Oznámkuj učitele!
Oznámkuj!

Mgr. Vendula Navarová

Gymnázium Luďka Pika
střední škola
PlzeňKomentáře hodnocení

obtižnost: 3 ochotna: 4 srozumitelnost: 4
9.2.2017
Po naší předchozí češtinářce je tohle hrozný ohromný krok zpátky. Neustále chodí do hodin pozdě, ale pokud přijde pozdě někdo z žáků, dostane přednášku o tom, že si do školy chodíme, jak se nám zlíbí. Ve všem má bordel, začínáme si pomalu zvykat na to, že při zkoušení známkuje podle toho, jak vás má ráda, což mi od učitele přijde opravdu dost nefér a neprofesionální!
(předmět: čeština a moje znamka )

DELETE

obtižnost: 2 ochotna: 4 srozumitelnost: 5
7.11.2016
Cancur
(předmět: Čj a moje znamka )

DELETE

obtižnost: 2 ochotna: 4 srozumitelnost: 5
19.8.2016
Bídný učitel, pedagogickému sboru na CG dělá ostudu. Znalosti má velice omezené, hodiny jsou neřipravené. Na maturitu nepřipraví (i když je přesvědčena o opaku) a nemít před ní kvalitní paní profesorku, tak z maturity za 1 nemám.
(předmět: Český jazyk a moje znamka )

DELETE

obtižnost: 2 ochotna: 4 srozumitelnost: 3
18.9.2015
Přemoudřelá pyča, která si myslí, že se s každým může kamarádit, byť jí to ani trochu nejde. Látku vykládá zpěvně, což mi v kombinaci s jejím uječeným hlasem začalo lézt na nervy po dvaceti minutách. Hodiny vede těžce tendenčně, takže je lepší si ji nerozházet, jinak vám to dá sežrat a ještě se u toho bude tvářit, jakože to tak není. Bída, děs a utrpení.
(předmět: a moje znamka )

DELETE

obtižnost: 2 ochotna: 4 srozumitelnost: 3
20.6.2014
ODCHÁZÍ !!! Konečně jedna dobrá zpráva na GLP.
(předmět: Čj a moje znamka )

DELETE

obtižnost: 3 ochotna: 2 srozumitelnost: 3
20.10.2010
ok
(předmět: čeština a moje znamka )

DELETE

obtižnost: 3 ochotna: 4 srozumitelnost: 5
22.12.2009
Kdo je zvědavej, co vyroste z typický školní šprtky, tak tady jeden zářný exemplář. Je chodící učebnice - hodně toho nažvaní, skoro až mám pocit, jako kdyby nazpamět předžvatlávala poznámky; její obzory byly jsou podle mě poměrně omezený. To se projevilo hlavně při zkoušení a potažmo maturitě, kde stačilo nit převést na tématiku víc do hloubky a vyplavalo, že ona ví vlastně @#*&!. Několikrát jsem vyzkoušel říkat záměrně blbosti a ona mi to prostě sežrala. Říká se, že učitel je povolání, učitelka je diagnóza - tak pro ní to rozhodně platí.
(předmět: český jazyk a moje znamka )

DELETE