Oznámkuj učitele!
Stredni skola informacnich technologii a socialni pece Brno, Purkynova 97 v Brno

Stredni skola informacnich technologii a socialni pece Brno, Purkynova 97

Brno, Brno
střední škola


státní

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Vyjadřujte se slušně.

Poslední místo na světě kde najdete při studiu diskety.

hodnoceni 5 nelze opravit

5 z váhou 7 DLZD

Ten pocit, když do tohoto sanatoria nemusíte již nikdy více vkročit

Továrna na deprese <3

Skolni wifi - NEPLATNY CERTIFIKAT

lol

tak z toho se holka nevyližeš - PEPE 2018

Jsem bůh nebo diktátor? Ani jedno - jsem košťál!

Pane kapoun vy jste vždycky tak příjemně naložen. Buzerant

V OL v archivaci toto datum omluvené není. Škodová Jdi do archivu a máš tam toto datum i s razítkem od lékaře,ale dostala pro klid další razítko.

Jestli mě neznáte, tak mě poznáte. Košťál.

Už jsem na to starý. Košťál

Byl jsem tu, Košťál.

HI ALL

Učitelé

jana, schupplerová

petr, šavelka

juraj, sasko

Lukáš, Jakubík

Miroslav, Zelený

Michaela, Mořkovská

Miloslava, Daňková

Zdeňka, Dlouhá

Martina, Biječková

Jana, Klementová

Radka, Belzová

Jana, Tomášová

Adam, Švec

Milan, Vítámvás

Olga, Mašková

Hana, Altrichterová

Jan, Šafář

Jiří, Hanák

Zbyněk, Lecián

Kamil, Horodiski

Jana, Polanecká

Petr, Adamec

Dana, Šmerdová

Miloš, Šeda

Miloš, Šeda

Lucie, Sedláčková

Taťána, Habáňová

Milada, Škorpilová

Pavlína, Machačová

Lenka, Houšková

Ivana, Middleton

Olga, Padúchová

Lukáš, Kalčok

Lukáš, Kalčok

Kateřina, Fialová

František, Kovařík

Hana, Brtáňová

Helena, Valentin

Marta, Adedeji

Jarmila, Adedeji

Daniela, Stopková

Josef, Doležel

Michaela, Burešová

Lenka, Bučková

Jarmila, Olexová

Danuše, Procházková

Ladislav, Chmel

Jarmila, Kazdová

Dana, Tellerová

Martina, Blahová

Kateřina, Cibulková

Petr, Pernes

Jan, Dudek

Oldřich, Čížek

David, Čížek

Ivo, Solařík

Hana, Dvořáková

Petr, Kadlec

Zdeňka, Deutschová

Jitka, Hotařová

Jitka, Langerová

Michal, Svitavský

Ilona, Paulíková

František, Zbruš

Lenka, Hrušková

Zdeňka, Eklová

Helena, Kyršová

Ivana, Gallistlová

Zuzana, Palátová

Dana, Augustýnková

Hana, Svobodová

Jarmila, Olexová

Blanka, Šmídová

Jana, Tomášová

Lubor, Košťál

Eva, Křížová

Petr, Dřímal

Vanda, Mrkosová

Dagmar, Pošmůrná

Drahomíra, Škodová

Barbora, Hanusová

Ivo, Hamerník

Josef, Štulpa

Dana, Jirků

Ivana, Chládková

Jana, Zahrádková

Petr, Jakeš

Elena, Tomanová

Rudolf, Dvořák

Lenka, Halgašová

Věra, Stehnová

Milada, Kalvodová

Daniela, Toušková

Helena, Davidová

Blanka, Lazarová

Petr, Huňa

Nataša, Berková

Olga, Skoumalová

Ivana, Dvořáková

Marek, Gallistl

Poznámky

Daniela Toušková Ing. Nechapu co sem pisete, jak je to u ni strasne tezky apod. Co ste cekali na stredni? leharo jak na zakladce? Staci si jen psat co diktuje a naucit se to, nikdy se nepta na nic jinyho, nez co diktovala (pokud tvrdite opak, tak v hodine nedavate pozor). Aspon umi dobre pripravit na maturu a na vejsku. Kdo u ni neprojde, tak fakt nevim, co na stredni dela, at jde radeji makat, stejne by maturu neudelal..

Dana Šmerdová Mgr. Cílem její práce je trestat žáky a vyhazovat je ze školy.Říkáme jí šmejd nebo koště.

Petr Dřímal Mgr. Nejlepší učitel :-)

Josef Doležel Mgr. Super učitel, hodiny mě bavily i proto, že byly čas od času proloženy hantecem. Ráda na něj vzpomínám

Drahomíra Škodová Mgr. V polovině června po příchodu od lékaře do výuky okamžitě přeposlána k výchovné poradkyni. Zde za účasti TU sepsán Záznam o pohovoru, že absence bude omlouvána pouze od správ.orgánů a lékaře do 3 pracovních dnů TU. Co když budu ležet v nemocnici? Mám od tam utéct, jinak mám neomluveno ? Závěry platné na rok. Co na tom, že v OL mám razítka od lékařů a řídím se Školským zákonem a Řádem školy, musím to podepsat, aby byl další záznam pro záznam..Na obsahu nezáleží. Velmi kvalitní monitoring žáka a akceschopnost TU a vých. poradkyně.Kdy učíte nebo je to v rámci výuky, že si odskočíte z hodiny? Není toto šikana? Dávám 5 za neustálé pronásledování...

Zbyněk Lecián P.učitel napsal : Dne...asi v 10,22 jsem procházel ze vstupní haly chodbou k OV kolem šatních skříněk. Cítil jsem kouř, slyšel jsem hlasy, ale nikoho jsem v první chvíli neviděl.Vyšel jsem proto za techniky a přes kamerový systém pozorovali prostor šaten. Po chvilce z chlapeckých šaten vyšly dvě dívky a jeden chlapec.Chlapce jsem poznal, šlo o žáka...,děvčata jsem nepoznal.Šatna ze které vycházeli,byla chlapecká,děvčata tam neměla co dělat, zvláště proto, že v té probíhala výuka. Okamžitě jsem zavolal TU jmenovaného žáka a záznam ji nechal pustit....poznala...a...ze třídy...Mgr. Drahomíry Škodové. Přivolaná TU obou děvčat jejich totožnost potvrdila. Komentář v dalším známkování. Za pedagogickou nechopnost máš 5,Sherlooku Holmesi.

Kamil Horodiski Ing. Statutární zástupce nezvládá etiketu. Při jednání s rodiči neví, že muž se představuje ženě jako první.Zároveň je velmi netaktní, neboť upozorňuje na její věk, neboť on je mladší než žena. Nechová se jako čestný a charakterní chlap na kterého se lze spolehnout, že bude objektivní a zajistí právo a pořádek.

Drahomíra Škodová Mgr. Následoval denní monitoring vytypovaných žáků tzn. v případě domluvy s vyučující o posunutí vyuč.hod.na dřívější dobu, musely zůstat ve škole,aby učitel neměl problém a spolužáci nebyli naštvaní.Byl vydán zákaz vydávání propustek. To mohla jen ona, jenže v pátek učila až od 13,00hod. Před 10,00 hod. bylo požádáno o propustku pro nevolnost. Nebyla vydána,poslána na vrátnici. V 13,15 hod. voláno rodičům, že odešla bez dovolení. Byla již od 11,00 hod. doma, předtím u lékaře a puštěna s doprovodem po tel.hovoru rodiče s vrátnicí. Stížnost ŘŠ neřešil ani po 30ti denní zákonem stanovené době.Za šikanu 5.

Drahomíra Škodová Mgr. ŘŠ obdržel elektronickou zprávu od terapeuta,kterou měla TU v tištěné podobě u sebe již rok, ale neakceptovala ji. Přes zákon pro ochranu osobních udajů ŘŠ elekt. přeposlal TU. Ta přeposlala teraupetovi, aby vzbudila důvěryhodnost a dotazovala se na zdraví a jak má postupovat, ačkoliv to měla ve zprávě. Odpověď zkomolila v neprospěch žáka a pečlivě zapsala do Karty žáka. V červnu se v Kartě žáka začaly objevovat neskutečné zápisy,neboť potřebovala doložit správní řízení a tušila,že dojde k odvolání na OŠ. Zde byla nalezen i její dotaz terateutovi a další nesmysly.OŠ rozhodnutí ŘŠ zrušil a vrátil k novému projednání.Ze strany školy chyběly důkazy.ŘŠ šalamounsky řízení zastavil. Žákyně přešly jinam, ale byly na ně údajně přeposlána velmi špatná hodnocení. Obsah nám není znám.Celou záležitost odstartoval učitel OV viz.Z. Lecián. Za intriky, křivá obvinění a neschopnost TU dávám 5.

Zbyněk Lecián Do 10,00hod. byla velká přestávka.Od rána se tu kouřilo.Jednodušší je překontrolovat v daném prostoru šatny nebo zajít na vrátnici, kdo si půjčil klíče od šaten odb. výcviku,nikoliv chlapeckých. Šatny kamerový systém nemonitoruje.Jiní žáci než učni klíče od šatny na vrátnici neobdrží. Děvčata měla volnou hodinu nikoliv výuku a tak se mohla pohybovat po škole.Pozn.: Proč se pohyboval učitel OV v 10,22hod. v tomto prostoru, když měl výuku .Kdo hlídal jeho žáky po dobu,kdy byl až ve 2. poschodí na kamerovém systému nikoliv v přízemí v OV.Měl vůbec právo vstupovat do prostoru kamerového systému bez souhlasu kompetentních osob? Za špatné detektivní postupyi a špatný popis místa činu a událostí dávám 5.

Kamil Horodiski Ing. Statutární zástupce nezvládá etiketu. Při jednání s rodiči neví, že muž se představuje ženě jako první.Zároveň je velmi netaktní, neboť upozorňuje na její věk, neboť on je mladší než žena. Nechová se jako čestný a charakterní chlap na kterého se lze spolehnout, že bude objektivní a zajistí právo a pořádek.

Drahomíra Škodová Mgr. Jednoho dne vychytala výchovná poradkyně 50 žáků o velké přestávce před školou.Pečlivě vyhotovila seznam hříšníků s tím, že v poledne bylo rozhodnuto, že je vyhlášen zákaz vycházení bez propustky a od následujícího dne hříšníci budou zapsáni do třídní knihy a informováni zákonní zástupci. Třídní nelenila a zapsala již tento den do třídní knihy..Zákonné zástupce neinformovala,,jinak to věděli všichni.Voják nepřemýšlí,voják koná.Nevadí, že střílí naslepo.Velmi arogantní a smutné.

Jitka Langerová PhDr. Proč jí to děláte? Ona za to nemůže. Vždyť ona ani neví s kým jednala, kdy a proč. Patrně něco jako preventistka vyzkoušela a pak je zmatená a neví co mluví a činí. Jinak je docela hodná.

Dagmar Pošmůrná Mgr. Učitel, který si dělá názor podle toho co se probírá v kabinetu a co se doslechl od pomlouvačné a mstivé Mgr. Škodové a jedná podle toho, nebude asi dobrý učitel. Má vycházet z toho, jak se žák projevuje u něho. Neškodit mu,nesnižovat před ostatními spolužáky a informace prověřovat i z druhé strany nebo jim nevěnovat pozornost. Měl by být nestranný a spravedlivý. Kvalita výuky na dobré úrovni.Za morální vlastnosti u mě za 5.

Lenka Halgašová Mgr. Velmi blízká Mgr. Škodové. Je pro ni schopna udělat cokoliv. Má pečlivě nastudovanou cukrovku a s tím si vystačí na celé 4 roky. Raději by měla učit italštinu. Tu snad zvládá dobře. Učitel, který manipuluje s klasifikací a záměrně pokládá otázky tak, aby mohl žáka utopit,by neměl učit. Při přezkoušení dostanete maturitní otázku, která obsahuje souhrn učiva za 4 roky a vy se necháváte přezkoušet za 2.pololetí a ještě nejste ve 4.ročníku. Prý to musíte vědět. Tak se na zkoušku vykašlete a ze zkoušky odejdete,neboť je zcela evidentní, že to nemá smysl, neboť je to nachystáno tak, že neuspějete. Předseda komise nic a druhý pedagog raději také mlčí. Pět otázek s přípravou 10 minut.To by nezvládl ani vysokoškolák.

Drahomíra Škodová Mgr. Následně se rozhodla a napsala, že ještě nepodepsala starý omluvný list, který má v archivaci. Nezbylo nic jiného, než jí odepsat ať si ho vytáhne z archivu a podepíše. Jinak to asi řešit nejde. Skleróza není těžká nemoc, jen se u ní člověk dost nachodí. Zoufalý člověk dělá zoufalé činy a tonoucí se i stébla chytá.

Drahomíra Škodová Mgr. Plná pusa demokracie.Jednání totalitní nikoliv komunistické. Šmíruje za okýnkem ve dveřích od třídy (ze třídy ji není vidět) do cizích hodin.Pak vyrazí a jde zapsat do třídní knihy, že buď někoho viděla s mobilem nebo opisoval při prověrce. To by ten vyučující musel být úplně hloupý,klyby to neviděl.Jelikož je nebezpečná ze všech stran, raději ji nechá a myslí si své. Bohužel většinou to ani není pravda, neboť má jen vytypované žáky, kterým se rozhodla škodit.Je arogantní astrašně mstivá.

Lenka Halgašová Mgr. Neviděl bych to u ní tak hrozně, spíš jde o to, že má vyhlídnutý svý typy, který nemá ráda, prostě si na ně zasedne. Jako učitel by si tohle neměla dovolit. A navíc, jak se říká, nahoře huj, dole fuj. Prostě ze sebe dělá velkou dámu. Ale umí i pobavit.

Dagmar Pošmůrná Mgr. S touto učitelkou jsem letos maturovala ze 2 předmětů. Naučila nás maximum, co naše hlavy pobraly. Nejvíc se nám líbil styl hodin, k teorii pár konkrétních příkladů, ze kterých to musel pochopit i blbec. Brala nás jako sobě rovné a to jsme zažili jen u pár kantorů. Věnovala se nám i mimo svoje hodiny, furt jsme ji s něčím osobním otravovali, nikdy nás ale neodmítla.

Ivana Dvořáková Ing. Velmi dobrá učitelka. Umí vysvětlit. Nenechá se ovlivňovat svými kolegyněmi. Prostě fajn.

Ivo Solařík Mgr. Jeden z mála učitelů, který se k žákům chová slušně. Velmi hodný člověk. Takových je tu málo.

Hana Svobodová Mgr. Hodná, slušná, vzdělaná, vstřícná, charakterní. Takových kdyby tu bylo víc.

Ivo Solařík Mgr. Dědoušek :D

Kateřina Fialová Mgr. Odkud ji vyhrabali...?

Lubor Košťál Ing. Nemám ho!

Danuše Procházková Nechápu, co na škole dělala, akorát si v hodině hrála hry na počítači. Je dobře, že jí pak propustili, když se to dozvěděli.

David Čížek Mgr. a ta prdelka..

David Čížek Mgr. Máme ho za třídního, je to moc fajn učitel... Dá se s ním fajn povídat a když umíte jeho předmět, nechá vás na škole za každou cenu... je mladej, ale ví. Super učitel.

Jitka Langerová PhDr. Jsem trochu cáklá...

Petr Jakeš Mgr. Holky, bežte na pinec...

Blanka Lazarová Mgr. Je to pipina až za roh .... kunda je to.

Jarmila Kazdová Mgr. ÁÁ, Kazdička :-D supr profesorka, dobrý hlášky (studente! :-D), skvělý vtipy... prostě nejlepší!!

Věra Stehnová Ing. Učitelka v pohodě, ale nesmíte jí provokovat.

Jan Šafář Ing. nechapu co v tech hodinach delam kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys

Jiří Hanák Ing. frajer

Petr Pernes Ing. prase

Dana Šmerdová Mgr. ble fuj

juraj sasko mgr. vocas

juraj sasko mgr. typek

Jiří Hanák Ing. tento učitel se zprvu zdál být jako normální učitel, ale postupem času se ukázalo, že tomu tak není, a že se dost možná bude opakovat případ >purkyňova>. pracovaly jsme v programu, ve kterém už jsem párkrát dělal, takže jsem trochu rozuměl tomu, o co jde. učitel nám to nedokázal patřičně vysvětlit, když ho moji spolužáci požádali o pomoc a radu, nebyl vůbec ochotný jim to znovu vysvětlit, tak aby to pochopili. jeho další >superschopností> je překroutit pravdu v lež a dokonce svým lžím sám věří.

Jiří Hanák Ing. kundo kurevská

Jiří Hanák Ing. tahle osoba si hraje si že všemu rozumí,ale přitom to má naučený nazpameť ale na vedlejší téma nedokáže odpovědet ani ho vysvětlit.hanák nám dokázal zničit vztah mezi učiteli. je to typ člověka který rád a dělá mu to moc dobře špiní jména ostatním učitelům .s radostí to donáší , snaží se lézt všem do prdele .

Jiří Hanák Ing. známku neznám... nedokázal ji ještě uzavřítneumí učit,jelikož sám nerozumí danému učivu známky si sám vymýšlí rád si vymýšlí, když je nějaký problém tak si rád vymýšlí rád leze nadřízeným do zadních částí těla tento člověk je vážně špatný učitel

Lukáš Jakubík Mgr. proč mám čtyřku, to my vysvětlete jak mohu mít z infošky čtyřku!!!!! teď si celé jarňáky nebudu moct pustit kompl, tak to dík pane učiteli

Lukáš Jakubík Mgr. ty vole, normálně mi udělal radost, myslel jsem že mám kulu a on mi dal trojku. prý započítal průběžnou snahu na těch jeho úkolech, co furt dává a to sem měl. možná ho budu mít rád, jednou

jana schupplerová mgr. jedna z mála učitelu, kteří nam přeji prospěch a radost na škole. dokáže soucítit se studenty, zvládne poradit a dá se s ní v klidu konverzovat. respektuje vás pokud vy respektujete ji. pravidelně vám posílá maily s dokumentací, materiály na písemku a varování před písemkou. pokud jste v hodině slušní, stačí být zticha a nechá vám projít i mobil. není háklivá a pokud nejste debilni tak je těžké ji naštvat. chápe srandu, má smysl pro humor a je férová ve všech ohledech.

Daniela Toušková Ing. pro vsechny co tvrdi, ze si staci psat zapisy a mlcet: nikdy mi nechybel jediny zapis, v hodinach jsem byl vetsinou uplne ticho a presto mi bylo receno, ze v hodinach pouze spim a nic nedelam. pokud se na cokoliv zeptate, misto odpovedi dostanete vytknuto, ze nedavate pozor. jeji vyklad je podan mnohem sloziteji, nez je nutne.

Lubor Košťál Ing. tento debílek mi zhroutil celý život na purkyňce. myslíte si 2 roky že tu školu zvládnete, ale potom přijde tento plesnivý čurák, který omylem poslal životopis na purkyňku místo domova důchodců. pokud si vy druhaci a prvaci myslíte, že dostat zprda za přezůvky a nepozdraveni je nejhorší, věřte mi, že jste ještě nic nezažili. můžete se učit jak chcete, být srozumitelný jako nejlepší učitel češtiny, splnit všechny požadavky které vám napsal, i přesto se mu nějak podaří vas nechat propadnout.

Lukáš Jakubík Mgr. čaute fanoušci,museli jsme na dálnici zastavit, jsem na dálnici abyste to věděli. já jsem kurva tak nasraný. a víte proč? protože mi opět někdo tam vzal a napsal takové hovadiny na internetové stránky, že jsem z toho v prdeli. vy gaučíci pojebaní, serte už na to, nepište kurva nesmysly na gauč.

Lukáš Jakubík Mgr. je prisnej, ale zas naučí a ví o čem učí. štve mě tím redhat, wikipedii a linuxem. furt o tom mele. měl by se nad sebou zamyslet co říká, hodně často je to nevhodný. peace

Lukáš Jakubík Mgr. ty kráso! volové, se neučíte, tak se nedivte, ne? educanet světová stoko, neplatíte si náhodou, ať vám dají tu maturitu? :d :d konečně týpek s applem, já ho respektuji.

Lukáš Jakubík Mgr. učil mě na jiné škole. je to učitel ke kterému si musíte najít cestu. pokud chcete, prochazite. když na to s*rete, se nedivte, ze mate pětky. je to dobrý člověk, vždy mi vyšel vstříc, vše potřebné vysvětlil. bylo mi líto když z naši škole musel odejít.

Lukáš Jakubík Mgr. pan inženýr je člověk na svém místě, naše výuka upadala, jeden důchodce za druhým, pak jsme dostali jeho. jak se říká, aby zapálil jiné, musí sám hořet. povídá nám věci z vysoké školy, tahá nás tam. jeho povídání věnuji přiměřenou pozornost, je tvrdý.

Miroslav Zelený Ing. press f to pay respects

Lukáš Jakubík Mgr. totální pedouš, furt nám říká jak nám poradí a pak řekne že si máme zaplatit kurzy... nejhorší člověk jakého jsem poznal

petr šavelka celkem vpoho učitel, nic moc nehrotí, učivo se dá pochopit bez větších problémů

Petr Adamec Ing. jeden z nejvíc v pohodě učitelů na purkyňce

Milan Vítámvás Bc. docela frajer

Jana Klementová Ing. další ze série učitelů, kteří by nikdy neměli učit

Miroslav Zelený Ing. ještě že ho vyhodili

juraj sasko mgr. bývalý programátor kterého vyhodili a tak šel učit na purkyňku.. klasika. chudák neví co učí a akorát čte z učebnice. výhodou je že si v jeho hodinách můžete dělat prakticky co chcete ale nepřehánějte to nebo dostanete poznámku >chrčí v hodině> :)

Miloslava Daňková Ing. kde jste ji vyhrabali omg

Dagmar Pošmůrná Mgr. pochopily jsme, kdo hejtuje tuhle a dalsi ucitelky, co muze clovek chtit po spoluzacce, kterou vyhodily ze skoly a po jedne, co delala escort a neodmaturovala.neuspesni budou vzdycky zli a sprosti, uspesni podekuji a vi svoje. nikdy nas nezklamala, vzdycky podrzela. skripta mame schovany porad, hodily se i na vosce.

petr šavelka sape je bývalý profesionální hráč fify pod přezdívkou el diablo 😂

Nataša Berková Mgr. je to mrdka kéž by zdechla

Zdeňka Deutschová PhDr. je mega divná tancuje a rapuje je to divná pizda

Miroslav Zelený Ing. vůbec nic nenaučí, fakt by mě zajímalo kde tyhle učitele berou... všichni učitelé tvy jsou cancer

Lukáš Jakubík Mgr. zápisky si musím překládat do češtiny. jeho skladba vět je na úrovni dítěte.

juraj sasko mgr. debílek, co neví, co učí.

Lukáš Jakubík Mgr. reklama na linux reklama na jeho život nedodržuje učivo

Lukáš Jakubík Mgr. pan učitel je ochotný a rád vám dá možnost se rozvíjet. dbá na to aby se žák naučil učit se sám. lepšího učitele neznám.

juraj sasko mgr. “kdo nam zopakuje ucivo z minule latky? tak pojdte treba vy :)”

Miroslav Zelený Ing. docela v pohodě týpek se mě zdá. za to teda nás v hodinách učí spolužáci. snad je lepší jako makléř než učitel.

Lukáš Jakubík Mgr. nejhorší učitel, nenaučí, myslí si, že je střed světa. mění si známky jak se mu zamane, mění si kritéria známkování a zadání úkolů jak se mu zamane. pokud náhodou někdo ví o daném tématu víc než on začnou se mu samovolně měnit známky v systému a poté mu učitel o samotě začne vyhrožovat, že si známky může měnit jak chce, že nikoho nemusí nechat projít. nejhorší ne jen učitel, ale i člověk, co za život poznáte. namyšlený a přitom dutý. jsem rád, že už ho z několika škol vihodili a vůbec se nedivím

Miroslav Zelený Ing. sice dává jedničky skoro za všechno, ale vůbec nic nenaučí. učivu nerozumí a jeho hodiny spočívají v tom, že přemýšli nadtím, co má učit. učil nás celou hodinu učivo, které nemáme v osnovách a uvědomil si to na konci hodiny. další hodinu si myslel že učí operační systémy. s počítači neumí. nevím, jak dám maturitu když nás nic nenaučí. nechápu jak ho do školy mohli přijmout.

Lukáš Jakubík Mgr. prijde do tridy, dela si neco ve svym notasu a 5 minut pred koncem nekoho nahodne vyzkousi. ty veci ani jednou nevysvetlil, a zak dostane automaticky za 5.

Lukáš Jakubík Mgr. přišel do hodiny s morálními řeči a že si máme uklidit. nenaučil nás nic a furt si něco ťukal do svého noťasu, aniž by se zajímal o žáky.

Lukáš Jakubík Mgr. hrozný učitel

Lukáš Jakubík Mgr. nejhorší učitel

Lukáš Jakubík Mgr. very bad teacher, if you see him - run

Lukáš Jakubík Mgr. neučí, kdybych na jeho hodiny nechodil a seděl doma, naučím se víc

Lukáš Jakubík Mgr. přijde do hodiny tak o 15 minut později, dalších 15 minut si dělá něco svého a zbytek hodiny se nám chce nacpat něco >smysluplného> do hlavy nebo někoho náhodně vyzkouší dá mu za pět.

Lukáš Jakubík Mgr. horšího učitelej jsem neviděl...

Lukáš Jakubík Mgr. neprojdu s ním.

Lukáš Jakubík Mgr. co to je za odpadlíka :d :d :d

Lukáš Jakubík Mgr. kokot tlustej upocenej, nenechá mě projít

Lukáš Jakubík Mgr. neochotný učitel... hodiny probíhají tak, že do hodin chodí tak o 15 minut později, zapne si ntb, něco dělá a posledních 5 minut říká něco o programování.

Lukáš Jakubík Mgr. když vám bude říkat jak je dobrý v posteli, tak mu to vůbec nevěřte... říkal mi jak umí čadit káry a nakonec jsem se musel udělat sám... ale fantom si nestěžoval

Lukáš Jakubík Mgr. absolutně neumí vyučovat daný předmět , hodina probîhá asi tak že vejde do třídy ,otevře si svůj pc a dopisuje si sněkým na soc. sítích nebo píše nějaký rádoby zajimavý blok , domácí úkoly automaticky známkuje číslem pět jelikož si prostě nenašel čas aby se naněj vůbec podíval. jeho přiteplené chování je otřesné.

Lukáš Jakubík Mgr. ten týpek není ani pedagog, a nic nás nenaučí.

Daniela Toušková Ing. zakomplexovaná feministka. ze ji to za to stoji

Daniela Toušková Ing. hrůza a děs

Lukáš Jakubík Mgr. naprosto nemožný učitel, dělá si co chce, nezajímá se o to, co jsme se učili předchozí roky s jiným učitelem.... naprosto potápí všechny žáky o které zavadí, navíc jeho tupé poznámky a divné, nevhodné až znepokojující >přiteplená slova>, celou třídu pouze znepokojí a znechutí... pokud tohoto učitele uvidíte na své škole, ihned utečte!

Lukáš Jakubík Mgr. šéf si přijde do třídy a začne se dívat na videa. říká nám ať se nevymlouváme z dané látky kterou jsme předtím nikdy jindy neměli ale >máme to vědět>. mega debil

Lukáš Jakubík Mgr. světový odborník na maturitní projekty!

Lukáš Jakubík Mgr. josef vomáčka, fantom eduky vám to nandá, pane.

Miroslav Zelený Ing. zhulenec je úplně mimo a tomu, co učí nerozumí. někdy nechodí do hodin vůbec.

Lukáš Jakubík Mgr. tento učitel přeskakuje od jednoho tématu ke druhému s rychlostí světla. v případě, že mu napíšete email s žádostí o materiály z nichž si přejete se učit na písemku, odkáže vás na google disk na kterém dané materiály nejsou, popřípadě na wikipedii jakožto věrohodný zdroj. zároveň vám vyjmenuje 4 důvody proč nepsat učiteli email.

Lukáš Jakubík Mgr. tento učitel přeskakuje od jednoho tématu ke druhému s rychlostí světla. v případě, že mu napíšete email s žádostí o materiály z nichž si přejete se učit na písemku, odkáže vás na google disk na kterém dané materiály nejsou, popřípadě na wikipedii jakožto věrohodný zdroj. zároveň vám vyjmenuje 4 důvody proč nepsat učiteli email.

Ladislav Chmel Ing. velmi dobrý učitel, který má luxusní hlášky.