Oznámkuj učitele!
Gymnázium Vyškov v Vyškov

Gymnázium Vyškov

Vyškov, Vyškov
střední škola
Komenského 16/5

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Takže chtěl bych se vyjádřit ke skutečnostem, které zde kolují o paní magistře Nedomové!. Přátelé nechápu o, co Vám jde? Proč šíříte o někom sprosté pomluvy, nadávky a podobně? Uvědomujete si , že i kdyby to bylo náhodou pravdivé, tak je to čistě osobní věc, určitého profesora. Takže, Vám radím, neobtěžujte a nic podobného nedělejte, jelikož je to osobní věc člověka. A pokud si myslíte, že je to správné, tak jste na omylu, je to trestný čin!

No to je síla, ti stalkeři už začali vyrábět vlastní materiály-letáky, aby paní profesorku pošpinili. Není stalking náhodou trestnej čin?

ÚT 2.6.2015 od 18.00 hod. meditace s Petrou- téma >harmonizace čaker, čištění aury, já v přítomném okamžiku>- Mgr. Petra Nedomová Co k tomu: lhala nám, že to nedělá a ono ejhle. Bez dalšího komentáře.

Nedomová za to nemůže... Někdo se jí akorát mstil. Než příště budete psát takový nesmysly, tak si o tom aspoň něco zjistěte...

Vzkaz pro neslušného kikot. Jseš fakt hovado jak píšeš. Ale je vidět, kdo Nedomovou podporuje = kanál neslušnej. Tak kikote ahoj a pomsti ji. Jen dál kikote, další kanály zeveřejni.

Uvědomujete si, vy hovada, že Nedomová za nic nemůže a že se jednalo o osobní pomstu vůči její osobě? Jste kikoti.

Nodomové už hrabe, roznáší po Vyškově své sektářské letáky. Prý vyšetří čakry a nám studentům dá 30% slevu. Proč ji již nevyhodili? Co za tím je, nebo co s kým má?

Jak může Nedomová vůbec ještě učit OMG. Měla by jít do basy za unášení dětí.

Gymnazium stojí již víc než 110 let. Takovou celostátní ostudu co mu udělala naší paní profesorka Nedomová asi ještě nezažilo. A ona tomu fakt věří. To je nejhorší. Proč sektářka může učit? Student

Poznámky

Lenka Jančiová Mgr. ta neučí, jen mluví do prostoru...

Dita Kubínová Ing. Skandal!

Petra Nedomová Mgr. Ty letáky jsou podvrh jednoho úchyláka z Drnovic. Šetří to policie. Paní učitelka je skvělá. Ten ubožák a jeho patolízalové jí nesahají ani po kotníky.

Jiří Hájek RNDr. sám je velice chytrý, ale látku neumí vysvětlit vůbec.

Václav Klement RNDr. Je to velmi příjemný člověk, který se studenty nejedná povýšeně a je ochotný kdykoli pomoci a také dokáže poutavě vyprávět.

Alena Podolanová Ing. Smrdí

Zuzana Ševčíková Mgr. Je to strašná ku***. Pořádně to nevysvětlí a už píšem. Oblíká se jako koketa a myslí si, jak není vtipná. Ale taky má na hovno oči. Jednou jsem měla sešit na lavici a ničeho si nevšimla :D

Lukáš Tvrďoch Mgr. Z výuk pana Tvrďocha si pamatuji hodně a znalosti načerpané z jeho hodin využívám do teď. Ten, kdo ho kritizuje, by se měl sám nad sebou zamyslet, kolik času věnoval přípravě na prověrku. Kdo se fláká, tak se nemůže divit, že dostává špatné známky. Pan Tvrďoch, vždy dal takovou známku, jakou si člověk zasloužil.

Petra Nedomová Mgr. Paní profesorka je vždy a každému ochotná pomoci. Je to učitelka vysokých kvalit, o čemž svědčí i hodnocení většiny jejich studentů. Proto její práci hodnotím výtečně. Jenom hlupák a pokrytec by se o ní mohl vyjadřovat jinak. Drahoš.

Petra Nedomová Mgr. Paní profesorka je vždy a každému ochotná pomoci. Je to učitelka vysokých kvalit, o čemž svědčí i hodnocení většiny jejich studentů. Proto její práci hodnotím výtečně. Jenom hlupák a pokrytec by se o ní mohl vyjadřovat jinak. Drahoš.

Dita Kubínová Ing. Super třídní

Jitka Hrežová Mgr. Nejhorší učitelka na škole nedokáže pochopit, ze chemie nikoho nezajímá a porad říká, ze kluci na vsechno kaslou a proto maji spatny známky ikdyz třídní průměr z pisemky je 3,5. Opravdu učitelka k pohledání na spoustu hodin tam neni a pak nam vyčítá, ze ne stihame nechápu co ji je vubec nevidí jak cela trida znudene hodinu co hodinu nic nedělá a jenom čeká na zvonění...

Petra Nedomová Mgr. Je skvělá a hodná. Mám ji hodně ráda. A jestli to je s těma letáčkama pravda, je mi to jedno. Hlavně když naučí. A od toho je přece učitel, ne? Aby naučil. A ať si věří čemu chce. Klidně i na Jožina z bažin, vždyť je to fuk. Nikomu do toho nic není.

Blanka Drábková Souhlasím se vším s komentářem předtím. Vždyť my víme o jejím životě víc, nežo učivu, který berem -_-

Ivanka Mandelíková Mgr. Takovou zasranou píču jsem ještě nepotkal. Back to the virgine, eZZ kid.

Zdeněk Šustek Mgr. Učitel, který toho hodně ví.

Lukáš Tvrďoch Mgr. Velice spravedlivý učitel.

Petra Nedomová Mgr. super znalosti a perfektni vyslovnost

Lenka Jančiová Mgr. Paní profesorka je mamčiná známá. Od prvního ročníku je na mě zasedlá. Jak v tělocviku, tak v zeměpisu. Do hodin chodí opilá. Písemky vypadají tak, že nikdo neví, co tam bude, protože nemáme zápisy a když, tak nedokončené. Nebo nám dá těžký pracovní list a chce z něho následující hodinu psát písemku. To, co nás naučili v zeměpise na malém gymnáziu, jsme ztratili rokem a půl s touhle podivnou existencí.

Jiří Hájek RNDr. Je to muž a taky mužně voní..někdy až přes příliš

Lenka Jančiová Mgr. ta neučí, jen mluví do prostoru...

Jan Vejmola Mgr. nějak se nám to tu zacyklilo... :)

Ivana Voženílková Mgr. díky, Ivanko, díky Vám jsem našla svůj směr života

Jiří Hájek RNDr. je to supr učitel,trošičku náročnější ale naučí..

Jitka Crhonková Mgr. Jedna z nejlepších ;) (navíc je s ní fakt sranda!)

Jiří Hájek RNDr. Když je snaha, da se s nim vyjit. Nemuze se rict, ze by nepomohl.

Jan Vejmola Mgr. Malej a zakomlexovanej

Lada Minářová Mgr. kvalitni

Alena Podolanová Ing. m�m ji r�da.

Hana Hanzlíková Mgr. velmi příjemné, zajímavé, hodně jsem se naučil

Iva Vybíralová Mgr. jedna z nejlepších učitelek na vyškovském gymnáziu. je ochotna poradit, pomoci a rozumí teenagerům. velmi vtipná a nezasedá si na nikoho. předměty umí vysvětlit srozumitelně a testy hodnotí mírně.

Lada Minářová Mgr. jedna z nejhorších učitelek. tváří se jako světice a přitom její znalosti jsou na úrovni 5. třídy. nenaučí nic a testy jsou sestaveny nesrozumitelně.

Alena Podolanová Ing. Strasne smrdi...

Zuzana Ševčíková Mgr. Hází po nás fixi. Ošahává nás. Neumí počítat.

Jana Vrtílková No fuuuj

Hana Hanzlíková Mgr. Hodně jsem se naučil, měl jsem štěstí.

Hana Hanzlíková Mgr. Byl jsem velmi spokojený.

Ivana Kubártová Mgr. best tíčr evr

Ivana Rumpelová Mgr. zoo bez zoa Jiří Foltýnek - můj přítel

Lukáš Tvrďoch Mgr. jako hulit vubec neumí ale jinak dobrý

Iva Vybíralová Mgr. luv hrrrr

Mária Balátová Mgr. Dareby! Pod podpatek ten mobil půjde! A nemyslite si! ....vidím, slyším, dobiju!!!!!!!

Jitka Hrežová Mgr. Nikdy neříkej svůj názor! Samozřejmě jen, pokud nemáš stejný jako ona :)))) Strašně profesionální a pak do tebe bezdůvodně rejpe :)))) Musíš spolknout svojí hrdost a mít pokoj, nebo si stát za svým a mít peklo ...Jen siří falešnost všude. Nejhorší učitel.

Vlasta Šefčíková Mgr. Největší kráva na škole. Jen se přetvaruje a přitom je to největší mrcha. Měla by uz z gymplu odejít a jít si do té úžasné zušky

Ivana Kubártová Mgr. Dokáže pomoct a má myšlenky aspoň mladých lidí a je ochotná se s váma na čemkoliv domluvit.

Olga Zedníková Mgr. Měla by si uvědomit že bychom se to nemeli učit samy doma, ale mela by nás to naučit a to ona moc neumí. Jede podle starých kolejí pokud neumíš vše tak za 5

Zuzana Ševčíková Mgr. Měla by učit na prvním stupni.

Jaroslav Orság RNDr. Je dost nepříjemný a sere se kam nemá. Fakt jako zkoušení u tabule zajímá jen jeho aby se bavil. A nemusí všem vykládat jak opravuje maturity.

Iva Vybíralová Mgr. Jedna z těch dobrých učitelek co umí a chápou co učí a přitom je ochotna. Víc takových.

Marta Bednářová Mgr. Vypatlanej/ná jsi ty, náhodou pohoda. Fajn učitelka.

Zdeněk Šustek Mgr. Super učitel! Všechno je mu jedno a to se mi líbí protože mě fyzika nebaví a nezajímá.

Petr Kudlička Mgr. Jeden z mých oblíbených učitelů.

Marta Bednářová Mgr. Vypatlaná kráva! Nespravedlivá! Nenávidím její hodiny! Strašný písemky o něčem co jsme se neučili!

Lukáš Tvrďoch Mgr. Je to hnusná zrůda a nenávidím ho! Chci aby zdechl!

Vlasta Breburdová PhDr. hrůza

Zuzana Ševčíková Mgr. Sotva něco vysvětlí už píšem -_-

Zuzana Ševčíková Mgr. Vem si koště a odlet ty kh*@do stará

Ivanka Mandelíková Mgr. Měli jsme vás rádi, odpočívej v pokoji

Lenka Jančiová Mgr. ty vole, kde se to vzalo ?!?

Zlatka Goldie Zbořilová Mgr. nech mě už bejt Goldie !!!!!

Zlatka Zbořilová Mgr. Jestli jste někdy nadávali na učitele/ku, tak věřte, že tadleta děvka angličtinářka je oproti tomu ne hajzl plnej sraček, ale sračka plná sraček. Na pedagogické >fakultě> možná zaslechla, že být vzorem pro studenty je učitelské poslání. Ale ona se tomu jaksi vymyká. Malá, zasraná puntíčkářka, děvka, kunda, kočičí máma. To jsou pojmy, které kolem ní doslova poletují a doprovází její každodenní k blití vyzývající přítomnost. Poznáte ji snadno. Samoopalovací krémy, které rozhodně nepomáhají zakrýt zrovna její hnusnou držku, vesty (to je téma k učitelům na dlouhé povídání), trapnej krátkostřiženej účes s melírem hodnej starým čupkám blížícím se k menopauze (ona by měla pomalu volit fialovou, jelikož je už dávno za ní), a v neposlední řadě její vetešnickej šátek na krku, kterej jí slouží k tomu, aby na nás mohla zase vyblít, že dnes se zrovna necítí dobře a vždycky to předvídá její na ruku připravené fráze: >pádn>, >ken jů spík klírly?>, >vé á máj esistenc?>. Bába bude očividně pěknej úchyl co se týče pravidel a předpisů se sklonem k maniodepresivitě. Ale to ji kurva neopravňuje lpět na zasraným každičkým detailu ve všech pojebaných zápisech, nad kterými by se nepozastavil ani čokl jako na čistý nezasraný pelech vole. Dělá z píčovin jestě větší píčoviny. >Vole, mně je fakt u díry, že dneska hef kof. A co jako?!? Dělej svou práci a smiř se stím, že v životě už se nikam neposuneš. Tadys skončila, rozumíš?> To jsou věty, kterými mi doslova drásají jazyk centra řeči v mozku. Někdy už dost násilně. Ještě chvilku a jede. Na té úče je prostě něco bad. Né na mé slohovce. Z těmi permanentními záškuby v očích, které připomínají epileptické záchvaty malého uřvaného děcka v JZD co řve >ne mami, já už nechci dojit>. Bude se kurva makat! >Děcka neberte si osobně mé připomínky> Já si to do hajzlu budu brát osobně! Nehodlám se ponižovat od učitelky (už jen toto je k smíchu), která byla zřejmě pravidelně bičována svým alkoholickým otčímem, pokaždé, když přemýšlela, jak co nejrychleji vyblekotat >dobře, už klečím a otevírám tlamu>. Rychlý změny nálad vole a konec. Další kurva důkaz. Tím sem jí (aspoň v mé představě) vrazil kudlu do zad. Přišel jsem na to. Její jméno je Zlatka - >Goldie, are you ok?>. >YES, NO, deal with it. Pusť si Mrd ve městě. Prý to pomáhá na starý panny. >Děcka nezapomeňte na osnovu!> Zlatka Zbořilová sračky kočičí máma SAMOPOPALOVACÍ vesty píčoviny blé blé blé

Olga Zedníková Mgr. Au, to bolí !!!

Zdeněk Šustek Mgr. pan učitel je moje životní láska:))

Ivana Rumpelová Mgr. Je to neskutečná kráva, myslí si že je nejinteligentnější na světě a pořád vtipkuje o tom jak se jí plete angličtina s francouštinou. Jo a taky hrozně smrdí.

Petr Klement Mgr. Do písemek dává i to, co není v učebnici a ani neříkal.

Marta Bednářová Mgr. Cení snahu, takže dobrý.

Zdeněk Šustek Mgr. Umí vysvětlovat.

Ivana Rumpelová Mgr. Neumí vysvětlovat, opravuje chyby, které přitom vůbec chybami nejsou. Nedodržuje slovo. Plete si angličtina s francouzštinou.

Ivana Rumpelová Mgr. Když zapomeneš úkol, říká: „Trest smrti!!!“

Ivana Rumpelová Mgr. Danou látku dokáže vysvětlit, alespoň podle mě.

Iva Vybíralová Mgr. Dává velmi jednoduché písemky a nezkouší u tabule.

Alena Vejmolová Mgr. Velice hodná a mírná učitelka.

Mária Balátová Mgr. Nejlepší učitelka matematiky na škole. Také nejlepší třídní!

Jitka Hrežová Mgr. Každa chemie je s ni doopravdy za trest

Iva Vybíralová Mgr. Výborná učitelka

Jitka Hrežová Mgr. Opravdu špatná učitelka modlete se abyste ji nedostali

Eva Vlčková Mgr. Je to feministická píča! Holky vždy dostanul lepší známku než my s koulema!

Renata Máslová Mgr. Hodná a naučí

Lukáš Tvrďoch Mgr. podtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítkopodtržítko

Radek Mikulka PhDr. Zajímavé hodiny, neskutečně vzdělaný, jen se dokáže lehce vytočit

Lada Minářová Mgr. Velmi klidná a srozumytelná výuka.

Zuzana Ševčíková Mgr. Velmi hodná.

Mária Balátová Mgr. Darebo, já tě prohodím, ty nevěříš že ten mobil umím vypnout na vždy?, kdo krade ten dopadla se hrabě, ty jsi dnes zapoměl hlavu? 0 IQ, jsme v divadle? Její řečičky

Alena Vejmolová Mgr. Nejlepší paní učitelka z Výtvarné výchovy!!

Hana Hanzlíková Mgr. Bezva kantorka.

Hana Hanzlíková Mgr. Super ženská

Alena Podolanová Ing. Nechala mě propadnout, kurva smradlavá! Neumí učit, nic nevysvětlí jen si povyšuje smradlavý ego.

Olga Zedníková Mgr. Táhni do staryho železa! Spálit ti tvůj sešit a táhni učit! K tabuli a a hospitace ve třídě...- letíš jak okřídlený netvor!

Danuše Wetterová Miluju :3

Jitka Hrežová Mgr. Já vám nevím. Podle mě chce mít z každé třídy kterou učí chemikáře. Dost to do nás cpe a myslí si, jak skvěle nás to naučila a při tom polovina lidí vůbec neví o co go. K tabuli vyvolává jen chytré lidi, aby si nemusela přiznat, že nás nic nenaučila. Tváří se jak není milá a při tom je to hrozná mrcha. A ty její trojúhelníčky vědomostí. Bože můj, kde to bere?

Iva Vybíralová Mgr. Většinou vpohodě. Přiměřeně hodnotí celou třídu. Z vlastní zkušenosti vím, že si nezasedává na nikoho ze třídy.

Blanka Drábková Musím souhlasit se všemi komentáři přede mnou. Na mě a mé spolužačky si zasedla tak, že mi za žádnou chybu dala 2-. Diktáty úplně izi, ale to její zkoušení? Nám furt vyhrožuje že nás bude zkoušet. Nechápu z čeho. No asi z jejího života nebo já nwm.

Zdeněk Šustek Mgr. Nejlepší učitel na škole!!! Ve fyzice je s ním sranda, hlavně když si z naší třídy utahuje, jak jsme někdy hloupí :D. Má dobrý smysl pro humor a učivu opravdu rozumí.

Petr Klement Mgr. Je s ním sranda, ale do písemky často dával věci, co neměl v prezentacích a ani nebyly v učebnici.

Ivanka Mandelíková Mgr. Umí opravdu naučit, k učivu přistupuje zodpovědně a známkuje spravedlivě. Podle mě je v pohodě. :-)

John Cena RNDr. 622

Alena Podolanová Ing. Hnusná tupá smradlavka, která po pádě režimu přišla o práci tak si narychlo dodělala učitelsky minimum.

Lada Minářová Mgr. takové štístko je to by BaCZa6

Marta Bednářová Mgr. Je to kus...doporučuji.

Petr Klement Mgr. Je to pičus. V hodinách mele sračky, sám učivu nerozumí, do písemek dává záměrně věci co nejsou v učebnici ani v sešitu. Tenhle člověk by neměl učit na vyšším gymplu.