Oznámkuj učitele!
Oznámkuj!

Mgr. Jana Losíková

ZŠ Ivana Sekaniny
základní škola
Ostrava - PorubaKomentáře hodnocení

nevhodný komentář obtižnost: 2 ochotna: 1 srozumitelnost: 1
5.2.2016
Paní učitelka Losíková je opravdu ta nejlepší učitelka, jaká může být... Dokáže nás výborně naučit, sama umí angličtinu opravdu dobře a plynule a už tím, že ji posloucháme se můžeme naučit hodně nového, paní učitelka totiž udělá chybu jenom opravdu úplně výjimečně, umí velmi dobře gramatiku a má skvělou výslovnost, což bohužel nemůžu říct o každém učiteli angličtiny. Paní učitelka mluví v hodinách angličtiny opravdu anglicky, česky jenom když je to nutné. Opravdu jí záleží na tom a snaží se, aby nás učila dobře. Myslím, že má svou práci ráda. Její stále dobrá nálada a úsměv navodí opravdu skvělou atmosféru v jejích hodinách, takže my nemusíme mít strach, nejsme ve stresu. Paní učitelce nechybí ani autorita, což je velmi důležitá vlastnost učitele. Dobré je i to, jak nás, žáky, dokáže pochválit a motivovat, což také neumí a nechce dělat každý učitel. Nenaštve se na nás hned, když uděláme chybu, ale v klidu nás opraví, abychom ji už příště neudělali. Myslím si, že musí být i skvělou třídní učitelkou. Paní učitelka Losíková je prostě učitelka, jak má být. Nedovedu si představit lepší. Ostatní učitelé by si z ní měli vzít příklad, protože ideální učitel je podle mě právě takový jako ona. Chtěla bych jí opravdu moc poděkovat, protože tak dobrá a příjemná učitelka se jen tak nenajde...
(předmět: angličtina a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 1 ochotna: 1 srozumitelnost: 2
10.12.2017
Nechápu lidi co paní učitelku nemají rádi, protože je to snad nejlepší učitelka na naší škole
(předmět: Anglický jazyk a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 5 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
16.8.2017
Je to @#*&! namyšlená, hlavně že chodí jako egoistická @#*&! a myslí si že je bůh ví co. Prdel má jak slon a z dálky vypadá jak chlap.
(předmět: Český jazyk a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 5 ochotna: 5 srozumitelnost: 5
16.8.2017
Je to @#*&! namyšlená, hlavně že chodí jako egoistická @#*&! a myslí si že je bůh ví co. Prdel má jak slon a z dálky vypadá jak chlap.
(předmět: Český jazyk a moje znamka )

nevhodný komentář obtižnost: 1 ochotna: 1 srozumitelnost: 1
10.1.2016
Nejlepší učitelka, jakou jsem kdy měla! Výborně učí, angličtinu umí opravdu skvěle, je příjemná, vždycky se s ní dá dobře domluvit... Ostatní učitele by si z ní měli vzít příklad. Moc jí děkuju, za to jak dobrá učitelka je.
(předmět: AJ a moje znamka )