Oznámkuj učitele!
Stredni skola informacnich technologii a socialni pece Brno, Purkynova 97 v Brno

Stredni skola informacnich technologii a socialni pece Brno, Purkynova 97

Brno, Brno
střední škola


státní

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Na tuhle školu jsem šla s tím že to bude nový začátek, ale to mi nikdo neřekl že tam učí ti co tam učí. Chodím do 4. na sociální činnosti a každej večer brečím jen z pomyšlení že tam musím. Učitelé si dělají co chcou, učí co chcou, každou hodinu vám řeknou jiné informace (ne všichni). Na 90% učitelů jde vidět že neumí vůbec učit a dělají to protože musí. V distancni výuce polovina učitelů na to s prominutím srala. NECHOĎTE TAM!!! Je to ztráta času a chuti do života. Nemám tušení kde ta škol vzala že je prestižní jak někteří tvrdí.

pokud možno říci, uteče rychleji než vubec vkročíte. a pokud jste už v praváku, nebo jste podali přihlášku, změňte školu okamžitě jak jen to půjde a zachraňte se. tahle škola Vás zničí. Sám jsem musel odejít, a ujistím Vás tím, že opravdu nejsem jediný. průměrně cca 20 lidí ročně uteče na jinou školu a tak 10 ukončí vzdělání protože už na to prostě nemají. Byl jsem studentem 4 ročníku a řeknete si ze uz to vydrzite ale opak je pravdou. ze ctvrtaku ukončilo vzdělání 5 lidí a 3 přešli na jinou školu zpět do druhého ročníku aby hlavne utekli pryč.

Strasna skola a jeste vic strasni ucitele

Polovina učitelů na této škole jsou zákeřné mrdky, co by vůbec neměli učit. Vypadněte dřív, než se zkusíte zabít.

Jsem zde druhým rokem, mám depresi jako kůň a lituju každýho dne co jsem se rozhodl sem jít.

Pernes je líná zkurvená děvka.

kurva

pomoc

Fakt sem nechoďte, budete toho litovat...

Nechoď sem, budeš těžce litovat a tvoje mentální zdraví dvojnásob.

Jakubík be like: chro chro (slovensky)

Jsem čert nebo diktátor Chyba jsem KOŠŤÁL

Směješ se jak prasklej buřt

Vyjadřujte se slušně.

Poslední místo na světě kde najdete při studiu diskety.

hodnoceni 5 nelze opravit

5 z váhou 7 DLZD

Ten pocit, když do tohoto sanatoria nemusíte již nikdy více vkročit

Továrna na deprese <3

Skolni wifi - NEPLATNY CERTIFIKAT

lol

tak z toho se holka nevyližeš - PEPE 2018

Jsem bůh nebo diktátor? Ani jedno - jsem košťál!

Pane kapoun vy jste vždycky tak příjemně naložen. Buzerant

V OL v archivaci toto datum omluvené není. Škodová Jdi do archivu a máš tam toto datum i s razítkem od lékaře,ale dostala pro klid další razítko.

Jestli mě neznáte, tak mě poznáte. Košťál.

Už jsem na to starý. Košťál

Byl jsem tu, Košťál.

HI ALL

Učitelé

ivo, lazar

petr, přikryl

aleš, raus

tomáš, votava

roman, zadorozhnyy

radomír, holásek

lucie, buchtová

jana, schupplerová

petr, šavelka

juraj, sasko

Miroslav, Zelený

Michaela, Mořkovská

Miloslava, Daňková

Zdeňka, Dlouhá

Martina, Biječková

Jana, Klementová

Radka, Belzová

Jana, Tomášová

Adam, Švec

Milan, Vítámvás

Olga, Mašková

Hana, Altrichterová

Jan, Šafář

Jiří, Hanák

Zbyněk, Lecián

Kamil, Horodiski

Jana, Polanecká

Petr, Adamec

Dana, Šmerdová

Miloš, Šeda

Miloš, Šeda

Lucie, Sedláčková

Taťána, Habáňová

Milada, Škorpilová

Pavlína, Machačová

Lenka, Houšková

Ivana, Middleton

Olga, Padúchová

Lukáš, Kalčok

Lukáš, Kalčok

Kateřina, Fialová

František, Kovařík

Hana, Brtáňová

Helena, Valentin

Marta, Adedeji

Jarmila, Adedeji

Daniela, Stopková

Josef, Doležel

Michaela, Burešová

Lenka, Bučková

Jarmila, Olexová

Danuše, Procházková

Ladislav, Chmel

Jarmila, Kazdová

Dana, Tellerová

Martina, Blahová

Kateřina, Cibulková

Petr, Pernes

Jan, Dudek

Oldřich, Čížek

David, Čížek

Ivo, Solařík

Hana, Dvořáková

Petr, Kadlec

Zdeňka, Deutschová

Jitka, Hotařová

Jitka, Langerová

Michal, Svitavský

Ilona, Paulíková

František, Zbruš

Lenka, Hrušková

Zdeňka, Eklová

Helena, Kyršová

Ivana, Gallistlová

Zuzana, Palátová

Dana, Augustýnková

Hana, Svobodová

Jarmila, Olexová

Blanka, Šmídová

Jana, Tomášová

Lubor, Košťál

Eva, Křížová

Petr, Dřímal

Vanda, Mrkosová

Dagmar, Pošmůrná

Drahomíra, Škodová

Barbora, Hanusová

Ivo, Hamerník

Josef, Štulpa

Dana, Jirků

Ivana, Chládková

Jana, Zahrádková

Petr, Jakeš

Elena, Tomanová

Rudolf, Dvořák

Lenka, Halgašová

Věra, Stehnová

Milada, Kalvodová

Helena, Davidová

Blanka, Lazarová

Petr, Huňa

Nataša, Berková

Olga, Skoumalová

Ivana, Dvořáková

Marek, Gallistl

Poznámky

Petr Dřímal Mgr. Nejlepší učitel :-)

Josef Doležel Mgr. Super učitel, hodiny mě bavily i proto, že byly čas od času proloženy hantecem. Ráda na něj vzpomínám

Drahomíra Škodová Mgr. V polovině června po příchodu od lékaře do výuky okamžitě přeposlána k výchovné poradkyni. Zde za účasti TU sepsán Záznam o pohovoru, že absence bude omlouvána pouze od správ.orgánů a lékaře do 3 pracovních dnů TU. Co když budu ležet v nemocnici? Mám od tam utéct, jinak mám neomluveno ? Závěry platné na rok. Co na tom, že v OL mám razítka od lékařů a řídím se Školským zákonem a Řádem školy, musím to podepsat, aby byl další záznam pro záznam..Na obsahu nezáleží. Velmi kvalitní monitoring žáka a akceschopnost TU a vých. poradkyně.Kdy učíte nebo je to v rámci výuky, že si odskočíte z hodiny? Není toto šikana? Dávám 5 za neustálé pronásledování...

Zbyněk Lecián P.učitel napsal : Dne...asi v 10,22 jsem procházel ze vstupní haly chodbou k OV kolem šatních skříněk. Cítil jsem kouř, slyšel jsem hlasy, ale nikoho jsem v první chvíli neviděl.Vyšel jsem proto za techniky a přes kamerový systém pozorovali prostor šaten. Po chvilce z chlapeckých šaten vyšly dvě dívky a jeden chlapec.Chlapce jsem poznal, šlo o žáka...,děvčata jsem nepoznal.Šatna ze které vycházeli,byla chlapecká,děvčata tam neměla co dělat, zvláště proto, že v té probíhala výuka. Okamžitě jsem zavolal TU jmenovaného žáka a záznam ji nechal pustit....poznala...a...ze třídy...Mgr. Drahomíry Škodové. Přivolaná TU obou děvčat jejich totožnost potvrdila. Komentář v dalším známkování. Za pedagogickou nechopnost máš 5,Sherlooku Holmesi.

Drahomíra Škodová Mgr. ŘŠ obdržel elektronickou zprávu od terapeuta,kterou měla TU v tištěné podobě u sebe již rok, ale neakceptovala ji. Přes zákon pro ochranu osobních udajů ŘŠ elekt. přeposlal TU. Ta přeposlala teraupetovi, aby vzbudila důvěryhodnost a dotazovala se na zdraví a jak má postupovat, ačkoliv to měla ve zprávě. Odpověď zkomolila v neprospěch žáka a pečlivě zapsala do Karty žáka. V červnu se v Kartě žáka začaly objevovat neskutečné zápisy,neboť potřebovala doložit správní řízení a tušila,že dojde k odvolání na OŠ. Zde byla nalezen i její dotaz terateutovi a další nesmysly.OŠ rozhodnutí ŘŠ zrušil a vrátil k novému projednání.Ze strany školy chyběly důkazy.ŘŠ šalamounsky řízení zastavil. Žákyně přešly jinam, ale byly na ně údajně přeposlána velmi špatná hodnocení. Obsah nám není znám.Celou záležitost odstartoval učitel OV viz.Z. Lecián. Za intriky, křivá obvinění a neschopnost TU dávám 5.

Drahomíra Škodová Mgr. Následoval denní monitoring vytypovaných žáků tzn. v případě domluvy s vyučující o posunutí vyuč.hod.na dřívější dobu, musely zůstat ve škole,aby učitel neměl problém a spolužáci nebyli naštvaní.Byl vydán zákaz vydávání propustek. To mohla jen ona, jenže v pátek učila až od 13,00hod. Před 10,00 hod. bylo požádáno o propustku pro nevolnost. Nebyla vydána,poslána na vrátnici. V 13,15 hod. voláno rodičům, že odešla bez dovolení. Byla již od 11,00 hod. doma, předtím u lékaře a puštěna s doprovodem po tel.hovoru rodiče s vrátnicí. Stížnost ŘŠ neřešil ani po 30ti denní zákonem stanovené době.Za šikanu 5.

Zbyněk Lecián Do 10,00hod. byla velká přestávka.Od rána se tu kouřilo.Jednodušší je překontrolovat v daném prostoru šatny nebo zajít na vrátnici, kdo si půjčil klíče od šaten odb. výcviku,nikoliv chlapeckých. Šatny kamerový systém nemonitoruje.Jiní žáci než učni klíče od šatny na vrátnici neobdrží. Děvčata měla volnou hodinu nikoliv výuku a tak se mohla pohybovat po škole.Pozn.: Proč se pohyboval učitel OV v 10,22hod. v tomto prostoru, když měl výuku .Kdo hlídal jeho žáky po dobu,kdy byl až ve 2. poschodí na kamerovém systému nikoliv v přízemí v OV.Měl vůbec právo vstupovat do prostoru kamerového systému bez souhlasu kompetentních osob? Za špatné detektivní postupyi a špatný popis místa činu a událostí dávám 5.

Kamil Horodiski Ing. Statutární zástupce nezvládá etiketu. Při jednání s rodiči neví, že muž se představuje ženě jako první.Zároveň je velmi netaktní, neboť upozorňuje na její věk, neboť on je mladší než žena. Nechová se jako čestný a charakterní chlap na kterého se lze spolehnout, že bude objektivní a zajistí právo a pořádek.

Drahomíra Škodová Mgr. Jednoho dne vychytala výchovná poradkyně 50 žáků o velké přestávce před školou.Pečlivě vyhotovila seznam hříšníků s tím, že v poledne bylo rozhodnuto, že je vyhlášen zákaz vycházení bez propustky a od následujícího dne hříšníci budou zapsáni do třídní knihy a informováni zákonní zástupci. Třídní nelenila a zapsala již tento den do třídní knihy..Zákonné zástupce neinformovala,,jinak to věděli všichni.Voják nepřemýšlí,voják koná.Nevadí, že střílí naslepo.Velmi arogantní a smutné.

Jitka Langerová PhDr. Proč jí to děláte? Ona za to nemůže. Vždyť ona ani neví s kým jednala, kdy a proč. Patrně něco jako preventistka vyzkoušela a pak je zmatená a neví co mluví a činí. Jinak je docela hodná.

Dagmar Pošmůrná Mgr. Učitel, který si dělá názor podle toho co se probírá v kabinetu a co se doslechl od pomlouvačné a mstivé Mgr. Škodové a jedná podle toho, nebude asi dobrý učitel. Má vycházet z toho, jak se žák projevuje u něho. Neškodit mu,nesnižovat před ostatními spolužáky a informace prověřovat i z druhé strany nebo jim nevěnovat pozornost. Měl by být nestranný a spravedlivý. Kvalita výuky na dobré úrovni.Za morální vlastnosti u mě za 5.

Drahomíra Škodová Mgr. Následně se rozhodla a napsala, že ještě nepodepsala starý omluvný list, který má v archivaci. Nezbylo nic jiného, než jí odepsat ať si ho vytáhne z archivu a podepíše. Jinak to asi řešit nejde. Skleróza není těžká nemoc, jen se u ní člověk dost nachodí. Zoufalý člověk dělá zoufalé činy a tonoucí se i stébla chytá.

Kamil Horodiski Ing. Statutární zástupce nezvládá etiketu. Při jednání s rodiči neví, že muž se představuje ženě jako první.Zároveň je velmi netaktní, neboť upozorňuje na její věk, neboť on je mladší než žena. Nechová se jako čestný a charakterní chlap na kterého se lze spolehnout, že bude objektivní a zajistí právo a pořádek.

Lenka Halgašová Mgr. Velmi blízká Mgr. Škodové. Je pro ni schopna udělat cokoliv. Má pečlivě nastudovanou cukrovku a s tím si vystačí na celé 4 roky. Raději by měla učit italštinu. Tu snad zvládá dobře. Učitel, který manipuluje s klasifikací a záměrně pokládá otázky tak, aby mohl žáka utopit,by neměl učit. Při přezkoušení dostanete maturitní otázku, která obsahuje souhrn učiva za 4 roky a vy se necháváte přezkoušet za 2.pololetí a ještě nejste ve 4.ročníku. Prý to musíte vědět. Tak se na zkoušku vykašlete a ze zkoušky odejdete,neboť je zcela evidentní, že to nemá smysl, neboť je to nachystáno tak, že neuspějete. Předseda komise nic a druhý pedagog raději také mlčí. Pět otázek s přípravou 10 minut.To by nezvládl ani vysokoškolák.

Drahomíra Škodová Mgr. Plná pusa demokracie.Jednání totalitní nikoliv komunistické. Šmíruje za okýnkem ve dveřích od třídy (ze třídy ji není vidět) do cizích hodin.Pak vyrazí a jde zapsat do třídní knihy, že buď někoho viděla s mobilem nebo opisoval při prověrce. To by ten vyučující musel být úplně hloupý,klyby to neviděl.Jelikož je nebezpečná ze všech stran, raději ji nechá a myslí si své. Bohužel většinou to ani není pravda, neboť má jen vytypované žáky, kterým se rozhodla škodit.Je arogantní astrašně mstivá.

Lenka Halgašová Mgr. Neviděl bych to u ní tak hrozně, spíš jde o to, že má vyhlídnutý svý typy, který nemá ráda, prostě si na ně zasedne. Jako učitel by si tohle neměla dovolit. A navíc, jak se říká, nahoře huj, dole fuj. Prostě ze sebe dělá velkou dámu. Ale umí i pobavit.

Dagmar Pošmůrná Mgr. S touto učitelkou jsem letos maturovala ze 2 předmětů. Naučila nás maximum, co naše hlavy pobraly. Nejvíc se nám líbil styl hodin, k teorii pár konkrétních příkladů, ze kterých to musel pochopit i blbec. Brala nás jako sobě rovné a to jsme zažili jen u pár kantorů. Věnovala se nám i mimo svoje hodiny, furt jsme ji s něčím osobním otravovali, nikdy nás ale neodmítla.

Hana Svobodová Mgr. Hodná, slušná, vzdělaná, vstřícná, charakterní. Takových kdyby tu bylo víc.

Ivo Solařík Mgr. Jeden z mála učitelů, který se k žákům chová slušně. Velmi hodný člověk. Takových je tu málo.

Ivana Dvořáková Ing. Velmi dobrá učitelka. Umí vysvětlit. Nenechá se ovlivňovat svými kolegyněmi. Prostě fajn.

Ivo Solařík Mgr. Dědoušek :D

Kateřina Fialová Mgr. Odkud ji vyhrabali...?

Lubor Košťál Ing. Nemám ho!

Danuše Procházková Nechápu, co na škole dělala, akorát si v hodině hrála hry na počítači. Je dobře, že jí pak propustili, když se to dozvěděli.

David Čížek Mgr. a ta prdelka..

David Čížek Mgr. Máme ho za třídního, je to moc fajn učitel... Dá se s ním fajn povídat a když umíte jeho předmět, nechá vás na škole za každou cenu... je mladej, ale ví. Super učitel.

Jitka Langerová PhDr. Jsem trochu cáklá...

Petr Jakeš Mgr. Holky, bežte na pinec...

Blanka Lazarová Mgr. Je to pipina až za roh .... kunda je to.

Jarmila Kazdová Mgr. ÁÁ, Kazdička :-D supr profesorka, dobrý hlášky (studente! :-D), skvělý vtipy... prostě nejlepší!!

Věra Stehnová Ing. Učitelka v pohodě, ale nesmíte jí provokovat.

Jitka Langerová PhDr. hodná a strašně vpohodě paní učitelka, pomůže, poradí

juraj sasko mgr. má nesrozumitelný výklad, často zapomíná známky a jména, nadává na výukové programy

Ivo Solařík Mgr. budete chybět🙏🏼🥺

juraj sasko mgr. vocas 2

Ivo Solařík Mgr. budete nám chybět.

Ivo Solařík Mgr. budete nám chybět.

roman zadorozhnyy zadoatakdále

Helena Valentin PhDr. chlastá a mele nesmysly. když jsem ji měla jako třídní a šla jsem za ni s něčím, řekne ze si to mate zařídit vy a že to není její starost

Marek Gallistl Mgr. tenhle učitel by měl být někde úplně jinde. tahle škola mu kazí reputaci. naprosto skvělej přístup k žákům a učivu

juraj sasko mgr. pokaždé, když pošlete soubor si myslí, že jste ho od někoho zkopíroval. dále nás učí typografii v češtině, když sám neumí pořádně česky, protože je slovák, což mu nedávam za vinu... presentace hledá v hodině.

juraj sasko mgr. kokot

juraj sasko mgr. nesrozumitelný výklad a nesrozumitelné zápisy.

Miloš Šeda Ing. hodiny jsou celkem pohoda, vetsinu casu jen mluvi a ty si nekdy neco zapises. jenze v hodinach clovek umira nudou, jelikoz ucivo neumi podat jakkoliv zajimave. neustale obchazi tridu a staci aby jsi mel na stole odlozeny mobil a uz mas problem. podle me v nem zustala trocha komunismu, ale snazi se byt fajn ucitel. bohuzel, vsechno hroti. dochazka, telefon na stole, odchod ze tridy presne se zvonenim - ano, vazne musis i posledni hodinu cekat 10 minut u dveri nez zazvoni abys mohl jit do satny..

petr šavelka v pohodě borec, normalni pristup, nemá potřebu si honit ego

Lenka Houšková Mgr. radši bez komentáře😅🔫

Lenka Houšková Mgr. ta zažila i velkej třesk. bohužel ještě žije. :(

Lenka Houšková Mgr. želva z pohádky kungfupanda

Marek Gallistl Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Hana Dvořáková Ing. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jarmila Kazdová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Dana Tellerová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Kateřina Cibulková RNDr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Martina Blahová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Petr Pernes Ing. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Petr Kadlec Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Zdeňka Deutschová PhDr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jitka Hotařová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jitka Langerová PhDr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Michal Svitavský Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

František Zbruš Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Ilona Paulíková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Lenka Hrušková RNDr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Zdeňka Eklová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Helena Kyršová Ing. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Zuzana Palátová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Ivana Gallistlová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Dana Augustýnková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Hana Svobodová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jarmila Olexová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Blanka Šmídová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jana Tomášová Ing. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Lubor Košťál Ing. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Eva Křížová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Petr Dřímal Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Vanda Mrkosová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Dagmar Pošmůrná Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Drahomíra Škodová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Barbora Hanusová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Ivo Hamerník Ing. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Josef Štulpa Ing. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Dana Jirků Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Ivana Chládková PhDr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jana Zahrádková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Petr Jakeš Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Elena Tomanová Ing. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Rudolf Dvořák PhDr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Lenka Halgašová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Věra Stehnová Ing. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Helena Davidová PhDr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Milada Kalvodová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Blanka Lazarová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Petr Huňa Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Nataša Berková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Olga Skoumalová Ing. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Ivana Dvořáková Ing. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jan Dudek PhDr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Oldřich Čížek Ing. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

David Čížek Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Ivo Solařík Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️