Oznámkuj učitele!
Stredni skola informacnich technologii a socialni pece Brno, Purkynova 97 v Brno

Stredni skola informacnich technologii a socialni pece Brno, Purkynova 97

Brno, Brno
střední škola


státní

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Košťál

Košťál

Košťál

Košťál

sneed

Dobryyy

Co říkáte na alese rudu zatím?

pár lidí se už opravdu zabilo za mého studia na této škole.. nevím tedy, jestli to mělo nějakou souvislost ale podle komentářů níže zřejmě ano

jestli přemýšlíte, jestli se zabít, nebo jít na tuhle školu, tak tam klidně běžte, stejně se kvůli tomu nejspíš zabijete...

Na tuhle školu jsem šla s tím že to bude nový začátek, ale to mi nikdo neřekl že tam učí ti co tam učí. Chodím do 4. na sociální činnosti a každej večer brečím jen z pomyšlení že tam musím. Učitelé si dělají co chcou, učí co chcou, každou hodinu vám řeknou jiné informace (ne všichni). Na 90% učitelů jde vidět že neumí vůbec učit a dělají to protože musí. V distancni výuce polovina učitelů na to s prominutím srala. NECHOĎTE TAM!!! Je to ztráta času a chuti do života. Nemám tušení kde ta škol vzala že je prestižní jak někteří tvrdí.

pokud možno říci, uteče rychleji než vubec vkročíte. a pokud jste už v praváku, nebo jste podali přihlášku, změňte školu okamžitě jak jen to půjde a zachraňte se. tahle škola Vás zničí. Sám jsem musel odejít, a ujistím Vás tím, že opravdu nejsem jediný. průměrně cca 20 lidí ročně uteče na jinou školu a tak 10 ukončí vzdělání protože už na to prostě nemají. Byl jsem studentem 4 ročníku a řeknete si ze uz to vydrzite ale opak je pravdou. ze ctvrtaku ukončilo vzdělání 5 lidí a 3 přešli na jinou školu zpět do druhého ročníku aby hlavne utekli pryč.

Strasna skola a jeste vic strasni ucitele

Polovina učitelů na této škole jsou zákeřné mrdky, co by vůbec neměli učit. Vypadněte dřív, než se zkusíte zabít.

Jsem zde druhým rokem, mám depresi jako kůň a lituju každýho dne co jsem se rozhodl sem jít.

Pernes je líná zkurvená děvka.

kurva

pomoc

Fakt sem nechoďte, budete toho litovat...

Nechoď sem, budeš těžce litovat a tvoje mentální zdraví dvojnásob.

Jakubík be like: chro chro (slovensky)

Jsem čert nebo diktátor Chyba jsem KOŠŤÁL

Směješ se jak prasklej buřt

Vyjadřujte se slušně.

Poslední místo na světě kde najdete při studiu diskety.

hodnoceni 5 nelze opravit

5 z váhou 7 DLZD

Ten pocit, když do tohoto sanatoria nemusíte již nikdy více vkročit

Továrna na deprese <3

Skolni wifi - NEPLATNY CERTIFIKAT

lol

tak z toho se holka nevyližeš - PEPE 2018

Jsem bůh nebo diktátor? Ani jedno - jsem košťál!

Pane kapoun vy jste vždycky tak příjemně naložen. Buzerant

V OL v archivaci toto datum omluvené není. Škodová Jdi do archivu a máš tam toto datum i s razítkem od lékaře,ale dostala pro klid další razítko.

Jestli mě neznáte, tak mě poznáte. Košťál.

Už jsem na to starý. Košťál

Byl jsem tu, Košťál.

HI ALL

Učitelé

zuzana, košťálová

olga, tůmová

zdenka, samková

olga, žilková

zdeňka, rozsypalová

xd, test

‌‌👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽, ‌‌‌‌👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽👽

leo, nitče

miroslav, hos

ivo, lazar

petr, přikryl

aleš, raus

tomáš, votava

roman, zadorozhnyy

radomír, holásek

lucie, buchtová

jana, schupplerová

petr, šavelka

juraj, sasko

Miroslav, Zelený

Michaela, Mořkovská

Miloslava, Daňková

Zdeňka, Dlouhá

Martina, Biječková

Jana, Klementová

Radka, Belzová

Jana, Tomášová

Adam, Švec

Milan, Vítámvás

Olga, Mašková

Hana, Altrichterová

Jan, Šafář

Jiří, Hanák

Zbyněk, Lecián

Kamil, Horodiski

Jana, Polanecká

Petr, Adamec

Dana, Šmerdová

Miloš, Šeda

Miloš, Šeda

Lucie, Sedláčková

Taťána, Habáňová

Milada, Škorpilová

Pavlína, Machačová

Lenka, Houšková

Ivana, Middleton

Olga, Padúchová

Lukáš, Kalčok

Lukáš, Kalčok

Kateřina, Fialová

František, Kovařík

Hana, Brtáňová

Helena, Valentin

Marta, Adedeji

Jarmila, Adedeji

Daniela, Stopková

Josef, Doležel

Michaela, Burešová

Lenka, Bučková

Jarmila, Olexová

Danuše, Procházková

Ladislav, Chmel

Jarmila, Kazdová

Dana, Tellerová

Martina, Blahová

Kateřina, Cibulková

Petr, Pernes

Jan, Dudek

Oldřich, Čížek

David, Čížek

Ivo, Solařík

Hana, Dvořáková

Petr, Kadlec

Zdeňka, Deutschová

Jitka, Hotařová

Jitka, Langerová

Michal, Svitavský

Ilona, Paulíková

František, Zbruš

Lenka, Hrušková

Zdeňka, Eklová

Helena, Kyršová

Ivana, Gallistlová

Zuzana, Palátová

Dana, Augustýnková

Hana, Svobodová

Jarmila, Olexová

Blanka, Šmídová

Jana, Tomášová

Lubor, Košťál

Eva, Křížová

Petr, Dřímal

Vanda, Mrkosová

Dagmar, Pošmůrná

Drahomíra, Škodová

Barbora, Hanusová

Ivo, Hamerník

Josef, Štulpa

Dana, Jirků

Ivana, Chládková

Jana, Zahrádková

Petr, Jakeš

Elena, Tomanová

Rudolf, Dvořák

Lenka, Halgašová

Věra, Stehnová

Milada, Kalvodová

Helena, Davidová

Blanka, Lazarová

Petr, Huňa

Nataša, Berková

Olga, Skoumalová

Ivana, Dvořáková

Marek, Gallistl

Poznámky

Petr Dřímal Mgr. Nejlepší učitel :-)

Josef Doležel Mgr. Super učitel, hodiny mě bavily i proto, že byly čas od času proloženy hantecem. Ráda na něj vzpomínám

Drahomíra Škodová Mgr. V polovině června po příchodu od lékaře do výuky okamžitě přeposlána k výchovné poradkyni. Zde za účasti TU sepsán Záznam o pohovoru, že absence bude omlouvána pouze od správ.orgánů a lékaře do 3 pracovních dnů TU. Co když budu ležet v nemocnici? Mám od tam utéct, jinak mám neomluveno ? Závěry platné na rok. Co na tom, že v OL mám razítka od lékařů a řídím se Školským zákonem a Řádem školy, musím to podepsat, aby byl další záznam pro záznam..Na obsahu nezáleží. Velmi kvalitní monitoring žáka a akceschopnost TU a vých. poradkyně.Kdy učíte nebo je to v rámci výuky, že si odskočíte z hodiny? Není toto šikana? Dávám 5 za neustálé pronásledování...

Zbyněk Lecián P.učitel napsal : Dne...asi v 10,22 jsem procházel ze vstupní haly chodbou k OV kolem šatních skříněk. Cítil jsem kouř, slyšel jsem hlasy, ale nikoho jsem v první chvíli neviděl.Vyšel jsem proto za techniky a přes kamerový systém pozorovali prostor šaten. Po chvilce z chlapeckých šaten vyšly dvě dívky a jeden chlapec.Chlapce jsem poznal, šlo o žáka...,děvčata jsem nepoznal.Šatna ze které vycházeli,byla chlapecká,děvčata tam neměla co dělat, zvláště proto, že v té probíhala výuka. Okamžitě jsem zavolal TU jmenovaného žáka a záznam ji nechal pustit....poznala...a...ze třídy...Mgr. Drahomíry Škodové. Přivolaná TU obou děvčat jejich totožnost potvrdila. Komentář v dalším známkování. Za pedagogickou nechopnost máš 5,Sherlooku Holmesi.

Drahomíra Škodová Mgr. Následoval denní monitoring vytypovaných žáků tzn. v případě domluvy s vyučující o posunutí vyuč.hod.na dřívější dobu, musely zůstat ve škole,aby učitel neměl problém a spolužáci nebyli naštvaní.Byl vydán zákaz vydávání propustek. To mohla jen ona, jenže v pátek učila až od 13,00hod. Před 10,00 hod. bylo požádáno o propustku pro nevolnost. Nebyla vydána,poslána na vrátnici. V 13,15 hod. voláno rodičům, že odešla bez dovolení. Byla již od 11,00 hod. doma, předtím u lékaře a puštěna s doprovodem po tel.hovoru rodiče s vrátnicí. Stížnost ŘŠ neřešil ani po 30ti denní zákonem stanovené době.Za šikanu 5.

Kamil Horodiski Ing. Statutární zástupce nezvládá etiketu. Při jednání s rodiči neví, že muž se představuje ženě jako první.Zároveň je velmi netaktní, neboť upozorňuje na její věk, neboť on je mladší než žena. Nechová se jako čestný a charakterní chlap na kterého se lze spolehnout, že bude objektivní a zajistí právo a pořádek.

Drahomíra Škodová Mgr. ŘŠ obdržel elektronickou zprávu od terapeuta,kterou měla TU v tištěné podobě u sebe již rok, ale neakceptovala ji. Přes zákon pro ochranu osobních udajů ŘŠ elekt. přeposlal TU. Ta přeposlala teraupetovi, aby vzbudila důvěryhodnost a dotazovala se na zdraví a jak má postupovat, ačkoliv to měla ve zprávě. Odpověď zkomolila v neprospěch žáka a pečlivě zapsala do Karty žáka. V červnu se v Kartě žáka začaly objevovat neskutečné zápisy,neboť potřebovala doložit správní řízení a tušila,že dojde k odvolání na OŠ. Zde byla nalezen i její dotaz terateutovi a další nesmysly.OŠ rozhodnutí ŘŠ zrušil a vrátil k novému projednání.Ze strany školy chyběly důkazy.ŘŠ šalamounsky řízení zastavil. Žákyně přešly jinam, ale byly na ně údajně přeposlána velmi špatná hodnocení. Obsah nám není znám.Celou záležitost odstartoval učitel OV viz.Z. Lecián. Za intriky, křivá obvinění a neschopnost TU dávám 5.

Zbyněk Lecián Do 10,00hod. byla velká přestávka.Od rána se tu kouřilo.Jednodušší je překontrolovat v daném prostoru šatny nebo zajít na vrátnici, kdo si půjčil klíče od šaten odb. výcviku,nikoliv chlapeckých. Šatny kamerový systém nemonitoruje.Jiní žáci než učni klíče od šatny na vrátnici neobdrží. Děvčata měla volnou hodinu nikoliv výuku a tak se mohla pohybovat po škole.Pozn.: Proč se pohyboval učitel OV v 10,22hod. v tomto prostoru, když měl výuku .Kdo hlídal jeho žáky po dobu,kdy byl až ve 2. poschodí na kamerovém systému nikoliv v přízemí v OV.Měl vůbec právo vstupovat do prostoru kamerového systému bez souhlasu kompetentních osob? Za špatné detektivní postupyi a špatný popis místa činu a událostí dávám 5.

Drahomíra Škodová Mgr. Následně se rozhodla a napsala, že ještě nepodepsala starý omluvný list, který má v archivaci. Nezbylo nic jiného, než jí odepsat ať si ho vytáhne z archivu a podepíše. Jinak to asi řešit nejde. Skleróza není těžká nemoc, jen se u ní člověk dost nachodí. Zoufalý člověk dělá zoufalé činy a tonoucí se i stébla chytá.

Jitka Langerová PhDr. Proč jí to děláte? Ona za to nemůže. Vždyť ona ani neví s kým jednala, kdy a proč. Patrně něco jako preventistka vyzkoušela a pak je zmatená a neví co mluví a činí. Jinak je docela hodná.

Drahomíra Škodová Mgr. Jednoho dne vychytala výchovná poradkyně 50 žáků o velké přestávce před školou.Pečlivě vyhotovila seznam hříšníků s tím, že v poledne bylo rozhodnuto, že je vyhlášen zákaz vycházení bez propustky a od následujícího dne hříšníci budou zapsáni do třídní knihy a informováni zákonní zástupci. Třídní nelenila a zapsala již tento den do třídní knihy..Zákonné zástupce neinformovala,,jinak to věděli všichni.Voják nepřemýšlí,voják koná.Nevadí, že střílí naslepo.Velmi arogantní a smutné.

Lenka Halgašová Mgr. Velmi blízká Mgr. Škodové. Je pro ni schopna udělat cokoliv. Má pečlivě nastudovanou cukrovku a s tím si vystačí na celé 4 roky. Raději by měla učit italštinu. Tu snad zvládá dobře. Učitel, který manipuluje s klasifikací a záměrně pokládá otázky tak, aby mohl žáka utopit,by neměl učit. Při přezkoušení dostanete maturitní otázku, která obsahuje souhrn učiva za 4 roky a vy se necháváte přezkoušet za 2.pololetí a ještě nejste ve 4.ročníku. Prý to musíte vědět. Tak se na zkoušku vykašlete a ze zkoušky odejdete,neboť je zcela evidentní, že to nemá smysl, neboť je to nachystáno tak, že neuspějete. Předseda komise nic a druhý pedagog raději také mlčí. Pět otázek s přípravou 10 minut.To by nezvládl ani vysokoškolák.

Kamil Horodiski Ing. Statutární zástupce nezvládá etiketu. Při jednání s rodiči neví, že muž se představuje ženě jako první.Zároveň je velmi netaktní, neboť upozorňuje na její věk, neboť on je mladší než žena. Nechová se jako čestný a charakterní chlap na kterého se lze spolehnout, že bude objektivní a zajistí právo a pořádek.

Dagmar Pošmůrná Mgr. Učitel, který si dělá názor podle toho co se probírá v kabinetu a co se doslechl od pomlouvačné a mstivé Mgr. Škodové a jedná podle toho, nebude asi dobrý učitel. Má vycházet z toho, jak se žák projevuje u něho. Neškodit mu,nesnižovat před ostatními spolužáky a informace prověřovat i z druhé strany nebo jim nevěnovat pozornost. Měl by být nestranný a spravedlivý. Kvalita výuky na dobré úrovni.Za morální vlastnosti u mě za 5.

Drahomíra Škodová Mgr. Plná pusa demokracie.Jednání totalitní nikoliv komunistické. Šmíruje za okýnkem ve dveřích od třídy (ze třídy ji není vidět) do cizích hodin.Pak vyrazí a jde zapsat do třídní knihy, že buď někoho viděla s mobilem nebo opisoval při prověrce. To by ten vyučující musel být úplně hloupý,klyby to neviděl.Jelikož je nebezpečná ze všech stran, raději ji nechá a myslí si své. Bohužel většinou to ani není pravda, neboť má jen vytypované žáky, kterým se rozhodla škodit.Je arogantní astrašně mstivá.

Lenka Halgašová Mgr. Neviděl bych to u ní tak hrozně, spíš jde o to, že má vyhlídnutý svý typy, který nemá ráda, prostě si na ně zasedne. Jako učitel by si tohle neměla dovolit. A navíc, jak se říká, nahoře huj, dole fuj. Prostě ze sebe dělá velkou dámu. Ale umí i pobavit.

Dagmar Pošmůrná Mgr. S touto učitelkou jsem letos maturovala ze 2 předmětů. Naučila nás maximum, co naše hlavy pobraly. Nejvíc se nám líbil styl hodin, k teorii pár konkrétních příkladů, ze kterých to musel pochopit i blbec. Brala nás jako sobě rovné a to jsme zažili jen u pár kantorů. Věnovala se nám i mimo svoje hodiny, furt jsme ji s něčím osobním otravovali, nikdy nás ale neodmítla.

Ivo Solařík Mgr. Jeden z mála učitelů, který se k žákům chová slušně. Velmi hodný člověk. Takových je tu málo.

Ivana Dvořáková Ing. Velmi dobrá učitelka. Umí vysvětlit. Nenechá se ovlivňovat svými kolegyněmi. Prostě fajn.

Hana Svobodová Mgr. Hodná, slušná, vzdělaná, vstřícná, charakterní. Takových kdyby tu bylo víc.

Ivo Solařík Mgr. Dědoušek :D

Kateřina Fialová Mgr. Odkud ji vyhrabali...?

Lubor Košťál Ing. Nemám ho!

Danuše Procházková Nechápu, co na škole dělala, akorát si v hodině hrála hry na počítači. Je dobře, že jí pak propustili, když se to dozvěděli.

David Čížek Mgr. a ta prdelka..

David Čížek Mgr. Máme ho za třídního, je to moc fajn učitel... Dá se s ním fajn povídat a když umíte jeho předmět, nechá vás na škole za každou cenu... je mladej, ale ví. Super učitel.

Jitka Langerová PhDr. Jsem trochu cáklá...

Petr Jakeš Mgr. Holky, bežte na pinec...

Blanka Lazarová Mgr. Je to pipina až za roh .... kunda je to.

Jarmila Kazdová Mgr. ÁÁ, Kazdička :-D supr profesorka, dobrý hlášky (studente! :-D), skvělý vtipy... prostě nejlepší!!

Věra Stehnová Ing. Učitelka v pohodě, ale nesmíte jí provokovat.

radomír holásek dr. holásek je čurák

zuzana košťálová mgr. dala nám test za to že se pár lidí bavilo a schválně nám dala málo času :(

Hana Altrichterová Ing. nejlepší učitelka na svém místě !

olga tůmová pica blba

aleš raus ing. horší nežli rusák, je ten čůrák rausák

zdenka samková ing. covid: *šíří se*vedení: noste roušku zdenka: hej to čo maš na tej tlame?učitelka vpoho, možná trochu hloupější, více umíme slovensky než sítě

aleš raus ing. je to kretén, co má jen svoji pravdu, v hodině popře to co řekl v předchozí. sere si neustále do huby. výuka nuda, nikoho to nebaví. závěr: je to pitchus

aleš raus ing. největší čůrák pod sluncem i mimo něj 🤯🤐.

Zdeňka Eklová Mgr. zdeňka je frajerka😎. výuka probíhá v klidu a je s ní prdel, hází dobrý jokes, taky nám vzdycky poví nové drby xdd

Lenka Houšková Mgr. je to strašně sexy kus z doby kamenné 🤤🤤

Adam Švec Ing. sexouš gachihyper

Lenka Halgašová Mgr. moje nejoblíbenější paní učitelka❤️. já s ní nikdy neměla žádný problém jak tady někteří píšou, je přísná ale to z důvodu že nás to chce naučit. umí pobavit i když je člověku do breku.

Ladislav Chmel Ing. pan učitel si s výukou nedělá těžkou hlavu, dokáže učivo vysvětlit v praxi a dá mám velmi užitečné rady do života.

Ladislav Chmel Ing. pan učitel, si z výukou nedělá těžkou hlavu, rád se vším pomůže. je to borec 👍

leo nitče má zušenosti a praxi na rozdíl od jiných.

Michal Svitavský Mgr. nejlepší učitel, budete nám chybět pane učiteli, mějte se tam hezky.

Michal Svitavský Mgr. nejlepší učitel, odpočívejte v pokoji

Michal Svitavský Mgr. ať jste kde jste pane učiteli, doufám že se vám tam bude líbit. ať vám zůstane ten váš humor a úsměv na tváři navždy. ležce lehce.

Michal Svitavský Mgr. nejlepší učitel, odpočívejte v pokoji. nikdy nezapomenu na vaše vtipy.

Michal Svitavský Mgr. nejlepší učitel!

Michal Svitavský Mgr. poslední pocta panu učiteli. na shledanou, dávejte na nás z vrchu pozor.

Lenka Houšková Mgr. v ničem nemá systém, problémy s kabelovkou, než se jí načte pc x-krát mrdne do bedny... co se týče písemek nebo zkoušení absolutně nechápu, na testu jsou jen 2 otázky z textu a ona ti dá výslednou známku. její nový styl od 2. pololetí nechápu-random dá někomu a4 papíru textu a on má psát tu hodinu cca 10 minut před koncem hodiny z dané látky test.

leo nitče tupej kokot

Miloš Šeda Ing. vole dyť je to v zadání ne vole? zem je modrá, podívám a vydím ne vole kurva, to neusmaž hlavně vole.

Petr Pernes Ing. prase, přímo divočák ;-)

Lenka Houšková Mgr. pěkná čubina, ale v hlavě pěkně namrdáno, nosí košile jak na hawaii a kalhoty ušité z prostěradla, jakmile máš u ní problém, tak si na tebe zasedne tak seš v pytli, za mě učí jak za komoušů, ta zažila snad i mamuty

Miloslava Daňková Ing. z jejiho hlasu me boli hlava . o pracovani s zaky nevi vubec nic. zavrit ji nekam do blazince a nepoustet!!!

Miloš Šeda Ing. voe trochu hlavolam asi ne

Jana Tomášová Ing. někdo už by jí měl jebnout po hlavě. smrdí jí z huby

Jana Tomášová Ing. řve místo pomáhaní, trhá sešit, nadává na žáky když nerozumí

Jana Tomášová Ing. starej zapšklej tchoř. doma chybí kartáček asi. cihlu do ksichtu pac a pusu.

Jana Tomášová Ing. trhá sešity kunda jedna

leo nitče s výkladem jsem spokojený, využívá různé zdroje. nezůstává u starých témat jako jeho kolegové. seznamuje s něčím co v osnovách nemáme.

Lenka Houšková Mgr. její hláška: >tobě to neříkám tak drž hubu! >

Radka Belzová Mgr. paní učitelka velice neochotná danou látku vysvětlit . kdybych neuměla anglicky tak bych asi musela chodit na doučování k jinému učiteli. hlavně ji noste do třídy kafíčko, to má ráda.

Dana Jirků Mgr. ...

Lenka Houšková Mgr. ani nevím

olga žilková ing. nejlepší učitelka, všechno naučila a vždy ráda pomohla

Olga Skoumalová Ing. paní učitelku, neznám a neučí mě přesto první zkušenost sní stála za to. naprostá neúcta k žákům.

Jana Klementová Ing. totální arogantní píča, známky rozdává podle toho jakou má zrovna náladu (vždycky napiču)zaslouží si bitch slap aby se probudila..

Radka Belzová Mgr. nulová snaha vysvětlit učivo. přineste si do třídy kafíčko to ona miluje.

Radka Belzová Mgr. nulová snaha vysvětlit učivo. příšerně známkování.

Radka Belzová Mgr. žádná snaha vysvětlit učivo. a hrozné známkování.

Radka Belzová Mgr. žádná snaha vysvětlit učivo. a hrozné známkování.

miroslav hos ing. okej týpek, projdete vždycky, jestli odmaturujete už je vaše věc, nezajímá ho to

Jiří Hanák Ing. n€gr€

Jana Klementová Ing. extrémně arogantní ropucha, vždy musí mít pravdu, když s ní mluvíte tak se z vás vždy snaží udělat k#k*ta

Jiří Hanák Ing. plesnivej dědek, kterej neumi naučit

Jiří Hanák Ing. bohužel tento učitel je úplný kretén. jak se na někoho zasedne tak za vše může daná osoba a ostatní za nic. vysvětlit učivo neumí, protože ho sám neumí, jen si jej našprtá z jeho sešitu a pak dělá chytrýho. jak po něm chce někdo něco vystvětlit tak už neví nic. kvůli tomuhle učiteli jsem měl mentální problémy a dost možná je mám doteď. chtělo by to, aby se ho někdo urychleně zbavil.

Jiří Hanák Ing. neumí, učit, vysvětlit, ignoruje veškeré argumenty co proti jeho stylu učení máme a jede si svoji, nedokáže přiznat chybu a když něco někdo řekne proti jeho blbé poznámce že třeba není správná nebo pravdivá tak kompletní ignor, mávnutí rukou, vyhýbat se obloukem

Jiří Hanák Ing. hele za týden na něho mám v plánu naběhnout se svým gengem a zlámat mu nohy železnými tyčemi za to že je krysa která leze všem do prdele a dává random známky .

Jiří Hanák Ing. plešatej píčus neumí nic vysvětlit dělá že vše umí. občas to stratí dědek a začne sprostě nadávat př.: zkurvenej hajzl negr kokot má rád slova na r. čte sputnik anivakcer pojebany chujko. díky němu mám trauma z plešatých lidí a bojím se negrů.

Jiří Hanák Ing. starej hnusnej dědek plešatej, když si na tebe zasedne jseš v piči poslal bych na něj inspekci dal mi 3 pětky posobě

Milada Škorpilová Ing. tahle **** vůbec nemá učit, bez učebnice ani ránu nic nevysvětlí vlastně je ten předmět úplně zbytečný. už dávno má být v důchoďáku a užívat si penzi.

Miloš Šeda Ing. ma ocd na skolni rad voe

Jana Tomášová Ing. když tomášová příjde do třídy, celá třída páchne po odéru smrti... tahle paní zažila za svůj život moc nepříjemných a děsivých věcích a tyto jizvy, ji zmněnily na vždy. učí velice komunistyckým stylem: nauč se to, nebo běž do piče. její vysvětlovací techniky stojí prakticky za hovno. od nějakýho inda na internetu se toho naučíte víc. jako třešinka na dortu jsou její nemožné testy a jejich extrémní obtížnost. a nedej bože abyste něco nevěděli, protože učitelka nejde od výhrůžek a nadávek daleko.

Lenka Houšková Mgr. náhodou v pohodě učitelka, sice má své normy a styl, ale v pohodě...

Lenka Houšková Mgr. otřesný přístup k žákům,nevím jestli bere párno k snídani nebo houby,protože když si na tebe zasedne tak mluvíš ikdyž jsi zticha a otáčíš se ikdyž tvoje páteř se ani nehnula.po začátku konverzace se svým spolusedícím ( z většiny případůo tom jaká je to píča) ti řekne že ti uzná ten test,který jste psali kdýž vám na naučení učiva dala 10 minut a takže máš autoamticky za 5.

Lenka Houšková Mgr. otřesný přístup k žákům,nevím jestli bere párno k snídani nebo houby,protože když si na tebe zasedne tak mluvíš ikdyž jsi zticha a otáčíš se ikdyž tvoje páteř se ani nehnula.po začátku konverzace se svým spolusedícím ( z většiny případůo tom jaká je to píča) ti řekne že ti uzná ten test,který jste psali kdýž vám na naučení učiva dala 10 minut a takže máš autoamticky za 5.

Lenka Houšková Mgr. ta babka má být dávno v důchodu a ne ještě strašit na naší fajn škole. dějepis jsem měl rád…po 2 měsících s houškovou ho nenávidím. nevím, jestli je to vedení školy slepý nebo blbý, ale každý rozumný člověk by ji už poslal do háje. při nejmenším by ji měl někdo vysvětlit co dělat může a co ne!

Lenka Houšková Mgr. živoucí fosílie.

Lenka Houšková Mgr. ...

Lenka Houšková Mgr. jediné co může dobře naučit je okupace, protože byla její ústřední postavou

olga žilková ing. paní žilková je nejvíce ochotná učitelka kterou jsem na této škole potkal.

Lenka Houšková Mgr. homo houšková - člověk mentálně narušený

Drahomíra Škodová Mgr. ó drahuna

juraj sasko mgr. blázen

František Kovařík Ing. ty principy babička nezná..

Pavlína Machačová Mgr. :p