Oznámkuj učitele!
11. základní škola v Most

11. základní škola

Most, Most
zakladní škola
Obránců Míru 2944
Ing. Blažej Grznár

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Poznámky

Irena Fleissnerová Mgr. Souhlas, byla pordrazačka. A spíš se tady někdo neučil češtinu:)vztek se píše se Z:)né se s:)

Irena Fleissnerová Mgr. Přestože to je zhruba 17 let zpátky :) ....... mám jen fantastické vzpomínky, chválím, doporučuji a hlavně děkuji, moc.

Miluše Čeňková Mgr. Prosííím už nééé....

Martina Cvachová Mgr. :))

Svatopluk Matějka Mgr. neochotný,namyšlený,nedrží slovo,kam vítr tam plášť

Miluše Čeňková Mgr. po pár hodinách fyziky mám dost.. fyzika mě na základce bavila.. ale tohleto, je už moc, neochota atd...

Jitka Polesná ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jana Pemlová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Hana Najmonová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Lenka Mašková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Miroslava Kindlová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Dagmar Čmuhařová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Zdena Jílková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Miluše Čeňková Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Dana Hodačová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Svatopluk Matějka Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Dagmar Heinzlová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jana Fialová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Sarah Drechslerová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jitka Kamenářová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Irena Fleissnerová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jarmila Lukáčová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Kastlová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Alena Soukupová ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Irena Fleissnerová Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Svatopluk Matějka Mgr. je na pohodu

Svatopluk Matějka Mgr. pohodar

Miroslava Kindlová Mgr. xd

Jana Pemlová umí dobrý bramboráky

Miroslava Kindlová Mgr. když jí někdo nenaštve je v pohodě

Miroslava Kindlová Mgr. jako ona je dobrá xd ale je furt nasraná

Miluše Čeňková Mgr. už dooost

Miluše Čeňková Mgr. Co se tyče celkového stylu výuky tak pokud někomu přijde normální byt zly na někoho koho vidi poprvé v živote tak ano. Dle mého názoru je toto velice neprofesialni a ten člověk by neměl učit pokud nezvládá sve osobní problémy, hrubé arogantní a nadřazené chování patří na děcké hřiště nikoliv na střední školu. Za me bych doporučil aby se vzdala funkce kantorky protože ji to nedela dobře a v jejím vlastním zájmu i zdraví neprodleně.

Svatopluk Matějka Mgr. Je to zmrd. Neochotny, arogantní, zlý, podporující šikanu, nikdy nic nevyřeší, vidí jen sám sebe

Svatopluk Matějka Mgr. Je jako holub: kdyz je v prdeli, tak ti zobe z ruky, kdyz je nad tebou, tak na te sere

Miluše Čeňková Mgr. UMÍ !!!

Jana Pemlová je fajn

Miluše Čeňková Mgr. Díky p. učitelce jsem odmaturovala.

Irena Fleissnerová Mgr. každýho se snaží pochopit, umí pomoct, perfektně vysvětluje

Irena Fleissnerová Mgr. paní učitelko, jste ta nejlepší paní učtelka na škola. doufám že taková zůstanete

Irena Fleissnerová Mgr. výklad látky skvělý

Miluše Čeňková Mgr. p.Čeňková učila mně a později mou dceru. Já vzpomínám na ní dodnes - jako na vynikající kantorku i člověka a i má dcera s ní vycházela velmi dobře. Nechápu zde níže napsané komentáře, snad jen, že někomu vadí když kantor chce naučit a také má (pro někoho nedejbože)na žáky nějaké požadavky. Já její matematiku umím dodnes a byl jsem moc rád, že učí i mou dceru.

Miluše Čeňková Mgr. Nemůžu říct že by mi byla nejak extrémně simpatická ale nehodnotím tady její osobu ani její vzhled hodnotím zde to jak dokáže naučit danou látku :D Všichni víme že má ráda pití a cigarety ale i tak je to skvělá učitelka :D

Miluše Čeňková Mgr. Jde vidět,že to co učí jí baví.

Svatopluk Matějka Mgr. Je to samolibý narcis a umí jen podrážet lidi. Kdyby si radši sáhnul do svého svědomí! Jenže, on asi žádné nemá. Zkostnatěla mu páteř a měl by už jít někam jinam. Třebas prodávat rohlíky :-)

Irena Fleissnerová Mgr. p.uč.děkuju

Miluše Čeňková Mgr. Z Čeňkový jsem měla hrůzu hned jak jsem jí viděla. Je nepříjemná, dělá z žáků největší debily. Nemám jí ráda a nikdy mít nebudu !

Miluše Čeňková Mgr. Prosíím už néééé....

Miluše Čeňková Mgr. tahle ženská mě děsí už jen když se na mě podívá

Miluše Čeňková Mgr. nejhorší učitelka, hrozná ježibaba, všechny se snaží jenom ponížit a dělá ze všech blbce a vysmívá se jim do obličeje

Miluše Čeňková Mgr. Když jsem jí poprvé uviděla tk jsem si řekla 'Co to je za ježibabu' a když přišla k nám na hodinu moje domněnka se opravdu potvrdila.. Má divný styl učení.. Je vulgární a nepříjemná vůči dětem či studentům.. Mně osobně řekla, že jsem magor a to jenom kvuli tomu, že jsem položila ruku na lavici.. Každou hodinu se bojím toho aby mě náhodou nevyvolala a já nemusela jít vypočítat příklad na tabuli.. Protože vím, že by mě před tou třídou ponížila, ztrapnila a udělala ze mě toho největšího idiota.. Ikdybych to sebevíc uměla..

Miluše Čeňková Mgr. No coment..

Miluše Čeňková Mgr. No coment..

Miluše Čeňková Mgr. Hrůza

Miluše Čeňková Mgr. I když danou látku umíte, je vám to k ničemu, prtoože ona vás tak vydeptá u tabule, že se na nic nezmůžete.. A jsem docela zvědavá na tu její slavnou tetu z Poděbrad..

Svatopluk Matějka Mgr. super, paráda, je to frajer

Svatopluk Matějka Mgr. super, paráda, je to frajer

Svatopluk Matějka Mgr. prima

Svatopluk Matějka Mgr. AROGANTNÍ NEPŘÍJEMNÝ

Svatopluk Matějka Mgr. kéž by ho odvolali,chtělo by to už změnu,je moc namyšlenej

Miluše Čeňková Mgr. PANÍ UČITELKA ČEŇKOVÁ: Jedním slovem - úděs. Jeji styl učení je úžasný. Měla by se zamyslet.

Miluše Čeňková Mgr. Je to snad nejhorší učitelka jakou jsem kdy potkala. O hodinu se každý modlí aby ho nevyvolala, protože ona je schopná z tebe udělat během chvíle absolutního debila. Klepe se mi ruka když mám psát na tabuli a to proto, že jsem z ní úplně vystresovaná a vůbec neumí podat látku.

Miluše Čeňková Mgr. Je to snad nejhorší učitelka jakou jsem kdy potkala. O hodinu se každý modlí aby ho nevyvolala, protože ona je schopná z tebe udělat během chvíle absolutního debila. Klepe se mi ruka když mám psát na tabuli a to proto, že jsem z ní úplně vystresovaná a vůbec neumí podat látku.

Miluše Čeňková Mgr. Ty její hodiny jsou naprosto skvělý, hodina rychle uteče, občas paní profesorka prohodí úsměv, její hodiny jsou jedna velká zábava a je tak skvělá, že se nemusím skoro vůbec učit. Počkat, to jsem si spletl učitelku. Ty její hodiny jsou naprosto hrozný, hodina sice uteče rychle, ale s rozklepanými koleny, aby zrovna vás nevyvolala a nezačali z ní padat odborný názory typu: Jsi si jistý, že si vybral správně tento obor? Paní učitelka sice občas prohodí úsměv, když řekne vtip o tom, že auto vlastně nemůže zpomalit, protože už stojí - její hodiny jsou obrovská zábava. O učení ani nemluvně... alespoň se známkami je v pohodě :D

Miluše Čeňková Mgr. :-) ---> :( No coment

Miluše Čeňková Mgr. Paní učitelka Čeňková : Když jsem jí poprvé zpatřil, zděsil jsem se a z údivem žasnul nad jejím vzhledem .... Nejprve jsem myslel že máme čest s > Voldemortem z Harryho Pottera > ale po čase mi došlo že to je jen paní učitelka .... na jejích hodinách se vždy bojím aby mě nevyvolala k tabuli, protože i když danou látku umíte, stejně z vás udělá idiota...... Jednou se na mě však usmála a ukázala mi tak své nádherné černé zuby ze kterých mám do teď noční můry. Ovšem ( i když o tom silně pochybuji) je to také jen člověk jako my ostatní. Moc jí teda nemusím ... ale jak praví bible : > Miluj svého nepřítele> ..... Shrnutí : Ježibaba

Svatopluk Matějka Mgr. absolutismus nic jiného

Svatopluk Matějka Mgr. Nadčlověk, arogantní, kdyby sám dělal to, co od druhých vyžaduje, bylo by i jemu samotnému lépe. Neškodilo by více orientace ve svých povinnostech.

Svatopluk Matějka Mgr. měli by ho už odvolat,jeho arogantní chování se na této škole vyskytuje docela dlouho,plno lidem ublížil

Miluše Čeňková Mgr. Kdyby pani ucitelka myslela na zaky, ne na sebe!

Irena Fleissnerová Mgr. best úča!! posloucháš na hodině a nemusíš se učit-supr výklad

Irena Fleissnerová Mgr. Jedna z nejlepších učitelek na škole. Možná má drsnější známkování, ale člověk si látku zapamatuje, protože to paní učitelka umí dobře podat. je zábavná a objektivní.

Irena Fleissnerová Mgr. Nejlepší učitelka :))) Jsem srašně ráda, že jsme ji poznala, je mi příkladem :))

Miluše Čeňková Mgr. - látku nevyloží kvalitně, postupy učí složité, které žák nepochopí, na dotaz nedovysvětlí, při chybce u tabule nenechá žáka si chybu anjít a opravit a hned za 5, těsně před písemnkou mění příklady, nutí učit se dohledatelné fakta zpaměti, často upravuje nesmyslně výrazy a jen svůj tvar zlomku považuje za správnou odpověď, netoleruje sebemenší chyby v zápise, apod.

Miluše Čeňková Mgr. Paní učitelka sice vykládá látku perfektně, nicméně pouze to nestačí na profesionální úroveň učitele...zesměšnit, ponížit a hrubě oslovovat >děti> či studenty, kteří látce nerozumí, umí každý debil, s prominutím...každý nemá hlavu na matematiku, leč paní učitelka si myslí, že matematika je nejdůležitější předmět... z 90ti% bývá hodně nepříjemná, za každou cenu se snaží z vás udělat dementa... Nehodnotím jí skrz osobní život, v soukromí většina učitelek bývá v pohodě, ale v zaměstnání se chová hrozně. Doufám, že její přednášky na téma, že nepatříme na střední atd. atd., že jsme úplně nemožný, její rozklepaný ruce, kdykoliv jí někdo nasere a její škodolibý posmívání skončí tím, že dobrovolně odejde a to co nejdřív. Evidentně jí to mezi studentama spíš sere než baví, tak proč tu práci dělá?

Irena Fleissnerová Mgr. Stýská se mi po vás paní profesorko :) Peta Kozáková

Irena Fleissnerová Mgr. Když jste zadávala poslední otázku, tak jste ještě těsně před tím přemýšlela, co bude pro Vás důležité k hodnocení ? :D

Alena Soukupová No....není co dodat....:-D

Kastlová Mgr. Paní učitelka je občas dost podrážděná a náladová až běda!!! Nic moc nás nenaučí a je mírně nespravedlivá. Jinak má dost dobrý nosovky. :-D Měla by učit místo Sváti francouzštinu. :-D

Dana Hodačová Mgr. Pančelka je fajn, ale co dělá, když přijde řída do třídy je fakt síla!!! :-D má z něj tak trochu >bobky>. :-D docela sranda, když je ještě o něco starší než ten >umělec> řída....:-D

Svatopluk Matějka Mgr. Sobecký, nafoukaný, namyšlený lhář!!! Nic ho nezajímá a má rád jenom sám sebe a ten odporný sbor, který dělá ostudu nejen škole, ale i celému Mostu !!! Myslím si, že by se co nejdříve měl nad sebou zamyslet, nebo skončit jako učitel i jako ředitel - nestojí už za nic. Kdyby se udělal průzkum jeho >oblíbenosti> na škole, tak by měl Sváťa 100% neoblíbenost - jak u svých žáků, tak i u svých chudáků podřízených, a to je velice slabá a smutná bilance ... To, co dělá, není normální a občas to hraničí s drzostí, ale co je horší, že některé slabější povahy jeho chování mohou brát jako urážející, ponižující a se šikanou hraničící.

Svatopluk Matějka Mgr. taky se nemůžu dočkat jako ty až vypadnu! ta devítka je na nic

Miluše Čeňková Mgr. Nad jejíma metodama zůstává rozum stát...Ta kravajzna místo aby poradila tak poníží a udělá z tebe debila před celou třídou!!! Modlím se za to, aby jí už vyrazili a byl pokoj!

Irena Fleissnerová Mgr. Fleissnerka je bomba!

Irena Fleissnerová Mgr. Fleissnerka-nejlepší učitelka,co může bejt

Sarah Drechslerová Mgr. Právě kvůli tomu,že rozumí puberťákům nemůžete říct,že je to dobrá učitelka...10 úkolů za rok, písemky,když má polovina třídy otevřený sešit...no kde to jsme?

Dana Hodačová Mgr. Vede žebříček NEučitelů. 1.Hodačová 2. Drechslerová 3. Lukáčová .....xD

Svatopluk Matějka Mgr. Co všichni řešíte? Vždyť je to ředitel. Má podle mě právo vystupovat tak,jak vystupuje. Já ho mám ráda. Je to normální profík a hlavně schopný ředitel...Je trošinku náladový a drobátko namyšlený,ale až vy něco v životě dokářete,tak vás chci vidět....(hold to není Drechslerová....XD)

Jitka Kamenářová Mgr. Paní učitelka je velice dobrá, ochotná a vůbec všechno nejlepší. Jenom se člověk musí chovat jako ve škole a nebýt drzý jako opičák, že?

Alena Soukupová no prostě s ní .. :D:D radši bez komentu .. :P

Zdena Jílková Mgr. my běháme do roztrhání těla a hlavně že vona tam sedí na lavičce a telefonuje!!!!!!

Sarah Drechslerová Mgr. nejhorší na tom je, že vona ještě nemá ani tu vysokou školu!!

Irena Fleissnerová Mgr. Je fakt super učitelka

Irena Fleissnerová Mgr. Nejlepší ze všech učitelů na škole.

Irena Fleissnerová Mgr. NEJ.........

Irena Fleissnerová Mgr. její hodiny mi vždycky rychle utečou,furt se v nich něco děje,ona naučí,umí se s náma zasmát,vysvětlí tak že všichni pochopí,nenadržuje.

Irena Fleissnerová Mgr. prostě super učitelka, které si velmi vážím a nemám k ní co dodat...prostě úžasná, ochotná, ale také přísná, vyhovuje mi a nevyměnila bych ji za nic

Sarah Drechslerová Mgr. fajn učitelka, když děláš co máš, no!já ji mám moc ráda a cením si jí...naučí a rozumí puberťákům

Dagmar Čmuhařová milá, hodná, ochotná, rozumí puberťákům, ale mohla by být přísnější, ale to až tak nevadí

Jitka Polesná super učielka, když děláš, co máš!Vyhovuje mi a nemám k ní co dodat!!!Super