Oznámkuj učitele!
SŠ informatiky a spojů, Brno, Čichnova 23 v Brno

SŠ informatiky a spojů, Brno, Čichnova 23

Brno, Brno
střední škola
Čichnova 23 Brno-Komín 624 00
PaedDr. Vladimír Šimíček
státní

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Škola nedosahuje úrovně ani bývalého učiliště. Na střední elektrotechnicé škole bych očekával alespoň nějaké laboratoře. Mohli by nás naučit alespoň práci s osciloskopem, když s ním machrovali na dnu otevřených dveří, když jsme vybírali školu. Naučit třeba základní funkci transistoru pro spínání. Chaotické záznamy do sešitů nemají ani hlavu ani patu.

nesnáším drogy na této škole.. každej tu prodává pervitin veřejně

Když vidím příspěvky svých spolužáků,je mě za ně trapně...

Uklízečky neuklízí zmrdi

Dlapal se neumí chovat a má k nám žákům hloupé poznámky typu že byl bojovat v sírii, že nás pošle na UP(úřad práce), on že maturitu má a my ne, při zkoušení často říka: >Já jsem se to učil, vy ne...> a tak dále. Vadí mi jeho přístup že se sám povyšuje nad všechny žáky. Byl bych mnohem šťastnější kdyby mě neučil a na Čichně vůbec NEBYL. Děkuji za přečtení pane Dlapal. Jste pěknej čůrák. Naschle

Otresna skola

Nečasová nejhorší učitelka. V jejích hodinách jen hraju na počítači.

Wadup kundy

Froňěk je Herman

erik frank je pěkně dank

Mám v plánu se zabít kvůli personálu školy aby si uvědomili co mi způsobili.

Na některých hodnoceních se prozrazujou největší dementi na škole:/

skalka v kabinetu prcá hájkovou

Moc dobrá škola

Dobrá škola

Marie žáková

NEJDE INTERNET

Sqalqa je upeeee nejvíc učiteleq <333333333333333333333333333333

Tvoje máma je napiču

Píčo kurvo

Dá se to

nejraši bych odstřelil toho buzika co nosí legíny

dle mého je tady někdo emouš

je to na piču

skola kde nic nenauci.sou cichnova spatny.

zkurvená škola!!

rád bych na poslední chvíli pslal pozdravení účastníkům sjezdu absolventů pořádaného tento víkend a hledám mejlovou adresu na někoho v učilišti kdo se zůčastní a vyřídí děkuji franta.hrstka@email.cz

Učitelé

miluše, theimerová

martina, kalčíková

jiří, brychta

jiří, klajbl

renata, hajslerová

dita, pisková

Helena, Zelníčková

Jaroslav, Dočkal

Kateřina, Kuchyňková

Ondřej, Milo

Jaroslav, Mašek

Jaroslav, Mašek

Vít, Gajdoš

Michaela, Valentová

Michael, Neuwirth

Adolf, Hitler

Angela, Merkelová

Martin, Sys

Ondřej, Schneider

Jiří, Pavlas

Tomáš, Leypold

Josef, Veverka

Marie, Winterová

Jana, Ťoková

Martina, Kabátová

Jitka, Drápalová

Ivana, Kročová

Michaela, Pivovarová

Anita, Konečná

Helena, Nečasová

Helena, Nečasová

Helena, Nečasová

Dagmar, Dvořáková

Jan, Grossman

Olga, Hölzlová

Bohuslava, Musiolková

Helena, Kvasničková

Walter, Rient

Lubomír, Konečený

Anton, Vojtkulák

Ljubov, Chupil

Zdena, Jelečková

Simona, Ježová

Renata, Müllerová

Jaromír, Hasoň

Luděk, Zelníček

Renata, Přibylová

František, Skalka

Roman, Koláčný

Jana, Hladká

Jaroslav, Tihlařík

Olga, Procházková

Lukáš, Bubník

Jaroslav, Vrégr

Danuše, Palátová

Dan, Merta

Věra, Pešlová

Lenka, Skřivanová

Zlatuše, Zbořilová

Milan, Svrčula

Bohumíra, Benešová

Ivana, Kašíková

Václav, Ilčík

Naďa, Hrubá

Věra, Totzauerová

Beata, Nezhodová

Miroslav, Lebeda

Marie, Žáková

Jiří, Klajbl

Miluše, Sedláčková

Irča, Uluçay

Daniel, Slávik

Miroslav, Rolnik

Jitka, Drápalová

Petr, Fabián

Iva, Koukalová

Alena, Hájková

Kateřina, Marková

Hana, Hrádková

Andrea, Halasová

Bohuslav, Žďárský

Gabriela, Pavlíková

Klára, Zaplatilová

Martina, Haluzová

Vanda, Stejskalová

Mmichaela, Zderčíková

Michaela, Pivovarova

Jiří, Dlapal

Jakub, Pelcl

Kateřina, Brabcová

Alena, Poláková

Jaroslav, Zika

Hana, Hostinská

, Marek

Michal, Růzl

Michaela, Rosická

Marie, Michlíčková

Marie, Michlíčková

Marie, Michlíčková

Poznámky

Jakub Pelcl Mgr. Vypíčený hoven, bojí se mnou jít sparing, ale prej mně zabije. Prostě píča. Arogantní kokot, co si léči komplexy z toho, že ho tata zneužíval.

Kateřina Brabcová Mgr. Magistra Kateřina Brabcová má jako jedna z mála učitelek informatiky velmi dobré znalosti v oblasti, kterou vyučuje. Její hodiny mi pomohly nejen po dobu studia, ale dokázaly mě připravit do reálného života. Způsob její vyuky je postavený na tom, že dokáže žáka připravit do života (pokud má zájem) a ne jen na tom, aby dostal z testu za jedna. Z osobní zkušenosti mohu jako její bývalý studen říct, že její vyuka byla velmi praktická pro život i mimo akademickou půdu. Po 4 letech jejich hodin jsem se naučil vše, co dnešní člověk potřebuje (perfektní ovládání sady Office a jiného software). Prezentace v hodinách mi díky jejímu povzbuzení a drilu dodaly dávku sebevědomí a znalostí, za což jsem jí vděčný a díky tomu jsem neměl problém najít si dobrou práci hned po maturitě. I 3 roky po ukončení studia využívám, co jsem se na jejich hodinách naučil. Spolužáci, kteří na to >kašlali> dnes pracují jako pomocné síly v různých firmách za minimální mzdu. Ti, kteří dokázali pochopit, že je to škola do života, dnes pracují ve velkých prestižních firmách na vyšších postech a to ne kvůli tomu, že vědí jak naprogramovat spořič obrazovky v pascalu, ale díky tomu, že si zapamatovali, jak se má chovat úspěšný člověk a dokážou využít znalosti, které získali nejen v hodinách IKT. Vzkaz na závěr: >Paní učitelko děkuji!> a slůvka pro autory negativních komentářů: Vzpamatujte se! za blbý keci vám nikdo nedá nic víc než potlamě nebo padáka ;-)

Jakub Pelcl Mgr. SEXOUŠEK OŠUSTIL MĚ V KABINETĚ A TOCKA SE DÍVALÁ

Lukáš Bubník Ing. Osobně se mě nelíbí jeho styl výuky a ni to, že chodí do hodiny pozdě. Nejdříve prokecá spoustu času v hodině o motorkách a pak nám rozdá jedničky až trojky. Znalosti ale nemáme a tak se bojím maturitních zkoušek. Budu si muset najít doučování u někoho z poctivějších učitelů.

Kateřina Brabcová Mgr. Slušně to říct nejde.Je to největší píča.Jako ženskou bych ji absolutně nechtěl! a učí podle osnov a sraček.V hlavě má naučeno co má učit a toho se drží,nic víc nechce slyšet.Tady tato frajerka si myslí,že když vystudovala Vysokou školu tak zežrala svět,omyl.Bere pár kaček měsíčně,v životě nic nedokázala a vylívá si EGO na studentech.

Jaroslav Tihlařík Mgr. Má spláclý ucho, vypadá jak Howard z TBBT a chodí s nějakou tlusťoškou ale spíš to byla jeho máma.

Daniel Slávik Ing. Vynikající učitel, který dokáže výuku podat zábavnou a zajímavou formou. Díky tomu si z hodin hodně pamatujeme.

Marek frajeris triko lakoste

Jakub Pelcl Mgr. Plážový chlapec. Zmrd

Jiří Dlapal Ing. výborný učitel, Snaží se látku vysvětlit a podpořit množstvím prezentací a ukázek. Za mně píšu 1!!!

Kateřina Brabcová Mgr. Nedokáže sama absolutně nic naučit, kdyby neměla Google, tak neřekne ani píp. Ochota tam malá možná je, ale z velké části mě spíš více poradí spolužák. Nespokojenost.

Kateřina Brabcová Mgr. Paní učitelka, je TĚŽKÁ feministka takže dívky v naší skupině mají trochu výhodu a pokud její předmět nezvládáte na jedničku tak prostě KONČÍŠ.....!!!!!

Petr Fabián Mgr. největší čůůrak na škole...má malý péro

Michaela Pivovarová Ing. Hafo uča, látku celkem v poho dokáže vysvětlit. Občas je to dost náročné, ale dá se to. Má mega hlášky: Ja studovala v Moscow. ...

Jakub Pelcl Mgr. Tak toto pánové, je největší kokůtek na světe. Arogantní píča vyjebaná - a to jsem ještě v klidu. Totální potrat učitelů. Učí systémem: vzorový příklad, ostatní se naučte samy. Nedokáže vůbec pomoci a je extrémně neochotný, poté ještě ignoruje, prostě píča. Doufám, že ho vyhodí.

Irča Uluçay Ing. Jedna z nejlepších učitelek na této škole

Beata Nezhodová Největší piča co na té škole může existovat!

Michaela Pivovarova Ing. Škoda že si furt neuvedomuje že uči lidi,kteři tenhle předmet nikdy nevideli a to ona si furt neuvedomuje.Uči to jako by jsme se to učili už kdo vi jak dlouho..

Jakub Pelcl Mgr. Nemyslím si, že to co tady ostatní píšou je pravda, myslím že Pan Pelcl je velice ochotný, dokáže naučit, alespoň takové pocity z něj mám já, nevím zda je to přetvářka, ale je to můj názor...

Kateřina Brabcová Mgr. Této učitelce chybí jediná věc a to ochota! Jinak není tak špatná, ovšem když porovnám ostatní učitele na Čichnove, tak je to velký podprůměr.

Michaela Valentová Mgr. Paní učitelku hodnotim jako milou, ochotnou třídní učitelku. Vážim si ji, nechapu trapné komentáře, které zde vyplodili někteří jedinci

Danuše Palátová Ing. PROČ TO ECISTUJ

Michaela Pivovarová Ing. Nemám jí ráda

Jiří Dlapal Ing. Nejsem sice tak krásnej jako František Fiala z IK4A, ale i tak po mě kouká :)))

Jakub Pelcl Mgr. Pane P. doufám, že toto čtete. Půjdu na to stručně. Běžte do píči. Nejste učitel, nejste muž, jste ubohá parodie na člověka. Učit stylem tady přiklad vy počítat.. trochu retard ne ? A když někdo nechápe tak mu nalistovat bělouna o 30stránek do zadu najít triviální příklad.. nechat ho žáka spočítat, poté co ho do 10s spočítá se ho zeptat čemu nerozumíte ? Prosím udělejte laskavost celé škole a jděte dělat strašáka na pole.

Daniel Slávik Ing. Málokdo mě dokáže tak rozesmát :D

Věra Pešlová Mgr. Je to kunda dala mi 4

Jakub Pelcl Mgr. SOVA VYPÍČENÁ

Bohuslav Žďárský Mgr. Frajer jak nechceš !! :DD

František Skalka Arogantní trotl, kterej si hraje na majitele googlu a pokud se ho na něco zeptám, odpoví jak debilovi. Jeho písemky jsou z látky, kterou nikdo nemá v sešitě.

Jakub Pelcl Mgr. Ano, má své chyby, ale chová se ke studentům tak, jako oni k němu. Ale je to fájn učitel a pokud se nechováš jak krypl, tak se s ním dá v pohodě domluvit a je ochotný i doučovat po vyučování látku, kterou nechápeš. Ano kolikrát po něm něco nejde přečíst, ale kolik učitelů musí luštit písemky po některých, co píšou stejně.

Věra Pešlová Mgr. Uplna pica, neumi nic vysvetlit a jeste se rozciluje kvuli uplnym srackam

Jakub Pelcl Mgr. Luštit to co píše na tabuli by se mělo znamkovat jako další samostatný předmět... Třeba šifrování s panem P. Větší píču jsem ještě neviděl i kašíková byla víc férová než tenhle hnus co si říká učitel...

Petr Fabián Mgr. Nebýt jeho už mám školu za sebou.

Ivana Kašíková Mgr. Strašná kráva, měla by to už zabalit. Chudák její dcera, takovou matku mít, tak se odstřelím! Nebo ještě lépe rovnou ji!!!

Jiří Dlapal Ing. pohodář,dost dobře vysvětlí látku a má dobrý prezentace

Ivana Kašíková Mgr. otřes!!!

Mmichaela Zderčíková Mgr. Mladá kočka, která to ještě nemá v hlavě úplně pojašený jako většina učitelů. Postavu má celkem dobrou :)). Akorát má strašně pronikavej a hlas a docela i křičí, takže to je celkem otravný :D

Kateřina Brabcová Mgr. Povýšenost, neochota pomoci a neschopnost vysvětlení samozřejmostí. Problém s pochopením, že není na základní škole, ale na střední a už dávno nejsme děti.

Michaela Pivovarova Ing. Jedna z nejlepších učitelek na škole...

Miroslav Rolnik Ing. Krypl...

Daniel Slávik Ing. Borec jako hrom :-D

Daniel Slávik Ing. Charakter

Daniel Slávik Ing. Nejlepši ucitel, největši prdel v hodinach ;)

Jitka Drápalová Mgr. Nejlepší učitelka na světe ;)

Jiří Dlapal Ing. Dobrej férovej učitel.

Alena Poláková Mgr. Výborná hodná učitelka

Hana Hostinská Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Michal Růzl Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Michaela Rosická Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Marie Michlíčková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Marie Michlíčková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Marie Michlíčková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Marek ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jaroslav Mašek Mgr. airpods

Zlatuše Zbořilová Mgr. f

Zlatuše Zbořilová Mgr. bruh je to gej

Jaroslav Mašek Mgr. troska

martina kalčíková phdr. troska

martina kalčíková phdr. troska

Jiří Dlapal Ing. suprovej

Helena Zelníčková Mgr. kombajn

Daniel Slávik Ing. borec jak vrata

jiří klajbl ing. duchod uz zavolal

Dan Merta Mgr. super vyucujici

Josef Veverka super vyucujici

Milan Svrčula vyplel k tabuli pls

Jan Grossman Ing. 20km hdmi

Jan Grossman Ing. 20km hdmi

Jaroslav Mašek Mgr. pleš jako brno a péro jako ostrava

Bohumíra Benešová Mgr. bleeee

dita pisková mgr. nuda!

Jakub Pelcl Mgr. za mě spokojenost. pana profesora máme už druhým rokem, první rok se nám jeho styl učení nelíbil, ale postupem času jsme si na jeho styl a způsob zvykli. látku umí v celku vysvětlit, problémem je zbytek kolektivu třídy, který výuce nevěnuje dostatečnou pozornost! možná proto je zde tolik záporných komentářů.- a. v.

Jaroslav Dočkal Ing. dobře se v jeho hodinách spí

Irča Uluçay Ing. help

Jiří Dlapal Ing. Ochotný učitel, myslím si že naprostá většina negativní kritiky na jeho osobu pochází od idiotů co si kompenzují svou blbost.

Jiří Dlapal Ing. Absolutně úžasný učitel. Ačkoliv si neodpustí poznámky ke znalostem žáků, pokud dotyčný projeví snahu, vyjde mu vstříc. Polovinu naší třídy zkoušel na desetkrát, jenom aby nedostali čtyřku. Snad nejochotnější učitel celé školy. Budoucím prvákům ho přeju, celá kb1 ho má rada.

Jiří Dlapal Ing. Je to náš třídní učitel a je to nejlepší chlap na škole. Prváci a druháci, kteří neumí ani používat PC nepatří na střední školu ale do továrny a makat a makat. Je jedinej, kterej mě naučil vážit si svých znalostí. Občas nám řekne, jak se mlaďoši chovají a je to hrůza. Ani se nedivím, že je na vás naštvanej. My jej máme rádi. A hlavně svoji třídu umí vysekat z malérů, kterých máme dost. To každej třídní neudělá.

Jiří Dlapal Ing. Naprosto pohodovej učitel a hlavně umí. Vše vysvětlí a jen naprosté zvíře nepochopí o co jde. Chce ale po nás znalosti a ne každý se chce učit. Jako jeden z mála učitelů chodí do třídy včas. Sprosté poznámky chudáků z jiných tříd nechám bez komentáře.

Kateřina Kuchyňková Mgr. Dá vám horší zámku i když vám vychází lepší.

Andrea Halasová Mgr. Hrůza!! Nenaučí absolutně nic!!

Jiří Dlapal Ing. Naprosto arogantní učitel, který byl dle mého názoru v dětství šikanován a teď si to vybíjí na svých studentech. Naprosto neadekvátní poznámky ke znalostem žáků, dle jeho představ, je každý žák ideál, který by měl umět vše, a pokud něco neumí, zejména tedy bodový graf v excelu, je to primitiv, co patří na pracák.

Roman Koláčný Ing. Nejlepší učitel na škole, škoda že si ho dost lidí neváží a dělají u něj bordel a nedávají pozor.

Daniel Slávik Ing. Jeho hodiny jsou nejlepší 😍

Marie Žáková Mgr. Nic nenaučí, vypadá jak z 1 Světové

Marie Žáková Mgr. Naklepal bych ji řízky 😂😂

Mmichaela Zderčíková Mgr. Dal bych ji za uši

Irča Uluçay Ing. Microsoft führerin

Vanda Stejskalová Mgr. Na pohodu učitelka, vždycky nás pouští dřív.

Roman Koláčný Ing. Pan učitel je erudovaný a přátelský i mezi ostatními učiteli klidně z cizích škol, poradí vám rád a exaktně jak na věc (např. Windows PowerShell + Terminal) a potkat se s ním je pro mě vždy čest. Pozdravuji, kolega Lukáš z gymplu

Jiří Dlapal Ing. Naprostý čůrák, řekne že na něco píšete, nakonec píšete na něco jiného, a odůvodní to že je to promlčené. Jeho slovo nemá absolutní váhu. Snaží se poštvat lidi ve třídě proti sobě.

Helena Kvasničková Mgr. Helča je láska♥️

Anton Vojtkulák Ing. Pan Vojtkulák byl pro mě vždy borec. Od té doby co nepracuje na Čichně se moc změnil, Škoda že ho vyhodili...:/

Daniel Slávik Ing. pičus

Dagmar Dvořáková Mgr. milf

Michaela Valentová Mgr. Fajn učitelka nechápu co děláte...

Mmichaela Zderčíková Mgr. Sebrala mi fidget spinner takze nekamoska!!!!

Zlatuše Zbořilová Mgr. Je v pohodě :)

Milan Svrčula Kocooor 😘

Bohuslava Musiolková PhDr. SOS !!!!!