Oznámkuj učitele!
Soukr.gym.s um.prof.s.r.o v Brno

Soukr.gym.s um.prof.s.r.o

Vzkazy


Poznámky

Jindřich Zdražil Mgr. Doubrý den! :)

Jindřich Zdražil Mgr. miluji vás.. nemohu bez vás být. Eduard Roreček

Alexandra Julíčková Mgr. je nejlepší!

Jindřich Zdražil Mgr. je to nejlepší učitel ve škole a

Jindřich Zdražil Mgr. ty jeho hodiny jsem nezažil ty jsoh prostě super

Milada Kapičková Mgr. super

Jindřich Zdražil Mgr. ❤️hacked by všemocný kouzelník❤️

Jindřich Zdražil Mgr. frajer

Alexandra Julíčková Mgr. super

Jindřich Zdražil Mgr. miluju ho

Jindřich Zdražil Mgr. je to nejlepsi mentor

Milada Kapičková Mgr. hrůza

Radomíra Mastná PhDr. ZASRANÁ SVINĚ KTERÁ NEUMÍ ZNÁMKOVAT!!!!!!!!!!! VYPRCAL BYCH JU!

Jarmila Necidová Mgr. PÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ <3

Petr Kunčík Mgr. Skvělý učitel, je milý a pravý umělec

Jindřich Zdražil Mgr. Skvělý učitel, ale občas v hodině moc nechápu ale vždy kreslí na tabuli, snaží se příklady přirovnat k realnemu životu a nechce aby byla nuda

Alexandra Julíčková Mgr. Nejlepší profesorka pod Sluncem! Moudrá žena!!!

Jindřich Zdražil Mgr. Vše dokáže dobře vysvětlit.

Hana Konečná Mgr. Neumí učit!!!

Marek Pernica Mgr. Skvělý profesor. Velice ochotný. Je vidět, že ho učení baví.

Ilona Jílková Mgr. Ehm...Radši nic.

Zuzana Pazdírková Mgr. No comments...

Alexandra Julíčková Mgr. Je to prostě šilhavá piča... (Nikdy pak nevím jestli se čumí na mě,nebo na spolužačku na opačné straně třídy.Sakra,tak už se konečně rozhodni!)

Ivana Galíková Mgr. Já už fakt nwm co si mám o téhle pizdě myslet...

Jindřich Zdražil Mgr. Je to debil...

Markéta Chodníčková Mgr. K tomuhletomu člověku vážně není co dodat...

Petra Golijášová Co dodat...Prostě Gouda jede na swaga!

František Pospíšil AROGANTNÍ PRASE!!!

František Pospíšil Je to pedofil

Petr Kunčík Mgr. Hezký vlasy

Jindřich Zdražil Mgr. Doubrý den! :)

Dagmar Milotová Mgr. nerozumím jí složitost

Jindřich Zdražil Mgr. hmmm.........

Jiří Vocilka Mgr. Nej :))

Jindřich Zdražil Mgr. Naprosto jsem si ho zamilovala.

Zdeněk Šašinka Mgr. Borec

Ilona Jílková Mgr. Zase vy tři spolu :D

Jindřich Zdražil Mgr. No, že seš to ty dám ti za 4 ! ty zmije jedovatá

Milada Kapičková Mgr. Paní profesorka Kapičková má zvláštní metody učení.Na jednu stranu se na ni dívám jako na člověka,kterého je mi lehce líto jak se k ní ostatní spolužáci chovají,když si za všechno v nadpoloviční většině případů mohou sami,a na druhé straně jako na člověka který svými metodami ne úplně okouzlil ostatní,což však ale zase vedlo k tomu,že se k ní spolužáci chovají jak se chovají.Nepřijde mi jako učitelka,které bych se bál zeptat na něco čemu nerozumím,ale mám trochu pocit jakože se mnou nezachází jako bych něčemu ne nerozuměl,ale jako s někým kdo potřebuje jen navést ale ve skutečnosti už onu látku má dávno umět. Oproti tomu spolužactvo s ní zachází jako s panáčkem namalovaným na zdi-dělá xichty,mluví urážlivě a odporně, a chová se jako dobytek.Občas taky mám na paní profesorku vztek,ale rozhodně by mě v životě nenapadlo,abych se choval jak dobytek.Věděl bych,že když se budu chovat jak idiot tak se mi to vrátí i s úrokama a půjdu jen sám proti sobě.Podle mého názoru je to všechno začarovaný kruh,v němž jedna strana musí pochopit myšlenky té druhé...jinak je jakékoli radikální řešení jen boj s větrnými mlýny.

Erika Pšejová Mgr. Charakterizovat naši paní profesorku španělštiny musí každý sám,neboť naprosto každý o ní má jiné mínění a každý si na ní najde něco jiného co se mu na ní líbí.Je velmi sympatická a veselá osoba a k věcem přistupuje se závanem optimismu a úsměvem na tváři.Ke každému se chová,dle zásluh a dle toho jak je dotyčný ochotný či neochotný něco se sebou dělat=pokud ví,že jsem flákač nemá jediný důvod mi v čemkoli přidávat.Pokud ovšem ví,že něco se sebou dělám a snažím se pak dělá všechno aby mne podpořila,což se mi na ní velmi líbí.Užil jsem si s ní spoustu skvělých hodin,jen mě mrzí že učitelka jako ona mě zrovna učí předmět který mě nebaví tolik jak bych chtěl a velmi s tím souvisí i moje nadání pro španělštinu,které by se dalo nazvat jako nulové a vím to stejně dobře jako ona o mně.Strašně moc bych si ji přál mít na angličtinu,o které vím rozhodně víc než o španělštině.

Martina Coufalíková Mgr. Pani profesorka Coufalíková mě učila jen chvilku,ale poprvé za ty léta na gymplu mohu říci,že jsem se vždycky na její hodiny těšil.Vždycky když přišla do hodiny,něco ji naštvalo a byla velmi kritická k naší skupině-což bylo,dle mého názoru,protože jsme se ne vždy chytali toho co po nás chtěla a chvilku trvalo než mi to docvaklo co mám vlastně dělat a pak jsem si vždycky pleskl do hlavy,jakej idiot musím být když nepochopím tak jednoduchou věc.Paní profesorka šla tvrdou rukou a já přesně věděl,že pokud je tohle člověk,který mě povede k maturitě tak v ní mohu uspět.I přes kritiku a její názory na naše vzdělání v angličtině to byl někdo kdo uměl vzbudit obrovské sebevědomí,čehož jsem si na ní velmi cenil.Vím že vždycky si našla něco co ji na nás vytočilo a rozhodilo,ale vždycky uměla probudit takové sebevědomí,kterým ohýbat stříbrné lžíce.Vždycky jednala na rovinu a dala jasně najevo co si myslí a kde je v čem problém.Co na srdci to na jazyku!Občas byla až moc kritická to uznávám a také vždycky něčím naštvaná(kolikrát už jen od příchodu),ale upřímně mě její odchod velmi zamrzel a mrzí dodnes.

Dagmar Milotová Mgr. Něžné hlazení po obou ramenech na Mendlově náměstí ve čtvrtek 9.6.2011, beze slov - nebylo vůbec zapotřebí cokoliv říkat neb srdce umí k druhému mluvit beze slov. Paní učitelka nastupovala na tramvaj směrem do Komína.

Dagmar Milotová Mgr. Něžné hlazení po obou ramenech na Mendlově náměstí ve čtvrtek 9.6.2011, beze slov - nebylo vůbec zapotřebí cokoliv říkat neb srdce umí k druhému mluvit beze slov. Paní učitelka nastupovala na tramvaj směrem do Komína.