Oznámkuj učitele!
Spš na třebešíně v Praha

Spš na třebešíně

Praha, Praha 1
střední škola
Na Třebešíně 2299, Praha 10

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Je to výborná škola ^^

Uklidněte se paní. Chování dětí lidského druhu stejně jako všech živých druhů někdy nemusí být slučitelné s morálkou. Tito studenti kupříkladu používali psychickou šikanu a fyzickou jen minimálně na rozdíl od klasické šikany mezi žáky. Pokud někdo pracuje z povolání jako pedagog, měl by být schopný stejně jako zaměstnanci ve všech jiných povolání. Představte si že někdo pracuje jako horník a v dole ho zasype kamení. Moc by toho nezmohl kdyby tam jen tak stál. Nebo chcete říci že učitelé s dvěma měsíci prázdnin mají nějaké privilegované postavení?

Uklidněte se paní. Chování dětí lidského druhu stejně jako všech živých druhů někdy nemusí být slučitelné s morálkou. Tito studenti kupříkladu používali psychickou šikanu a fyzickou jen minimálně na rozdíl od klasické šikany mezi žáky. Pokud někdo pracuje z povolání jako pedagog, měl by být schopný stejně jako zaměstnanci ve všech jiných povolání. Představte si že někdo pracuje jako horník a v dole ho zasype kamení. Moc by toho nezmohl kdyby tam jen tak stál. Nebo chcete říci že učitelé s dvěma měsíci prázdnin mají nějaké privilegované postavení?

No viděla jsem video s těmi třemi grázly. Doufám, že basa je nemine.... Grázli hnusní odporní, hrdinové, na starší ženskou si troufli, doufám, že tu sílu dokážou i v base ukázat. Jestli to vědělo vedení školy, doufám, že se to bude tvrdě řešit. Po shlédnutí web-stránky - na co jsou tam kurva východný poradce a školní psycholog ??????

Poznámky

Václav Jahoda Ing. Když se naučím tak v pohodě, ale jinak je na začátku každé hodiny promlouvání do duše. :D

Václav Jahoda Ing. Je to skvělej třídní co vůbec nic neřeší, ale občas netuším o čem mluví

Taťjana Kubíková Když něco naučí,je to dáno spíše tím, že jste jeden z chytřejších, umí se přetvařovat a chodí hodně pozdě do hodin, když se ozvete, že se vám něco nelíbí umí vám znepříjemnit život.

Petr Kronus tenhle by neměl učit !!! člověk se ho bojí na cokoli zeptat páč skoro vždy dostane odpověď typu ,, ty ses uplně blbej .. > umí akorád nadávat stěžovat si a chlastat. Jeho hodnocení je naprosto dementní .. pokud se mu můžete vyhnout udělejte to !

Luboš Bauer Mgr. Totálně zdevastoval školu

Taťjana Kubíková neumí naučit, chodí pozdě do hodin, často odpadají. Nedělejte si u ní potíže, vážně to za to nestojí .

Linda Kohútová Mgr. Mám její nudes docela ujde

Linda Kohútová Mgr. Je to hodná učitelka která vám ráda pomůže a je to kus :D

Ludmila W.Suicide.Girl Straší na oprátce splachovače od hajzlu

Jiří Voborský Bc. Usínám při jeho výkladu

Rudolf Klinger Mgr. Vůbec nechápu :D Nejlepší jak se furt ptá: Je to vše srozumitelné? Vysvětlil jsem to jasně a srozumitelně? :DDD

Martin Nermut Ing. Nosí zlatý dollar v červené náprsní kapsičce a má starý vytuněný BMW.

Danuše Kavková Ing. Jojo strojaři ty jí přímo milujou, ale celkově mě svym chováním už kurwa sere! Co to má bejt v jejich hodinach? Myslí si že má nejdůležitěší předmět na škole a všechny hrozně tlačí do jejího oboru, přitom dělá takový scény že mě od strojnictví absolutně odradila, navíc pomlouvá IT a dělá si z toho tak trapnou prdel že to snad ani neni možný, !(to se mi nikdy v hodina IT nestalo že by někdo pomlouval ZST). Je to zákeřná zlá svině proti který nikdo nemůže nic. Naprosto bezdůvodně ponižuje lidi u tabulí, má bezdůvodný zachvaty vzteku(kterejm se musim smát), pořád dává do testu věci, který se učí ze strojařema, hrůza, hnus, důj, už se těšim až se jí příští rok zbavíme, nazdar..

Martin Nermut Ing. Nemam ho rád, za jeho zdlouhavý komentáře k věcím, který sou všem jasný, když se jedná o výuku tak je to něco jinýho, ale jinak je to fakt nuda a nezajímá mě to!

Danuše Kavková Ing. Jeden z mála profesorů/profesorek na škole, která má učení v krvi! Perfektně rozumí strojírenství. Žádná technická a ani speciálně záludná otázka se neobejde bez správné odpovědi. Vždy připravena. Ochotná, spravedlivá. Férová. ... Od studentů očekává stejný přístup. Bere je jako rovnocenné partnery v hodině i mimo ně, ne jako studenty a >děti>. Pokud o to sami stojí a skutečně si to zaslouží, je to člověk, který je podrží. Studentská léta na jejích hodinách jsou více jak 10 let stará a pořád jen a co vzpomínat.

Zdeněk Johanovský Ing. takovej prof. by měl bejt každej ...

Zdeněk Kouřil Ing. Kdyby si dokázal ve třídě udržet klid a ticho, naučil by všechno od programování až po matiku...

Lenka Skořepová Ing. Byla to ta nej učitelka na škole, když jste dělali neměli jste s ní problém, férová, poradila no prostě kdyby byli všichni učitele takoví...

Lada Janečková Ing. někdy se umí dobře přetvařovat ale jinak je v pohodě

Oldřich Pešula Mgr. Tak tenhle týpek je vážně moc... Jen se přesvědčete sami na Youtube. My už jsme si taky pár vtípků dovolili, a neni nic lepšího než legrace, která nebude potrestaná :DDD Navíc je skvělej v tom, že můžeme mít vyndaný notebooky a pařit hry a on nic neudělá... Aspoň vždycky s nim můžem zakončit školní vyučování s úsměvem na tváři :D

Taťjana Kubíková chodí pozdě do hodin

Oldřich Pešula Mgr. slovo prase mluví za vše... smrdí nemyje se v kabinetu má bordel chodí pořád v jednom a tom samým oblečení a v kabinetě má takovej binec a hnus že ho pomlouvají i učitelé...

Václav Haněk Ing. je super hoďně naučí nedá se něho zapomenout

Lada Janečková Ing. Nejlepší třídní

Oldřich Pešula Mgr. fůj

Zdeněk Kouřil Ing. Nejvíc pohodovej učitel

Oldřich Pešula Mgr. Pešulátor.. to je fešák do školy každej den s krosnou převázabou provázkem :D Toho musíte poznat :D

Lenka Hnízdilová RNDr. Hrozný...

Lada Janečková Ing. sem spolužačka její dcery Jana

Linda Kohútová Mgr. nejvic sexy ucitelka na skole

vojta šípek ing. jezdí v aixamu

Oldřich Pešula Mgr. pohoďák, je s ním prdel

Dana Požárová Ing. sps neučí. nevím co hodnotíš.

Stanislav Kodr Mgr. kolibřík má nejdál hlášky

Stanislav Kodr Mgr. každý ksicht který řekl něco ošklivého o kouďákovi dostane přes kušnu

Lucie Mikušová Mgr. síf

Martin Nermut Ing. zápisníček :)

Václav Jahoda Ing. no..... sedněte si

Dana Požárová Ing. radši oprátku

Soreya Zychová náhodou je super... škrtá mi pětku (klidně i s váhou 10) když vypocitam několik příkladů.

Václav Haněk Ing. Neměl jsem ho rád ale vzpomínám na něj rád, protože ač měl své chyby a nálady tak tohle byl Pan učitel. Pokaždé když člověk přišel ze má nějaký problém nebo něčemu nerozumí. Tak vždy pronesl něco ve smyslu už jsme to probírali a ty to stále navhapes ale pak vždy vše znovu vysvětlil.

Václav Haněk Ing. stará škola , byl dobrej , bohužel už neučí , plno mladejch by ho potřebovala v plnej síle ..

Oldřich Pešula Mgr. Jeden z lepších učitelů na škole, když ho nenaserete, tak se s ním dá klidně vyžít. Krade fixky na tabuli. Každou hodinu si hraje s křídami a má od toho pak kalhoty xddddd

Václav Kysela Největší borec, ez za 1

Martin Chocenský Mgr. pedofil co si honí u kytiček

Dagmar Klečková Mgr. Syn boží

Richard Strnka Ing. Mistr

Václav Haněk Ing. Z meho poledu dobrej chlap alespon nas neco naucil.

Danuše Kavková Ing. Díky bohu, že na této škole už neučí.

Oldřich Pešula Mgr. Nemá rád jednoho spolužáka. A pěkně si na něj zasedl. Dějepis jsem vůbec nechápal. Testy jsem opisoval z mobilu. A o hodinách jsem hrál na počítači. A je to sexouš!! Má krásnou ledničku na okně. A spí ve škole ve svém kabinetu-> ve stanu. !!

Zdeněk Hašek Ing. Jeho způsob učení je k smíchu.

Oldřich Pešula Mgr. kkt

Tomáš Trejbal Kříž

Tomáš Trejbal Je to kokot

Tomáš Trejbal Tučňáků

Tomáš Trejbal Na vždycky v srdicku #natučnka

Tomáš Trejbal Kříž

Tomáš Trejbal Kříž

Tomáš Trejbal Lul

Tomáš Trejbal KŘÍŽ

Tomáš Trejbal navzdy v mem srdci

Václav Haněk Ing. Vy všichni, kteří jste ho znali jednou pochopíte, pokud se již tak nestalo. PAN UČITEL života. Nikdy na něj nezapomenu a klobouk dolů jeho odvaze předat chcípákům, jako jsem byl já, odvahu nebát se ničeho. Mrzí mě, že jsem mu nikdy osobně po létech za to nepoděkoval, jaký byl a co mi dal. Magor, ale šlechtic a řízek. Takoví už dnes nejsou a nebudou.

Lucie Mikušová Mgr. Je to kočka!

Tomáš Trejbal Nejochotnější učitel ale chybí mu praxe

Taťjana Kubíková Ve škole nemá co dělat !

Jakub Brunner Jeden z nejvtipnějších učitelů, jaké jsem za svůj život poznala. Na Třebešín jsem docházela jen krátce (pro vážné zdravotní problémy jsem musela odejít), ale dodnes si pamatuji jeho hlášky a vtipy. Nevzpomínám si, že by byly v jeho hodinách nějaké problémy, ať už s chápáním látky (učebnice AJ používané ve škole jsou/byly hodně jednoduché) nebo s urážením studentů (?). Upřímně obdivuji každého člověka, který si dá za cíl vzdělávat jiné, obzvlášť ve věku, kdy preference těchto >jiných> směřují k čemukoli jinému než k vzdělávání. >Pane K., je to už podruhé, co jste opisoval - odstraňte prosím co nejdříve tuto charakterovou vadu.> J. Brunner, 2010 Díky!

Rudolf Klinger Mgr. Jeden z nejochotnějších učitelů na škole. V prváku možná někomu moc nedává smysl, co-že-to vlastně vykládá, ale v druháku se to vyjasní a všechno začne zapadat dohromady. V případě, že něčemu nerozumíte, stačí za ním po hodině zajít - je ochotný s vámi strávit klidně hodinu navíc, jen aby se ujistil, že jste probírané téma opravdu pochopili. Co vidím jako negativum je, že nemá úplně ten... přirozený respekt? Přišlo mi, že si moc neumí sjednat pořádek ve třídě, resp. že studentům je dost jedno, co vlastně říká/dělá, a měli ho dost na háku. Možná se to ale změnilo. Nicméně jak říkám, je to hodně vstřícný a ochotný učitel.

Dana Požárová Ing. Dost na píču

Oldřich Pešula Mgr. Nejvíc přísnej učitel, ale je tak zmatený až je to vtipné :D

Luboš Bauer Mgr. : ^)

Oldřich Pešula Mgr. Nejlehčí a zároveň zajímavé hodiny

Erika Prausová RNDr. Nekvetsi svine na skole,nic nas nenaucia za 3 roky

Richard Němec Ing. Občasné záchvaty hněvu v něm probouzí lehkou děvu. Je to čurák každým coulem.

David Frýbert Mgr. smudla, nebavi mne, ale pousti film před vanoci....

Zdeněk Hašek Ing. klasicky vychlastany hovno z trebesina, nejvetsi vtip je ze tenhle clovek dela,nebo delal drogovyho preventistu

Danuše Kavková Ing. Typický prototyp učitelky, která stále učí jako před rokem 89 a která se neadaptovala na novou dobu.

Jakub Brunner Rozhodně nedoporučuji , svoje komplexy si vylává na studentech různými vtipy na jejich účet ( postava , známky zájmy atd ) pokaždé si najde nějakou rádoby vtipnou připomínku kterou urazí bud celou třídu nebo v lepším případě jen daného studenta . O hodině řeší nesmyslné věci - bez důvodné přesazování , jeho rodina apod ..

Linda Kohútová Mgr. Noty

Linda Kohútová Mgr. Eko

Lenka Hnízdilová RNDr. Nevidím na televizí

Stanislav Kodr Mgr. 10/11 nejlepší hairstyle co jsem kdy viděl :3

Linda Kohútová Mgr. Very good guitar

Václav Jahoda Ing. Kouzelník

Zdeněk Hašek Ing. Go pro

Linda Kohútová Mgr. Neumi hrat na kytaru

Stanislav Kodr Mgr. Dál jsem všude 1 abych nedostal do držky ale jinak je super prostě strejda Kody

Linda Kohútová Mgr. Hezka kytara

Linda Kohútová Mgr. Tralala tralala

Linda Kohútová Mgr. Mam rad kytary

Stanislav Kodr Mgr. Dál jsem všude 1 abych nedostal do držky ale jinak je super prostě strejda Kody

Stanislav Kodr Mgr. Velice funny

Stanislav Kodr Mgr. Kody

Jakub Brunner Totální magor Vyvarujte se ho :)

Erika Prausová RNDr. Nejlepší učitelka na škole, jedna z mála s morální hodnotou a selským rozumem.

Linda Kohútová Mgr. Nemam ji rád

Linda Kohútová Mgr. Na to kolik jí je, tak má dobrou i postavu. Je zkrátka nádherná!

Soreya Zychová Už to tu někdo psal a měl naprostou Pravdu tato profesorka vám z života udělá peklo ! Když vás vyvolá na výpočet (a to i jednoduché rovnice) tak je na vás schopna působit tak že si nevzpomenete ani na vlastní jméno . A když jí na slovo neposlechnete tak do vás hustí že na škole nemáte co dělat . Nechci jí jen pomlouvat - například látku vykládá fakt dobře (bohužel pro tak pomalého člavěka jako jsem já je to moc rychlé!) Jednu hodinu výklad další test :(

Zdeněk Hašek Ing. pokud ti říká příjmením Tak jsi v prdeli . Pokud řekneš slovo JAKOBY tak jsi ještě víc v Prdeli !

Martin Nermut Ing. Výborně naučí a připraví na každý test . Má hodiny dobře připravené a vysvětlí když někdo něco nechápe (ovšem když se zeptá) Když na to někdo kašle tak se nemůže divit .

Stanislav Kodr Mgr. Je to prostě náš strejda Kody vždy pomůže, poradí, pohladí.

Kateřina Míčová Celkem v pohodě učitelka, ale krámy jsou krámy.