Oznámkuj učitele!
Střední škola technická - Zelený Pruh v Praha

Střední škola technická - Zelený Pruh

Praha, Praha 4
střední škola
Zelený pruh 1294
Ing. Drahoslav Matonoha
státní

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Sdělení Police České republiky: Tento web poskytuje nezákonný obsah, porovozovatel webu je v současné trestně stíhán. Autorům urážlivých komentářů hrozí v případě odhalení až 5 let odnětí svobody. Kromě jasného nedodržení Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) se jedná o hrubý zásah do osobní sféry učitelů, který je pociťován jako újma. Provoz stránek oznamkujucitele.cz porušuje hmotné právo, a to ochranu osobnosti podle občanského zákoníku (tedy soukromého práva), tak zákona na ochranu osobních údajů (práva veřejného).

Sdělení Police České republiky: Tento web poskytuje nezákonný obsah, porovozovatel webu je v současné trestně stíhán. Autorům urážlivých komentářů hrozí v případě odhalení až 5 let odnětí svobody. Kromě jasného nedodržení Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) se jedná o hrubý zásah do osobní sféry učitelů, který je pociťován jako újma. Provoz stránek oznamkujucitele.cz porušuje hmotné právo, a to ochranu osobnosti podle občanského zákoníku (tedy soukromého práva), tak zákona na ochranu osobních údajů (práva veřejného).

Můžete,prosím,vzkázat ing.Suchému, ať se mi ozve na e-mail: sosty.mir@seznam.cz. Děkuji

Poznámky

Václav Škarohlíd Ing. prostě stará škola

Barbora Cibienová-Hrzalová Mgr. Bezvadna ucitelka

Jiří Fencl Mgr. Kup si naslouchatko a pak skoč z okna

Oldřich Bernhardt Mgr. Je to čurák !!!!!

Pavel Vašíček Mgr. ........:--:............:*%%%#**## -......=##* == ##=...=#** ======== #-..-** ========= * ..: * ====-==== *=... #***** *** *-...- * ========:....= = * =======:.....- * == ==-.......= === =......:*%*** == * -:. ****** * == ==== == zkopíruj pro překvapení :)

Pavel Vašíček Mgr. prosim, prosim, prosim!!!!cože?!já vám rozumímpřátelé, zapínám vizualizérmluvte na mě česky!!!!nemohu jezdit na koni nýbrž jsem tlustjá vám nezávidím já tam jdu zítrapane soukupe, do vaší fantazie bych chtěl vžítco jsi to dovolujete?!!!rozumnějte!!!!!!nerozumím??!!!!!!proč se otáčíte???!čemu se pořád smějte???test byl velice jednoduchýýto jsem to ale češtinář i mistr tesař se někdy utne, neumím psát na strojitak city jo?nabídl jsem vám gentlemanskou dohodu

Pavel Vašíček Mgr. je to nejlepší učitel co kdy žil a jeho oblíbenec je prokop spálenka. jinak všem přeji krásnou neděli nebo co je za den a doufám že váš znásilní. papa prdelky

Pavel Vašíček Mgr. učitel už neučí na zelenym pruhu vole.minulý školní rok byl v ssob a choval se jak kretén, padali mu kalhoty a čuměl jedný italce na kozy nepřetržitě. minulý rok to bylo poprvé co pavel spatřil transgendera a byl velice šokován 🤯👹. také jeho pohled je velice s dwaynem johnsonem.

Pavel Vašíček Mgr. skvělý učitel, neskutečného charismatu👄

Pavel Vašíček Mgr. nabízel kamarádovi peníze za sex

Pavel Vašíček Mgr. sere me ze jeho domaci ukoly jsou priserny, jelikoz to je jinak proste average ucitel. pokud je domaci ukol trochu spatne, ale ne cely tak dostanete n a musite to delat znovu coz je snad jeste horsi nez dostat petku.

Pavel Vašíček Mgr. hnus fuj more smrdi jak zumpa zesudet. nema rat tlusty kundi, curak!!!!!!!!!! rikal mi, ze moje mango neni se zahradki >:( dyk kokot. nedal my vytamynek ktery krasne sumny zmrdjeeden

Václav Kotyk Ing. nejlepší pedagog, kterého jsem kdy poznal.

václav štefan neprofesionální velmi

Pavel Vašíček Mgr. porucha osobnosti. lehká bipolárka. žádné schopnosti vykládat před třídou. fanoušek dumy.cz. uchylak a nacista. rád prezentuje nejen své trenky, ale i prdel. představitel fashion week v milanu.

Pavel Vašíček Mgr. srdečně doufám, že tento člověk dostane nějakou nemoc, která ho nezabije, ale bude žít v těžkých bolestech. něco jako například zlomená páteř, problémy s močovým měchýřem, disfunkce penisu (což už asi má kokot hloupej) a leukémie. ten cápek je tak socialně zaostalej, že i kdyby se mu tohle všechno stalo, tak mu nikdo nepomůže (v což doufám). půjde si koupit cigarety ale po cestě tam se mu vysměje 8 letý tlustý německý dítě protože se kokot pochcal a on bude tak v píči že se bude jen koukat.

Pavel Vašíček Mgr. uprostřed hodiny začal masturbovat s tím že doufal že si toho nikdo nevšimne. bohužel jsme se neobešli bez ejakulace a vzdychání. tenhle člověk by neměl pracovat s dětmi.

Pavel Vašíček Mgr. učitel vašíček mě mimo hodinu požádal o sex abych si zlepšila známku. radši nemluvím o tom jaké měl narážky na mého snědého přítele ezekiela...

Pavel Vašíček Mgr. určitě doufám že tenhle člověk bude ještě dlouho žít a že ho nesrazí zítra autobus. taky moc doufám že nedostane rakovinu varlat.

Pavel Vašíček Mgr. vašíček je god komunismu, má mě rád a já jeho. sere mě, že nadržuje prokopoví, protože prokop je kokot.

Pavel Vašíček Mgr. dobrej deda celebrita y hollywoodu

Pavel Vašíček Mgr. krasny pan ucitel moc ho miluji muck muck muck

Pavel Vašíček Mgr. fuj

Václav Kotyk Ing. nejlepší učitel kterého jsem kdy měl za posledních 10 let co chodím do školy

Jiří Fencl Mgr. hluchej čurák, který chce být až moc einstein, látka od něj se nedokáže vůbec pochopit ať se pak nedivi že mám mobil pod lavici pri testu

Pavel Vašíček Mgr. je to vyjebany kokot hnusnej demokratickej kapitalistickej picus doufam ze mu petr fiala vykouri kokotataky doufam ze ho komousi zabijou

Jiří Fencl Mgr. pan učitel je inteligentní to neříkám, ale neumí to předat dál jelikož je hluchý a k tomu mluví potichu, když něco nestihnete napsat tak vám to nezopakuje. jeho testy jsou docela lehký ale každý z něj má za 5 protože pan učitel si vždy najde nějakou chybu a když se s ním hádate tak místo toho aby vám řekl jak přesně by ta odpověď měla vypadat tak zajde za třídní a jste v piči 😂

Pavel Vašíček Mgr. měli jsme ho na supl, on smrděl jak shnilá krysa more komouš zasranej mě prostě zkoušel furt jentak

Pavel Vašíček Mgr. mám ho už třetím rokem. každý den příjde do třídy, samozřejmě naštvaný (především na žáky jiné národnosti). pokud že se mu nezalíbíte tak vás bude zkoušet prakticky každou hodinu a samozřejmě i správná odpověď je špatně(pro příklad když jsem mu řekl, že finanční gramotnost je schopnost jedince zacházet s financemi tak to bylo špatně a správnou odpověď jsem se nedozvěděl). k holkám (atraktivním) se ale chová úžasně, žádný test nemůže být za 5 a všechno je možné. bohužel na škole stále učí.

Pavel Vašíček Mgr. typek mluvil rusky na me mu preplo????

Jiří Fencl Mgr. hluchy stařec, který vůbec neslyší. vubec

Jiří Fencl Mgr. hluchej jak poleno

Pavel Vašíček Mgr. sexouš

Pavel Vašíček Mgr. pardon felak

Jiří Fencl Mgr. jebnuty kokot, hluchý jak piča moe do piče a přešukat

Pavel Vašíček Mgr. nemůžeme mluvit bez dovolení

Jaroslav Bureš výborný a férový učitel . jen víc takových !!!

Jiří Fencl Mgr. pan učitel je profesionál a inteligentní člověk. to musí kdejakého sprostého primitiva který se nechce učit přirozeně naštvat. tak se kousněte vzteky do zadku a běžte zametat, když na to nemáte !!!

Jiří Fencl Mgr. totalní hlucha kunda

Jiří Fencl Mgr. starej zmrd hluchej curak

Pavel Vašíček Mgr. na začátku školního roku jsem ho mívala jako třídního učitele, zážitky s nim byly opravdu hrozné. celá třída měla na něj negativní vliv, ale já ne. pamatuji si, že žák odešel na začátku školního roku kvůli jeho nadávání. žák vytáhl pouze poznámkový blok a bylo pro vašíčka nevhodný. jeho projev je jako by mu docházela wifi, nevím jak to nazvat, možná koktání nebo tak něco. když se na něj všichni dívají, obočí má vždy zvýrazněné, jako by vypadal angry birds. tím můj názor končí.

Pavel Vašíček Mgr. kdysi jsem ho měla jako třídního a upřímně.... byl to děs, běs... slizkej, naladovej a navíc nic nenaučil.. a jak koukám, po letech stále žádná změna

aleš loveček ing. frayer

Jiří Fencl Mgr. nevim jak tento ucitel muze ucit. ten by nemel mit pravo si jit koupit vubec rohlik!!!!!!

Jiří Fencl Mgr. férový učitel

Pavel Vašíček Mgr. protiva jak svině. v hodinách hrobový ticho, jinak cirkus. výklad formou monologu ala devadesátky. osobně proti němu nic nemám, ale jako učitel spíš bída.

Jiří Fencl Mgr. starej dědek

Pavel Vašíček Mgr. nechce mě přezkoušet na opravu známky takže nebudu mít vyznamenání

Jiří Fencl Mgr. je to profík, znalosti má. odmaturoval jsem před hodně lety a s odstupem času jsem ho začal uznávat.

Jiří Fencl Mgr. mluví potichu takže ho ve 3 lavici neslyšíme, což je divný na to že je hluchej. učivo pořádně nevysvětlí.závislej na papíru zasedacího pořadku a podle toho píše absenci a pak nás seřve že má bordel ve třídnici. misto toho aby se naučil jména nebo po nás chtěl jmenovky. můj spolužák má 3 hodiny kdy chyběl protože seděl o lavici vepředu. když se ho na něco zeptáte tak vám buď neodpoví, nebo něco splácá. nevím proč stále učí a radši to ani vědět nechci.

Pavel Vašíček Mgr. nejhorší učitel, kterého jsem kdy viděla. dává nám stovky úkolů a my jeho výkladu dokonce vůbec nerozumíme. celou dobu se mračí, řve.

Pavel Vašíček Mgr. je to pucka

Jiří Fencl Mgr. jednoduše starý čůrák

Jiří Fencl Mgr. fakt pičus hluchej tupej zasranej nechá nás pět žáků opakovat ročník kvůli tomu že jsme neudělali úkoly co nám říká že poslal ale neposlal a když to chcete řešit čumí jak vůl nerozumí a neslyší..... se středoškoláky probírá jadernou fyziku a myslí si že to mají šanci pochopit... trochu lituju že si ho korona nezkrotila páč je to fakt zmrd hluchej tupej

Jiří Fencl Mgr. totální hluchej vypatlanec sice chytrej ale jenom ve svoji hlavě neumí to dobře předat dál

Jiří Fencl Mgr. pan fencl to proste nezvládá. z fyziky jsem nepobral absolutně nic protože pan fencl učí na ucnaku jako na vysoké škole což proste nejde. neslyší nás a my neslysime jeho a kdykoliv se na něco zeptám učitel ignoruje a jede si svoje.

Jiří Fencl Mgr. jebe mi

david dobš mgr. odpornej psomrd nas ucil jak si honit ptaka vlastni pusou

david dobš mgr. osklive jsem mu rozthl pusu moji raketou, bude to potrebovat sesit. zaslouzil si to debil, az to bude mit sesity, rozthnu mu ji znova.

Pavel Vašíček Mgr. dekuji za moznost otnamkovat tento kus

Pavel Vašíček Mgr. na vaška si stěžují všechny třídyale škola ho nevyhodí protože nemá za něj náhradu.v jeho hodinách se děla duet to samé sám zapomíná co jsme už dělali.jediný kde se snaží je literatura. ostatní učitele si z něj mají také srandu.

Jiří Fencl Mgr. v první třídě mě sexuálně zneužil prasák jeden, pošlu na něj pčr, šulin z******

jakub hajner mgr. vyjetej perverzak a fakt mu smrdi podpazi jak hnuj a chce se mi blejt z jeho neumytyho pera ktery ukazoval na hodine

jakub hajner mgr. vypatlanej dement kterej misto uceni chce sukat a hulit zaky

Jiří Fencl Mgr. myslí si, že fyzika je maturitní obor a zbytečně to pitvá.. jeho hodiny jsou utrpení. nejen že je hluchý (což je během testu fajn),ale látku podává takovým stylem, že vůbec nic nechápu. a dává pořad zbytečně špatný známky.. s žádným učitelem nebyl dosud takový problém.

Jiří Fencl Mgr. kvůli tomuto učiteli asi neudělám maturitu mám ho na fyziku a nedokázal vysvětlit vůbec nic tedy vysvětlito ale tou nejtěžší cestou navíc učivo vůbec neodpovídá středoškolské učivu. jako bonus absolutně ignoruje veškeré dorazi žáků a nereáguje na žádné správy.škola ho z nějakého důvodu pořád na té škole drží a já furt nechápu proč? vždyť má 70% úmrtnost na matematiku a fyziky.

Milan Blabol strašně hodný učitel, který dával lehké úkoly a každý byl schopný je splnit. vždy jsem pomáhala spolužákům, kteří byli pozadu a všem jeho výuka vyhovovala. nedala bych na takového učitele dopustit. byl moc hodnej.

Ivana Slezáková Ing. skvělá učitelka. byla přísná a neměla ráda drzé chování což podle mého bylo super, že někdo takhle jednal s mými spolužáky. za mě učila skvěle a z jejích hodin jsem si hodně odnesla.

Barbora Cibienová-Hrzalová Mgr. supr uca

Jiří Fencl Mgr. dobry den kozy ven

Pavel Vašíček Mgr. bohužel naprosto hloupý a neochotný člověk, který ze sebe dělal něco co není. takovýto profesor by se nemel ukázat, nebo objevit u výchovy dětí ani ve školce. ještě když vyučuje maturitní předmět😀

Pavel Vašíček Mgr. kdysi mě učil a jak je vidět je pořád tak špatnej učitel jak byl i dříve.tak i za mě... už se na to vyser kámo!!!!!!

Jiří Fencl Mgr. kdyz sem u neho sedel smrdel jako by hnil za ziva myslel sem ze sem nekde v krematoriu naprostej zapach

Jiří Fencl Mgr. je hluchej a nic nevysvetli odezira jak terminator uplne analyza uplny sarunovo oko

Jiří Fencl Mgr. starej plesnivej zmrd co zije v matematickem svete a nezna nic jineho a take suka priklady doprdele a neumi nic vysvetlit smrdi jak kus hovna a take neslysi protoze je hluchej jak picus a mel by ho nekdo ukamenovat

karel mikyna mgr. pana ucitele miluji a chci s nim mit deti a chci umrit s jeho penisem v puse a take si rad nechavam sukat do zadecku

karel mikyna mgr. nesmeje se totalni stone face nezna smich

karel mikyna mgr. ukazuje pri hodine penis a strika na zaky sperma a pak to lize z lavic

tomáš pavličko phdr. je hubenej jak kdyby utekl z koncentracniho tabora

david dobš mgr. je to osklivej ilegalni imigrant zere akorat davky a nic nenauci

david dobš mgr. fakt nechutnej chlupatej negr kterej me osukal v aute do analu

jakub hajner mgr. kouri mi v kabinete penis

tomáš pavličko phdr. vypatlanej bezmozek

jakub hajner mgr. perverzni prasak spocenej

Pavel Vašíček Mgr. krasavec

Jiří Fencl Mgr. z kurvy syn

jakub hajner mgr. dobytek

Pavel Vašíček Mgr. tento učitel je teror když se bavíte tak je ve třídě mintové ticho a potom si vyslechnete 3 minutový proslov vůbec vám nepomůže a když to nevíte řekne vám tak si to zjisti najdi smrdí a když byl jednou v jídelně tak měl kaloty dole celá jídelna se smála učitelka mu řekla at si je nasadí a on jí řekl ale neděejte ze mě tupce tak jsme tak obědvali a moc nám chutnalo

Pavel Vašíček Mgr. Nejvetsi píčus ever... dam mu granat az ho jednou potkam... mamanek zkurvenej

Pavel Vašíček Mgr. Jednou ho stejně zabiju

Jiří Fencl Mgr. Prostě starej hluchej dědek co si myslí že máme všichni IQ jako Steven Hawking a počítáme hmotnost černý díry zpaměti jen tak pro srandu

Jiří Fencl Mgr. Pan ucitel by nemel ucit ze zdravotnich důvodů

Jiří Fencl Mgr. Diktuje rychle a nikdo to nestíhá psát... mám snad ruku na atomový pohon??? Je úplně hluchej a o něčem s ním mluvit je jako mluvit se psem a čekat že vám odpoví... Fakt úplně vypatlanej

Jiří Fencl Mgr. Stačilo chodit do školy, trochu poslouchat a dostatečnou si dostal.

Pavel Vašíček Mgr. prostě je hroznej zlej smrdí jak kottalík

Pavel Vašíček Mgr. Definice bizáru a názorná ukázka úpadku českého školství. Polovina jeho výkladu je tvořena osobními postřehy, které postrádají hlavu a patu. Jakékoliv vyrušení vám oplatí minimálně půlminutou dramatického ticha. Jeho chůze, postoj i krátkozrakost mě čím dal víc přesvědčují o tom, ze se nejedná o zástupce lidského druhu, nýbrž o tvora z čeledi krtkovitých. Pokud chcete, aby vás učitel připravil na maturitu pomocí pročítání stránek z wikipedie, nezapomeňte se zapsat na společensko-vědní seminář..

Pavel Vašíček Mgr. Pan >učitel> Vašíček je velmi neochotný, hloupý a mimózní člověk, který není schopný zařídit ani jednu debilní věc. Lže jako, když tiskne, a když něco nevíte, tak to neví ani on a dá vám to za úkol zjistit. Není rád, když mu někdo skáče do řeči, ale je expert na to skákat ostatním lidem do řeči, proto jsem ho za toto chování totálně seřvala před celou třídou, a když se snaží na vás křičet, tak piští jako mimino. Neumí ani argumentovat, jen stojí a úchylně se směje. Neumí pravopis a i ostatní učitelé z něj mají srandu. Ztrácí písemky, mačká papíry a není si schopný zapamatovat, co vám říká., atd. Myslím si, že na tohoto učitele lepší kritika nikdy nebude.

Jiří Fencl Mgr. Nenormální učitel, měli by ho vyrazit ze školy. Přišel jsem na hodinu o 15 min později a vyhodil mě z hodiny. Je to nenormální jednání naprostého smradlavého magora. Fy neni maturitní předmět a přitom si chcípák myslí, že na Fy záleží celá naše budoucnost. Nejde mi do hlavy proč takového učitele vůbec nechají vyučovat.

Jiří Fencl Mgr. jebe mě jak nic nevysětlí a je úplně vypatlanej.... asi na jinim TRIPU

Jiří Fencl Mgr. jebe mě jak nic nevysětlí a je úplně vypatlanej.... asi na jinim TRIPU

Jiří Fencl Mgr. jebe mě jak nic nevysětlí a je úplně vypatlanej.... asi na jinim TRIPU

Jiří Fencl Mgr. jebe mě jak nic nevysětlí a je úplně vypatlanej.... asi na jinim TRIPU