Oznámkuj učitele!
Gymnázium Boženy Němcové v Hradec Králové

Gymnázium Boženy Němcové

Hradec Králové, Hradec Králové
střední škola

Jan Štěrba <3
státní

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Mladá Vízková je mega super učitelka

Benadová je píča.

Šáda je borec, šéfe.

Mílo, díky.

Šáda

Jitka Černošová

Poznámky

Lenka Homoláčová Mgr. Velmi nespravedlivá učitelka. Nepříjemná a extrémě neochotná. Není divu že jsou na ni podány stížnosti.

Milan Pertot Je libový jak mi furt říká kolego😂😂

Eva Černošová Mgr. Je skvělá:)

Věra Benadová nesnáším jí, je úplně blbá, zmalovaná a myslí si o sobě bůhvíjak není chytrá

Iveta Jalůvková Mgr. no comment...

Iveta Jalůvková Mgr. :D som rozlobený za špatnou známku

Jana Vízková Mgr. ohol se

Věra Benadová Chybí Čarodějnický klobouk

Lenka Benedová Mgr. Nechává studentky lámat si krk....

Eva Černošová Mgr. Paní učitelka ví, čim si vycpat podprdu a to se cení

Lenka Benedová Mgr. Paní učitelka by asi nebyla tak špatná kdyby neměla výklad kterému skoro nikdo. Mohla by lehce zkrátit zápisy. Přijde mi zvláštní to že to co napíše do prezentace je schopna i třikrát opravit.

Milan Pertot Frajer, král a borec !

Milan Pertot Nejférovější učitel na škole. Takových jako on by tady mohlo být víc. K tomu ještě naučí a je s ním zábava

Lenka Homoláčová Mgr. Chyby ve výkladu, špatně opravené testy, až neuvěřitelně náladová, ignorace dotazů ze třídy, ...

Milan Pertot je to nejlepší učitel, opravdu naučí

Jiřina Radochová Mgr. Němčina pro mě byla peklo. Nicméně paní učitelka je sice sarkastická a vztahovačná, ale když má náladu, dá se s ní >prokecat> minimálně pulka hodiny. Ocenil jsem, že byla schopná pochopit a přijmout moji rezignaci k jejímu předmětu. :-D ;-)

Eva Černošová Mgr. Nejlepší učitelka:)

Eva Černošová Mgr. Nejlepší učitelka na škole :)

Eva Černošová Mgr. Nejlepší učitelka na škole :)

Eva Černošová Mgr. Mrtě dobrá úča, která neřeší taháky :D

Jana Kašparová fajn učitelka,která nám rozumí ;)

Jana Kašparová Nejlepší matikářka.

Taťána Kostrhůnová Velmi podivne stvoreni...neco mezi rejskem a clovekem

Věra Lukášová Mgr. nepříjemná jak kdyby měla celoroční mensky a provokuje

Jaroslav Čáp k testu dá tři podklady - učebnici, kde toho moc není na těch 3 stranách, prezentaci o 40 stranách a 20 otázek. nic spolu nekoresponduje, všude jsou jiné informace. a v testu je pak třetina otázek taková, že odpovèdi nejsou v žádném ze tří zdrojů. jak se to pak má člověk naučit? člověk tomu věnuje 4-5 hodin dohledavani a zbytečně, v testu pak jsou úplné marginality. jenom to demotivuje.

Jaroslav Čáp má to chudák v hlavě popletené.v hodině se nic nedozvíte.testy jsou těžký ,musíte se naučit celou učebnici a prezentaci o 40 slidech.u zkoušení to máte ale na pohodu.měl by jít do důchodu .

Martin Vojta jeho hodiny jsou prakticky o ničem. prezentace jsou o 50 slidech a opět o ničem.je vidět ,že ho to nebaví .nekvalitní učitel.

Martin Vojta prezentace o 50 slidech o ničem

Milan Pertot distanční vzdělávání je naprostá hrůza. sebehodnocení má nejradši ve verších. v jeho psychopatických záchvatech vykřikuje, doprdele, děcka a nejsem tady od toho, abych vás učil. nejpilnějšímu studentovi ze třídy dá za pět, jenom kvůli tomu, že měl jednu ze tří otázek špatně. těmi třemi otázkami chtěl oznámovat dvou měsíční distanční výuku. pokud máte problém, nikdy za ním nechoďte. bude vás ponižovat. nejlépe před celou třídou na vás bude řvát, že jste debil, protože to je v učebnici.

Pavel Adámek on je zvláštní, třeba po nás chce abysme ze dne na den měli učebnici a sešity z oxfordu, a že si máme na začátku roku nakoupit 1737923 sešitů a že to někdy spotřebujeme, v hodinách je lhostejnej, úkolů je hrozně moc a jsou relativně těžký. k výuce, on trénuje paměť, třeba zpaměti 10 vět o jednom člověku z jednoho článku. nebo se učíme o bitvě u hastings která ani není součástí naší historie, byla v roce 1066 a máme z toho dělat úkoly. neuvěřitelný.

Taťána Kostrhůnová růžová housenka. její účes 10/10. doma bych taky chtěla mít dva hrnce, a vždy se sama ostříhat. nenaštvěte ji, jinak na vás otevře okno. nejvíc sexy učitelka. totálně nechápu co píše na tabuli. buďte normální! :)

Věra Benadová známky dává úplně random podle nálady, když je nasraná stihne nadiktovat půl učebnice než napíšete jedno slovo a ještě se divý že to nestíháte, když nerozumíte látce tak vás za to ještě zjebe. nejhorší učitelka kterou jsem kdy měl

Zuzana Andělová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Věra Benadová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Benjamin Hindenbrand ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Dita Truhlářová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Taťána Kostrhůnová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Ondřej Rusek ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Michaela Kovačková ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Eva Kulhánková ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Zuzana Paulů ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Bedřich Loukota ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jan Černoš ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Petr Michálek ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Oto Urban ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Zdeňka Strnadová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Šáda Václav ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Lenka Homoláčová Mgr. mega prcinka

Milan Pertot bobr

radka taichmanová mgr. netusi co rika

Luděk Absolon Mgr. borec

Romana Fiedlerová fidli fidli na housličky

Milan Pertot má dobrý hlášky

Milan Pertot má dobrý hlášky

radka taichmanová mgr. zemaku nerozumi a je videt ze ji to nebavi. na telak o neco lepsi to bude tim ze chodila na atletiku

Radim Špilka pan špilka je velmi složitá osobnost

Jana Vízková Mgr. spravedlivá, naučí

Radim Špilka nesnáším ho.

Pavlína Michalcová nejhorší učitelka matematiky. způsob výuky je naprosto chaotický a o >srozumitelnosti> nemá cenu psát.

Milan Pertot jeho styl je >já budu vykládat a ty si dělej zápisek.> to mně osobně nevyhovuje. chemie je můj neoblíbený předmět a kvůli němu názor nejspíše nikdy nezměním. zkouší nepravidelně. někdy nikoho nevyzkouší, někdy se zeptá >chce se někdo nechat vyzkoušet?> a pokud nejsou dobrovolníci, tak nevyzkouší a někdy >normálně> vyzkouší - zkrátka nikdy nevíte, kdy někoho vyzkouší. nedávno jsme ho dostali na biologii, kde to není o nic lepší. prostě hrůza.

Radim Špilka egoisticky, neprijemny a neni schopen uznat chybu radsi vam zhorsi znamku

Romana Fiedlerová díky ní mám zájem o fyziku, přestože mě nikdy dříve nebavila.

Romana Fiedlerová skvělý přístup k žákům, není problém se na čemkoli domluvit. vždy perfektně připravená. skvělá učitelka, víc takových!

Romana Fiedlerová velice spravedlivá, vstřícná, milá, vždy s ní je domluva.

Jaromír Schejbal být vami tak si neprojizdim jeho fb... mohl by se vam hodne znechutit zemak a hudebka.... ma strasne dlouhé a nesrozumitelné zápisy. zvládne mluvit celou hodinu o gybonacku, presto ze to nikoho nezajima

Oto Urban vůbec neví, která bije. na jeho hodinách mu je prakticky jedno co děláte. in si prostě něco odvykládá nebo v hodině pro změnu ani není. z jeho hodin nemám vůbec nic. je to pouze ztráta času.

Ivo Kout když nevíš jak si zlepšit známku, tak zvedni pacičku.

Hana Vokounová Mgr. Někdy nechápu, proč se směje sama sobě. Když se jí začneme smát, ona se hned směje taky bez ohledu na to, čemu se smějeme... Ale jinak naučí, i kdYž je to někdy těžší

Milan Pertot katastrofa.....to je dost přesný

Pavel Lehár Naučí

Eliška Dlouhá Je krutá

Ivana Čeloudová Mgr. Je to borka

Luděk Absolon Mgr. Takovej hodnej méďa. A když nemáte úkol tak nevermind.

Pavel Lehár Doufám, že se už nikdy nebude účastnit Movembru

Luděk Absolon Mgr. Je to prostě ten náš Lůďa🤷

Michaela Sochová Mgr. Nejlepší je s ní mít prvni a posledni hodiny, protoze ma dceru co je pořád nemocná, tak to odpadá

Ivana Čeloudová Mgr. Půl roku má krámy a je protivná, ale druhyho pul roku je v pohodě. To, že vám nejde tělocvik není její problém, tak se ji moc nedivim, ze je obcas protivna.

Dagmar Dolejší Energie se ti nemůže jen tak přeměnit. To je jak kdyby se květák premenil na zampion Proste typka akorát opravuje test tak po 100000000 letech. Miluju její poznámky v testech typu: tohle jsi si napsala na lavici nebo jaktoze to mas tak přesně,coo?,nerozumím co jako chceš říct(asi jsi pomatena)

Dagmar Dolejší Energie se ti nemůže jen tak přeměnit. To je jak kdyby se květák premenil na zampion Proste typka akorát opravuje test tak po 100000000 letech. Miluju její poznámky v testech typu: tohle jsi si napsala na lavici nebo jaktoze to mas tak přesně,coo?,nerozumím co jako chceš říct(asi jsi pomatena)

Dagmar Dolejší Energie se ti nemůže jen tak přeměnit. To je jak kdyby se květák premenil na zampion Proste typka akorát opravuje test tak po 100000000 letech. Miluju její poznámky v testech typu: tohle jsi si napsala na lavici nebo jaktoze to mas tak přesně,coo?,nerozumím co jako chceš říct(asi jsi pomatena)

Pavlína Michalcová Neskutecna krava :) naprosto neochotná pomoct. V písemné udělá chybu a neuzná to. Příklady ve výuce jsou jednoduché ale pisemky si vymysli na poševní chvíli. Nákladová a sobecká. Tak uvidíme jak to s námi dvěma jeste do konce školního roku dopadne

Jitka Nováková Mgr. Je zlá, cholerická, vztahovačná a hysterická. Myslí si, že když se někdo bude učit dopředu testy nazpaměť, zlepší mu to angličtinu, ale plete se, když pak píše test bez toho aby znal zadání, má 20%. Nemá respekt ke studentům, na některé křičí, ať mlčí, když hluk způsobí motorka projíždějící za okny. Ale nikde nejsem tak kreativní jako na jejích hodinách, pokaždé vymyslím ještě zákeřnější způsob toho, jak jí ublížit. Z jejího hlasu bolí hlava.

Věra Lukášová Mgr. Nejvíc sexy učitelka na škole, na jejích hodinách jsem vždy rozpálen

Věra Lukášová Mgr. Nemáme fotku, říkali. Žádnou nepřidáme, říkali. Opravdu nemáme žádnou fotku, říkáme.

Jitka Gloserová Občas to vypadalo, že spíše my, studenti, vyučujeme nějakého zpomaleného studenta ze zvláštní školy, pravděpodobně s lehčím autismem. Jak to nebylo podle jejích pravidel, která nedávala smysl a často to podle nich ani nešlo, tak to bylo hnedka blbě. Mám pocit, že její hodiny mi víc sebraly, než by mi kdy mohly dát. A myslím, že tento názor a dojem nemám jenom já.

Jaroslav Čáp Jeho prezentace Australie - Biota je legendární

Věra Lukášová Mgr. A přece se najde!

Pavlína Michalcová Je sice pravda, že se složitějším vysvětlováním má trochu problém, občas má na tabuli chybu, ale je schopná si ji přiznat. Je ochotná, připravuje tisíce materiálů, obětuje nám hromadu času, a to i přesto, že má doma čtyři děti, se kterými už tak musí mít starostí až nad hlavu. Myslím, že přesto, že to není učitelka, která všechno výborně vysvětlí a naučí, je jedna z nejlepších. A proč? Protože si nepotřebuje hrát na bůhvíjakou autoritu, přetvářka je jí cizí, dokáže s námi jednat jako s rovnocennými bytosmi, polemizovat o problému a zkrátka je to jedna z nejsrdečnějších učitelek, jaké jsem kdy měla.

Milan Pertot Zakomplexovaný člověk, z každé třídy si vybírá pár lidí, kteří se stanou oběťmi a pak to zdůvodňuje tím, že má ke každému individuální přístup a ještě je na to pyšnej. Svým předmětům rozumí na středoškolské úrovni, nechává nás látku často naučit bez výkladu. To si samozřejmě také obhájí - vysokoškolský přístup. Rady? Velké výstřihy, podlejzání, uznávání jeho znalostí, podřízení se, neříkat svoje názory. Jinak máte problémy. A co ho nejvíc hřeje u srdíčka? Když může rozdělovat třídu tím, že ponižuje určité lidi. Je to ohavný člověk charakterem a také vizáží. Měl by učit a předávat znalosti, místo toho soustředí energii na buzeraci. Povyšuje se nad žáky, ale i učiteli, rodiči a kolegy. Má své učitelské páky na nevyhovující žáky.

Šáda Václav Tak co, šéféééé!!!

Jitka Gloserová Zlo má mnoho tváří

Věra Benadová platýz

Taťána Kostrhůnová Nejlepší paní učitelka na světě. Zamiloval jsem se do jejich očí a ladných, štíhlých boků... <3 Už nám to krystalizuje! Vy vůbec nepracujete! Buďte normální! OČI NEJSOU PROPOJENY S MOZKEM! JE TO VJEDECKI DOKÁSANÝ! Tvoje základy Němčiny stojí na písku! Vy dva jste ti nejlepší žáci! Vás dva za moc velké inteligenty nepovažuji! Buď žák! Kluci nejsou holky! Holky nemůžou hrát fotbal!!!!!!!!!!!!! noto jste na chvilku chytřejší než já, ALE JENOM NA CHVILKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Petr Slezák Chlapcí

Věra Benadová Slovy Ladislava Stroupežnického - ad slovy Járy Cimrmana: >Doporučuji Vám pokusů pedagogických zanechat a věnovat se práci jakékoli, ale jiné...> Obtížnost 3 je dána naprostou nesrozumitelností...

Věra Benadová Slovy Ladislava Stroupežnického - ad slovy Járy Cimrmana: >Doporučuji Vám pokusů pedagogických zanechat a věnovat se práci jakékoli, ale jiné...> Obtížnost 3 je dána naprostou nesrozumitelností...

Ivo Kout Ivo to nepřizná, ale tajně miluje Mirka Kalouska.

Ladislav Čejchan Mgr. Souhlasím s komentářem, že p. Čejchan je ovlivňovaný svým dost patrným komplexem méněcennosti. V situacích, kdy by se slušelo projevit nadhled, dokáže být zlý a zákeřný. Celkově si myslím, že se minul povoláním, ač nevím, kam by se jinam takový člověk měl hodit.

Ondřej Rusek Řekne, co si myslí. Viď Jirko :D

Lenka Homoláčová Mgr. Super! občas náladová, ale učivu rozumí a vysvětlí. A radí při testech, malinko :)