Oznámkuj učitele!
Masarykovo gymnázium v Plzeň

Masarykovo gymnázium

Plzeň, Plzeň
střední škola
Petákova 2
Olga Matějková

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Sérii mě všichni debilové v tomhle bordelu

Sere mě Werner Kabelka (vrátný), je to zm*d...

Skvělá škola s velmi kvalitními pedagogy. Perfektní příprava na vysokou školu. Bohužel s mnoha studenty, kteří si toho neváží.

Tohle je celkem dobrá škola, ale sere mě ten hroznej zvonek a to, že zavírají v 7:55.. To je píčovina.. ;D

Poznámky

Ladislava Šedivá Mgr. dobrá úča

Vlasta Nováková Mgr. Skvělá pedagožka, která dovede velmi složité věci trpělivě vysvětlit i méně chápajícím studentům. Z fyziky i matematiky má obdivuhodné znalosti. Výklad je mírně náročný co do ohromného obsahu, zároveň velmi srozumitelný a jasný (přesně jaký by měl na gymnáziu být). Její přísnost je zcela na místě se smyslem pro spravedlnost, na kterém si hodně zakládá.

Jitka Drahokoupilová Mgr. Skvěla pedagožka, která dovede dokonale skloubit biologii s chemií. Předmět mě velmi bavil. Poněkud náročný (velmi obsáhlý) a svižný výklad, ostatně jak to mám rád. Bohužel, ne každý osmnáctiletý musí být nutně dospělý, proto si spousta studentů s kantory nerozumí (a chyba je, domnívám se, na straně studenta).

Monika Korčáková Mgr. Jedna z nejlepších na škole!

Jana Pertlová Mgr. Moje nejoblíbenější učitelka na škole! Jako třídní bych ji bral všemi deseti... proč jen nám jí vzali...

Jana Brichtová Sice je trošku přísnější, ale když jí nenaštvete, je celkem v pohodě. Jako jedna z mála mě dokáže něco naučit.

Ilona Kloudová Mgr. Velmi hodná, vstřícná a ochotná paní učitelka. Nikdy nemá problém poradit nebo zkonzultovat problém se studenty. Mám jedinou výhradu, že si neumí příliš sjednat pořádek (je moc hodná a moc si nechá od studentů líbit), což občas naruší výuku natolik, že velmi dobré znalosti z biologie, které má, se ke studentům nedostávají.

Václav Soukup RNDr. Skvělý, zkušený a velmi vzdělaný pedagog. Člověk, který se nemusí respekt získávat zastrašováním studentů. Velmi si ho vážím jako kvalitního učitele. Mnoho mě toho naučil. Bohužel, že již skončil s učením.

Dagmar Horská Mgr. Miluju její smysl pro humor!

Jitka Egrmajerová Mgr. Velice dobrá učitelka

Alena Hálová Mgr. Výborná učitelka

Eva Machová Mgr. Skvělá učitelka

Jitka Egrmajerová Mgr. celkem fajn :D je s ní sranda ale občas se naštva a už to lítá :D

Simona Martínková Ing. Bezva úča...

Jana Brichtová I když mi matika moc nejde, jsou hodiny s ní v pohodě a výklad je tak srozumitelný, že většinu pochopím hned v hodině. Navíc mi vyhovuje systém pracovních listů , jsou perfektní.

Štěpán Stoček Mgr. Je skvělej a ochotnej! Někdy je teda trochu duchem mimo.

Jana Brichtová naprosto nejlepší, ve všem, lidsky, profesně

Petra Jindřichová Bc. Ma dobrou mušku, špiní černé oblečení a ke závislá na jelením loji

Zbyněk Vastl Mgr. Výborný učitel, který vše vysvětlí, pokud je potřeba :)

Petra Jindřichová Bc. když se naučim slovíčka tak celkem ok

Jitka Egrmajerová Mgr. Snad jsem nenašel člověka, co by ji neměl rád. Nejlepší třídní!

Petra Jindřichová Bc. Naučit umí ale mě neni co takže se při jejích hodinách nudím, slovní zásoba s ní 1/2 slov nikdy nepoužijete no řekněte mi kdy byste chtěli říct anglicky podšívka :D

Jiřina Sýkorová Mgr. Nelíbí se mi její výklad.. Od té doby co jí mám mi dělá problém cokoliv zvládat.. v poznámkách občas má bordel apod.. nevyhovuje mi

Jana Lindová Mgr. Skvela pani ucitelka ;-).

Simona Martínková Ing. Sarkastický potlesk

Andrea Řeháčková Mgr. Všichni ve třídě jsme jí měli za zlatíčko!!!

Ivana Hájková Mgr. Nobjektivni, kdyz si rekne ze vas nema rada rada tak vam petku z testu klidne da, at uz napisete cokoliv. Cestina me bavila, dokud jsme nedostali ji.

Ladislava Šedivá Mgr. Máme jí za třídní. Když není naštvaná tak je i docela fajn. A učí dobře.

Štěpán Stoček Mgr. Je to MENTÁL... Dneska mi zabavil iPad a říkal ze mi ho vrati až za 20 dni!!!! Curak :DD Musel jsem s kamosem dělat scenku :D říkal ze mi ho teda vrati příští hodinu :DDD MUSÍM JÍT NA DEN OTEVRNYCH DVEŘÍ ABY MI HO DNESKA VRÁTIL!!!!!! ČČČČÚÚÚRRRÁÁÁÁK !! :DDDD

Ivana Štejrová Mgr. je to moc fajn učitelka, mám ji ráda :)

Andrea Řeháčková Mgr. Nejlepší učitelka! :)

Ilona Kloudová Mgr. :DDDDD 1 z pár nejlepších učitelek

Petr Cón Mgr. :DDDDDDDDDDDD nejlepší učitel :DDD very very good teacher!!!!!!

Jana Šimonová horšího učitele opravdu nenajdete, možná německy umí ale vůbec nedokáže naučit moje rada: jestli-že ji dostanete, hledejte si doučování!!

Jolana Chaloupková tady smrdí líh!

Jana Šimonová Naučila/nenaučila. Jediné, co si z němčiny pamatuji je, že jsem si ochočil pavouka. Ten šmejd pak zdrhnul...

Jana Šimonová Ten jazyk je divný už sám o sobě a ona tomu ještě přidává..

Jitka Drahokoupilová Mgr. nojoo, to je ta velice chytrá :D a dává krásný přezdívky :P

Vlasta Nováková Mgr. Je orima a je s ní sranda! A tlustá není!

Dagmar Horská Mgr. Strašně fajn učitelka i člověk. Dovede skvěle připravit, jedna z nejlepších.

Jana Pertlová Mgr. Dobrá učitelka...

Lenka Holubová Mgr. na jejích hodinách sem se fakt nasmála,i když ne moc naučila.ale apsoň tak,u jiných dalších to bylo mnohem horší:D

matěj deja bc. porval bych si

jana míšková bc. devka ktera nema pravo na titul bakalare

jana míšková bc. nejhorsi ucitelka na skole

jana míšková bc. nizke naroky ale vyklad je nesrozumitelny

jana míšková bc. slapka s nizkymi naroky

jana míšková bc. slapka s nizkymi naroky

jana míšková bc. slapka s nizkymi naroky

jana míšková bc. slapka s nizkymi naroky

jana míšková bc. slapka s nizkymi naroky

martin strnad dr. ma fakt sexy zuby

Petr Cón Mgr. fakt boží učitel prostě

Václav Fencl Mgr. zlatíčko ❤

müller mathias rndr. docela fajn ale vubec mu nerozumim a skoro kazdou hodinu nam vyjmenuje druhy metalu

zichova fakticky divna zenska

Lenka Benešová Mgr. v zivote mi nic nevysvetlila. naprosto neochotna. dela testy tak, aby nesly stihnout a pak se vzteka, ze to nikdo nedal

Dagmar Horská Mgr. jako na její komentáře nikdo nemá: 1) vezu si takhle dvě bomby na káře, ale tak kdo ne, že? 2) další otázka pro tebe, kam píchnu tam píchnu 3) voni ti chemici jsou trošičku divný, no... 4) kdo tady má autistické sklony? 5) ty vypadáš jako cikán, viď?

Daniela Nováková Mgr. je to učitelka úplně v pohodě látku vyloží srozumitelně zopakuje i pro ty méně chápající škoda , že už ji nemáme na suplování.probrala s námi docela dost učiva za tu celou dobu co u nás suplovala.je skvělá a v pohodě.

Daniela Nováková Mgr. je úplně v pohodě, mluví sice strašně moc rychle, ale je to fajn učitelka :-)

Daniela Nováková Mgr. tento člověk by vůbec neměl pracovat ve školství, neustále nám říká,že se máme vrátit na základní školu a že nezvládneme povinnou maturitu z matematiky . její arogantní chování nepatří do školství, ale na úřad nebo do banky tam je zvykem, že se každý chová k zákazníkům arogantně. vůbec by neměla na spšstr a soš prof.švejcara učit, ale spíše by měla jít pracovat na úřad nebo do banky myslím, že by jít to tam i bavilo více než ve školství .

Daniela Nováková Mgr. její přístup k žákům je na totálním bodu mrazu. věčné připomínky o základní škole a maturitě z matiky jsou poněkud ohrané a nesmyslné. silně arogantní chování tomu také jen přidává.. neschopná vysvětlit látku tak, aby ji všichni aspoň trošku pochopili. myslím, že člověk s takovou povahou by se měl pedagogice vyhnout a najít pracovní pozici například na úřadě, tam nepříjemnost patří pomalu mezi náplň práce.

Daniela Nováková Mgr. neustále nám předhazuje povinnou maturitu z matematiky, máme se všichni vrátit na základní školu, ještě , že jí máme jen na suplování!!!

Monika Korčáková Mgr. Je možná hodná, ale o učení se nadá mluvit. Nic nevysvětlí, jede stále dál, nic neprocvičíme a jen říká, že si máme sami dělat domácí přípravu. Nemyslím úkoly ale samostatně studovat učebnici. Je to k ničemu.

Monika Korčáková Mgr. Je možná hodná, ale o učení se nadá mluvit. Nic nevysvětlí, jede stále dál, nic neprocvičíme a jen říká, že si máme sami dělat domácí přípravu. Nemyslím úkoly ale samostatně studovat učebnici. Je to k ničemu.

Petr Puda Mgr. Pana učitele Pudu můžu jen chválit. Jako třídní to není sice to pravé ořechové, jinak jako učitel hudebky a němčiny jsem spokojená. Je velmi ochotný, občas vymýšlí i kreativní testíčky (haha:)) ale snaží se. Je mladý, což znamená, že studentům rozumí. Sem tam prohodí nějaký vtípek, který je občas i vtipný:) A mimochodem.. má skvělý výběr hudby. :)

Alena Vyčítalová Mgr. Fakt příšerná. Když jsme při testu zticha a píšeme a neopisujeme tak řve že vidí jako ostriz a když opisujeme a bavíme se tak ona nic. Nesmíme pít a co nám spadne z lavice dolů, seřve nás až se ji spali hlasivky ať to necháme ležet. Neměla by učit. Ale slyšela jsem že jde příští rok do důchodu. SLÁVA!!!!! Jo a to jsem teprve v nižších ročnících.

Alena Vyčítalová Mgr. Fakt příšerná. Když jsme při testu zticha a píšeme a neopisujeme tak řve že vidí jako ostriz a když opisujeme a bavíme se tak ona nic. Nesmíme pít a co nám spadne z lavice dolů, seřve nás až se ji spali hlasivky ať to necháme ležet. Neměla by učit. Ale slyšela jsem že jde příští rok do důchodu. SLÁVA!!!!! Jo a to jsem teprve v nižších ročnících.

Eva Majerová Mila a a ochotna ucitelka. Jsem rad, ze jsme dostali zrovna ji.

Marie Zichová Mgr. Pořád mele sra*ky o poznávání sebe sama. Zabte jí někdo

Sofia Iliadis NESNASIM FAKT ZE JO

jana kutna Mgr. Je to učitelka, která klade vysoké nároky na testy, ale velice dobře a srozumitelně naučí.

Václav Soukup RNDr. Pana učitele Soukupa si velmi vážím, ne jen jako učitele, ale i jako člověka. Jeho znalosti jsou až k neuvěření, jen si myslím, že občas své znalosti nedokáže kvalitně předat. Jeho zkoušení jsou zabijácké, je pravda, že nejsem úplně typ studenta, který by každý den ležel v knížkách, ale většina mých spolužáků z něj má až téměř psychické problémy ( a to podotýkam, že se celé dny učí chemii)

Petr Tesař Mgr. Nejlepší učitel na český jazyk . Dokáže zaujmout tak , že si látku pamatuji jen z hodiny a doma jen opakuji . Prostě nejlepší učitel a třídní :)

Petr Tesař Mgr. Výbornej férovej chlap co ví jak naučit.

Martina Walterová Mgr. Nejhorší nejnespolehlivější a nejzlejší učitel jakýho jsem kdy poznal.

Ilona Kloudová Mgr. Ze začátku roku to byla učitelka, které jsem se opravdu bála (Dnes si to nedokážu ani představit ) Jakmile nás trochu poznala stala se z ní skvělá učitelka, ochotná zopakovat naprosto primitivní věc klidně 10x. Mám ji ráda a na její hodiny se těším.

Jana Pertlová Mgr. Skvělá učitelka, která dokáže látku dobře vysvětlit

Václav Soukup RNDr. Pan učitel Soukup je velice chytrý a vzdělaný, ale je otázkou, jestli má být jeho místo působiště na střední škole. Látku vysvětluje stylem, že na začátku hodiny zkouší studenta na novou látku, kterou máme probírat až tu danou hodinu. Myslím, že si moc neuvědomuje, jak staří jsou jeho studenti a kolik můžou mít zkušeností - jak říká >toto víme z praxe už dlouho> .. jsme v prvním ročníku na gymnáziu, odkud máme mít praxi? A tak chápu některé velice pozitivní názory na jeho výuku, také různá získaná ocenění, ale pokud způsobuje většině třídy psychické problémy před každou hodinou, je správné, aby ve skoro 80 letech stále učil na gymnáziu i studenty, kteří se v budoucnu s chemií dále nesetkají?

Andrea Řeháčková Mgr. Nejskvělejší učitelka, strašné sluníčko, už jen její úsměv mi zlepší náladu o 100%. Miluju hodiny s ní

Jana Brichtová Sice mám trojku,ale jen, protože jsem línej, všechno mi stačí z hodiny, umí to fakt vysvětlit, takže to pochopí i holky

Lenka Benšová Mgr. Nenavidiiiiiiiim

Lenka Benšová Mgr. Nenavidiiiiiiiim

Vlasta Nováková Mgr. Upřímně, nejlepší učitelka na skole, když nám řekli, že nám ji vezmou, skoro jsme se zbláznili. Látku dokáže skvěle vysvětlit a je s ní legrace

Vlasta Nováková Mgr. Upřímně, nejlepší učitelka na skole, když nám řekli, že nám ji vezmou, skoro jsme se zbláznili. Látku dokáže skvěle vysvětlit a je s ní legrace

Ivana Hájková Mgr. Michelin

Antonín Kolář Mgr. Jsem ráda že nás učí zrovna pan profesor Antonín Kolář. Je to dobrý učitel a má velké znalosti. Občas je to sním trochu filozofie ale na druhou stranu je hodný a milí.

Antonín Kolář Mgr. Někdy mu nerozumím. Třeba když mluví moc rychle nebo moc pomalu.Ale jinak učení chápu, když ho vysvětluje.

Antonín Kolář Mgr. Na začátku roku jsem ho neměla vůbec rada, protože jsem ho vůbec nepochopila. Teď je už lepší, ale pořad nepatří mezi mé oblíbené učitele. Je v celku fajn, ale nemám rada když při písemnách nezopakuje zadání.

Antonín Kolář Mgr. Na začátku roku jsem ho nenáviděla, teď už docela jde.Učí docela dobře, ale štve mě jak vždycky s tiší hlas.

Antonín Kolář Mgr. Jsem ráda že jsme vyfasovali zrovna pana učitele Koláře. Někdy je to s nim trošku filozofie, ale je to sranda :)

Antonín Kolář Mgr. Dobrý učitel který naučí

Antonín Kolář Mgr. Pan učitel, vypráví ty nejzajímavější příběhy.

Antonín Kolář Mgr. Ahoj

Antonín Kolář Mgr. Moderní učitel, hodně se studenty komunikuje, učí hodně v souvislostech, má velké znalosti a je velmi aktivní při organizování různých studentských aktivit. Učil mě 8 let. Absolvoval jsem mnoho hodin, je dost typické, že hodně látky vykládá ve vztahu k dnešku. Učí studenty samostatně přemýšlet a hájit vlastní názor, ale nemá rád plytké žvatlání, jeho oblíbenou otázkou je proč a častým slovem synergie a argument. Nechápu hodnocení studentů Křižíkova gymnázia, buď se zbláznili oni, nebo pan učitel.

Antonín Kolář Mgr. Moderní učitel, hodně se studenty komunikuje, učí hodně v souvislostech, má velké znalosti a je velmi aktivní při organizování různých studentských aktivit. Učil mě 8 let. Absolvoval jsem mnoho hodin, je dost typické, že hodně látky vykládá ve vztahu k dnešku. Učí studenty samostatně přemýšlet a hájit vlastní názor, ale nemá rád plytké žvatlání, jeho oblíbenou otázkou je proč a častým slovem synergie a argument. Nechápu hodnocení studentů Křižíkova gymnázia, buď se zbláznili oni, nebo pan učitel.

Antonín Kolář Mgr. Vždy schválně mluví potichu aby jsme ho neslyšeli, testy dává těžké, máme na ně jen 15 minut a ani neřekne kolik toho k dané otázce chce. Pořád si něco mumlá pod své arabské vousy, asi nějaké nepálské modlitby. Podtrženo sečteno je to zmrd a předešlí komentář je nejhlubší sračka a její autor by měl býti vyhoštěn z této země.

Jana Brichtová Jedním slovem perfektní, neměnila bych,je fakt dobrá

Heide-Katrin Trettner jezibaba jedna

Sofia Iliadis naprosto neobjektivní hodnocení, hloupá husa

Marie Zichová Mgr. posrala mi vyznamenání, protože si nepamatuje jmena