2.2010
počítat umí, ale neumí nic vysvětlit
(předmět: matematika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
19.2.2010
neumí učit
(předmět: matematika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
18.2.2010
neumí vykládat, neumí naučit, neschopná učitelka
(předmět: matika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 4 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
18.2.2010
neschopná učitelka, neumí vykládat a neumí naučit
(předmět: matika a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 1 ochotna: 1 srozumitelnost: 1
17.4.2009
učí prvnaky maximalne druhaky
(předmět: čeština a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 1 ochotna: 1 srozumitelnost: 1
27.1.2009
Dokonalá žena.
(předmět: matematika a moje znamka )