Oznámkuj učitele!
Oznámkuj!

Mgr. Jiří Bra...

Akademické gymnázium
střední škola
Praha 1 - Nové MěstoKomentáře hodnocení

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 3 srozumitelnost: 5
22.9.2022
chill typek, prezentace jeden velkej mess, ale jinak no drama
(předmět: biologie a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 5 srozumitelnost: 4
23.2.2022
neumí vysvětlit, jeho hodiny nemají hlavu a patu, chybí struktura. ve čtvrťáku se probírá genetika a mám pocit, že ho vůbec nezajímá, což by nevadilo, ale asi tomu ani nerozumí, neustále pouští videa a sám moc nemluví.na semináři jsou to dvě hodiny bez struktury, celé první pololetí čtvrťáku se prezentují seminární práce, pak se v druhém pololetí zblázní a probírá maturitní otázky stylem- tři otázky za pět minut. ekologie člověka- chaotický a zbytečný seminář, nenaplnil jeho potenciál.
(předmět: biologie a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 2 ochotna: 3 srozumitelnost: 2
6.4.2021
biologie mě moc nezajímá, ale pokud ho teda uslyšíte a fakt budete dávat pozor, tak vysvětluje celkem dobře a do testů nedává nic extra těžkého, známkování je celkem mírné. poznáváčky jsou ale peklo. úkoly radši dělejte, na zkoušení jděte dobrovolně a dobrou známku budete mít úplně na pohodu. na matiku je meh.
(předmět: biologie a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 4 ochotna: 2 srozumitelnost: 5
30.8.2015
Pokud není biologie vyloženě váš nejoblíbenější předmět, tak se tu nemáte šanci nic naučit. Pan profesor má velké znalosti, je opravdu velmi profesionální, ale jeho prezentace nejdou přečíst, při hodinách ho nejde slyšet a když už ho náhodou uslyšíte, tak vás to tak unudí, že z toho usnete. Testy dělá srovnávací, takže i když se naučíte všechno to, co byste měli znát tak dostanete čtyřku, protože někteří vaši spolužáci písemku o@#*&!ili informacema navíc a váš test pak ve srovnání vypadá špatně.
(předmět: biologie a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 3 ochotna: 3 srozumitelnost: 4
11.11.2013
Jeho nejvěší negativum je slovní projev. Není skoro vůbec slyšet. jinak je to pohodový týpek, pokud na hodinách neděláte bordel. A snaží se vás toho naučit co nejvíc což je pozitivum. Jediné co mi na něm vadilo byl jeho styl testů - spousta nepodstatných nebo ne tolik důležitých věcí na úkor fakt důležitých. Ale pokud zaberete, nebudete mít problém
(předmět: Biologie a moje znamka )