Oznámkuj učitele!
Gymnázium Postupická v Praha 4

Gymnázium Postupická

Praha 4, Praha 3
střední škola
Postupická 3150, Praha 4, Záběhlice
Josef Tomek

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Deprese jsou psychická nemoc. Jestli myslíš depky, jako smutné období se špatnou náladou, tak tomu neříkej prosím deprese.

fakt příšerná škola. Mám z ní deprese

omluvenka pro Dalibora Míku z tělesné výchovy,namohl si záda.Děkuji Míková

Poznámky

Jaroslava Kroupová Nepřežvykuj tak, že pusa je dokořán

Martina Pětrošová Mgr. Já navim, co dodat...prostě Pětrošová...fakt mi pije krev...hraje si na kámošku a přitom podráží nohy...

Marek Janda Mgr. malej zakomplexovanej skrček, co si asi myslí, že vyroste, když se bude chovat jako vul a povyšovat se nad studenty

Petr Stříbný Mgr. Prosimvás, tohle vážně není možný!, já se koukám na hodinky a vidím, že už čtyři minuty je hodina FYZIKY!!! Ona NENÍ hodina FYZIKY!?

Tereza Zbytovská Mgr. Nic nenaučí, ale je absolutně v pohodě

Petr Stříbný Mgr. já snad něco slyším...

Kamila Kašparová Mgr. k tomu neni co dodat

Milada Zmeškalová Mgr. Je šílená, neustále blábolí...

Renata Petrášková PhDr. Tak na tuhle učitelku mám spíš špatné vzpomínky :( Snad už nepohlavkuje...

Jaroslava Kroupová Šuch chce doplnit? Dáme si prověrku!

Milada Zmeškalová Mgr. ach jo...proc to nevysvetli poradne a neda vic casu na pisemky?....

Martina Skuhravá RNDr. tohle byl horor

Tereza Gubášová Mgr. Mám ráda její hodiny....

Martina Pětrošová Mgr. sveho casu moje tridni a oblibena ucitelka... Nerekl bych, ze zrovna dokaze udrzet ve tride poradek, prestoze se s ni dalo zazit 2 pisemky za jednu hodinu :)

Jan Jánský Mgr. máme ho rádi!

Martin Niklas Mgr. Dobrej zadek!

Martina Halounová Mgr. Nudný hodiny, nic nenaučí...

Milada Zmeškalová Mgr. je to moje třídní a ze začáku s ní bojovala celá třída, ale když si na nás zvykla tak je v pohodě. někdy když něčemu nerozumíme a máme tolik odvahy se přihlásit, tak k nám příjde a dělá si z nás prču...nwm jestli si to uvědomuje. ale jinak je v pohodě :)

Marie Theinerová PhDr. Jeto moje třídní a komentář ,,Prostě blázen'' je naprosto přesnej, sice naučí někdy i zbytečnosti, ale poslouchat její výlevy je dost o nervy a někdy se musíte dost držet abyste ji někam neposlaly!

Jan Jánský Mgr. Koukejte to ztlumit!!!

Kamila Kašparová Mgr. je dost zvláštní

Kamila Kašparová Mgr. Nemám slov

Marek Janda Mgr. je to peknej vojeb

Sabina Radvanová Mgr. pica

Marie Theinerová PhDr. pritomnost na jejich hodinach neni nic jineho nez psychicke tyrani

Marie Theinerová PhDr. jeji styl pohrozit se vsim muze silne vyvolat depky

Ladislava Houdková Mgr. kurva

Sabina Radvanová Mgr. dneska na hodině řekla šrýlanka a že seatl je pobřeží v kanadě

Sabina Radvanová Mgr. připraví skvěle na vysokou školu, nehraje si na kamosku, ale ví přesně, co říká a dělá. jedna z nejlepších učitelů. nechápu, jak na ni muže někdo nadávat, proberte se!

Sabina Radvanová Mgr. skvělá učitelka, na první pohled zvláštní, ale naprosto férová. naučí úplně nejvíc!

Petra Tetourová neuvěřielně arogantní, nespisovně mluvící učitelka, skoro dospělé studenty olovující “děcka”. nechápu jak takové stvoření přišlo na učení na gymnáziu, přečíst prezentace z počítače a každou otázku zadat žákům raději za úkol, než priznat že očividně odpověď neví.

Petra Tetourová Mgr. píča

Sabina Radvanová Mgr. z její anglický výslovnosti mě můžeš rovnou posrat to se nedá poslouchat🙏🙄

Sabina Radvanová Mgr. hrozná učitelka nesnesu hlas výklad ani ty její blbý kecy je hrozná neumí člověka naučit a věci probírá stylem že nám to promítne a ukáže obrázek např:žáby a do testu nám dá ropuchu kterou vidím poprvé v životě.

Sabina Radvanová Mgr. je to v skutku zvláštní dáma. s celou třídou již několik měsíců odhadujeme její věk, nicméně se naše názory poměrně liší. paní učitelka do nás neustále hustí cizí názvy a chce to ho po nás opravdu hodně. biologie mne s minulou učitelkou velmi bavila, bohužel mi byla velmi znechucena, protože hodiny jsou velmi nudné a také nemohu vystát její hlas, ze kterého mne po každé hodině bolí hlava. :d při zkoušení nadržujeme holkám a je hodně feministická.

Petra Tetourová Učitelka na úrovni podprůměrné základní školy. Na vyšším stupni gymnázia dává černé puntíky a mínusy, pokud si její zdlouhavé věty v prezentaci doslovně nepřepíšete do sešitu.

Petra Tetourová Učitelka na úrovni podprůměrné základní školy. Na vyšším stupni gymnázia dává černé puntíky a mínusy, pokud si její zdlouhavé věty v prezentaci doslovně nepřepíšete do sešitu.

Sabina Radvanová Mgr. Děkuji bohu za to že už ji nemám!!!!!

Marie Theinerová PhDr. Úžasná učitelka. Naše třída byla plná blbů, odmaturovala ale absolutně nejlíp na škole - díky ní. Vedla nás perfektně.

Ladislava Bímová Mgr. Skvělá učitelka. Matika mi sice vůbec nejde, ale s ní to není zas tak hrozný. Pokud teda při hohinách něco děláte. Stačí chybět na jednu hodinu a jste uplně mimo. Jak sama řekla: ,,Já jsem rychlá, rychlejší než vítr.>

Ivo Pohořelý PhDr. Spolužák po mně hodil vlaštovku, já ji pouze zvedla ze země a dostala jsem za trest napsat úvahu na téma “Jakou svobodu má papírová vlaštovka”

Ondřej Kostka Mgr. Nejlepší hodiny bavení se o starwars 😂

Marie Theinerová PhDr. Ze začátku jsem jí nemusela a její časté testy a všechny její výčitky mě s**ly, ale později jsem se tomu začala smát a nakonec nás naučila ze všech nejlíp na maturitu. Fakt hodně na tom pracovala a je to učitelka, na kterou všichni rádi vzpomínají

Miloslava Menšíková Mgr. Podle mě nejslepsi profesor na škole. Její výklad je zajímavý, takže se vám při hodině dějepisu nechce spát, s čím je někdy u jiných nezajímavých učitelu problém. Pouziva v hodinách různé videa apod. Je to láska

Martina Skuhravá RNDr. Skvela, ferova

Sabina Radvanová Mgr. pyča

Sabina Radvanová Mgr. Každá její hodina je naprosto nezajímavá a o ničem. Je sice pěkné, že umí spoustu cizích slov, ale nikdo jí nerozumí i když mluví normálně česky natož odbornou mluvou. Morálka ve třídě je skoro nulová a nikdo ji nerespektuje a nemá rád. PS: Skoro nám zabavila homemade VR brýle, ale byli jsme stateční a nedali jsme se.

Sabina Radvanová Mgr. Arogantní, neschopná odpovědět a irelevantní přístup k žákům při sebemenším problému

Sabina Radvanová Mgr. Arogantní, neschopná odpovědět a irelevantní přístup k žákům při sebemenším problému

Stanislava Tomšová Mgr. nejhorší učitelka pod sluncem. Chová se k žákům jak ke kusům hadru. Nejradši bych jí rozbila hubu kundě zajebaný

Sabina Radvanová Mgr. Arogantní, neschopná odpovědět a irelevantní přístup k žákům při sebemenším problému

Ladislava Bímová Mgr. 1.nenaučí nic a při dotaze, když něco nechápete, se vám vysmívá před celou třídou 2. do testů dává něco jiného než na co se má psát 3. záludná a podrazácká, díky ní mám odpor k matematice

Marie Theinerová PhDr. pokud chcete odmaturovat, tak si hledejte doučování. Její >1 s váhou 1> a >5 s váhou 10> je fakt důvod k zamyšlení a měli by ji vykopnout

Marie Theinerová PhDr. Není možné zapisovat si (skáče tam a zpátky) známkování nesmyslné, např namísto aby hodnotila postup slohové práce hodnotí její obsah což je v dané chvíli irelevantní. Učit má spíš v Bohnicích

Gabriela stiborková Mgr. Skvělá paní prof.

Gabriela stiborková Mgr. 42

Petr Fousek Mgr. Chápu, že někomu nemusí sednout, má dosti specifický výklad. Pokud ale něco děláte v hodině a zajímáte se o látku, tak dokáže být jeho výklad dost zajímavý i s libovými hláškami. Podle mě dokáže k dějinám přistupovat správně objektivně. Pokud vás ale látka nezajímá, nemusíte se nijak snažit pro dobrou známku.

Petr Fousek Mgr. Kokot

Marie Theinerová PhDr. Naprosto vypařená ženská...

Sabina Radvanová Mgr. postižená

Petr Fousek Mgr. Vynikající hlášky, vypráví dějiny, srozumitlenost dobrá.

Ladislava Bímová Mgr. Mívala jsem ji kdysi dávno na matematiku a fyziku na jiném gymnáziu a byla i naše třídní. V matematice ani fyzice jsme nikdy nebyla zrovna hvězda (škála známek tuším 2 -4, ale měla jsem ji vždycky ráda. Je pravda, že je hodně aktivní, ale to je celý její styl života, rozhodně je mi milejší někdo, kdo jede vysokým tempem a uměl na nás houknout, než >zaříkávači hadů>, u jejichž výkladů jsem usínala.

Dana Beranová Mgr. Někdo takhle náladový nemá dělat ve školství. Většinu času nepříjemná. Když se jí někdo znelíbí, dává mu to sežrat - nesmyslně si jen na studentech vybíjí zlost a smutek a bůh ví co ještě... Její hodiny jsou o monologu a prezentacích, nic zajímavého, >stačí> nadrtit slovo od slova, inteligenci na její testy nepotřebujete.

Petr Fousek Mgr. Naučí extrémně povrchově. Učitel k ničemu. Testy jak kdy - s tahákem vždy za jedna..

Tereza Janotová Mgr. Náladová, vypadá arogantně, nepříjemně - rozhodně nemáte chuť se jí na něco ptát, nevíte co přijde. Mě osobně nic nenaučila.

Miloslava Menšíková Mgr. Úžasná učitelka, učí s chutí, má neskutečný přehled. Její hodiny zbožňuji. Ráda pomůže, poradí, nedělá podrazy ani těm, kteří by si to zasloužili.. Testy srozumitelné, nestačí jen poslouchat, chce se to i učit - ale tak to prostě má být.

Stanislava Tomšová Mgr. Šílený nadšenec. Je neskutečné ji pozorovat jak lítá před tabulí. Rozházet si ji nechcete. Nepřipravenost nesnáší. Chodit na její hodiny bez domácí přípravy nemá snad ani cenu - chrlí na vás tuny věcí a vše míchá dohromady až vám z toho jde hlava kolem. Nemáte šanci přemýšlet a ještě si zapisovat. A její testy? To nechce nikdo.

Sabina Radvanová Mgr. Úplná píča

Veronika Dudková Mgr. fakt dobra ucitelka ale vsechno co me ucoi uz vim ale stejne ustyyy

Šárka Hurtlová Mgr. Zasloužená odměna

Šárka Hurtlová Mgr. Zasloužená odměna

Stanislava Tomšová Mgr. Kdo říká, že jsou hodiny s ní lehké, by měl vzít nohy na ramena

Dita Křenová Mgr. Když se ji na něco zeptáte, tak nedokáže odpovědět aniž by musela použít příručku pro učitele, která je vždy k dané učebnici AJ. Její osobní překlad slovníček je totálně z jineho světa a když překlad má více variant tak musite používat pouze tu její. Výklad se táhne, a když něčemu nerozumíte tak vam jen přečte vysvětlení v učebnici a řekne: ,,naučte se to doma>. Osobně nechápu jak může učit, když i žák vyššího ročníku vám to dokáže vysvetlit líp a umí toho vic než ona . Jediny bonus...hodně lehké testy.

Krausová Markéta Mgr. Když ji naše skupina dostala na NJ, tak se nejen mě, ale i zbytku třídy zhoršila známka o dva nebo více stupně. Místo toho abyste slovíčka procvičili tak hned prvni hodinu co si je všechny vypíšete, tak vám řekne ,,na konci tydne test>. A to nemluvíme o 15 slovickach ale o oboustraně A4. Její znamkovaní jsem pochopila až ke konci roku, když jsem se dozvěděla ze když do překladu věty nepíšete nic tak je to za víc bodů (4 nebo 5 bodů) než kdybyste tam napsali něco ale 2 slova byla špatně (1 nebo 2 body). Absolutně ji nezajímá jestli ste tu danou látku pochopili ona jen potřebuje odučit to co má a jit už konečně domů.

Karolína Stříbná Mgr. Jeji prezentace sou fakt extra.

Milada Zmeškalová Mgr. Misto aby novou latku poradne vysvetlila, vzdy druhou nebo treti hodinu uz zkousi u tabule. Jeji vyklad je vzdy desne komplikovany. Take okolo sebe siri strach a hruzu takze nikdo nema ani odvahu se prihlasit ,kdyz necemu nerozumi protoze by na nej zacala kricet jednu ze svych typickych hlasek: ,,To si ze me delas uz srandu?!,, ,,Nestras me, ty to vazne nevis?!.. nebo ,,Dejte mi neco at ho muzu prastit,,

Ondřej Měchura Ing. Sice už na škole dávno není, přesto na něj pořád myslím... Už nikdy tam potom žádný učitel nebyl tak vtipný...

Sabina Radvanová Mgr. Jedním slovem pĺča!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marek Janda Mgr. Je to čurák!

Alexandra Mena Alvarez Mgr. Najz

Dita Křenová Mgr. Nemám ji rád!!!

Kamila Kašparová Mgr. Na testy dá otázky a počet bodů rovnou domů, abychom se to mohli nabiflovat, ale někdy to má nějaké háčky. Jinak v pohodě.

Šárka Hurtlová Mgr. Matematika

Petr Fousek Mgr. Nic nenaučí, ale nemusíte se učit pro 1 (taháky nevidí, jen jednou v jedné paralelce na dějepisu)

Miloslava Menšíková Mgr. Já jsem ji moc rád neměl a zařadil bych ji mezi ty horší profesory. Jde hlavně o to vyjadřovat se v testech hodně přesně, jinak jste v pr...

Markéta Menoušková Mgr. Hodně arogantní, dává málo času na testy, takže se musí myšlenky sypat. U zkoušení už je mnohem mírnější, ale moc tu známku nezapočítá do výsledné.

Marie Theinerová PhDr. Je přísná a neřešit látku ČJ moc vážně. Ale dá se to naučit bez toho, abyste nebyli něčím hodně nepříjemně překvapeni jako u většiny profesorů. Byl jsem s ní docela spokojen. Posměšnou hentai ikonku bych dal raději Menouškový

Miroslav Kulhánek Bc. Totéž co jsem psal u Měchury. Klik sem, klik tam.

Richard Kania Mgr. V každé hodině ukazuje po většinu času skvělá videa, to se musí nechat.

Ladislava Houdková Mgr. Pořád štěká na studenty, někdy bezdůvodně, když si chce vylít vztek, nic nenaučí (jako ostatní učitelé na AJ) a lidi u ní mají dobrou průměrnou známku jen proto, že opisují testy z internetu

Tereza Gubášová Mgr. Možná povýšená vůči těm, kteří v jejích prvních hodinách vyrušují a občas u některých testů docela přísná, ale dělá svou práci podle školního řádu, takže je spravedlivá a nedělá na studenty intriky, což se o většině profesorů říct nedá.

Tereza Zbytovská Mgr. Nic nenaučí a není moc v pohodě. Ale většině spolužáků asi hodně vyhovovala. Mně ne.

Martina Pětrošová Mgr. Je to s ní lehké. Většina známek je podle průměru známek za jednotlivé otázky v testu, takže na rozdíl od většiny profesorů zhruba víte, co dostanete za známku, jen občas dá na body. Nevýhodou je, že většinou jsme museli psát ve stejný den ještě něco jiného.

Ondřej Měchura Ing. Informatiku na škole neumí stejně jako AJ učit nikdo, tak není moc co řešit. Klik sem, klik tam.

veronika denková Mgr. No nevím...

Nikolina Vukovičová Mgr. Nic nenaučí, všechno se učit doma

Ilona Šimková RNDr. Může se jevit jako v pohodě, ale v hodinách naučí málo a hodnota známek je vražedná

Stanislava Tomšová Mgr. Neuvěřitelná. Říká se, jak je ochotná a lidská a naučí, ale jede bleskově, dělá mnoho chyb a hlavně ponižuje. Myslel jsem, že takoví profesoři by měli mít podle školního řádu zakázáno učit. Zdrhejte!

Jiří Palouček PhDr. Historky ze života vtipné. Ale ten jeho Alzheimmer. Zkouší a dává do testu, co jsme ještě nedělali. A uráží. Proč nešel učit na vysokou, nechápu.

Jan Jánský Mgr. Všechno vysvětluje, když si studenti opisují slajd z plátna. A dává tam opravdu hodně. Ale ze začátku byl v pohodě

Ivo Pohořelý PhDr. No těžký. Testy nic moc, pokud nechcete v budoucnu studovat práva nebo něco podobného.

Alexandra Mena Alvarez Mgr. Nejlepší učitelka na škole a myslete si co chcete. Jediná profesorka, u které jsem se nemusel vůbec učit (až na pár slovíček v autobuse) a nakonec za 1. Taky naučí hodně. Negativní reakce z nějakých stran jsem nikdy nechápal.

Martina Halounová Mgr. Easy

Martin Niklas Mgr. Typický tělocvikář

Ladislava Bímová Mgr. Proč jsme ji museli mít na fyziku celou dobu? Nic nenaučí, chce po každým, aby vždycky rozumněl látce, testy záludné. Jednou jsem měl stejný počet jedniček a dvojek, chyběl jsem na úkoly, psal jsem e-mail, odpověděla, ale stejně jsem dostal horší známku. Později se to už nedá stíhat v hodinách vůbec, přepíná slajdy po chviličce a testy na vraždu. Pokud fyziku neumíte odjinud, jste v háji. Aspoň ve známkování je celkem mírná.

Marek Janda Mgr. Mohl by do testů dávat jen to, co jsme se učili v hodinách a je v prezentacích. Ze začátku to ale bylo oproti většině předmětů hodně jednoduchý