Oznámkuj učitele!
Gymnázium Trutnov v Trutnov

Gymnázium Trutnov

Trutnov, Trutnov
střední škola


uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Sdělení Police České republiky: Tento web poskytuje nezákonný obsah, porovozovatel webu je v současné trestně stíhán. Autorům urážlivých komentářů hrozí v případě odhalení až 5 let odnětí svobody. Kromě jasného nedodržení Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) se jedná o hrubý zásah do osobní sféry učitelů, který je pociťován jako újma. Provoz stránek oznamkujucitele.cz porušuje hmotné právo, a to ochranu osobnosti podle občanského zákoníku (tedy soukromého práva), tak zákona na ochranu osobních údajů (práva veřejného).

Sdělení Police České republiky: Tento web poskytuje nezákonný obsah, porovozovatel webu je v současné trestně stíhán. Autorům urážlivých komentářů hrozí v případě odhalení až 5 let odnětí svobody. Kromě jasného nedodržení Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) se jedná o hrubý zásah do osobní sféry učitelů, který je pociťován jako újma. Provoz stránek oznamkujucitele.cz porušuje hmotné právo, a to ochranu osobnosti podle občanského zákoníku (tedy soukromého práva), tak zákona na ochranu osobních údajů (práva veřejného).

Jitka Blitka Macháčková: Hej děcka moje dirka ceka na poradny perko

Jiří Svoboda: Hej děcka přijděte ke mně domů mám doma cigára

Učitelka na hrátky má hezký nohy

uklizečka Jana: chlupatá zasraná díra jde lehce utří toaletním papírem prosím dělejte to už mám dost hoven na podlahách. Děkuji Jana

prdeI

růžena veselá,kreténka nejvyšího kalibru.

Super škola

Poznámky

Jiří Svoboda Mgr. Vtipný, milý, fajnový a komunikativní chlap, možná trochu vztahovačný (má deprese, pokud se jeho hodiny nelíbí :D), a rozhodně oddaný předmětu :)

Marie Bittnerová Mgr. Bes teacher

Eva Kudynová nejlepší učitelka jakou jsem kdy měla!!!!!!!!!!

Jiří Svoboda Mgr. Nejlepší učitel, který se do výuky snaží vždy přinést něco nového, je vtipný a látka je probírána efektivně. S jeho výukou jsem nadmíru spokojena.

Eva Kudynová Mrte moc hodna pani ucitelka sice toho moc nenauci ae aspon se kazdej z nas tesi na cestinu:D:D

Jiří Svoboda Mgr. MNo nwm nwm............

Marie Bittnerová Mgr. MOCINKY hodna....

Václav Fojt Mgr. prostě nejlepší učitel na škole, jen mazat po něm tabuli bylo vždycky za trest :D

Eva Kudynová Občas štve , jinak celkem fajn .. Rozhodně ale není nejlepší . Na Svobodu nemá ! Ale ani nejhorší .. To je Bittnerová

Růžena Veselá PhDr. Jednoznačně jedna z nejhorších učitelek na gymnáziu. Nejen že je úplně blbá a koho nemá ráda, toho se neustále snaží shodit a dělá mu všelijaké naschvály, ale ještě si vymýšlí a některý hlášky, jako třeba že K1 je zkratka King 1 jsou nezapomenutelné.

Zdeněk Tlučhoř Mgr. náročný, ale naučil. Příprava k maturitě na výbornou. Ještě po 11 letech od maturity vzpomínáme.

Jiří Svoboda Mgr. Nejlepší učitel na světě !!!

Eva Kudynová vubec se neucime proto zerem ceják. Byl pro nas sok kdyz sme se pred p Bitnerovou museli ucit

Jiří Svoboda Mgr. hm...... de to

Andrea Rabová uzlkfzhtrz

jana noskova mgr. zatim asi nejlepsi ucitelka aj kterou sem zatim mela(i kdyz furt blba). i kdyz si nekdy vyleje nervy tak pak dokaze byt i docela v pohode. co ji naseve nejvic je kdyz nekdo neco keca do jejiho monologu. pak se nastve a proto je tak nenavidena nasi tridou. ja ji ale chapu protoze nekteri tupci neumi chvilku drzet hubu a music furt mluvit pro hodinach. proto ma base trida problemy s uciteli, fakt dik jako.

láďa šafář mgr. ceo v telefonovani

andrea vitova mgr. bl a anjina jako vzdy, makeup ma jak 12 leta holka ktera prave objevila eyeliner svy mamy

jana mašková mgr. oblika se jak decka z 2012,uplne ji vidim jak dela gacha stories na youtube

Karel Urban Ing. jak cekat ze muze pomoct kdyz je to fakt jenom velkej chodici muffin 💀💀. typek by dokazal povalit celou jednu budovy, kdyby nabral dost rychlosti. bro je jak tyrannosaurus rex s jeho malyma rucickama oproti jeho telu pripominajici michellina. stejne je to ale takove hezke sladkej kolacek do kteryho se jen zakousnout😘

jana mašková mgr. jako vetsina ucitelek/ucitelu je to pekna svine a neumi vubec anglicky, muj mladsi bracha umi anglicky lip nez ona. priklad: girl- gal, pictures - pikcuris.

Jiří Zákoucký Mgr. zakousek mma ty nejlepsi gymnastic ke moovy ever, je to fakt material gworl

jana mašková mgr. mašule má strašne sexistické joky jako třeba když jsme měli text o klukovi co mel rad scifi a holka co mela rada romanticke komedie a maskova se nas zeptala ke komu se podobame vic a rekla at se prihlasi ten kdo se podoba vic tomu klukovi v tom vyberu filmu a prihlasila se kamaradka a maskova rekla ,,ne (cenzura jmena) ,ty jsi holka,, a v tu chvili jsem mela chut ji dat do huby. tuto ucitelku fakt nesnasim a asi kvuli ni prestoupim jinam protoze toto nesnesu.

jaroslav krejčí doc. miluju když mi pan jarda zlepšuje známečky ze zeměpísku pomocí jeho velkého penísku

moje cerna krasavice krasotinka prdelka ing. test žaludu byl velice zajímavý byl natolik ochotný aby mi půjčil jeho velkou prdel a já mohl přespat. děkuji ps: kouřim péra

kornell aka piermid ing. prdelka přesně dělaná! dírka úzka a tak kluzká!

Karel Urban Ing. je to tichý predátor!dávejte si na něj pozor...

jana mašková mgr. anglicky neumí vůbec, a když nezná tvé jméno, říká ti třeba pepička, františka, nebo rudolf.

Zuzana Fátorová Mgr. chábryně

Zuzana Fátorová Mgr. chábryně

Jiří Svoboda Mgr. fajn učitel ale potřebuje hodinu kreslení

Karel Urban Ing. urbik je vlastně tučňák křížený se sudem.😆

Eva Kudynová hovno naučí a pořád nás ponižuje má zastaralý názory a mluví s náma jako s tříletýma dětma

Jiří Zákoucký Mgr. zaky je nanic učitel a myslí si že všechny pětiletý děti umej spočítat hustotu.😑

jana mašková mgr. přijde mi že neumí anglicky :(

Jiří Zákoucký Mgr. supr hodiny! rád vzpomínám.

Jan Rejl ml. Mgr. upozornění: není mu rozumět ani slovo!! hodiny jsou celkem nudný. občas se tu hodinu snaží něčím “obzvláštnit”, ale moc mu to nejde teda :d. když něco píše na tabuli, tak je nemožné to přečíst, protože mu nepíšou fixy. písemky opravuje tak 2 měsíce. a dává nehlášené testy, ale známku si můžeš opravit.

Jiří Svoboda Mgr. nejlepší učitel!! na hodiny se vždycky těším. učí spíše zábavnější formou, takže si to člověk zapamatuje až nadosmrti :d. má boží hlášky. někdy má teda blbou náladu, ale to už si zvyknete. není to takovej ten přísnej učitel, co na tebe řve, ale máš k němu respekt. test si můžeš vždycky opravit, známkování není nějak hrozný.

Jiří Svoboda Mgr. nejlepší učitel!! na hodiny se vždycky těším. učí spíše zábavnější formou, takže si to člověk zapamatuje až nadosmrti :d. má boží hlášky. někdy má teda blbou náladu, ale to už si zvyknete. není to takovej ten přísnej učitel, co na tebe řve, ale máš k němu respekt. test si můžeš vždycky opravit, známkování není nějak hrozný.

Jan Rejl ml. Mgr. pozor jednoduse se da splest za morise ze madagascaru! take mu nejde rozumet ani slovo.je to demon!!!

ludmila mádlová mgr. jednou jsem šel do třídy frj. když jsem dveř otevřel podívala se mi do duše! začala říkat zaříkadla a asi mě proklela! nedoporučuju!!!!!!

zuzana vařákovà mgr. pozor! v zeleném svetříku se lehce splete s wasabi oříškem, doporučuji nepožívat.

zuzana vařákovà mgr. popiči květáček

zuzana vařákovà mgr. oui madamoiselle mon profeseur prefere! 💨🥺💨🥰🤨😡🤨🤨😡

Růžena Veselá PhDr. jde do důchodu! hurááááá!

Jiří Svoboda Mgr. hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Eva Kudynová hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Dagmar Ryšavá Mgr. hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Andrea Rabová hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Jitka Stránská Mgr. hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Zdeněk Tlučhoř Mgr. hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Zdeněk Tlučhoř Mgr. what time is it? 12 11 ^ 1 10 | 2 time for u 9 ⊙————> to stop 8 4 using this 7 5 copypasta 6

Jiří Svoboda Mgr. na tohoto učitele si nemůžu stěžovat, sice je lehce arogantní když někdo ve třídě dělá bordel ale není to nic špatného

Jiří Zákoucký Mgr. u ivt absolutně neví o čem mluví, řekl bych že jeho znalosti se zastaví u disket a potom učí 4 ročníky psaní ve wordu a excelu. ve fyzice aspoň má tušení co má učit ale vůbec neinterreaguje se studenty, dokáže vést monolog celou hodinu. testy jsou v obou předmětech velmi nesrozumitelné a matoucí, v ivt jsem s nimi osobně nikdy neměl problém protože byly neskutečně jednoduché ale znám lidi co tomu do teď nerozumí. ještě k té ochotě, byl ochotný ale ve špatném slova smyslu.

Růžena Veselá PhDr. jelikož si ani po 3 letech nedokáže zapamatovat mě jméno a pokaždé na tělocviku na mě rve pro některé cviky nedělám poradně i když ji každou hodinu vysvětluji ze jsem po operaci kolene takže tak🤷🏻‍♀️

Václav Fojt Mgr. srozumitelnost tabule 5

Jiří Zákoucký Mgr. P. Zákoucký by si měl prvně projít sezeními s psychyatrem a až teprve potom učit studenty fyziku.

Jiří Svoboda Mgr. Na fyziku - lepší než Pasy Na biologii - Horší než Míková

ivana červená Mgr. Vysvětlování asi není její silná stránka. Někdy je s ní sranda a někdy to vysvětlí normálně,ale většinou to nepochopí nikdo.

Jana Ročňová Mgr. Velice hodná, milá, citlivá, i když občas náladová. Hodiny Psychologie jsou super.

Péťa Machoňová Mgr. Každý by si takovou učitelku přál, vstřícná, kamarádská, pomůže. Je velice ochotná a především nelpí jen na svůj předmět ale zajímají ji i zájmy studenta jako takové. Nejvíce preferuje sportovce a je velice ochotná k lidem s drobným postižením. Kdyby na škole nebyla, nevím, jak by mnoho studentů zvládlo např. slohovou práci, či jiné. Jo a já jsem sponge bob

Jitka Stránská Mgr. Moje bývalá třídní. I přes problémy, které jsem s ní měl, mohu říct, že patří mezi nejlepší a nejochotnější učitelky na GTU. Snaží se pomoc nejenom těm, kteří jsou nadaní a v životě spokojení, ale i studentům, kteří mají své problémy týkající se nejen školy, ale i osobního života. Pokud bych měl Jitku ohodnotit na stupnici od 1 do 5, dám bez větších rozpaků 1. Kdo měl to štěstí, mít ji jako třídní učitelku, může jenom děkovat, protože lepší snad na GTU ani není.

Růžena Veselá PhDr. nemam ji rád, ale to asi nikdo

Růžena Veselá PhDr. Výhodte ji prosím

Růžena Veselá PhDr. Výhodte ji prosím

Péťa Machoňová Mgr. Kdyby se nesnazila kazdeho ponizit bylo by to mozna snesitelnejsi

Jitka Blitka Macháčková Mgr. Vůbec nevím,kdo to je...:D

Jan Rejl ml. Mgr. Je to kokot plešatej!!

Jitka Blitka Macháčková Mgr. Je to hnus. Má bobra

Jana Ročňová Mgr. je svá :) :D

ivana červená Mgr. Její výklad fyziky jsem nikdy nepochopila a po čase jsem se o to přestala snažit. Ale zase byla celkem hodná a na konci roku mi tu lepší známku vždycky dala.

Blanka Neubergová Mgr. Občas toho chtěla trochu moc, ale naučila, to se musí uznat. A když nám zrovna nenadávala, jak jsme blbý, byla s ní sranda :D

Jana Ročňová Mgr. O filosofii sice nevím skoro nic, ale hodiny s ní jsou nezapomenutelný :D

Jan Rejl ml. Mgr. v poho učitel

Karel Urban Ing. Je to BEAST

Jiří Zákoucký Mgr. Hrozně hodnej a takovej, že studenty bere jako svoje kamarády. Ale když ho naštveš tak dokáže bejt i docela zlej.

Karel Urban Ing. Největší borec na škole!! Urbot 4ever!!

Karel Urban Ing. Největší borec na škole!!! Urbot foreva

Jiří Svoboda Mgr. Při hodinách dělá různé opičky a vtipy a díky tomu se všechno pamatuje úplně samo. Díky němu miluju biologii. Ale nic není dokonalé. Přijde mi, že je trochu náladový, ale naštěstí má většinou na našich hodinách dobrou náladu. <3 :)

Růžena Veselá PhDr. Na tělocvik umí být docela dobrá, ale jen co vám něco nejde tak si myslí, že celé odpoledne každý den nebudete dělat nic jiného než tu danou věc cvičit a pak vás seřve, že jste to neudělali. A mít učitelku na zeměpis, která si plete Eiffelovu věž s Petřínem je vážně obtížný!

ivana červená Mgr. Neříkám, že jsem expert na matiku, ale její způsob vysvětlování je opravdu hodně nesrozumitelný. Teda aspoň pro mě.

Jiří Svoboda Mgr. best ucitel

Jiří Svoboda Mgr. best ucitel

Růžena Veselá PhDr. Jedna z nejhorších učitelek na gymplu ,fakt !

Jiří Svoboda Mgr. Dokáže hodinu oživit, vše vysvětluje jasně a srozumitelně, ale jakmile si někdo něco dovolí, dokáže mu to dát fakt dost ostře sežrat.

Jiří Svoboda Mgr. vtipálek

Jan Rejl ml. Mgr. Boží hlášky :-D

Růžena Veselá PhDr. Nejlepší učitelka všech dob! Všechno, co jsem se s ní učila si dodnes pamatuju :))

Jiří Svoboda Mgr. arogantní egoista

Eva Kudynová Hovno naučí a všichni jí akorát kydaj na hlavu.

Jan Rejl ml. Mgr. týpek

Jan Rejl ml. Mgr. Sexy pleška.

Jan Rejl ml. Mgr. Jsem jeho fanynka.

Eva Kudynová nn

Jiří Zákoucký Mgr. cs flašo

Jitka Stránská Mgr. :P

Jiří Svoboda Mgr. Nejlepší učitel na světě !!!

Jitka Stránská Mgr. Jedna z nejlepších učitelek na této škole

Marie Bittnerová Mgr. Nemáš úkol?! Tak to si poznamenáme do svých análů, (píše) A na konci školního roku, až budeš mít nerozhodnou známku, tak se podívám do svýho análu a dám ti tu horší!!!

Jiří Svoboda Mgr. Teepek!