Oznámkuj učitele!
Gymnázium Luďka Pika v Plzeň

Gymnázium Luďka Pika

Plzeň, Plzeň
střední škola
Opavská 21
Aleš Janoušek

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


kokot

kokot

kokot

kokot

kokot

kokot

kokot

kokot

piko

piko

piko

piko

piko

piko

piko

piko

piko

piko

kde sezenu to parno?

Maříková? Co říct?Nevyzpytatelný démon, výklad vůbec nedává smysl, gramatiku vysvětluje velice prapodivným způsobem :/ vysvětlí část, pak to zamluví a nakonec po tobě chce všechno odůvodnit do puntíku. Jestli si na tebe zasedne tak na dvojku nemáš. Pokud měla ráda tvého staršího sourozence jsi v suchu. Neskutečně nespravedlivá. Pokud tě nemá ráda tak ti ani lezení do @&€*$¥ nepomůže. Na hodině vyvolává jenom své mazánky a pak jim sype jedničky. Na hodině se radši na nic neptáš, protože z tebe udělá &)*@€.

krááááááák jááá sem vrána.....

Někteří učitelé jsou dobří, ale spousta jich je špatných. Kolektivy jsou obecně dobré.

agfasdgsgsdg

Přehnané podepisování, které ani zákony neurčují.

hovno

Nevede děti k samostatnosti a na malém gymplu ani nejsou volné hodiny ve jménu toho pitomého >bezpečnostního> fanatismu

Drobilová

Vyližte mi všichni prdel!

CHODILA JSEM NA OPAVSKÉ GYMNÁZIUM TO CO TAM DĚLAJÍ SE STUDENTY SE NEDÁ ANI POPISOVAT STRES URÁŽKY VÝSMĚCH A PONIŽOVÁNÍ Z UČITELŮ TAM VEDE Mgr. Kartáková Vladimíra UŽ NA POHLED JAK VYPADÁ JE JASNÉ ŽE POTOPÍ KAŽDÉHO KDO JI NEPADNE UČÍ ANGLICKÝ JAZYK JEJÍ HODINY JSOU DEPRESIVNÍ A DEPTÁ VŠECHNY NEJVÍCE SI LIBUJE KDYŽ MŮŽE DÁVAT REPARÁTY NA POHLED VYPADÁ JAKO CHLAP TYČKA MALÁ HLAVIČKA BREJLE A ZA TÍM VŠÍM SE SKRÝVÁ NĚCO NEPOPSATELNÉHO BUDE VÁS NIČIT AŽ REZIGNUJETE JE TO I NĚKDO KDO ZÁMĚRNĚ UBLIŽUJE MÁ PROBLÉMY I V OSOBNÍM ŽIVOTĚ A VŠE PŘENÁŠÍ NA STUDENTY NEUMÍ UČIT UMÍ LIDI STUDENTY KOLEM SEBE NIČIT MSTÍ SE A ČÍM VÍCE SE MSTÍ TÍM VĚTŠÍ MÁ RADOST A VE FINÁLE NIC NENAUČÍ TEROR V JEJÍCH HODINÁCH JE CÍTIT NA KILOMETRY ZNIČILA UŽ SPOUSTY STUDENTŮ A NIČÍ DÁLE ŘEDITEL NA TO JEN KOUKÁ ZEPTEJTE SE NA NI VŠICHNI JI NENÁVIDÍ A ONA Mgr. Kartáková Vladimíra TU NENÁVIST A ZLO ŠÍŘÍ A UČÍ PAŠKOVÁ UČITELKA NA ČJ TA TAM PŘIZVUKUJE A KDO SE STANE MILÁČKEM ZNÁ DIKTÁTY ATD. PŘEDESÍLÁM DOPŘEDU JE TO OTŘESNÉ GYMNÁZIUM PAŠKOVÁ JE DIVNÁ ALE S ŘEDITELEM TO KOULÍ VYHNĚTE SE OBLOUKEM TOMUTO GYMNÁZIUM NEJHORŠÍ ŠIROKO DALEKO

ahojRenátko,až si pamatáš na rodinu z novej bani,odpíš jarkaholá@centrum.sk.snad som ťa konečne našla.pa

Ať žijí nepodepsané názory!

Učitelé

radmila, hadravová

jiří, novák

adolfo, hitlerové

kokot, piča

karl, marx

владимир ильич, ленин

kokot, piča

kokot, piča

alena, vacovska

alena, vacovska

adolfa, hitlerová

jakub, procházka

isabel, conteras

adolf, hitler

Andrej, Babiš

Lukáš, Sokol

Jana, Závorková

Miriam, Sudková

Eva, Strolená

Jaroslava, Rachová

jitka, voráčová

Pavel, Kučera

Veronika, Fialová

Jana, Recmanová

Ivana, Sirotková

Adam, Brožek

Alena, Vacovská

Hana, Drobilová

Rubén, Zaya Grilo

Iva, Sloupová

Vladimíra, Hodaňová

Naděžda, Kubešová

Pavel, Janča

Josef, Mašek

Juan Antonio, Andrade Blanco

Eva, Vostrá

Milan, Pavlíček

Eva, Cibulková

milan, pavlíček

eva, cibulková

Josef, Mašek

Cézar, Dopico Rodríguez

Aleš, Janoušek

Vendula, Navarová

Olga, Švancarová

Miroslava, Fenclová

Eva, Šašková

Renata, Hellusová

Mikoláš, Žlábek

Eva, Česalová

Jiřina, Daňková

Josef, Vladař

Josef, Mašek

František, Stoček

Vladimíra, Kartáková

Štefan, Krupa

Zdeňka, Gubišová

Irena, Kutná

Dagmar, Maříková

Jana, Recmanová

Naděžda, Kubešová

Hana, Drobilová

Renata, Teršová

Pavel, Hauer

Marie, Helmová

Magdalena, Jandová

Jitka, Kováčová

Anežka, Landsmanová

Vladimír, Růžek

Kateřina, Trčková

Eva, Tykalová

Gianino Sánchez, Margarita

Rodríguez Dopico, César

Aleš, Janoušek

Eva, Vostrá

Jitka, Voráčová

Martina, Finková

Martin, Karlíček

Martina, Pašková

Jiří, Netrval

Milan, Pavlíček

Radomíra, Kielbergerová

Ivana, Sirotková

Jaroslava, Pavlíčková

Václav, Turek

Jaromír, Kašpar

František, Hasch

Eva, Cibulková

Poznámky

Vladimír Růžek Moc milej a hodnej chlapík. Ano, sboru sice trochu na udržuje, ale komu to vadí?? Zbytek třídy stejně o hudebku nemá zájem takže co. Podle mě je Růža nejlepší učitel na škole a prostě tam tak nějak patří. Každá škola má svýho podivínka a ten náš nosí papučky a je věčně špinavej od křídy no :)

Pavel Janča Mgr. Je to prostě frajer. Jeho hodiny sou uvolněný a způsob jakym látku vykládá neni nesrozumitelnej. A je s nim sranda. Jednou z nás páčil z čeho je humus. řekli sme pár příkladů a pak ještě začal: No a zvířata, no co na tu hlínu dělaj...? A ozvalo se: SEROU! A on v pohodě a ještě k tomu: Joo toje vono! Jen trochu slušnějš příště.

František Hasch RNDr. slizáááák, ještě že sem s nás neměl na lyžáku :-! :-x :(((

Ivana Sirotková Mgr. Dobrá matikářka, ale horší fyzikářka. Co jsem ale tak slyšel tak z těch ženskej z jejího kabinetu tý fyzice rozumí asi nejvíc. Stejně je to ale bída. Jako člověk milá a docela i chápavá. Na koho si ale zasedne... ten má dost vážnej problém.

Naděžda Kubešová Nej věta: To vás to tření vůbec nezajímá?!

Milan Pavlíček No...Prostě náš Pája :-)

Josef Vladař Mgr. mozkomor

Olga Švancarová je to stará, hnusná baba!!! a taky NUDNÁÁÁ

František Hasch RNDr. Už dlouho se šu(š)ká, že má milostný poměr s nejmenovanou profesorkou, vždy se tam zavřou v tom jeho ajnclíku a po cca 20 minutách si zajdou na obídek (Franta si ještě před obědem umyje bimbase a doufám, že i ruce (hygiena je důležitá)) A pokud se ti to dostane pod ruku (a teď myslím tenhle komentář, ne paní profesorka) nemůžeš se nijak mstít, na gymplu už nejsem YOLO!

František Hasch RNDr. Už dlouho se šu(š)ká, že má milostný poměr s nejmenovanou profesorkou, vždy se tam zavřou v tom jeho ajnclíku a po cca 20 minutách si zajdou na obídek (Franta si ještě před obědem umyje bimbase a doufám, že i ruce (hygiena je důležitá)) A pokud se ti to dostane pod ruku (a teď myslím tenhle komentář, ne paní profesorka) nemůžeš se nijak mstít, na gymplu už nejsem YOLO!

Naděžda Kubešová Ona: No zatim sem vám všechno na co ste se ptali vysvětlila. Třída: /vlna smíchu/

Jana Recmanová Já jí prostě žeru! Máme jí jako třídní a jsem za to nesmírně ráda, protože nevím kdo jinej by s náma tak cítil a tolikrát se za nás postavil.

Jaroslava Pavlíčková Kuna

eva cibulková kráva

Milan Pavlíček nejlepší učitel

Pavel Kučera RNDr. <3

Vladimíra Hodaňová Nemá ráda, když někdo ví víc než ona, to je potom úplně nepříčetná, neuznává názory jiných, stojí si jen za tím svým! Někdy je při hodinách nuda, neumí to poddat tak, aby nás to zaujalo.

Rodríguez Dopico César Sexoušek :3

Vladimír Růžek Byl to ten nejlepší učitel, kterého jsem měl. Nechť je mu země lehká. Nezasloužil si tak brzký konec, ale tak jsem rád, že celý život měl možnost žít svůj sen, hudbu. Chci mu moc poděkovat, za to jaký byl a hlavně za to, že byl! Jeden z nejlepších lidí vůbec. Všechny poklony by se velikosti jeho osobnosti nevyrovnali. Ještě jednou díky moc za vše, Pane profesore s velkým P. Vladimíre Růžku, nejúžasnější profesore. S velkými díky Váš žák, který nikdy nezapomene.

Jana Recmanová většinou pomáhá jenom holkám a na kluky je DIVNÁ ;)

Eva Tykalová RNDr. Tyky byla jakousi ikonou ( i když možná negativní) Tohoto gymnázia. O psychicke rozpolcenosti asi neni nutno se zmniňovat. Na ní se ale proste nezapomíná. První roky děsnej stres, poslední roky absolutní nic nedělání. RNDr. Tykalová měla prostě styl.

Pavel Hauer Velmi inspirativní člověk, který ví, o čem mluví. Dějiny umění podává lehce filozofickou formou, což mi nesmírně vyhovuje. Ten seminář za to fakt stojí.

Štefan Krupa Jedna vtipná příhoda. Jesnou se potřeboval osprchovat, tak se zamnknul mezi pánskýma šatnama. Najdenou vdoemk dveře, vystrčil hlavu, ale stejně na čtvrt šatny bylo vidět, jak se mu tam bimbá. A pak zahlaholil: ,,Klucí prosimvás, pojďte sem někdo...> No všichni na něj čuměli, jako kdyby se ten někdo už neměl vrátit. Tak se teda jeden zvednul, ale z Krupy vypadlo, že si zapoměl ručník, a potřebuje ho donést z kabinetu...

Eva Šašková Mgr. Nevim jeslti je u nás na škole lepší angličtinářka, spíš asi ne....tahle ženská naučí, pobaví a motivuje. 7.rok na ájinu a nikdy s ní nebyl problém.

Pavel Janča Mgr. Borec. Je fakt dobrej, zvlášť když vykládá o rozmnožovacím ústrojí...to se mu oči lesknou radostí a v obličeji mírně uchylnej úsměv.... :) Je super

Vladimír Růžek Nejlepší cvok z celý školy!! Možná by moh skusit el. cigarety protože v prvních lavicích je nedýchatelně, ale jinak super. Vůbec nemá páru děláme při hodinách hlavně že ho nerušíme při >výkladu>.

Josef Mašek Dr. Uměl nějakym způsobem žáky zaujmout, a byla sranda. Uměl naučit víc než jiní. Ale párllidí ho stejně nesnáší.

Milan Pavlíček Super týpek. Je hodnej, a dá se s nim v poho pokecat. Vždy na konci testu zvedne třítnici nad hlavu a všici začnou křičet :nééééééééé....Pak s ní třískne o lavici a všem vypadaj pera z ruky jak se leknou. Takže ani nemá cenu aby říkal odložte pera.

Renata Teršová Sorry, ale kráva

eva cibulková Strašná učitelka!!

František Hasch RNDr. S odstupem času můžu říct, že asi by naučil, ale jeho přístup nebyl nic moc, když si s ním člověk nesedne tak má smůlu. Už mam chvilku po škole, základy biologie na vysokou školu mi vůbec nestačili, takže by to chtělo aby předmět a zvlášt seminář byl brán spíš jako doplněk ke studiu obohacen o věci co na vysoké škole, kdy tento předmět máte jste mohli využít... pro mě biologie na vš byla uplně jiná... škoda, myslím, že Hasch ty znalosti, který by mohl předat má , ale ta ochota asi už tam chybí... chtělo by osobnější přístup a méně biflování a více zajímavostí a tento předmět by se stal zábavnější a mnohem využitelnější ps: biologie jsem měla na vš pouze 2 semestry, takže do pokud někdo se chystá po gymplu na vš přímo zaměřenou na biolu tak se snažtě informace sbírat i mimo školu

Radomíra Kielbergerová Mgr. Ty jo. Taková škoda, že jsme jí měli na výtvarku jenom 2 roky. Snad asi nejlepší úča na škole. Na chodbě potkáte trosku, která vypadá, že je v depresi a nic nestíhá. Do hodiny přijde ale milá, ochotná ženská, která ti nechá vlastní myšlenku a jenom tě lehce nasměruje. A ty její výroky: No....je to takový jalový,,, Nic moc, ale zvyknu si na to ,,, No to je nádhera, já se vznáším, to pojede do galerie--- :) Fakt dobrá...nevim jak na čj ale VV nejlepší

František Hasch RNDr. Já myslim že tak špatnej není... jasně, na každým učiteli se dá něco najít, ale to předtím je přehnaný, řekla bych... Když je ochotný sudent, tak Hasch to vysvětlí taky celkem ochotně... Hold když někoho nebaví/nejde mu matika, má pak takovýhle názor.

Marie Helmová Mgr. Úžasná osoba, obdivuju jí za to co všechno zvládla, jaká je - hodná, milá, inteligentní, za to jak skvěle vypadá na to kolik jí je... Je přísná, ale pro nás, co chcem umět chemii je to dobře. Opravdu skvělý člověk. To že má autoritu není zdaleka jen tím že je přísná. Ona je prostě... jak to říct, i ti, co mají čtyřky (a že jich je) ji mají rádi, uznávají, možná obdivují. A jinak; To si nech patentovat, Jdi si stěžovat třeba na hlavní nádraží, Poletíš jak cukrář, Před deseti lety by to byla pětka!, Fofry fofry, To jako sorry, milánkové, To jsi asi spadl z maliny naznak, Když zavřu obě oči a ještě mi někdo povede ruku...

Aleš Janoušek Je pěknej! /Má dvě děti! / Děti nejsou nemoc :D To možná stačí, je to hrozně milej chlap, je dobře že je ředitel, je hodnej a ochotnej. :)

Naděžda Kubešová Tohleto teda ne. Nevysvětlí, test píšem jednou za úherskej rok, kdo to pak má dohánět když se mu to jednou nepovede?

Iva Sloupová V poho, vůbec jí nevadí že při hodinách nic neděláme!

František Stoček Někdy mi připomíná mého dědu!

Václav Turek Mgr. jeho >15.minutové hodiny> jsou výborné!

Martin Karlíček zeměpisář otevřel mapu....zkušeně nahlédl......a se slovy co je zase tohle ji odhodil

Josef Vladař Mgr. Mrazák

Eva Vostrá PVC

František Hasch RNDr. <3

Milan Pavlíček Dobrej

Martin Karlíček nemam slov :D

Renata Hellusová Mgr. jde po mě :D

Rodríguez Dopico César má takový....dejme tomu..velmi zvláštní chování....ehm: jednou se například klani psum....podruhy se na nas šklebi jako kdyby mu vlez do pusy škvor.....potřeti my před kabinetem...good espaňolo a von vyko´kne a čumi na nas a když sem se typem řeči vožraliho strejdy co je? tak zase zalez.......počtvrty....gdo s učitelu hraje v jidelně sam se sebou šachy...potom...na kteryho učitele se dá volat césare pocem.....a kterej učitel na vas čumi jako na zjeva když normalně dete ze schodu.......a kterej učitel furt otvira a zavira dveře............kterej učitel stoji ve třidě a dělá >ptáčka> a fouká si na ruce ..... a tak dále a tak dále ........NO BOMBA!!!

Cézar Dopico Rodríguez ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Josef Mašek Dr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Aleš Janoušek ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

milan pavlíček ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

eva cibulková ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Josef Vladař Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Josef Mašek ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

František Stoček ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Vladimíra Kartáková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Štefan Krupa ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Zdeňka Gubišová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Irena Kutná ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Dagmar Maříková ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jana Recmanová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Naděžda Kubešová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Hana Drobilová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Renata Teršová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Pavel Hauer ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Marie Helmová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Magdalena Jandová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jitka Kováčová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Anežka Landsmanová RNDr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Vladimír Růžek ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Kateřina Trčková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Eva Tykalová RNDr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Rodríguez Dopico César ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Gianino Sánchez Margarita Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Aleš Janoušek ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Eva Vostrá ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jitka Voráčová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Martina Finková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Martin Karlíček ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jiří Netrval Ing. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Milan Pavlíček ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Martina Pašková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Radomíra Kielbergerová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Ivana Sirotková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jaroslava Pavlíčková ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Václav Turek Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jaromír Kašpar ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

František Hasch RNDr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Eva Cibulková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Vendula Navarová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Olga Švancarová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Eva Šašková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Miroslava Fenclová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Renata Hellusová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Mikoláš Žlábek Ing. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jiřina Daňková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Eva Česalová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Josef Mašek ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Josef Vladař Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

František Stoček ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️