Oznámkuj učitele!
SPŠ a VOŠ Chomutov v Chomutov

SPŠ a VOŠ Chomutov

Chomutov, Chomutov
střední škola
Školní 50
Ing. Jan Lacina

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Pohl

Není špatnej, jenom nic nevysvětlí, je zadarmo drahý...

Poznámky

Josef Madaj Ing. Kretén, Hovado, Pomadaj, Kripl......a další poznámky můžete slyšet na adresu tohoto učitele na SPŠ ze všech stran. Nic pořádně nevysvětlí když po půl hodině řešení rovnice na tabuly celá třída usíná a on se dopracuje k tomu že to má vlastně špatně tak co je to za učitele. Když něco vysvětlí tak to chápe stejně jenom on. Vyjímkou nejsou poznámky > Já vás asi prohodím dveřma> nebo > Stejně máte v hlavě jenom samý sračky tak vám jí klidně rozbiju>. Takže nakonec >Nachystejte Integráče na laborky jsem zpátky>.

Stanislav Pohl PhDr. Zakomplexovanej idiot, nevim kde ten voškař vzal, že nesoudi podle vzhledu. Nepadnete mu do oka, nebo kouříte a musíte mít na čistou jedna, abyste dostali za 4 a to nemluvim o tom, že vás pak ani nepozdraví. Získat si respekt utlačováním a vyvoláváním strachu ve studentech, tak to mi připomíná jednoho německýho pána menoval se Hitler a byl to stejnej kretén. On sice chěl jenom bílou rasu, ale ty by si nejradsi měl svět plnejch cvičících matikářů ty kalkulone. Doufam, že si to přečteš ty kryptofašistickej zmetku

Eva Rendlová Ing. Totální píča

Petr Macháček Ing. Sice ho mám jen dva roky, ale za tu dobu mohu říct že je to jeden z nejlepších učitelů co na této škole je. Kdykoliv když se zeptáme rád nám odpoví nebo pomůže. Pokud se tu najde někdo kdo o něm napíše něco jiného tak je to největší pí*** na světě.

Eva Weinfurterová Ing. Učila mě bohužel jeden rok ale píchal bych jí celý život. :*

Jiří Lorenc Ing. Takže nesmíte ho podcenit hošani

Eva Rendlová Ing. Názor má 90% lidí stejný

Hana Tykalová Ing. Tak co dodat hodiny ekonomiky= volná hodina, pohoda ženská, kterou jsme ani nebrali někoho jako učitelku, ale spíš někoho s kym se na hodině aspoň trochu zasmějem. Jinak jsem žádný výkyvy nálad nepozoroval, jak je psáno výše, byla vesměs pořád dobře naladěná.

Daniela Čapounová Mgr. Je to fakt kočka, největší sympaťanda na škole, kdybych mohl tak s ní jdu o velký přestávce hned do ňákýho toho soukromí, fakt z ní nemužu!!!! Krásna samička, to je mála pro tuto skvěle vytvarovanou figurku!

Jiří Lorenc Ing. Takže nesmíte ho podcenit hošani

Irina Tichá Mgr. Příšerná, nic nenaučí

Dagmar Jonášová Mgr. No, zasedla si na jednoho u nas ve tride a jako fakt mu nedovoli skoro ani dejchat. K zakum z vyssich rocniku se chova lepe a to je videt, tak doufam, ze to tak bude i u nas.

František Houzar Ing. Měl dobrý hlody : mistře, budeme znáti, mesieu Ampér atd., atd. a taky slavná historka s kočkou v mikrovlnce. Chodící legenda ...

Viktor Dub Ing. Nejhorší učitel všech dob. Ani jste si nemohli vytáhnou z kapsy kapesník, aby vás nepočastoval poznámkou typu: >Co tam děláš pod tou lavicí? Tam snad masturbuješ?>

Eva Rendlová Ing. Pizda jedna, uplnej diktátor

Dagmar Jonášová Mgr. Jsem docela překvapenej, že je tady takhle hrozné hodnocení. Dáša je fajn, jen prostě hádám, že všichni co hodnotili zlé hodnocení, jí solidně nasrali. :D

Angelika Vrhelová Mgr. Alespoň někdo kdo rozumí tomu co dělá!

Angelika Vrhelová Mgr. Super učitelka :3

Angelika Vrhelová Mgr. Nejlepší učitelka

Eva Weinfurterová Ing. Tu bych nakládal od rána do večera

Miroslav Glöckner Ing. Nula respekt od studentů. Má dobrý hlášky, zápis velmi srozumitelný. Trochu Naxer, jenže Glockner naučí.

Rudolf Naxer Mgr. Samý FINTY a žádný použitelný

Miroslav Glöckner Ing. Nehovořte prosím!

Miroslav Glöckner Ing. Prostě Míra :D

Miroslav Glöckner Ing. Největší frajeris, luxusně stírá a dobře naučí!

Eva Weinfurterová Ing. Neuvěřitelně chytrá a krásná učitelka se kterou jsem se nikdy nenudil. Chemii jsem do té doby moc neovládal, ale paní učitelka je ochotná pomoci a poradí. Prosím o více takových :)

Radovan Šlégl Ing. Podle mě nejlepší na škole, netlačí na pilu, a když chcete tak vysvětlí. Prostě v pohodě. Navíc jako jedinej má zmáknutý 3D a všechno okolo.

Dagmar Jonášová Mgr. V prváku a ve druháku se jí všichni bojí,ale ve třeťáku a ve čtvrťáku trochu poleví a zjistíte, že se s ní dá celkem rozumně mluvit. U maturity pomohla, a za to si ji cením. Přece jen pro průmyslováka ta čeština není tak důležitá a jsem rád, že ona to chápe :)

Petr Kadeřábek Ing. Skvělej učitel, jeden z nejlepších na škole. Když ho nebudete prudit o hodinách nebo v laborkách, tak máte maturu z měření skoro jistou. Ale když ho budete provokovat, ignorovat a jinak sr*t, tak vás u maturity potopí bez mrknutí oka... Ondra Harant a Vašek Černý vědí, jak to je :)

Bohumil Růžička Ing. Je to řízek :D

Jiří Lorenc Ing. Nic od nej nechápu,látku vubec nevysvetluje.Podle mě neumí učit.

Vladimíra Naxerová Mgr. Vůbec sem se nemohl soustředit na výuku, má strašně krásnej zadek.

Jiří Černý Jeho hláška : Mě to neřikéééj :DDD Já jsem vedoucí dílen :D

Marie Škorpilová Ing. Tyvole má dobrou prdelku:) Tak jako víte co

Stanislav Pohl PhDr. 5...4...3...2...1...

Stanislav Pohl PhDr. Nejlepší učitel na světě!

Bohumil Růžička Ing. mě neučí, mě jenom krade na lyžáku berle! xD

Dagmar Jonášová Mgr. v prváku takový vražedný pohledy :D Ale teďka úplně v pohodě..

Stanislav Mikšovic Ing. má svoje chvíle..ale když mam vokno a nevim co mam delat tak mi vynada a pak mi rekne vsechno..je to frajer

Stanislav Pohl PhDr. Je to frajer jak cip kdyby vás neučil na matiku a vy ho chytli na maturitu tak to budte mít hodně těžký !!

Pavel Zicha Mgr. nic neumí

Vladimíra Naxerová Mgr. Jsem absolvent SPŠ, měl jsem od ní 3, ale VŠ jsem díky ní vystudoval co se týče M bez jediného vyhazovu. Kvůli své přísnosti není mezi studenty oblíbená, ale já bych neměnil.

Stanislav Pohl PhDr. Když chceš něco vědět, je to právě on, kdo ti všechno vysvětlí!...PAN učitel!

Stanislav Pohl PhDr. Hodně přísnej sešitofil :-)

Vladimír Pilař Chápeme!

Daniela Čapounová Mgr. Lovely girl! Je to frajerka!

Jindřich Šarlinger Uplnej kolík jak sviň...ty jeho hlášky..vždycky chcípáme....>Ty máš vousy jak hovno na ledě> :D

Karel Faltýn Dis. :P

Stanislav Pohl PhDr. je to alfa

Radovana Zichová Mgr. best ucitel na svete

Pavel Zicha Mgr. nejhorší učitel

Stanislav Pohl PhDr. láska na pohled

Radovana Zichová Mgr. koukam že máme všichni stejnej názor :*

Jiří Lorenc Ing. je to frajer :d podvádění u testů je nejlehčí věc co u něj jde :d za jeho poznámky bych ho někdy střelil ale je v pohodě :d (zase nemáš propisku? 2.d pochopí :d)

Radovana Zichová Mgr. proste luxus kozy 🥰

Stanislav Mikšovic Ing. vymrdanej ozralej curak co neumi totalne ucit

Irina Tichá Mgr. v pottatě.

Marie Bečvářová Mgr. ruština je slyšet na konci každého slova. angličtina lvl c1, není moc zkušená s mluvou, písemky typu jak se řekně přístav? harbor? ne špatně je to port :d hlášky typu: no to byl ten český mafián alpačíno z čikága atd xdd většinou už bude umě alespoň anglicky jako ona.

Radovana Zichová Mgr. jednou jsem to nemohl vydržet a šel si během hodiny pohonit na záchody. děkuju za nejlepší chemii mimochodem

Radovana Zichová Mgr. nejlepší učitelka na škole, ale je dost těžký se něco naučit, protože nedokážu honit a dávat pozor zároveň

Radovana Zichová Mgr. nejlepší učitelka, která mě na průmce mohla potkat. každou hodinu mám boner. dokonalý cecíky i ass <3

František Houzar Ing. super učitel

Eva Rendlová Ing. nejlepší učitelka ❤️

Jiří Lorenc Ing. kdo pujde dobrovolně? nemáte se čeho bát;)”lup a už koukej zvedat ploutve a švihej k tabuli!!”

Marie Bečvářová Mgr. I sink samsing is wrong hír. Austenit? Takový bojový umění neznám. Asterix a obelisk. Holký blambol. Vám tam nejde dát flashka? Zavolejte pana Spanilého ať vymění projektor... a další perly:D Prostě pizda:D

Daniela Reinerová Ing. Když si vás oblíbí tak vám ani nekontroluje referáty, prostě za jedna hned:D

Stanislav Pohl PhDr. Je to člověk, ze kterého jde obrovský respekt, v případě odpočtu od 5 i strach. Učitel matematiky je pan Pohl výborný, látku vysvětlit dokáže, práce u tabule je dost, pokud něco neumíte, bude vás opravdu trápit, ale nakonec vám to vysvětlí, což je dlouhodobě dobře, člověk si to aspoň zapamatuje. Veškerou látku si díky němu pamatuji, což se o velkém procentu ostatních předmětů s ostatními učiteli říci nedá. Navíc se mi na něm hrozně líbí, že se k vám, pokud ho nenutíte k opaku, chová s velkou úctou a respektem. Pokud ho dostanete jako učitele, budete si možná myslet, že jste dopadli nejhůř jak jste mohli, pokud ale vyvinete snahu, tak vám dojde, že opak je pravdou.

Zdeněk Patera Ing. Vůbec nechápu co dělá na takovýhle škole....

Olga Kubánková Mgr. Miluju jí <3 je to nejbožejší učitelka :) ale hodně náladová 😃 prostě jak to ženy maj

Miroslav Glöckner Ing. Dobrý učitel, jen mě někdy štve jak strašně pospíchá, když se zeptá jestli tomu rozumíte a řeknete že ne tak se váš zeptá co je na tom nesrozumitelného :D

Jiří Lorenc Ing. Běž se projít......

Jiří Lorenc Ing. Běž se projít......

Radovana Zichová Mgr. To je kousek ženský prostě <3 milujem jí všichni

Marie Škorpilová Ing. Pokaždé jí totálně smrdělo z držky. V přední lavici jsem blil kdykoliv otevřela držku. Zabila by stádo slonů.

Jan Lacina Ing. Nice one :)

Radovana Zichová Mgr. Cecíky :3 jednu do ruky a druhou bych chtěl cucat a je hodně roztomilý jak si stěžuje na plat ve škole a že by se jí radši vyplatilo dělat za kasou v Lídlu.

Jiří Lorenc Ing. Je to dobrej učitel. První ročník v prvnim pololetí kokot, ale pak jak si na něj zvyknete a on na vás a ty jeho historky.. opravdu fajn učitel. Podvadění u něj největší adrenalin =D

Jiří Lorenc Ing. Možná kdyby začal promlouvat německy v uniformě s frčkama, tak to někam v armádě dotáhne. Podvádět u testů ... je na jednu stranu lehký (zatím) a díky bohu je sklerotik takže je easy mu nadiktovat jinou známku pro žáka kterému jste opravovali sešit (ale jen na vlastní nebezpečí). Reklamace testů je ve většině případech na 99% smrtelná a nemožná. Jeho kolínská praští do nosu ještě než vejde do třídy. PS: Ztratíte u něj důvěru když jste kuřák a oblékáte se jako gangster (PS 2.: jeho stará je zmije jedovatá a doufám že shoří v plamenech pekelných)

Zdeněk Patera Ing. Mluví mluví mluví a stále mluví

Jiří Lorenc Ing. Prostě Lorenc...

Miroslav Glöckner Ing. ještě jednou a poletíte do vesmíru

Miroslav Glöckner Ing. ještě jednou a poletíte do vesmíru

Rudolf Naxer Mgr. šmouly nechci ani vidět

Radovana Zichová Mgr. Kozy, prdel, to je krása, to já mám tak rád. Když tě vidím, jak jdeš kolem, hned mi začne stát. Tvoje tělo, to je skvost, to je posvícení, vedle tebe prostě žádná hezčí ženská není.

Radovana Zichová Mgr. Kozy, pr.del, to je krása, to já mám tak rád. Když tě vidím, jak jdeš kolem, hned mi začne stát. Tvoje tělo, to je skvost, to je posvícení, vedle tebe prostě žádná hezčí ženská není.

Eva Rendlová Ing. Pizda jedna, měl jsem vše dobře a stejně mi dala 5, neměl jsem barvišky...

Stanislav Pohl PhDr. Supr učitel jen trochu moc vysazený na sešit ale zase vás donutí se tu látku naučit,tk u mě dobrý :D

Barbora Horáková Ale jo, je v pohodě, někdy naštvaná, ale dá se

Vojtěch Novák

Marie Škorpilová Ing. Jako člověk je to opravdu v pohodě ženská, jenom když jí naserete, tak odmítá vyučovat :-D Já osobně si ji vážím, protože mi pomohl v pololetí, když jsem měl průměr mezi s hodně odřenýma ušima. Shrnuto, podtrženo : Pokud se k ní chováte jak máte, neserete jí, tak je ochotná pomoci a vysvětlit!

Stanislav Pohl PhDr. Pokud plníte své povinnosti a občas se mu vecpete na konzultaci, tak je v pohodě a rád pomůže když jste v nesnázích. Pokud máte špatně vedený sešit, tak se po vás bude pěkně vozit a sázet vám pětky dokud si to nedáte do pořádku. Každopádně naučit opravdu umí a je to asi nejlepší učitel matematiky, co můžete mít :)

Valentýna Klimešová Mgr. Největší píča na škole...

Valentýna Klimešová Mgr. Největší píča na škole...

Valentýna Klimešová Mgr. Největší píča na škole...

Valentýna Klimešová Mgr. Největší píča na škole...

Valentýna Klimešová Mgr. Největší píča na škole...

Jiří Černý No oni chtěli ... , ale pozor, no já se takhle přihlásil. Jeden z nejlepších učitelů. Je s nim sranda.

Radovana Zichová Mgr. Ne-li jednou jsem chtěl strčit hlavu mezi ty její obrovský kozy. A kdy měl ten její černý svetr. <3

Radovana Zichová Mgr. Jako ženská je fakt fajn, ochotná pomoc. A ty její obrovský kozy.. fakt jí miluju.

Pavel Zicha Mgr. Na 1. rocnik vcelku dobry, vedel o cem mluvi, protoze jsme delali MOffice..... Mno 2.rocnik -> naucil se zaklad, vysvetlil nam to stylem mno takhle to vypada, tady se neco zapise a ono to nejak funguje......

Daniela Reinerová Ing. Je to normalni pinda, kterou doma bud triska manzel a nebo je to chyba jejich rodicu. Tvari se jak milius, ale pak Vas potopi, nebo jeste lepe, zkurvi vam celej zivot jen proto ze se ji chce.... Hlavne ze si zarizne tanga az do zadku aby ukojila svoji potrebu, ze se v jejim veku nekdo podiva alespon na zadek...

Vladimíra Naxerová Mgr. zeptej se vladky sunda si gatky