Oznámkuj učitele!
Gymnázium Luďka Pika v Plzeň

Gymnázium Luďka Pika

Plzeň, Plzeň
střední škola
Opavská 21
Aleš Janoušek

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Někteří učitelé jsou dobří, ale spousta jich je špatných. Kolektivy jsou obecně dobré.

agfasdgsgsdg

Přehnané podepisování, které ani zákony neurčují.

hovno

Nevede děti k samostatnosti a na malém gymplu ani nejsou volné hodiny ve jménu toho pitomého >bezpečnostního> fanatismu

Drobilová

Vyližte mi všichni prdel!

CHODILA JSEM NA OPAVSKÉ GYMNÁZIUM TO CO TAM DĚLAJÍ SE STUDENTY SE NEDÁ ANI POPISOVAT STRES URÁŽKY VÝSMĚCH A PONIŽOVÁNÍ Z UČITELŮ TAM VEDE Mgr. Kartáková Vladimíra UŽ NA POHLED JAK VYPADÁ JE JASNÉ ŽE POTOPÍ KAŽDÉHO KDO JI NEPADNE UČÍ ANGLICKÝ JAZYK JEJÍ HODINY JSOU DEPRESIVNÍ A DEPTÁ VŠECHNY NEJVÍCE SI LIBUJE KDYŽ MŮŽE DÁVAT REPARÁTY NA POHLED VYPADÁ JAKO CHLAP TYČKA MALÁ HLAVIČKA BREJLE A ZA TÍM VŠÍM SE SKRÝVÁ NĚCO NEPOPSATELNÉHO BUDE VÁS NIČIT AŽ REZIGNUJETE JE TO I NĚKDO KDO ZÁMĚRNĚ UBLIŽUJE MÁ PROBLÉMY I V OSOBNÍM ŽIVOTĚ A VŠE PŘENÁŠÍ NA STUDENTY NEUMÍ UČIT UMÍ LIDI STUDENTY KOLEM SEBE NIČIT MSTÍ SE A ČÍM VÍCE SE MSTÍ TÍM VĚTŠÍ MÁ RADOST A VE FINÁLE NIC NENAUČÍ TEROR V JEJÍCH HODINÁCH JE CÍTIT NA KILOMETRY ZNIČILA UŽ SPOUSTY STUDENTŮ A NIČÍ DÁLE ŘEDITEL NA TO JEN KOUKÁ ZEPTEJTE SE NA NI VŠICHNI JI NENÁVIDÍ A ONA Mgr. Kartáková Vladimíra TU NENÁVIST A ZLO ŠÍŘÍ A UČÍ PAŠKOVÁ UČITELKA NA ČJ TA TAM PŘIZVUKUJE A KDO SE STANE MILÁČKEM ZNÁ DIKTÁTY ATD. PŘEDESÍLÁM DOPŘEDU JE TO OTŘESNÉ GYMNÁZIUM PAŠKOVÁ JE DIVNÁ ALE S ŘEDITELEM TO KOULÍ VYHNĚTE SE OBLOUKEM TOMUTO GYMNÁZIUM NEJHORŠÍ ŠIROKO DALEKO

ahojRenátko,až si pamatáš na rodinu z novej bani,odpíš jarkaholá@centrum.sk.snad som ťa konečne našla.pa

Ať žijí nepodepsané názory!

Poznámky

Vladimír Růžek Moc milej a hodnej chlapík. Ano, sboru sice trochu na udržuje, ale komu to vadí?? Zbytek třídy stejně o hudebku nemá zájem takže co. Podle mě je Růža nejlepší učitel na škole a prostě tam tak nějak patří. Každá škola má svýho podivínka a ten náš nosí papučky a je věčně špinavej od křídy no :)

Pavel Janča Mgr. Je to prostě frajer. Jeho hodiny sou uvolněný a způsob jakym látku vykládá neni nesrozumitelnej. A je s nim sranda. Jednou z nás páčil z čeho je humus. řekli sme pár příkladů a pak ještě začal: No a zvířata, no co na tu hlínu dělaj...? A ozvalo se: SEROU! A on v pohodě a ještě k tomu: Joo toje vono! Jen trochu slušnějš příště.

František Hasch RNDr. slizáááák, ještě že sem s nás neměl na lyžáku :-! :-x :(((

Ivana Sirotková Mgr. Dobrá matikářka, ale horší fyzikářka. Co jsem ale tak slyšel tak z těch ženskej z jejího kabinetu tý fyzice rozumí asi nejvíc. Stejně je to ale bída. Jako člověk milá a docela i chápavá. Na koho si ale zasedne... ten má dost vážnej problém.

Naděžda Kubešová Nej věta: To vás to tření vůbec nezajímá?!

Milan Pavlíček No...Prostě náš Pája :-)

Josef Vladař Mgr. mozkomor

Olga Švancarová je to stará, hnusná baba!!! a taky NUDNÁÁÁ

František Hasch RNDr. Už dlouho se šu(š)ká, že má milostný poměr s nejmenovanou profesorkou, vždy se tam zavřou v tom jeho ajnclíku a po cca 20 minutách si zajdou na obídek (Franta si ještě před obědem umyje bimbase a doufám, že i ruce (hygiena je důležitá)) A pokud se ti to dostane pod ruku (a teď myslím tenhle komentář, ne paní profesorka) nemůžeš se nijak mstít, na gymplu už nejsem YOLO!

František Hasch RNDr. Už dlouho se šu(š)ká, že má milostný poměr s nejmenovanou profesorkou, vždy se tam zavřou v tom jeho ajnclíku a po cca 20 minutách si zajdou na obídek (Franta si ještě před obědem umyje bimbase a doufám, že i ruce (hygiena je důležitá)) A pokud se ti to dostane pod ruku (a teď myslím tenhle komentář, ne paní profesorka) nemůžeš se nijak mstít, na gymplu už nejsem YOLO!

Naděžda Kubešová Ona: No zatim sem vám všechno na co ste se ptali vysvětlila. Třída: /vlna smíchu/

Jana Recmanová Já jí prostě žeru! Máme jí jako třídní a jsem za to nesmírně ráda, protože nevím kdo jinej by s náma tak cítil a tolikrát se za nás postavil.

Marie Helmová Mgr. >Pak si běž stěžovat třeba na hlavní nádraží!> nebo >Vyzkoušim vás všechny za pět!>

Jaroslava Pavlíčková Kuna

eva cibulková kráva

Milan Pavlíček nejlepší učitel

Pavel Kučera RNDr. <3

Vladimíra Hodaňová Nemá ráda, když někdo ví víc než ona, to je potom úplně nepříčetná, neuznává názory jiných, stojí si jen za tím svým! Někdy je při hodinách nuda, neumí to poddat tak, aby nás to zaujalo.

Rodríguez Dopico César Sexoušek :3

Vladimír Růžek Byl to ten nejlepší učitel, kterého jsem měl. Nechť je mu země lehká. Nezasloužil si tak brzký konec, ale tak jsem rád, že celý život měl možnost žít svůj sen, hudbu. Chci mu moc poděkovat, za to jaký byl a hlavně za to, že byl! Jeden z nejlepších lidí vůbec. Všechny poklony by se velikosti jeho osobnosti nevyrovnali. Ještě jednou díky moc za vše, Pane profesore s velkým P. Vladimíre Růžku, nejúžasnější profesore. S velkými díky Váš žák, který nikdy nezapomene.

Jana Recmanová většinou pomáhá jenom holkám a na kluky je DIVNÁ ;)

Pavel Hauer Velmi inspirativní člověk, který ví, o čem mluví. Dějiny umění podává lehce filozofickou formou, což mi nesmírně vyhovuje. Ten seminář za to fakt stojí.

Eva Tykalová RNDr. Tyky byla jakousi ikonou ( i když možná negativní) Tohoto gymnázia. O psychicke rozpolcenosti asi neni nutno se zmniňovat. Na ní se ale proste nezapomíná. První roky děsnej stres, poslední roky absolutní nic nedělání. RNDr. Tykalová měla prostě styl.

Štefan Krupa Jedna vtipná příhoda. Jesnou se potřeboval osprchovat, tak se zamnknul mezi pánskýma šatnama. Najdenou vdoemk dveře, vystrčil hlavu, ale stejně na čtvrt šatny bylo vidět, jak se mu tam bimbá. A pak zahlaholil: ,,Klucí prosimvás, pojďte sem někdo...> No všichni na něj čuměli, jako kdyby se ten někdo už neměl vrátit. Tak se teda jeden zvednul, ale z Krupy vypadlo, že si zapoměl ručník, a potřebuje ho donést z kabinetu...

Eva Šašková Mgr. Nevim jeslti je u nás na škole lepší angličtinářka, spíš asi ne....tahle ženská naučí, pobaví a motivuje. 7.rok na ájinu a nikdy s ní nebyl problém.

Pavel Janča Mgr. Borec. Je fakt dobrej, zvlášť když vykládá o rozmnožovacím ústrojí...to se mu oči lesknou radostí a v obličeji mírně uchylnej úsměv.... :) Je super

Vladimír Růžek Nejlepší cvok z celý školy!! Možná by moh skusit el. cigarety protože v prvních lavicích je nedýchatelně, ale jinak super. Vůbec nemá páru děláme při hodinách hlavně že ho nerušíme při >výkladu>.

Josef Mašek Dr. Uměl nějakym způsobem žáky zaujmout, a byla sranda. Uměl naučit víc než jiní. Ale párllidí ho stejně nesnáší.

Milan Pavlíček Super týpek. Je hodnej, a dá se s nim v poho pokecat. Vždy na konci testu zvedne třítnici nad hlavu a všici začnou křičet :nééééééééé....Pak s ní třískne o lavici a všem vypadaj pera z ruky jak se leknou. Takže ani nemá cenu aby říkal odložte pera.

Renata Teršová Sorry, ale kráva

eva cibulková Strašná učitelka!!

František Hasch RNDr. S odstupem času můžu říct, že asi by naučil, ale jeho přístup nebyl nic moc, když si s ním člověk nesedne tak má smůlu. Už mam chvilku po škole, základy biologie na vysokou školu mi vůbec nestačili, takže by to chtělo aby předmět a zvlášt seminář byl brán spíš jako doplněk ke studiu obohacen o věci co na vysoké škole, kdy tento předmět máte jste mohli využít... pro mě biologie na vš byla uplně jiná... škoda, myslím, že Hasch ty znalosti, který by mohl předat má , ale ta ochota asi už tam chybí... chtělo by osobnější přístup a méně biflování a více zajímavostí a tento předmět by se stal zábavnější a mnohem využitelnější ps: biologie jsem měla na vš pouze 2 semestry, takže do pokud někdo se chystá po gymplu na vš přímo zaměřenou na biolu tak se snažtě informace sbírat i mimo školu

Radomíra Kielbergerová Mgr. Ty jo. Taková škoda, že jsme jí měli na výtvarku jenom 2 roky. Snad asi nejlepší úča na škole. Na chodbě potkáte trosku, která vypadá, že je v depresi a nic nestíhá. Do hodiny přijde ale milá, ochotná ženská, která ti nechá vlastní myšlenku a jenom tě lehce nasměruje. A ty její výroky: No....je to takový jalový,,, Nic moc, ale zvyknu si na to ,,, No to je nádhera, já se vznáším, to pojede do galerie--- :) Fakt dobrá...nevim jak na čj ale VV nejlepší

František Hasch RNDr. Já myslim že tak špatnej není... jasně, na každým učiteli se dá něco najít, ale to předtím je přehnaný, řekla bych... Když je ochotný sudent, tak Hasch to vysvětlí taky celkem ochotně... Hold když někoho nebaví/nejde mu matika, má pak takovýhle názor.

Marie Helmová Mgr. Úžasná osoba, obdivuju jí za to co všechno zvládla, jaká je - hodná, milá, inteligentní, za to jak skvěle vypadá na to kolik jí je... Je přísná, ale pro nás, co chcem umět chemii je to dobře. Opravdu skvělý člověk. To že má autoritu není zdaleka jen tím že je přísná. Ona je prostě... jak to říct, i ti, co mají čtyřky (a že jich je) ji mají rádi, uznávají, možná obdivují. A jinak; To si nech patentovat, Jdi si stěžovat třeba na hlavní nádraží, Poletíš jak cukrář, Před deseti lety by to byla pětka!, Fofry fofry, To jako sorry, milánkové, To jsi asi spadl z maliny naznak, Když zavřu obě oči a ještě mi někdo povede ruku...

Aleš Janoušek Je pěknej! /Má dvě děti! / Děti nejsou nemoc :D To možná stačí, je to hrozně milej chlap, je dobře že je ředitel, je hodnej a ochotnej. :)

Naděžda Kubešová Tohleto teda ne. Nevysvětlí, test píšem jednou za úherskej rok, kdo to pak má dohánět když se mu to jednou nepovede?

František Stoček Někdy mi připomíná mého dědu!

Iva Sloupová V poho, vůbec jí nevadí že při hodinách nic neděláme!

Václav Turek Mgr. jeho >15.minutové hodiny> jsou výborné!

Martin Karlíček zeměpisář otevřel mapu....zkušeně nahlédl......a se slovy co je zase tohle ji odhodil

Josef Vladař Mgr. Mrazák

Eva Vostrá PVC

František Hasch RNDr. <3

Milan Pavlíček Dobrej

Martin Karlíček nemam slov :D

Renata Hellusová Mgr. jde po mě :D

Rodríguez Dopico César má takový....dejme tomu..velmi zvláštní chování....ehm: jednou se například klani psum....podruhy se na nas šklebi jako kdyby mu vlez do pusy škvor.....potřeti my před kabinetem...good espaňolo a von vyko´kne a čumi na nas a když sem se typem řeči vožraliho strejdy co je? tak zase zalez.......počtvrty....gdo s učitelu hraje v jidelně sam se sebou šachy...potom...na kteryho učitele se dá volat césare pocem.....a kterej učitel na vas čumi jako na zjeva když normalně dete ze schodu.......a kterej učitel furt otvira a zavira dveře............kterej učitel stoji ve třidě a dělá >ptáčka> a fouká si na ruce ..... a tak dále a tak dále ........NO BOMBA!!!

Radomíra Kielbergerová Mgr. jedna z nejhorsich ucitelek skoly

Ivana Sirotková Mgr. ve se rovna omega er

Martina Pašková Mgr. nesnáším jí. sice jí máme jako třídní už nějáký ten den. ale vytáčí mi jak pořád básní o jednom zasraném houslistovi a především o jeho girl jako kdyby uměla na světě aj nejlíp. zabít za nadržování.

Josef Vladař Mgr. pan učitel je velice iniciativní, nicméně na naprosto špatném místě. vykládané látce podle mě sám nerozumí, odpovědi čerpá z internetu, případně si vymýšlí vlastní závěry, když jsou pro něj skripta k danému předmětu nesrozumitelná. po žácích chce, aby látce rozuměli více než on. definice čte přesně tak, jak mu byly předloženy, neumí je vysvětlit. jeho historky jsou bohužel to nejzajímavější na hodinách, což není úplně vhodné, protože když zrovna nevypráví, je i jeho obočí zajímavější než učivo.

Josef Vladař Mgr. žárovka

Jana Závorková Mgr. Kráva.

Aleš Janoušek Velice zlý a mocichtivý člověk, kterému dělá dobře psychicky týrat děti. Teď ve svém sadismu nařídil všem dětem, že bez podpisu rodičů nemohou odcházet sami. Na žádné jiné škole takový teror není. I učitelé si o něm myslí své. Je mi líto všech dětí, kterým to rodiče nepodepsali a oni tak touží jít ven s přáteli a kvůli této zrůdě a zlým >rodičům> nemohou. Tomuto zloduchovi bych dal čtyři měsíce vězení a doživotní zákaz práve s dětmi. Naoko vystupuje jako poctivý člověk. Ano, pod svícnem je největší tma. Je ti bestie!

Renata Hellusová Mgr. mhjmjjk

Lukáš Sokol Mgr. Učitel, který by měl být ostatním učitelům příkladem. Je vtipný, zábavný, žáky a studenty jeho hodiny baví, těší se na něj. Učivo umí podat zábavně. Rozumí si s dětmi a mladistvými. Na rozdíl od mnohých učitelů ho práce opravdu baví a s žáky a studenty si rozumí a nebere to jen jako kšeft pro peníze. Neznám jediného člověka, který by na něj nadával. Škoda, že odešel. :(

Jana Závorková Mgr. Naprosto špatný příklad učitele. Nerozumí tomu, co učí. Uplatňuje kolektivní tresty, třeba kvůli dvěma vyvrhelům zakazuje celé třídě mobily a to proti školnímu řádu. Nerespektuje konkrétní potřeby jednotlivců a cpe se do vnitřních záležitostí kolektivu, i když nikdo nikoho nešikanuje ani nijak neporušuje školní řád.

Pavel Janča Mgr. Hodiny jsou fajn, ale ten chlap lže, jak když tiskne.

František Hasch RNDr. Zajímá se jen o dvě věci. O holky a biologii.

Miriam Sudková superkočka

Renata Hellusová Mgr. Nevím jak dnes, ale před lety typická učitelka, co patří na základku, s příslušnými móresy. Nebyla nijak zvlášť náročná, ale měla vždycky pravdu. Nevím, kolikrát byla v Německu a jak dlouho. Měla školní němčinu a nutila nás používat tvar “ihr”, když se mluví ke množství, což mi přijde jako obdoba “dz” u angličtiny (když někdo chce říct “the”).

František Stoček Měl jsem ho rád. Výrazně vystupoval z průměru. Nebyl zastáncem drilu z gramatiky a literatury jako jiní učitelé - to jsme podle něj už měli umět. Spíš nás nutil přemýšlet a argumentovat. Naučit se k maturitě byla podle něj naše zodpovědnost (a dost z nás to podcenilo) - tak jak matematika byla čtyři roky peklo a u maturity pohoda a napovídání, u češtiny to byly čtyři roky klídku a 15 minut pekla.

Josef Vladař Mgr. nesnáším ho 💕

Josef Vladař Mgr. nesnáším ho 💕

Josef Vladař Mgr. pepa spekol

Ivana Sirotková Mgr. Naprostá tyranka. Je na mě zasedlá a navádí proti mě spolužáky. Odmítá mě vysvětlovat matematiku a nepustí mě k tabuli. Dělá mi ze života peklo. Vychází mě nad 4,5. Z mnoha předmětů jsem ze třídy nejlepší, ale tahle zlodcera mně dělá ze života peklo

Josef Vladař Mgr. no ty vole Vláďa to je matroš pro Bohnice ty jeho čerpadla letadla kola a pěnkavičky mě fakt dostávají PS: Buď jako PĚNKAVIČKA

Josef Vladař Mgr. no ty vole Vláďa to je matroš pro Bohnice ty jeho čerpadla kola a pěnkavičky mě dostávají PS: Buď jako PĚNKAVIČKA :D

Hana Drobilová Mgr. Táhni

Miriam Sudková FUJ

Vladimíra Kartáková Mgr. Já jí doopravdy miluju. Nejlepší profesorka, co jsem kdy měla. Hodně lidí jí bohužel nechápe a nadává jí. Ale je jako každá jiná učitelka...člověk jí nesmí naštvat a je úplně v pohodě. Nikdy nezapomenu, jak moc mi pomohla. Děkuji paní profesorko!

Jiří Netrval Ing. <3

Miriam Sudková Deptá mě...má mě ráda, ale já ji nenávidím

František Stoček Jednou při hodině nakreslil na tabuli píču

Dagmar Maříková Měli jsme ji naše polovina na supl místo ŠJ, takže se sice nic neprobíralo, ale když jsem něco pošeptala kámošce, tak jí přesadila.... -_-

Josef Vladař Mgr. Nejlepší učitel, Škoda, že odešel :(

Radomíra Kielbergerová Mgr. Oproti paní Švancarový jsme si vůbec nepolepšili, naopak, bere to ještě vážněji... A nudněji, a to jsem si myslel, že to ani nejde.

Olga Švancarová <3 Miluju její na ruce zařezané hodinky a ten krtčí výraz.

Josef Vladař Mgr. Ze začátku to bylo vše těžké než si na něj třída zvykla. Pak už vše bylo v pohodě a klídku. Nejlepší jsou jeho historky o tom jak jezdí na skútru, jak dělal svůj barák nebo jeho příhody z kol. Prostě za mě supr učitel. Škoda, že z našeho gymplu odešel...

Renata Hellusová Mgr. Jako WTF? Odporna jesitna sadelnatka. Jeji nazory ikdyz vetsinou mylne ji nikdo nevyvrati. Trapne >vtipy>. Ale nejhorsi jsou jeji testy. Veci nesouvisejici s cestinou v nich uz ani tak neprekvapi stejne tak ze na dvojstrankovy test da 10 minut. Pokud muzete tak se ji vyhnete. Smejte se jejim vtipum. Pokud ji nemate tak si gratulujte a pokud mate tak proste vydrzte do oktavy a pak ji reknete ze je krava a odejdete. Z vlastni zkusenosti:D

Zdeňka Gubišová Still better than R.

Vendula Navarová Mgr. Po naší předchozí češtinářce je tohle hrozný ohromný krok zpátky. Neustále chodí do hodin pozdě, ale pokud přijde pozdě někdo z žáků, dostane přednášku o tom, že si do školy chodíme, jak se nám zlíbí. Ve všem má bordel, začínáme si pomalu zvykat na to, že při zkoušení známkuje podle toho, jak vás má ráda, což mi od učitele přijde opravdu dost nefér a neprofesionální!

Milan Pavlíček BEST učitel

Naděžda Kubešová ...

Naděžda Kubešová Jedním slovem: s touhle se k ty maturite ani nedostanu😣

Eva Cibulková Proč ji tak smrdí z tlamy ?

Naděžda Kubešová Je spravedlivá a je s ni celkem sranda

Vladimíra Kartáková Mgr. je hrozně děsivá a dělá si z nás jenom srandu, angličtinu možná učí dobře, ale mám z ní strach a nedostávám od ní moc dobré známky

Ivana Sirotková Mgr. z matiky mám sice za jedna, ale musím se hodně učit

Iva Sloupová saxána

Vladimíra Kartáková Mgr. VZHLED HOROROVÝ STRAŠÍ CELOROČNĚ AROGANTNÍ ŘVOUCÍ TVOR PRYČ OD NÍ STRAŠIDLO NEUMÍ NIC A SMRDÍ A SMRDÍ FUJ KDO JI MÁ ČUCHAT V HODINĚ SMRAD SE VALÍ TŘÍDOU VÍCE HYGIENY POTŘEBUJE DEPTÁ VŠECHNY OBČAS SEJI POHNE V HLAVĚ POZOR PAK NEVÍ CO DĚLÁ KARTÁKOVÁ JE NEBEZPEČNÁ HYENA

Vladimíra Kartáková Mgr. CHODILA JSEM NA OPAVSKÉ GYMNÁZIUM TO CO TAM DĚLAJÍ SE STUDENTY SE NEDÁ ANI POPISOVAT STRES URÁŽKY VÝSMĚCH A PONIŽOVÁNÍ Z UČITELŮ TAM VEDE Mgr. Kartáková Vladimíra UŽ NA POHLED JAK VYPADÁ JE JASNÉ ŽE POTOPÍ KAŽDÉHO KDO JI NEPADNE UČÍ ANGLICKÝ JAZYK JEJÍ HODINY JSOU DEPRESIVNÍ A DEPTÁ VŠECHNY NEJVÍCE SI LIBUJE KDYŽ MŮŽE DÁVAT REPARÁTY NA POHLED VYPADÁ JAKO CHLAP TYČKA MALÁ HLAVIČKA BREJLE A ZA TÍM VŠÍM SE SKRÝVÁ NĚCO NEPOPSATELNÉHO BUDE VÁS NIČIT AŽ REZIGNUJETE JE TO I NĚKDO KDO ZÁMĚRNĚ UBLIŽUJE MÁ PROBLÉMY I V OSOBNÍM ŽIVOTĚ A VŠE PŘENÁŠÍ NA STUDENTY NEUMÍ UČIT UMÍ LIDI STUDENTY KOLEM SEBE NIČIT MSTÍ SE A ČÍM VÍCE SE MSTÍ TÍM VĚTŠÍ MÁ RADOST A VE FINÁLE NIC NENAUČÍ TEROR V JEJÍCH HODINÁCH JE CÍTIT NA KILOMETRY ZNIČILA UŽ SPOUSTY STUDENTŮ A NIČÍ DÁLE ŘEDITEL NA TO JEN KOUKÁ ZEPTEJTE SE NA NI VŠICHNI JI NENÁVIDÍ A ONA Mgr. Kartáková Vladimíra TU NENÁVIST A ZLO ŠÍŘÍ A UČÍ PAŠKOVÁ UČITELKA NA ČJ TA TAM PŘIZVUKUJE A KDO SE STANE MILÁČKEM ZNÁ DIKTÁTY ATD. PŘEDESÍLÁM DOPŘEDU JE TO OTŘESNÉ GYMNÁZIUM PAŠKOVÁ JE DIVNÁ ALE S ŘEDITELEM TO KOULÍ VYHNĚTE SE OBLOUKEM TOMUTO GYMNÁZIUM NEJHORŠÍ ŠIROKO DALEKO

Ivana Sirotková Mgr. Je to ta nejlepší čarodějka na škole :D

Vendula Navarová Mgr. Cancur

Josef Vladař Mgr. Rajcuje mě ❤

Josef Vladař Mgr. Prostě Vláďa.

Jana Recmanová Jako možná si myslí,že je mladá..ale není...Je trapná. Hlavně tím jak si v majdou ze 3.E vyměnuje názory a tak...má svoje oblíbence,což je v pohodě,ale na kluky sere a když někomu něco nejde,tak ho akorát sežere...Je falešná až to bolí. Máme ve třídě cizince a on něco nechápe a může se z toho posrat,je učitelka..má mu pomoct,né já :P

eva cibulková nesnáším jí,poslala mi na reparát a jen proto ,aby si zvedla ego ....Doufám,že svýho mazánka ,kterej matiku umí asi jako a má za jedna u maturity někdo zkoupe a jí dá do držky. Problém je,že ty největší svině tu jsou nejdéle.

Jaroslava Pavlíčková Je fajn,ale málo koho zemák s ní baví a jde mu... :/

Vladimíra Hodaňová moc hodná..miluju jí