Oznámkuj učitele!
PJZŠ Horáčkova v Praha 4-Pankrác

PJZŠ Horáčkova

Praha 4-Pankrác, Praha 4
zakladní škola
Horáčkova 1100
Jana Libichová

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


neosobní učitel

hovada

Hladám Pavla Kočvaru zápasníka učiteľa telesnej a biológie, s ktorým som ukončil v Prahe FTVS asi pred 22 rokmi. Ak si na tejto škole, ozvi sa na peterivana@gmail.com.

Poznámky

Hana Bosňáková Nejlepší učitelka na španělštinu! Je s ní sranda a vždycky pomůže

Veronika Bukvicová Too její ústní zkoušení?! Hrozný...

Kristýna Pavlíčková fajn učitelka :)

Zdeněk Bukvář Kdyz se nasere, tak je to des ale jinak je v pohode. Je videt, ze nas opravdu chce naucit hodne, ale nekdy to od nej moc nechapu. Ale necha nas si znamky opravovat, coz vsechny chyby vymazava a vysledek-super ucitel .D

Veronika Bukvicová Neochota, neuzná chybu.

Veronika Bukvicová Paní učitelka Mgr. Veronika Bukvicová je pár let po škole, ale na to, že už učila na jiné škole je to špatný. Jediné co umí, je zapnout projektor a dát nám zápis, který je na dvě A5, ale to ještě jde, ale do toho něco mluví, ale člověk nemůže psát zápis a poslouchat učitele najednou a když se náhodou zeptáte učitelky, když jste přeslechli jedno slovo nebo jste jí nerozuměli, tak vám buď odsekne, že máte dávat pozor nebo se naštve a potom to je hodně špatný ...

Zdeněk Bukvář naprosto fenomenální učitel i třídní, takových je málo. Vždy chce pomoct všem nejen k lepším známkám, ale především, abychom něco uměli. prostě luxus a bomba učitel v jednom vydání :-)

Milena Jakoubková Mgr. naprosto pohodová učitelka s pozitivním přístupem ke vem žákům

Viktor Turok Heteš Mgr. Pan učitel je nejlepší!⭐️

Jan Petrlík Mgr. 3koda že odešel

Milena Jakoubková Mgr. Zatím nejlepší a nejochotnější třídní, kterou jsem kdy měl. Sice se často zapovídává a někdy si myslí že je středa, ikdyž je úterý, ale přecejenom nejlepší učitelka na světě.

Jana Borůvková Mgr. jw to super učitelka sem za ní rada

Pavel Kočvara Je to ten beest učitel na Tv co sme kdy měli!!!!!!Je to náš Pavel

Veronika Bukvicová pica

Veronika Bukvicová pokracovani komentare: hledi si jen osnov, ktere ma splnit a jakykoliv lidsky/socialni kontakt s detmi je ji asi ukradeny... jeji vysvetlovani uciva neni zadny zazrak, nic hrozneho to taky neni, kdyz se clovek soustredi. ovsem nepripustne je zmenit hodnotu znamek ze zacatku pololeti na konci pololeti ve studentuv neprospech. overall je to spatna ucitelka.

Veronika Bukvicová hlavni vec, ktera me na pani ucitelce nesedi, vadi a stve, je jeji neochota pomoci. dam priklad: pocitam priklad, zeptam se jak dal, jelikoz jsem ztracen a pani ucitelka odpovi, ze jsem mel davat pozor. coz v kontextu meho uceni se, pripravy, davani pozor, neni na miste. pani ucitelka je velmi naladova, az prilis na praci s detmi, ktere to muze negativne ovlivnit... a v neposledni rade mi prijde jako vzorova ucitelka, hledi si jen osnov, ktere ma splnit... (budu pokracovat v dalsim komentari)

Hana Sivanincová PhDr. nejlepší učitelka a třídní, rozumí mi. učí výborně.

Veronika Bukvicová egoistka, nadržuje lidem a je na hodně lidí zasedla

Pavel Kočvara ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Eva Perglerová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Pavel Kočvara ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Eva Perglerová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

jakub hrudník mgr. je to peknej frajer co tomu ale vubec nerozumi

jakub hrudník mgr. miluju ho

Alice Šarešová Mgr. docela to jde

Zdeněk Bukvář umi ucit

Veronika Bukvicová nej ucitelka na skole

Veronika Bukvicová milá

Veronika Bukvicová nej

Veronika Bukvicová nej

Veronika Bukvicová Je moc fajn a vtipná

Veronika Bukvicová Je moc fajn a vtipná

Veronika Bukvicová ❤️

Veronika Bukvicová paní učitelka je suverénní kunda,neumi se chovat je to naprostej psychopat do Bohnic s ni! Zesere se z každý mrdkoviny.

Veronika Bukvicová Bukvicová je naprosto nejhorší učitelka na Horáčkoví. Tak bezcitnou krávu nikdy neviděla. Je to naše třídní a noc horšího nás potkat nemohlo. Neumí vůbec ale vůbec vysvětlit látku. Problémy řeší tak že z třídního fondu zaplatí za 6000 kvˇ ,,psycholožku” která maximálně rozhádala celou třídu. Zaky nechápu proč učí děti když nám tak 100000000 řekla že nechce děti, neplánuje děti a že ani o tom nepřemejšlí tak to ale pardon ale kurva člověk co nechce děti tak proč pracuje s dětma. Ta učitelka je taková kralva to ani nejde

Veronika Bukvicová nemůžu

Veronika Bukvicová 🖕 ať odejde

Viktor Turok Heteš Mgr. Je to docela typas (někdy)

Alice Šarešová Mgr. Hodná a spravedlivá, jak má být.

Zdeněk Bukvář Je vtipný dost naučí a je hodný na ty co látku nechápou (viz* já) Jeho známá hláška: HA zrada...

Eva Turoková Skvělá a ochotná třídní učitelka. Také faj učitelka dějepisu. Jen zápisky by mohli bejt kratšíí

Viktor Turok Heteš Mgr. Za celek odemne máte 1

Eva Turoková Píše dlouhé zápisy, které po ní častokrát nejsou k přečtení.! A neobsahují všechno co v budoucnu požaduje u skoušení nebo u testů. Snadno se vytočí. v testech má někdy špatně formulované otázky. Její neschopnost ovládat počítač svádí na třídu. Jinak povídá docela srozumitelně...

Eva Turoková Není zrovna nejpříjemnější, ale asi nejlepší učitel na dějepis co jsem kdy měl

Veronika Bukvicová její vtipy jsou děs a výuka taky, ale jako jinak je v pohodě

Kristýna Pavlíčková Mysli si, ze je nejchytrejsi na svete, pritom ja akorat nudna. Na jejich hodinách si aspoň pravidelně zdřímnu. Nejvíc mě zabijí historky o jejím manželovi a tý ubytovně na který bydlí.

Eva Turoková Paní učitelka byla pro mě velkou inspirací do dalších let. Nedokážu teď vysvětlit proč, ale měl jsem ji dost rád.

Eva Turoková Vzpomínám na hodiny s 2x plně popsanou tabulí.

Jan Petrlík Mgr. Škoda že odešel, jeho historky byly super a možnost opravy známky také není u každého učitele.

Jan Petrlík Mgr. Skvělé citáty na začátku každého testu, učitel s nadhledem, zábavné slovní úlohy - škoda, že BYL ODEJIT ... být na výši prostě vadí.

Eva Turoková Paní učitelka Turoková je milá, dokáže poradit i během jejích celohodinových výkladů, ze kterých si myslíte, že vám na konci hodiny upadne ruka, když opíšete zápis z dvou plných tabulí. Sice už na školu nechodím, ale vzpomínám na ni moc dobře, hlavně kvůli těm jejím výkladu, které vyprávěla jako jeden rozvinutý příběh, který začal v mezopotámii a skončil při inauguraci pana prezidenta Václava Havla.

Hana Bosňáková Je hrozná! Naprostá kráva! Probíráme látku jednu hodinu a další hodinu už píšem test! omg

Petra Rejchrtova Je milá, mám jí rád :)

Hana Bosňáková Je divna.....a po každé nove probrane látce píšeme test!

Veronika Bukvicová Je hodná a sympatická jenom nestíhám si psát zápisy a poslouchat ji zároveň.😁

Dan Martin Gerych Je to ten nejlepší učitel, jakého jsem kdy měla

Milena Jakoubková Mgr. Super ucitelka ... :)))

Milena Jakoubková Mgr. Divim se, že pod ní ten stůl ještě nespadl, ale jinak fajn pohodová učitelka.

Renata Dosdá V hodinách usínám!!

Tereza Bočanová I když mi vycházela 2 dala mi 1. Je ochotná, ale často chybí

Dana Rožňová Ing. Pěkná kráva, nikdy nepomůže

Milena Jakoubková Mgr. Měla by zhubnout, než si sedne na lavici!!!!!!!!!!

Dana Bursíková Michelline:DD

Hana Sivanincová PhDr. Nejlepší učitelka. Super zájezd do Švýcaarska.

Renata Dosdá No když jsi před hodinou date shake z kafea mountin dew mate šanci že při hodině neusnete. Mohlo by to byt trochu zabavnejsi ale jinak je pi.uc docela fajn

Dana Bursíková Pani ucitelka Bursikova je skvela, anglicky moc neumi ale to je jedno:-) nedavno jsem se zeptala sestry, proc ma v sesite napsano ze >to switch on> znamena zhasnout a ona mi oznamila, ze tak jim to pani ucitelka nadiktovala. Jinak skvela osobnost:-)

Milena Jakoubková Mgr. Velmi příjemná osoba, někdy místo vyučování zajdem na kafe. Hodinu za ni přebírám jen zřídka. Jen tak dál..!

Milena Jakoubková Mgr. Český jazyk (můj mateřský jazyk) mám velice ráda. Zpříjemnuje mi ho svou přítomností na hodinách tato pí. uč.Někdy zaskočím,ale to opravdu jen zřídka ;).Jsem s ní velice spokojená a samozřejmě teskám! Jen tak dál těmto učitelům!!!

Miroslava Drábková Mgr. Pro mne rozhodně nejlepší profesor! Mám ji určitě za co děkovat. Škoda, že už není mezi námi a musela nás opustit. Budeme na vás vždy mile vzpomínat. ,,Grunhildo> Snad se vám doma na starobním důchodu daří! Jen tak dál...

Jana Borůvková Mgr. Skvělá profesorka. Občas pomohu s vysvětlením dané látky:-)) Jinak vše jiné zvládá! Jen tak dál...

Dana Rožňová Ing. Milá osoba, vůně po cigaretech mi vždy zpříjemní den! Velmi často si musím převzít hodinu, protože pí. uč má občas záchvat agresivity, nebo si jen musí zaskočit na cigárko. Jen tak dál..doporučuji!

Jana Borůvková Mgr. Matematika s touto pí.uč. mě velice baví. Ráda vždy poradím, či zaskočím. Tato pí. uč. je velmi ochotná a všechno zvládá s nadhledem a úsměvem na tváři. Takovým učitelům tleskám.Téže přeji hodně štestí kolegům, kteří se mají od koho učit ;) Přesně anonymko, jen tak dál!! ;-))

Kristýna Pavlíčková Kéž by tak plno profesorů bylo jako tato profesorka. Lepší jste nepotkali,garantuji! Jestli je něco, co na této učitelce alespon trochu nemusím,tak je to, když někdy musím převzít hodinu či neočekávaně zaskočit. S učivem samozřejmě ráda pomáhám, na to si zde rozhodně nechci ztěžovat, ale vysvětlování látky není moje silná stránka, tudíž tyto hodiny kdy sama vykládám(a že jich je požehnaně) moc nemusím(nic ve zlém..) Přesto jsem ale velice polichocena že někdy mohu hodinu převzít a užít si tak měkké židle a postoji na stupínku před třídou.

Miroslava Drábková Mgr. S touto osobou jsem již na věky spřízněna. Na začátku jsme si nebyly souzeny, ale poté jsme si k sobě tu cestičku našly.. Já se naučila nosit mapu,kávičku a cigárka a pí. uč. nás začala oslovovat velice vtipnými přezdívkami(např.:drunhylda,kunhůta,kanec štětinatý atd.) Další profesorka, které musím zatleskat. Obdivuji její osobu na škoních fotkách, kde se většinou pí. uč. kouká se slunečnímy brýlemi někam uplně jinam než všichni ostatní. Od minulého roku můj vzor-pan fotograf to ale nemůže pochopit a stále mě napomíná..Jejdanánku, pane na nebíčku, ted jsem se ale rozepsala..Ve zkrácené formě velice děkuji této profesrce s nezapomenutelným tričkem bambi za úžasné hodiny geografie..

Viktor Turok Heteš Mgr. Pan učitel je nejlepší.Mám ho moc ráda!

Petra Rejchrtova our class love Rejchrtová

Milena Jakoubková Mgr. Mam ji moc rada.Je s ni hudebka super předmět!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Veronika Bukvicová mam pani ucitelku moc rada a ty co ji nemate radi,tak sklapnete!!!!!!!Je super,bozi,nej učitelka na skole!!Moc se mi libi jak mluvi uprimne a nedela ze sebe nejakou učitelku co je vzorna a nikdy vam nic nerekne mimo to,co se tyka skoly.ake se mi livbi jak vypravi o tom, jak si to kali na sve super motorce : ) : ): ) : )

Tereza Bočanová Tahle učitelka je BEST! Jen ona dokáže odejít ze třídy když píšeme test se slovy: Vím že to teď všechno opíšete, ale buďte přitom prosím potichu... Prostě to všechno zabíjí! Ale jinak látku moc dobře vysvětlí a je s ní sranda! :D

Veronika Bukvicová Paní učitelku Bukvicovou mám tento rok poprvé a přijde mi, že je to jedna z lepších učitelek na naší škole. Oproti minulému roku vše více chápu a nevychází mi na vysvědčení čtyřka hned první týden... Ne dělám si legraci! :) Prostě je fajn, má naší třídu ráda, ale její hlášky typu: Třído! a její příhody na motorce to vždycky nejvíc zabíjej! :DD Tak to je asi vše! xx P.S: Hezky se obléká a má hezké vlasy! :D

Veronika Bukvicová když je naštvaná, tak hrůza. Ale když má dobrou náladu, tak je to OK.

Veronika Bukvicová Paní učitelka je hodná, ale někdy se nezamyslí nad tím co říká, ale to minimálně. Moje oznámkování je 1-2. :-)

Veronika Bukvicová Někdo, kdo si myslí, že páťák neumí zapnout počítač nemůže být duševně v pořádku.

Olga Urbanová Mgr. Plete si čtvrťáka s prvňákem a ještě nás bombarduje testy...

Milena Jakoubková Mgr. paní učitelka je hrozně hodná!!!!!!!!Mam ji moc ráda.Je milá,vtipná a moc hezky zpívá!!!!!!!!!!!!!!!!

Jana Borůvková Mgr. Mam jí ráda.Je milá a dobře vysvětluje

Veronika Bukvicová Mam jí velmi ráda!!!!!!!!!Je hodná a dobře vysvětluje a pomáhá při hodině.

Veronika Bukvicová Nevím,co si o ní myslí ostatní ale ja jí mam moc ráda.Při hodině je s ní sranda a vše dobře vysvětluje. :)

Petra Rejchrtova Mam jí moc ráda!!!!!!!!!Nej učitelka na světě

Jan Petrlík Mgr. ach jo, proč odešel

Veronika Bukvicová sice paní učitelka vypadá jako prase ale byla lepší než ta co jí máme teď

Veronika Bukvicová Dávala poznámky jen tak a nenechala si nic vysvetlit

Veronika Bukvicová fat fat hunger bitch!

Veronika Bukvicová strašná

Veronika Bukvicová NEDEJTE NIC NA PŘEDEŚLÉ KOMENTÀŘE! JE TO OD DĚTÍ,KTERÉ TO CELÉ POJALY JAKOU HRU!!!

Veronika Bukvicová fat fat hunger bitch!

Viktor Turok Heteš Mgr. pan učitel je výbornej!!!

Tereza Bočanová Paní učitelka je ochotná a dobře látku vysvětlý!!!

Veronika Bukvicová Paní učitelka není dobrá,vůbec nerozumím jejím výkladům a nejsem sám kdo jí nerozumí😔Není dobrá!!!

Petra Rejchrtova fajn