Oznámkuj učitele!
Gymnázuim Český Krumlov v Český Krumlov

Gymnázuim Český Krumlov

Český Krumlov, Český Krumlov
střední škola
Chvalšinská 112
Jana Cipínová
státní

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Poznámky

Proto Siviglius Dr. Prostě Proto

Ilona Šulistová Sympatická, milá, ochotná, vtipná. Člověk na svém místě :)

Ilona Šulistová Nejlepší učitelka na světě :)

Jaroslav Král Mgr. Nejlepší učitel na celém Gymnáziu

Martin Jakab Nemá moc autoritu, hodně pobaví jeho hláškami je to super učitel a rozhodně by si zasloužil větší klid a respekt na jeho hodinách

Petra Zieglerová Mgr. Zdá se mi že občas nadržuje holkám jinak super učitelka.

Roman Kneifl Je to skvělý učitel, který má přirozenou autoritu. Geografie mě ze začátku vůbec nebavila, ale pan učitel Kneifl vám tu látku podá tak, že vás to prostě baví. Na písemky a poznávačky jsem se učila s chutí, protože, když jsem dostala dobrou známku zrovna od tohohle učitele, byla jsem spokojená. Je to fajn chlapík, a když se k němu chováte slušně, nemáte s ním problém.

Proto Siviglius Dr. Pokud jste schopen uskutečnit alespoň jednou měsíčně pouť do Villy Garibaldy, jste u tohoto učitele za vodou. Jinak si na vás zasedne a jste zničen.

Eva Čechová Nejhorší učitelka. Psychický tyran, nemá ve škole co dělat. Její chování už je moc daleko za hranicema. Když jsme jí dostali na matiku, známka mi klesla o tři stupně. To už si myslím taky něco značí.

Roman Kneifl díky němu jsem se dal na dráhu geografie! :)

Irena Trestrová Mnoho odborných výrazů a informací. Studenti se ztrácí ve výkladu.

Ondřej Voráček fuck

Jan Palkovič sexy omeleta

Petr Florián Mgr. dement

Martin Jakab fajn typek

Šárka Adamcová Mgr. je totálně mimo, neodpovídá na dotazy, ale začne mlít něco úplně jinýho, nevnímá, je naprosto zmatená a má velmi podivný styl výkladu, jestli se tomu ovšem dá říkat výklad a ne spíš slátanina náhodných fyzikálních pojmů a vzorečků. zakázat tuhle ženskou, fakt.

Ondřej Voráček xddddddddddddddd

Věra Floriánová Nejlepší učitelka

Eva Čechová Proč já? Co sem komu udělal. :(

Pavel Brčák R.I.P

Eva Čechová Po svém učiteli fyziky ze základky jsem si myslel, že nic horšího přijít nemůže.... to sem se teda kurva spletl. Nedokáže pochopit, že někdo zkrátka není talentovaný na fyziku a že ten předmět není jeho priorita a v budoucnu mu bude úplně k ničemu. Proč sem jí musel dostat zrovna já... :(((

Věra Floriánová Paní učitelka naučí. Před každou hodinou mám strach vůbec vstoupit do učebny. Pokud si ale doma aspoň přečtete >vo co go> tak asi bez problému. -strach z hodin -náladovost (otázky při zkoušení podle její nálady :D) -nečekané testy -pokud jí naštvete, ječí a nadává (>kdyby blbost nadnášela tak jste všichni na měsíci> atp.) +naučí +má autoritu +neuvěřitelnej všeobecnej přehled=> dokáže spojovat informace z chemie, dějáku, zemáku, ...(zkrátka ze všeho) kde byste ty souvislosti nikdy nečekali :D +supr hlášky

Petr Florián Mgr. Na všechny studenti nesmyslně řve!!! A výuka stojí za *****

Eva Čechová Je to největší dobytek, co se po školách pohybuje. Zlá, lstivá, neschopná, hloupá, cholerická, skutečně klinicky psychicky narušená. Nic z toho, co je zde napsáno, není napsáno v afektu, je to realistické zhodnocení, omlouvám se tedy za volbu slov ale vhodnější se těžko nachází. Neměla by pracovat ve školství, způsobuje dětem psychické problémy. Znám několik dětí, které kvůli ní musí navštěvovat psychologa.

Petr Draslar Draslar

Petr Draslar Hovno je asi nejlepší slovo, kterým lze tento člověk popsat.

Jaroslav Král Mgr. Sexy charismatický chlap, úžasně vypráví.

Eva Čechová je to špína

Eva Čechová Tato paní učitelka je velmi hodná není zlá nekřičí na nás a vše umí hezky vysvětlit

Eva Čechová Tato píča nás ve škole Nedvědici učí na Matiku a je to hrůza.

Eva Čechová ********

Jan Palkovič Někdy zapomínám, co je za den

Tomáš Hejna Mgr. Jeden z nejlepších a nejhodnějších učitelů na škole.

Marcela Paloudová Super, hodná a milá učitelka. Dobře naučí a její hodiny jsou fajn.

jiri lajner Dobrý učitel!

Jana Dvořáková PhDr. K ničemu!

Jaroslav Král Mgr. Jeden z nejlepších učitelů na gymplu.

Petr Syrový Ochotný a moc hodný učitel.

Jan Palkovič Pan učitel je fakt přísnější. Co už. Nějak to vysvětlí, hodiny jsou docela zábavné a jde si s ním normálně pokecat. Někdy ho beru spíš jako maturanta, než nějakého učitele.

Eva Čechová Psychicky ponižuje

Eva Čechová K nevydržení

Eva Čechová Paní učitelku Čechovou jsme měli loni na fyziku. Dříve jí hodně lidí nemělo rádo, pár i nesnášelo, ale teď jí chceme zpět! Potom, co nám dali nejmenovaného učitele, >brecim>, že jí chci zpět. To co po vás chtěla vám napsala na tabuli a vy jste se to naučili. Ten nejmenovaný učitel nás nutí se učit z učebnice, a když to napíšeme tak jak je to v knížce to škrtne a napíše tam, že to bylo opsáno. Nepochopim toto.

Petr Florián Mgr. V hodině si moc nezapisujeme, testy nám odkládal 3krát. Na testy se musíme učit z učebnice, protože v sešitě toho moc nemáme, když do testi u napíšeme to, co bylo v učebnici, tak to škrtne a napíše, že opisujeme.

Jan Palkovič Pan učitel je letos o dost přísnější a to se mi nelíbí. Máme letos cv z čj a on oznamuje úkoly jedné půlce a druhé říká ty podstatné věci jako jsou testy a povinná četba.

Eva Čechová jsem boží

Věra Wehrmacht Floriánová Dr. U tabele je to hrůza. Ráda strapňuje u tabule

Jan Palkovič Bi

Petra Březinová Mgr. Dobře učí, špatně známkuje

Jaroslav Král Mgr. Je dobrý

Eva Čechová Nepříjemná, přetvařující se, vyhledává možnosti jak vás ponížit. Při příchodu do třídy nahodí falešný ,,úsměv'' a pokud nejsou ,,správně'' naklopené žaluzie nebo otevřená okna, celou třídu čeká po zbytek hodiny teror. Není schopa uznat vlastní chybu, zatímco v testech je velmi pečlivě vyhledává a je schopna dát trojku i za menší pravopisnou chybu.

Eva Čechová Nepříjemná, přetvařující se, vyhledává možnosti jak vás ponížit. Při příchodu do třídy nahodí falešný ,,úsměv'' a pokud nejsou ,,správně'' naklopené žaluzie nebo otevřená okna, celou třídu čeká po zbytek hodiny teror. Není schopa uznat vlastní chybu, zatímco v testech je velmi pečlivě vyhledává a je schopna dát trojku i za menší pravopisnou chybu. Čiré zlo, které nesnáší děti a proto by nemělo pracovat v jejich prostředí.

Věra Wehrmacht Floriánová Dr. Ačkoliv se v hodinách často chová nepřiměřeně agresivně a občas je její výuka nesrozumitelná, dokáže naučit a mimo hodiny je celkem milá. Nejlepší jsou její rady a historky ze života, o kterých je někdy schopna mluvit po zbytek hodiny.

Eva Čechová Psychicky labilní jedinec co nemá ve školství, natož na gymplu co dělat, nechápu proč si jí tam drží. Už přes 20 let psychicky mučí své žáky, má na svědomí několik nervových zhroucení. Brzy na ní podám trestní oznámení.

Šárka Kodýmová Je to fajn ženská a fajn učitelka

Jan Palkovič Skloňování organismu 10/10

Petra Březinová Mgr. Nejlepší učitelka

Petra Březinová Mgr. Nejlepší učitelka

Petra Březinová Mgr. Nejlepší učitelka

Jan Palkovič Jan Palkovič je sexy řízek!!!

Jan Palkovič Pořád si kouše rty. je to sexy

Jan Palkovič Je to nejvic sexy ucitel na skole. Urcite me miluje. Ale nejsem si jista jestli ja jeho, ale to je jedno. K veceri jsem mela chleba s maslem a potrebuju curat. Diky moc sexy uciteli jste moje zivotni zachrana.

Václava Šnokhousová Je hrozně hodná a milá.

Václava Šnokhousová Je moc hodná.

Petr Syrový Super učitel

Eva Čechová Pořád se jenom usmívá, ale přitom me zlá.

Věra Floriánová Je hrozně zlá a vypadá děsivě.

Jana Dvořáková PhDr. Je dost pomotaná. Nic z toho co říká, nedává smysl. Vůbec ji nechápu.

Eva Čechová Pořád se jenom usmívá, ale přitom me zlá.

Tomáš Hejna Mgr. Nejlepší učitel na škole!

Jan Palkovič Fajn týpek

Jan Palkovič Nejhezčí chlap na škole ever. Plus dobře učí. A umí zpívat a hezky kreslí. Sakra co on neumí ? Hodiny jsou s nim fak zábavné a ještě se něco naučím. Jen by mě zajímala orientace pana profesora.

Marcela Paloudová Je hodná

Jana Dvořáková PhDr. píča

Petr Draslar Nejnudnější hodiny, při kterých vždy každý usínal. Není zlý, ale vše vysvětluje hodinu a pointa přijde až na konci, kdy už každý spí, protože jeho způsob výkladu působí jako ukolébavka.

Jan Palkovič Autista a nejhorší učitel na Gymplu

Jan Palkovič Je opravdu super. Vysvětluje srozumitelně, písemky jsou v pohodě... Nemám mu co vytknout.

Věra Wehrmacht Floriánová Dr. Piča

Eva Čechová Paní Čechová dokáže naučit. Při hodinách často klade divné otázky, ale ne ohledně výuky. Jinak je fajn.

Eva Čechová Z hodin nic nepochopim, všechno se učim doma. Nic se po ní nedá přečíst i když sedíte v 1. lavici, vynechává písmena.Myslím že je chytrá, ale učit neumí. Nedodrží slovo. Pořád se usmívá, ale ve skutečnosti by všechny zničila. Nevím jaký je její život, ale určitě bere antidepresiva, protože ten její úsměv neni přirozený. Usmívá se pořád, i když neni důvod. Nedojde jí že všem nejde matematika a fyzika, a neumí zacházet s námi jako s lidma. Myslim že jí poslal na zem sám satan, fyzika je hodina o které začínám věřit na boha. Jakmile se něco šoupne, něco udělá zvuk koukne na vás a už máte pocit že vás seřvala. Měla by se jít léčit, neni normální. Její smysl pro humor je 0% a ten kdo se nezasměje tak si na něj rovnou zasedne, vlastně je zasedlá na všechny až na pár vyjímek co mají jedničku a smějou se jejím >vtipům>. Vypadá hodně, ale je to zlo. Říká jak se máme naučit učit, přitom to sama neumí. Měla by si někdy přečíst knížku ve způsobu >jak se chovat k lidem>. Doufám, že co nejdřív vypadne ze školy, nebo jí někdo nějak smaže.

Svině Petřvalská Dr. je moc hodna.

Kateřina Němcová Mgr. Je moc hodná.

Kateřina Němcová Mgr. Je moc hodná.

Geert van Overloop Nejlepsi ucitel na cele skole!!

Václava Šnokhousová Nerozezná pandu od koaly, ó můj bože!

Věra Floriánová Je hrozná... Strapní vás před celou třídou první týden ve škole a je jí to úplně jedno. Spolužačku rozbrečela u tabule a očividně jí vůbec netrápí že se jí menší děti bojí... Už aby šla do.....

Věra Wehrmacht Floriánová Dr. Moc ráda křičí a strapňuje lidi u tabule...

Markéta Urbanová Příšerná učitelka. Její hlas se nedá poslouchat. A myslí si, že je drsná, když na začátku hodiny rozdá pracovní listy se slovy, že si je na konci hodiny vybere a oznámkuje. Už ty hodiny s ní nedávám.

Šárka Adamcová Mgr. Její hodiny jsou ztráta času. Vůbec netuším co dělá na gymplu. Zmatená a arogantní. Kdo pochopí její výklad, je genius!

Tomáš Hejna Mgr. Nejlepší učitel

Šárka Kodýmová nic

Úchyl Brčák Dr. Hroznej úchyl

Martin Jakab Nadává nám do idiotů, co patří na Kaplickou, ale jinak v pohodě

Markéta Urbanová Skvělý člověk!

Jana Dvořáková PhDr. Ach, ani nemá cenu mluvit!

Eva Čechová Čiré zlo . Hodiny s ní div se třídou přežíváme ! Má zálibu hlavně v ponižování a psychického urážení všech , kteří se jí nelíbí . Má rada jen ty kteří mají s Fyziky pouze za jedna . Neustále vyhledává příležitosti , kdy na nás může křičet nebo nám kvůli primitivní věci vynadat . Nedávno mazala spolužačka suchou houbou tabuli , protože nám jeden učitel radil , abychom to dělali tak ,aby nebyla houba příliš mokrá a učitel po louži neuklouzl . A ona spolužačce vynadala za suchou houbu stylem ,,jestli jí chce zabít,, a přikázala otevřít okna a ještě vynadala jak dlouho nám to trvá , že jsme tím ztratili spoustu času a ať to příště děláme všechno před hodinou . U tabule jí můžete odříkat látku nazpaměť a stejně s tím není spokojená ! Můj verdikt : ,,Psychicky narušená > aneb nehodí se na učení !

Eva Čechová Píča vypatlaná! Rašple plesnivá! Vypadá jako Ambridge z Pottera! na hodině rozbrečela spolužačku, řekla jí, ať jde z gymplu pryč, protože nic neumí, jenže ta spolužačka byla měsíc doma a byla první týden ve škole.. nepochopím tuhle ženskou

Šárka Adamcová Mgr. arogantní a zmatená

Václava Šnokhousová o ničem

Svině Petřvalská Dr. Je nejlepší!

Jaroslav Král Mgr. Díky němu mě zeměpis fakt baví.