Oznámkuj učitele!
Gymnázium Českolipská v Praha

Gymnázium Českolipská

Praha, Praha 1
střední škola


uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Poznámky

Stanislav Hrnčíř Mgr. Standa je božan!!! Je to můj třídní a je fakt super :D

Šárka Hájková Mgr. Velmi líná. Prezentace si stahuje z internetu a jediným způsobem, jak učí je, že čte prezentace a studenti si je musí opisovat. Někdy má dobrou naladu, ale většinou jí nema, a tak je zlá na vsechny, kromě nějakého jejího oblibence, kterým je většinou kluk, který jí leze do ánusu. Nemá ráda hodně mluvící studenty a už vůbec ty, kteří toho vědí víc než ona.

Pavel Manych Ing. Učitel vždy pomůže a dá se sním mluvit o čemkoliv.

Jitka Koláčná Mgr. Dochází mi slov

Stanislav Hrnčíř Mgr. Standa je hrozně fajn a milej člověk, ale očekává stejný přístup i od studentů, jinak je po srandě. Chce toho hodně a hodně přesně.

Michal Janovský Mgr. Velmi arogantní učitel. Fyzika v jeho podání je noční můra - u jiných učitelů v pořádku, u něho ne.

Pavel Manych Ing. v pohodě

Pavel Manych Ing. je to borec

Pavel Manych Ing. Pan profesor je milý. Výuka je srozumitelná a vtipná. Hodnotím 9/11.

Tereza Kudrnová Mgr. Je moc milá, krásna. Nevim, co maj všichni proti jejímu pozadí, myslím, že jí to na kráse vůbec neubírá;)

Stanislav Hrnčíř Mgr. Je to férový a rovný chlap, který dává jasně najevo pravidla hry a své požadavky.

Barbora Pecová Mgr. Je v pohodě, pokud třída nedělá bordel. Biologii vysvětlí, na tělocviku je trošku náročnější, ale pokud vidí snahu, je v pohodě. Mám ji hrozně ráda - pro toho, komu se nelíbí její mluva - je z Moravy, vždycky bude mluvit svým stylem...;)

Klára Čiháková Mgr. Na první pohled docela strašidelná, ale jako učitelka je skvělá!

Pavel Manych Ing. Manych je vtipný učitel (někdy se snaží až moc). Pokaždé když jsem se ho na něco zeptala, tak mi dokázal ochotně pomoci (i když to nebylo k tématu). Je pravda, že jsou ve třídě lidi, kteří ho nemusí, ale ty nemají rádi skoro žádného učitele a inteligenčně jsou spíše....

Pavel Manych Ing. Nechápu ty komentáře. Mám s ním druhý rok informatiku. Je to ochotný profesor, který dokáže vysvětlit látku, aby jí člověk hned napoprvé pochopil, a nedává žádné záludnosti.

Věra Holejšovská Naprosto retardovaná...ale aspoň je v jejích hodinách sranda

Jitka Koláčná Mgr. Děkuji za trpělivost

Jana Hanáčková Mgr. Úžasná učitelka, na všechny milá a své umění ovládá perfektně, krásně i tento předmět naučí.

Jarmila Matějčková Mgr. Nevrlá a zlá osoba, nemám ji rád.

Stanislav Hrnčíř Mgr. Nejlepší učitel vůbec.

Stanislav Hrnčíř Mgr. Standa je můj třídní a je fakt super ;-)

Jarmila Matějčková Mgr. Nevrlá a nepříjemná osoba. Nemám ji rád.

Stanislav Hrnčíř Mgr. Trochu přísnější učitel, který velice snadno udělá ve třídě klid. Taky je s ním celkem sranda

Hana Gottfriedová Až na to, že skoro každou hodinu píšeme,je celkem fajn

Tereza Kudrnová Mgr. naprosto super, milá, příjemná, ochotná

Andrea Obermanová Mgr. Výborná francouzštinářka.

Michal Janovský Mgr. Arogantní, vysmívající se studentům. Často velmi nepříjemný. Oboru rozumí velmi dobře, učí ho však takovým stylem, že ten kdo neabsolvoval matfyz tomu bude těžko rozumět. A ty jeho trapný vtipy, který má předem připravený a zná je celá škola, o tom se radši ani nezmiňovat

Stanislav Hrnčíř Mgr. Arogantní učitel.

Michal Janovský Mgr. učitel, který se nestará o své studenty

Andrea Obermanová Mgr. Holota

Andrea Obermanová Mgr. velkej kus

Lada Škodová Ing. už jsem dostal asi 3 pětky a ani nevim za co. ta píča ani neví co učí a vůbec nikdo ji nemá rád. už asibpůl roku má jednu flašku z aloe vera... když už jí někde pozdravíte, tak se na vás koukne, jako by vás chtěla zabít a nic neřekne. o hodině mele většinou docela sračky a když požádáme o pomoc, tak k nám ani nedojde a pokusí se nám to vysvětlit z židle aniž by tušila, s čim chci pomoct... nikdo ji nemá rádpíča jedna posraná, skoro jak nikča

Lada Škodová Ing. žena kterou nebaví nic na jejím životě, uvnitř je mrtvá a jde z ní strach a druhá světová. její komunistický názory a její rigidní osobnost mě trhají jako výsledky sparty v hokeji. pravděpodobně je to robot kterej pohrdá lidskou rasou. tah

Lada Škodová Ing. neumí vysvětlit výuku, k prezentacím ani nic neřekne a potom akorát hrotí. píča jedna! člověk se se vším sere a stejně má 5! běžte se zahrabat lado!

Lada Škodová Ing. je nepříjemná a neochotná. informatice nerozumí, je zlá na studenty

Lada Škodová Ing. nesympaticky tvor prudici normalni lidi

Lada Škodová Ing. mám za 5 a ani nevím z čeho

Lada Škodová Ing. učitelka, která učí informatiku a ani tomu nerozumí. je hloupá, nepříjemná a nikdo ji nemá rád.

Zuzana Outlá Mgr. naprostá kráva

Anežka Gojdová Mgr. nuda nebavilo mě to

Jana Hanáčková Mgr. hodná, studentům vychází vstříc

Lada Škodová Ing. nemůžu ji najít petr kodes

Lucie Chaloupková RNDr. Je to nejlepší třídní na světě!!

Ladislav Pán Mgr. Lada na velkou hlavu jak pytel od bananu

Ladislav Pán Mgr. Lada na velkou hlavu jak pytel od bananu

Pavel Manych Ing. Ahhhhhhhhhhhhhhhhh...... mam toho pana rád

Monika Hýblová Mgr. Super učitelka, mám ji moc rád!

Monika Hýblová Mgr. Best třídní

Lenka Budinská PhDr. Mega přisná, ale hrozně fajn ženská. Má dobrej smysl pro humor a to je důležity. Pokuď Vás němčina zajimá, chcete ji.

Alena Vavrušková Mgr. Uči matiku a přitom sama ma problém, aby neudělala každou hodinu nejakou chybu v přikladu. Přetvařuje se a působí jako milá a hodna a přitom ve vnitř se jedna o zaludnou kravu.

Zuzana Outlá Mgr. Piča všech píč. Stará, senilni, přetvařujici se falešná píča. Absolutně nechápe nic a vlastne ma se vším pořad problém a pokuď ne, tak cituji nemá:,, Žádný problém” ( veta, kterou vyjadřuje slovo: ok)

Michal Janovský Mgr. Arogantní hajzl, studenty se snaží potopit, trapné vtipy, počítá s tím že fyzika je víš jediný předmět.

Pavel Manych Ing. The best

Jarmila Matějčková Mgr. Kozí nožky do X, prdel jako stodola, občas si češe palmu, jinak podle hrnce, tlustá jak dva normální lidi, nesnáší studenty i ostatní učitele (ráda má jen svůj klub čarodějnic (Mikešová, Trepešová,...)), Neumí počítat, neumí anglicky, ty tři slova co umí vyslovuje špatně, byla jednou v anglii a vypráví o tom historky každou hodinu, na hodině se ZÁSADNĚ nemuví anglicky (většinou to doprovodí větičkou >mužeš česky.>), nesnáší když příliš >cvakáte> (otevíráte a zavíráte propisku) na to vám řekne: >Nech ty svoje fidlátka!>,když se pokusíte něco navrhnout nebo poznamenat reaguje: >Ale prosimtě ty starosto!>, ptá se na váš osobní život (česky samozřejmě) (>co jste dělali o víkendu?>) a když nechcete odpovědět a řeknete >nevím.> tak reaguje: >Tak to jsi asi blbá, když nevíš co děláš!>

Pavel Manych Ing. no tak jako je docela v pohodě nosí brýle. má fousy

Alena Vavrušková Mgr. Naprosto de....ní učitelka. Obzvlášť na matiku. Ti, co nejčastěji dělají bordel, u ní prochází v pohodě. Pokud někdo něčemu nerozumí, její jediná výmluva je, že se to člověk nenaučil a ty studenty pak strašně ráda vyvolává (samozřejmě náležitě ohodnotí). Paní profesorko, co se má člověk učit na blbém vzorečku? Spíš v hodinách moc rychle jede, a na studenty, co si někdy s něčím neví, nebere ohled - nejspíše jí to ani nezajímá. Zlatá Krmelová.. která neměla problém s případným dovysvětlením látky.. Testy - nejdříve musí člověk tak 10 minut hledat logiku v zadání, vadí jí sebemenší detaily, klidně vám ohodnotí písmo, i když jste to třeba správně spočítali. Na zemák už tak hrozná není. Ale výborná určitě ne, do testů strašné chytáky nebo věci, které jsme si neříkali..by člověk musel studovat snad encyklopedii.

Ladislav Pán Mgr. Toužím umřít.

Jan Věchet Bc. Nevím, co s ním mají všichni za problém. Konečně profesor, který nám studentům rozumí a dívá se na nás jako na sobě rovné a ne na nějaký >puberťáky>, co přece nemají žádné problémy. Se vším vždycky poradí, pomůže a co mu rozhodně nechybí je lidský přístup, který skoro všem učitelům rozhodně schází. Hodiny jsou s ním zábava. A ty drby co kolují? Nic z toho není pravda. Našla by se spousta jiných profesorů, na které to sedí. Ale pan Věchet mezi ně rozhodně nepatří.

Jan Věchet Bc. Nevím, co s ním mají všichni za problém. Konečně profesor, který nám studentům rozumí a dívá se na nás jako na sobě rovné a ne na nějaký >puberťáky>, co přece nemají žádné problémy. Se vším vždycky poradí, pomůže a co mu rozhodně nechybí je lidský přístup, který skoro všem učitelům rozhodně schází. Hodiny jsou s ním zábava. A ty drby co kolují? Nic z toho není pravda. Našla by se spousta jiných profesorů, na které to sedí. Ale pan Věchet mezi ně rozhodně nepatří.

Klára Čiháková Mgr. Divná

Jan Věchet Bc. nejvetsi uchyl, kterej by ojel cokoli, co se hejbe a je tomu min nez 18. hraje si, jak je liberarni a jak tahne se studentama, ale vlastne nema autoritu a nic vas nenauci a taky nosi porad svy smesny obleky, snad aby si pripadal dospele a vazene proste fuj, nejvetsi uchyl

Pavel Manych Ing. Borec

Pavel Manych Ing. Blbec

Pavel Manych Ing. Šéfko xD

Michal Janovský Mgr. přísnější než by bylo potřeba, působil arogantně, známkoval přísně

Hana Gottfriedová trochu nespravedlivá, když na to někdo kašlal, dala mu to zpátky hodně sežrat.. za mě ale co se týče výuky jedna z nejlepších učitelek, výklad srozumitelný, spousta vzdělávacích materiálů navíc..

Stanislav Hrnčíř Mgr. Nejlepší učitel, jakýho jsem na chemii mohla mít. Hrozně ochotný a milý člověk. Pravda je, že někteří ho nemusí, protože má svá pravidla. Ale já jsem s ním spokojená.

Zuzana Outlá Mgr. Nejpozitivnější a nejlepší učitel na škole

Klára Čiháková Mgr. velmi prisna, ale nauci perfektne, nekteri na ni nadavaji, ale to je jen proto, ze po nas chce, abychom pracovali, pan profesor maca po nas nic nechtel, tak je to pro vetsinu sok, ale podle me si tak spatne hodnoceni vubec nezaslouzi, kdyz ji clovek rekne, tak vzdycky pomuze

Klára Čiháková Mgr. Paní učitelka je náročná, ale naučí. Asi ví, že kdo nepochopí začátek, už se v chemii nechytne a chce nás připravit. Myslim, že se fakt snaží.

Klára Čiháková Mgr. Paní profesorka si asi myslí, že jsme všichni chemici, takže podle toho taky vypadá výuka. Pokud nejste >jedničkář> (jak ona říká premiantům), nemáte šanci mít na konci roku lepší známku jak 3.. A to už vůbec nezmiňuji systém >plusek> a >mínusek>: První den začnete probírat nějakou látku, ještě ten den vám z něho dá úkol na další den a pokud ho máte špatně nebo ho nedej bože nemáte vůbec, tvoří se vám z něj známka.. Děkuji za pozornost, hezký den.

Monika Hýblová Mgr. Nejlepší třídní. :)

Lada Škodová Ing. Vlastnosti této profesorky se dají zkrátit v pouhé jedno souvětí - neschopná učitelka. Musím říci, že je stejně jako Outlá živoucí fosilie, která týrá moderní studenty. V jejím světě je totiž ještě Arpanet. Při hodinách informatiky žáci doslovat trpí, když paní Lada říká svoje >moudra> o počítačích. Sice je ráda, když dokáže nahodit PC... Z jejích mouder mi zůstaly v hlavě třeba tyto: Počítače jsou po ránu ospalé nebo Video nelze do souboru přidat, protože je moc staré. Používá velice zastaralé učební >pseudometody> a má velké nároky, na to že s počítačem vůůůůůbec neumí. Nikdo z žáků ji nemá rád, co jsem tak slyšel. Musím říci, že v tomto případě platí pravidlo Kdo neumí, učí :/

Jarmila Matějčková Mgr. Při hodině se dozvídáme mnoho zajímavých věcí, např. že Kabodža se čte jako /cambódia/ nebo např. kdy ji čeká magnetická resonance s koleny. To vše probíhá samozřejmě v českém jazyce, jak jinak, že? :D

Klára Čiháková Mgr. Zezačátku mi připadala, jako že to nebude ten typ prudivého učitele, ovšem látka začala být těžší a v podání paní profesorky čím dál méně srozumitelká. Nároky paní prof. začaly naopak narůstat. Já nevim, jestli si myslí, že všichni půjdem na VŠCHT, ale s tímto přístupem nám to maximálně tak znechutí. Také se mi nelíbí, že není ochotná. :( (sice je to zlý, ale docela se těším až přijde její kolegyně z mateřský a vystřídá ji)

Jarmila Matějčková Mgr. Nohy do X, zadek pranice, účes podle hrnce, neumí anglicky, arogantní slepice, neochotná - všemi těmito přednostmi oplývá právě ona!!!

Jarmila Matějčková Mgr. Ježibaba, která vůbec neumí anglicky, má českou výslovnost, a 99% hodiny mluví česky. Jakmile jí něco řeknete, přestane vás mít ráda. Nedokáže spočítat body v testu. Je značne přetloustlá, ale myslí si, že je hubená. Údajně hrála závodně squash, což si nedokážu představit, jelikož má velice křivé nožky.

Zuzana Outlá Mgr. >Eeeeeeee> řekla 264 krát za hodinu, v jejíž velké části vůbec nemluvila. Co dodat?

Šárka Hájková Mgr. Tvrdí: hroch je masožravec, koně pochází z Ameriky, hlavonožci nejsou měkkýši, trepka je podle ní živočich, ... Místo mravkolev říká jedině mrakolev. Když chtěla na google vyhledat klubáky, marně zamávala heslo >krokodýl - zubní hygiena>. A to učí biologii. Na laborkách nám řekne několik otázek, na které následně chybně odpoví.

Anežka Gojdová Mgr. !!!JE TUPÁ!!!

Barbora Kubisková Mgr. Nerozlišuje rozdíl mezi Stalinem a Hitlerem, modrou a žlutou, a tvrdí, že mariánský příkop je hluboký 11 000m. n. m.

Lenka Budinská PhDr. Kráva

Alena Vavrušková Mgr. .....

Ivo Holý Mgr. Neumí naučit, místo učiva probírá své problémy v životě a kecá nesmysly s chemií nesouvisející.

Jarmila Matějčková Mgr. Neochotna uz pred 15 lety, dnes to musi byt maso :D

Ivo Holý Mgr. Jako člověk super, ale měl si asi vybrat jiné povolání. Při výuce se nedá poznat, zda ho učení baví nebo štve (tak 50% na 50%, hodinu od hodiny je to jinak). Do testů dává, co se při hodině nebralo a samotné testy se píšou tak 1 - 2 měsíce po probrání látky (takže si normální člověk už nic nepamatuje. Musí se ale přiznat, že pokud se ho na něco zeptáte, snaží se odpovědět opravdu podrobně.

Zuzana Outlá Mgr. Myslím, že všechno už bylo řečeno: studenti se vpodstatě učí sami navzájem, >eeeee> 5× do minuty, testy odněkud zkopírované a často naprosto mimo zadané téma.

Pavel Manych Ing. Prostě šéf!

Pavel Manych Ing. Dobrej učitel

Šárka Hájková Mgr. Nejlepší!!!

Anežka Gojdová Mgr. Nic na hodině nedělá, píše si s Pechem, chybí každou 2 hodinu, pořád se hraje fotbal, nechce hrát šachy

Pavel Manych Ing. P90 adn SG Aug noob, rank G1.... only P90 go to S1

Pavel Manych Ing. P90 noob. Nic moc vás nenaučí, ale dá se s ním kecat o csku.

Klára Čiháková Mgr. Žádná kočka, jde z ní strach, ale naučí.

Pavel Manych Ing. Nejsuprovejsi ucitel na infošku jakého jsme kdy meli...naprosto nechapu ty hnusne komentare tady. Konecne me informatika aspon trochu bavi a hlavně děláme něco užitečného.

Pavel Manych Ing. Vůbec nechápu, jak sem může někdo psát první den takové kraviny. Učitel je ochotný a vždy pomůže. Možná kdyby daný člověk nebyl xxx, a uměl se slušně zeptat, tak by mu Manych pomohl.

Jan Věchet Bc. Nejsuprovejsi ucitel na hudebku jakého jsme kdy meli...naprosto nechapu ty hnusne komentare tady. Konecne me hudebka aspon trochu bavi a hlavne projektak byl super

Pavel Manych Ing. Tento profesor si zjevne uziva utrpeni studentu.Vzdy kdyz potrebuju pomoc a nevím si rady,vidim,jak si uziva mou bezradnost.O jeho urazeni nekterych studentu ani nemluvim a i kdyz jsem kluk,vidim ze je zjevne vysazeny na holky a rad je urazi.Je mi z neho spatne.

Jarmila Matějčková Mgr. Zla carodejnice

Klára Čiháková Mgr. Probírali jsme baterie a akumulátory. >A paní učitelko, jak funguje akumulátor v autě? Jak se může za jízdy nabíjet?> >Já nevím, já nejsem řidič.> Docela by mě zajímalo, co by se stalo, kdybych do testu napsala: >Já nevím, já nejsem chemik.>