Oznámkuj učitele!
SPŠE -> SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm v Rožnov pod Radhoštěm

SPŠE -> SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm, Uherské Hradiště
střední škola
Školní 1610
Mgr. Miroslav Trefilx

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Měl-li bych si znovu vybrat, nikdy bych na tuto školu nešel. Po pár letech studia si jen připadám více jako idiot. Nejen že se k nám někteří učitelé chovají otravně povýšeně, mnozí si však vymýšlejí látku, nemají absolutně smysl pro zkracovaní zápisů (které je nutné mít slovo od slova přesně!), učíme se na oboru >zpracování informací - grafika> jak obsluhovat soustruh, programování CNC, elektroniku, nebo se pro změnu nic neučíme. Mnozí si svými znalostmi dost dobře vydělávají, ač mají špatné známky protože se výsledná práce vyučujícímu >nelíbí>. Vyučující odborných předmětů stěžejních pro tento obor (POČÍTAČOVÁ GRAFIKA, DTP) jsou neznalí, nemají praktické znalosti (načtou z netu a umí - problém které jsou při praktickém užívání PS téměř stálé, vůbec neumí vyřešit). Vedení školy zájemcům o studium lže v mnohých věcech. Kdybych si měl vybrat znovu, půjdu raději někam, kde není tak složitá matika (díky bohu za kvalitu kantorů alespoň v tomto odvětví učiva).. Kdo už párkrát otevřel PhotoShop, vůbec sem nemusí chodit.. Našel bych toho strašně moc, jen si teď na vše nevzpomenu. Nejsem žádný školní grázl, odpůrce, dokonce bych do té školy chodil i rád, kdyby mě tam kromě matiky něco naučili .)

Pokud by měl někdo zájem o kompletní můj školní disk (obsahuje hotové protokoly, ročníkové práce, úlohy ze školy atd.), napište na na tento email: 47fgp9b1@seznam.cz (po domluvě sem ochoten i přidat všechny vypracovane maturitni otazky... )

Pokud by měl někdo zájem o kompletní můj školní disk (obsahuje hotové protokoly, ročníkové práce, úlohy ze školy atd.), napište na na tento email: 47fgp9b1@seznam.cz (po domluvě sem ochoten i přidat všechny vypracovane maturitni otazky... )

Pokud by měl někdo zájem o celý můj školní disk (obsahuje hotové protokoly, ročníkové práce, úlohy ze školy atd.), napište na na tento email: 47fgp9b1@seznam.cz (po domluvě sem ochoten přidat i všechny vypracované maturitní otázky... )

Zdravím všechny vakuovkáře!Už je to nějaký ten pátek, co jsem opustil ten ústav(maturita v r. 1997).Ale co tak sleduji s úrovní školy a s její prestiží to jde z kopce.Za mého studia to byla v půzkumu třetí nejlepší škola na vsetínsku.Vidím,že s panem Mikundou máte někteří též problém.Už za mě to byl psychicky labilní člověk,nučil toho málo,kdo se s ním hádal dostal vždy horší známku než ten,kdo si ho nevšímal.Jinak pan Žabčík to byla jiná sorta-naučil a ještě s ním byla sranda. Honza

To věřím, že druhé straně by se nedostávalo slušných slov, protože tento kantor byl i veřejně vulgární a cholerický. konflikt jsem s ním neměl jen já , ale i jiní mí spolužáci, kdy se tento člověk/rádoby vzdělaný/ choval spíše jako dlaždič než učitel. jednalo se o celou řadu jeho výstupů a je zcela normální, když rodiče zváží, že nebudou posílat svého syna na školu a platit internát, aby se musel syn doučovat matiku pak u jiných, protože kantor neumí nic a ještě se musí vyrovnávat s jeho psychickou poruchou,nebo jak to nazvat slušně. Proto zde nazývat žáky zamindrákovanými blbánky je hloupé až směšné. ti žáci totiž jinou obranu nemají proti takovým ubohým kantorům, jak jsem uvedl já nebo mu bodobným. Souhlasím v jediném, že vyložené vulgarismy tvrdého kalibru by tu snad být nemusely, ale já tehdy slyšel vulgarismy i z druhé strany. podotýkám, že nejsem zcela vrstevníkem současných studentů, přesto po svých zkušenostech na škole je chápu

Vždy jsou dvě strany mince. Zajímalo by mě, o jaký konflikt šlo a jak by to popsala druhá strana, když se ti nedostává slušných slov, pane ve firmě. Možná by se té druhé straně taky nedostávalo slušných slov. Kvůli jednomu člověku by školu opustil jen ...

Tak bacha na hodnocení. mám dobrou pozici ve firmě, úspěch v práci, mezi kolegy nejsem hodnocen jako hulvát, ale když si vzpomenu na Mikundu, tak se slušných slov nedostává. Nenaučil, ponižoval, řval, byl vulgární, byl sprostý i k rodičům-matka tehdy uvažovala, že mne dá na jinou školu kvůli tomu hulvátovi. Takže se nedivím, že jsou zde užívány i sprostá slova. TAKOVÍ KANTOŘI JSOU OSTUDOU ČESKÉHO ŠKOLSTVÍ.

Náš ředitel je Bůh!Ve škole ho není vidět, ale prý fakt existuje!!!

Z vakuovky učňák :-( Děkujeme pane inženýre Kandrnále.

Jak to jde hoši na vakuovce?

Učitelé

jaromír, kotulek

Jiří, Prokop

Adam, Bukovjan

Sabina, Pernická

Václav, Knápek

Jana, Vaculínová

Kateřina, Jašková

Jan, Pilčík

jaromir, kotulek

Iva, Geryková

Pavlína, Chovancová

Jana, Janebová

Jan, Bolcek

Jan, Koleček

Vlastimil, Demel

Jan, Verner

Kateřina, Jašková

lenka, štruncová

lenka, štruncova

Leona, Syptáková

Irena, Vrajová

václav, labaj

Oldřich, Klíma

Jarmila, Jiroušová

Hana, Neřádová

Petr, Stavinoha

Pavel, Ručka

Pavel, Ručka

Ivan, Tofel

Zdeněk, Podešva

Karel, Mizera

Josef, Uher

Pavel, Ručka

Ludmila, Kulišťáková

Svatopluk, Janiš

Svatopluk, Janiš

Zdeněk, Románek

Hana, Fojtíková

Václav, Šmajstrla

Pavla, Seidlová

Karel, Mužný

Zdeněk, Malina

Zuzana, Wolková

Miroslava, Štibingerová

Hana, Janatová

Karel, Sekyra

Božena, Svaková

Hana, Pavlicová

Krhutová, Věra

Milada, Chamillová

Zdeněk, Štibinger

Svatopluk, Čech

Tadeáš, Stebel

Alois, Salát

Alois, Salát

Jaromír, Kotůlek

Lenka, Štruncová

Ludmila, Husková

Irena, Mikušová

Irena, Mikušová

Denisa, Tomková

Monika, Pánková

Josef, Wolek

Pavel, Cmelař

Pavel, Šulek

Bohuslav, Kuřík

Jiří, Kubeša

Pavel, Michlíček

Lukáš, Hapl

Marian, Butvin

Marie, Jakubová

Evžen, Tichavský

Jan, Cáb

Alena, Šimurdová

Bohumil, Federmann

Jiří, Král

Eduard, Malcher

Lucas, Jacobus

Vladislav, Mikunda

Petr, Minol

Jana, Dančáková

Jan, Bolcek

Jana, Janebová

Jana, Josefíková

Eliška, Hronešová

Eva, Fabiánová

Bohouš, Vajdík

Alena, Foukalová

Tomáš, Tichý

Petr, Fuchs

Jana, Vašinková

Miroslav, Trefil

Jakub, Fohler

Anna, Konečná

František, Kandrnal

Lucas, Jacobus

Dana, Vejmelková

Julie, Ulrychová

Pavel, Kunetek

Milada, Horáková

Jitka, Dobiášová

Zdeněk, Biolek

Rudolf, Sýkora

Petr, Krejčí

Dagmar, Gregorová

Jaromír, Štrunc

Jiří, Kadaňka

Evžen, Žabčík

Rudolf, Kožušník

Karel, Bok

Poznámky

Jiří Kadaňka Mgr. Být všichni učitelé jako Jiří, tak nikdy nechci odejít ze školy. Je s ním sranda. Všechno, co kdy vysvětloval, šlo snadno pochopit. Pokud se nedělá fakt bordel, tak nechává lidi v klidu. Když se naštve, tak je to taky jenom sranda :)

Hana Fojtíková Mgr. má pěkný zadek a je v poho =)

Rudolf Kožušník Ing. je to fašoun

Bohumil Federmann >sinclair, alias aldax> To si někdo zase léčí mindráky? >v bystřici> nejmenovaný kantor> Co to psalo za ptáka? Česká závist a lidská blbost je opravdu nekonečná, takto mu neublížíte, on je ten co opravdu umí a takové má na HÁKU!

Jiří Král Ing. prostě mamrd, je úplně mimo a v tom jeho mondeu se vozí jako KrÁL

Pavla Seidlová Ing. ...

Milada Horáková Mgr. Skvělá učitelka, umí naučit, výborné metody výuky, škoda, že mě učila jen tak krátce... Nejlepší angličtinářka, kterou jsem kdy měl!!!

Ludmila Husková Ing. Kráva je proti ní, božské stvoření! Měla by ze školy vypadnout, houby naučí!

Jaromír Štrunc Mgr. Ty „chudáčku zneužívaný“,když tě neochránila ani maminka,ani paní Gregorová,ani pan ředitel přijď za námi do čtvrtého patra do P4A. my už ti pomůžem. Potom už ti nikdo neubliží.Obrátíme ti držku kousavým dozadu a nikdo už nepozná,kterou díru máš na co.Je to stejně jedno,protože z obou ti lezou jenom sračky!!! Pane učitel promiňte, ale v dnešní době to už jinak nejde. Na hrubost patří zase jen hrubost! Sokrates se mýlil,nevěřte mu! Lidé jsou zlí ze své přirozenosti!!! Dobře vědí co dělají. Nedělají to z hlouposti. Moc vám děkujeme za super výlet. Na noci v Praze nikdy nezapomeneme :-) A taky jak jste nás naučil zpívat Gaudeamus. Tomu nikdo z nás nevěřil. Jste fakkt borec a správný chlap! A z těch útoků tady si nic nedělejte. Kokoti byli jsou a budou! Po matuře to zapijeme na šestce. Gaudeamus igitur :-)

Evžen Tichavský Mgr. 1998-2002 - Třídní učitel...skvělý chlap, pohodář.

Zdeněk Biolek Ing. Je to týpek, naučit si myslím naučí dobře. A hlavně nás nenechal ve štichu a pomohl nám jak sviňa.

Jan Verner Jediný Angličtinář ( bez úrážky k ostatním učitelům ), který dokáže něco předat.

Ludmila Husková Ing. Než to ze sebe vymáčkne zapomenu o čem vlastně mluví.. Hlavně že půlku hodiny přemýšlí co má říct aby to dávalo smysl. S tím jejím neustalým eee by měla něco dělat.

Sabina Pernická Učitelka na hovno!

Pavlína Chovancová Mgr. Velmi ochotná učitelka s (podle mě) zajímavými názory. I když jsem s ní (ne přímo) v minulosti měl problém, jelikož je to výchovná poradkyně, tak situaci řešila na úrovni, operativně a hlavně lidsky! Nechápu proč si na ni ostatní stěžují... Co se výkladů týče, tak nemám problém. Jinou učitelku češtiny bych nechtěl. 2. ročník

Jiří Král Ing. Vaše komentáře ukazují Vaší inteligenci. Problém není učitel, ale žáci, kteří jsou příliš líní a nesnaží se ani pochopit, to, co Vám vysvětluje. Všechno, co učí, je naprosto jednoduché.

Jana Vaculínová Omlouvám se za nenávistný komentář ze dne 19.10.2016 . Nebylo to myšleno vážne. Bohužel však nelze tento příspěvek odstranit, tak bych to rád vyřešil omluvou.

Lukáš Hapl Ing. Nejlepší třídní, jakého si jde vůbec představit.

Vladislav Mikunda Mgr. Hodně milý pan učitel, mám ho rád, pan tenista :D

Jaromír Štrunc Mgr. Líbi se mi jeho vlasy jenom když je ma rozpuštěné,jeho krasný usměv.Lenka

Dagmar Gregorová Mgr. Nejlepší učitelka, která mě učila

Jarmila Jiroušová Ing. nejhorší třídní co sme kdy měli deš, o jejim vkusu radši se nezminovat

Jaromír Štrunc Mgr. Pokud si vás nevybere za obětního beránka, na kterém bude celé třídě následujících několik společných let vysvětlovat dějiny, máte asi to nejhorší za sebou. S jeho politickými názory souhlasím (spíše pravá strana:)) na rozdíl od 99% šrot-vyučujících z TESLY. Díky vysvětlování dějin na žácích jsem pochopil daleko více, celkově je to inteligentní intelektuál. Že je >gay> si nemyslím, dost často měl narážky na slečny (ač možná právě proto:)), každopádně i kdyby byl, je úplně v pohodě. Jsem rád že jsem ho měl.

Lukáš Hapl Ing. >3.1. DEN KDY ZEMĚ PŘESTALA HAPLOVAT.> HaplHaplHaplHaplHaplHaplHaplHaplHaplHapl :(

Jana Josefíková Ing. hnus

Miroslav Trefil Mgr. Dnes se konečně >náš> pan ředitel před nás odvážil předstoupit. Dnes konečně nedal před námi přednost žádné své důležité akci. Bohužel! Kde ho vyhrabali? Šťastnou cestu k moři! Snad ho tam sežere žralok a vezme to pan Fuchs nebo někdo na úrovni jinak pan buh s vaxnou :-(!

Eduard Malcher Ing. Vsechno co je tu napsano muzu jen potvrdit..fakt ucitel jak ma byt jeho vyuka vzdy byla zajimava, a kdyz se probirala nejaka tezka latka a my se nesoustredili, hodil vtípek upoutal nás a naučil nás to... je to nejvetsi MACHR na skole ..proste fakt jednicka :)

Svatopluk Čech Ing. Děkuji Vám, pane učiteli za všechno!!! Nikdy nezapomenu!!!

Jan Cáb Ing. Smysl jeho výuky spočívá v opsání knihy do sešitu a na tabuli... Tot uplně vše... Raději opustit tento ústav než li vědět hovno a tvářit se jako bůh.... Jako pan Cáb ...

Jana Josefíková Ing. Prý jsme šikovní. Máte bod paní učitelko. Jste milá a daleko lepší než Geryková, jak stále slýcháme spílání od druhé skupiny. Chápu od Vás prozatím vše.

Lukáš Hapl Ing. Nejspíš se budu opakovat ale rozhodně jeden z nejlepších učitelů na SŠIEŘ. Tento učitel ví o čem mluví v hodinách a dokáže zaujmout jak tématem (pro mě velice záživné hodiny) tak přednesem jako například anekdotou z historie počítačů např.: jak se roztáčel pevný disk rukou a podobně. Za mě jasné palce nahoru a jen tak dál.

Jan Cáb Ing. takze chtel bych jen podotknout ze vetsiho debila na skole neni ... sou tam taky ruzni na prvni pohled blbci (Kurik, Kandrnal ... atd) ale tydle lidi kdyz ma moznost clovek trochu lepe poznat (a tim nemyslim na suplovane hodine, nebo z drbu co se o nich vykladaji) tak uvidi ze sou docela v pohode Konec koncu kdybych konkretně tyto 3 měl rozebrat tak pan Kurik se muze na prvni pohled zdat jako blb ktery jen porvava a kdyz po nem nekdo chce pomoc tak na nej sere, ale jestli to jeste nikomu nedoslo, tak on to dela jen proto, ze vi ze skola je uplne na howno, ze je to jen ztrata casu a ze nas to zbytecne brzdi, drive kdyz byla vaxna jeste jak on rika >vyberova> tak to byla jina vec, ale ted je to tam na picu, takze on radej dava prednost do vyuky vnaset takovou tu >skolu zivota> a snazi se s nama jednat jako na normalnich pracovnich mistech ... Dale takovy Kandrnal, mnohdy pusobi svym vystupovanim na prvni pohled jako nejaky posahanec ze 30. let minuleho stoleti, ale co je na tom vlastne spatneho? Co je spatneho na tom kdyz se lide kteri se denne potkavaji vzdy pekne pozdravi a popreji si hezky den? On se tak nechova kvuli sobe, ale on se tak chova pravě kvuli nám, studentům snazi se nás takto také vnést stejně jako kuřinec do světa dospělých slušně pracujících lidí a i kdyz uz ho ted nemáme (bohuzel) tak vzdy kdyz ho potkam se s nim slusne pozdravim a pripadam si tak nejak vice lidsky ... to co z cloveka dela cloveka a ne zvire neni jeho rozum, ale jeho chovani a výstup ... Sou tam pak jeste dalsi takove kousky co na prvni pohled mohou pusobit zaporne, ale to by tu musel být napsán rovnou celý sloh , ted vsak prejdeme k veci ... CO SE TYCE HLAVNIHO TERCE KRITIKY PANA CABA, TOHO ZASRANEHO SMRDUTEHO CAPA TAK O TOM BOHUZEL NELZE NAPSAT NIC PODOBNEHO JAKO O PREDESLYCH ZMINENYCH JEHO ZPUSOB VYUKY SE MI JEVI JAKO NAPROSTO NAHOWNO, DA SE RICT ZE STEJNE JAKO KURIK MA TENDENCE NAS TAK ZACLENOVAT DO TOHO KOLOBEHU PRACOVNIHO ZIVOTA, JENZE TO AZ MOC HROTI JEHO POZADAVKY NA UKLADANI SOUBORU JSOU TEMER DEMENTNI MNOHDY SKUTECNE AZ NEZAPOMATOVATELNE A VYUKA TAKY NENI ZADNE VELKE TERNO. JEHO PRINCIP VYUCOVANI BY MEL SMYSL JEN TEHDY KDYBY MEL TRIDU PLNOU ELEKTRONICKY CISTE ZAMERENYCH SZUDENTU, DYCHTICICH PO ELEKTRONICKEM VZDELANI JAKO LOTOSOVY KVET PO VODE, TEHDY BY JEHO VYUKA BYLA MAXIMALNE DOKONALA, PROTOZE VESKERE JEHO ZAMERENI JDE POUZE JEN NA METODU VYUKY TOHO TYPU, ZE CLOVEK SE NAUCI JEN TO CO SAM DELA, JE PRAVDA ZE TENTO TYP VYUKY JE CO SE TYCE PROCENTNE NEJUSPESNEJSI, ALE BOHUZEL VYZADUJE TEN CO NEJVETSI ZAJEM , A KDYZ NEKDO TEN ZAJEM HOLD NEMA TAK JE PRAVE U TOHOTO CABA SRABA NAHRANY. NAVIC JEHO DALSI CHYBA JE ZE POCHVALY SE OD NEJ CLOVEK SKORO NEDOCKA, PROTOZE JAK JIZ ZDE MNOZI ZMINOVALI TAK TENTO BLBEC NAJDE CHYBU I NA VYSTAVNI PRACI A KDYZ TAM ZADNA CHYBA NEBUDE TAK SE MU NEBUDE LIBIT ZE TAM NENI RAMECEK A KDYZ TAM TEN RAMECEK BUDE TAK SE MU NEBUDE LIBIT ZE TAM ZAS JE, NO PROSTE JE TO DEBIL CO MA FURT NEJAKE PRIPOMINKY, ON JE TEN ŃEJLEPSI VSUDYBYL A VSICHNI OSTATNI JSOU JEN A JEN HORSI. JINAK JE ZDE SAMOZREJMNE JESTE JEHO PREHNANE DEMENTNI DODRZOVANI RADU - ZACI NESMI DO UCEBNY BEZ DOPROVODU UCITELE, ZACI ODCHAZI PO ZAZVONENI - V PRIPADE TOHOTO DEBILA NELZE JET PRES PRESTAVKU A SKONCIT O CHVILU DRIV JAKO TO DELAJI VSICHNI OSTATNI, ON MUSI TU PRESTAVKU DAT A POTOM JESTE PROTAHOVAT KONEC HODINY, V TOM JE SICE MISTR ZAS PAN KOZUSNIK, ALE TO JE JINA HISTORIE. DEBILITA TOHOTO CLOVEKA PROSTE NEZNA MEZI ...

Jan Cáb Ing. Bohužel i já se musím připojit ke kritice tohoto kantora. Jeho výuka je pro studenty ponižující, jeho výklad postrádá logiku a známkování absolutně neodpovídá odvedené práci. Je ostudou nejen pro svou osobu, ale zejména je ostudou školy SŠIEŘ. I když jsem se dlouhou dobu snažil panu Cábovi vyjít vstříc, nemělo to žádný význam. Student může přijít s propracovaným řešením úlohy, přesně dle předloženého zadání, ale pan Cáb je schopný najít velice spornou chybu, říct že tím je úloha nesplněna a hodnotit známkou 3 a hůře.

Eva Fabiánová PhDr. Evča 4ever. Sem rád že ju mam za třídní.

Rudolf Kožušník Ing. Zlatý člověk! Ten kdo měl snahu, tomu vysvětlil a naučil. Své znalosti z elektroniky mám jen díky němu a jsem mu za vše vděčný! Takže ke známkování: Obtížnost dávám 1: Pro ty co měli snahu vše pochopit, bylo vše pak lehké a to dokonce díky němu i v jiných předmětech... Ochota pomoci dávám 1: Ti co byli pracovití a precizní, těm vždycky ochotně pomohl... Srozumitelnost výuky dávám 1: Hodnotit jinak mohou jen Ti, kteří nechtěli chápat:-)...

Jiří Kubeša Ing. Ha, Ha, Ha Formalista, salamista, alibista. Pro třidu neudělá nic navíc, jen co musí a někdy ani to ne.

Jiří Kubeša Ing. Nejlepší učitel kterého sem poznal. Vždy vše vysvětlí, tak aby to každý pochopil. Jako třídní učitel se dokáže zastat svých studentů. Je to můj vzor a vždy na něj budu vzpomínat jen v tom nejlepším.

Bohumil Federmann Je to zajisté hodný, ochotný a hodně chytrý učitel. Bohužel 90% třídy včetně mě nechápe. Na škole nemá co dělat, je to vědec.

Bohumil Federmann možná že to ví, ale on je totálne arogantní debil, zkuste před ním začít o sinclairovi, alias aldax, a uvidíte, ano kdo ríka ze ho mají všichni rádi opravdu o vakuovce nic neví. >bohužel mu nevyšlo výberové řízení na post ředitele učnáku v bystřici> nejmenovaný kantor

Bohuslav Kuřík Ing. pan Kuřík je velice specifický člověk. Rád bych ho nazval absolutním idiotem. Těžce zasažen bolševikem a sebestředností. S odstupem času jednoho roku si uvědomuji, jak směšné to všechno vlastně bylo, ten jeho respekt v hodinách měčení apod. Jasně, po bitvě je každý generál, ale tento člověk nestojí za Vaše nervy. Jeho reprezentace ála šusťák je nepřípustná. Hraje si na člověka na úrovni, říká že my to v životě budeme mít těžké, ale co on je? RAPER, který si v šusťákách nemusí nic dokazovat? Je to vandrák

Lukáš Hapl Ing. Dobrý týpek, jeho podání problematiky je neuvěřitelné, a doplňění historkami ze života dodává spád hodině. Nebýt něj, tak snad na škole dodnes nemáme wi-fi připojení. U mě prostě dobrý. Ale pozor, dokáže být i nekompromisní, občas lítají pětky, ale oprávněně, jen když si to zaloužíme, to je aspoń můj dojem. Určitě se snaží být spravedlivý a při hodnocení nám dává prostor, abysme se k tomu taky vyjádřili a je ochoten o známce a celkovém hodnocení v určitých mezích diskutovat. Jsem ale zvědavej na maturitu, protože nás jí docela straší. Přeji mu, ať to s náma vydrží.

Jaromír Štrunc Mgr. Mel jsem ho 1 rok na dějepis. Řeknu vám , stačilo... Držte se od něj dál... Ale možná je to tím , že jsme si nepadli do ok ;) PS: Neměl by učit...

Jan Cáb Ing. Je to arogantní pablb, jenž přepisuje skripta,učebnice a tutorialy na tabuli a ještě k tomu špatně.

Jan Cáb Ing. No comment....FAIL

Jaromír Štrunc Mgr. Milý pane učiteli. Díky Vám jsem vydržela čtyři roky docházet do školy. Vaše hodiny, Váš úsměv, Váš hlas mě umožnily překonat odpor k jiným předmětům a učitelům a dostudovat. Děkuji za všechno, co jste pro mě a nejen pro mě udělal! Vždycky, když mi je těžko, a to bývá často, tak si na Vás vzpomenu. Byl jste a v mé mysli zůstanete napořád mým nejmilejším učitelem. Jste pro mě stále sluníčkem, které mě vždycky dokáže zahřát, když mi je smutno a ukázat mi cestu, když nevím kudy kam. Vaše J.

Anna Konečná Mgr. řeknu to stručně- při vzpomínce na tuto kantorku člověka zahřeje u srdce a vybaví se mu hned spousta hezkých chvilek. škoda, že takových kantorů je méně

Jakub Fohler To je aspoň borec a mariáš hraje jako bůh!

Lucas Jacobus Co se týče angličtiny, je Jack (dle jeho slov jeho pravé jméno) největší kapacita v okolí. Neukázněnost studentů mu však dokáže velmi snadno sebrat chuť do učení, a proto si lidé ze živějších tříd z výuky moc neodnesou.

Evžen Tichavský Mgr. je to borec

Božena Svaková fuj

Jaromír Štrunc Mgr. hnus

Pavel Šulek gargys a izrael

Marian Butvin Ing. ako videl som už veľa kokotov, ale toto je extrém

Jaromír Štrunc Mgr. natáčel si nás na gopro na bazéně.

Jaromír Kotůlek Ing. napíču

jaromír kotulek ing. šustáček

jaromír kotulek ing. test

jaromír kotulek ing. test

Lukáš Hapl Ing. nejlepší učitel na škole je to prostě crafak. top učitel.

jaromir kotulek Ing. moc rychlé diktování

Jaromír Štrunc Mgr. ke štrucovi zády ne, na sucho to nejede...

Jaromír Štrunc Mgr. ke štrucovi zády ne, na sucho to nejede...

Jiří Kadaňka Mgr. úplně vymatlany

Jan Pilčík Ing. Vymrdany picus neumi vubec ucit kokot zkurveny

Jaromír Štrunc Mgr. Mate ho za tridniho? RIP!! KU*WA RIP!!!

Petr Fuchs Mgr. prostě totální kokot. celá třída se sere s jednou věcí celou hodinu a když chceme pomoc tak nám řekne :>no to si musíte zjistit sami>

Marian Butvin Ing. chlapci čo mu mam na to povedať ....

Lukáš Hapl Ing. Super učitel

Jana Vaculínová mrcha jedna, nemá ani respekt a ani nenaučí, k hovnu učitelka

Jiří Kadaňka Mgr. Totálně vypálený učítel. Příjde mi že neví o světě ale je s nim prdel :D

Jiří Kadaňka Mgr. Fešně vypáleny klučina (y)

Jiří Prokop Ing. Nenaučí

Adam Bukovjan Ing. Nic moc učitel...

Božena Svaková Nevím co proti zdejší učitelce máte ale patří nebo možná je nejchytřejším člověkem na dílnách, který se chová Jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá. Rozumí technice , praxi zkrátka Správná paní.

Karel Mužný Král dílen

Lukáš Hapl Ing. šéf

Jaromír Štrunc Mgr. člověk který stále furt straší na vaxně naše spolužačky z něj mají docela hrůzu hlavně když mi bere pouzdro a řekne mi že je to meč, stále jsem nerozluštil jeho myšlenkové pochody.

Jan Verner Za nepořízení učebnice kvůli nedostačujícímu finančnímu stavu jsem dostal 3x za 5 během 2 vyučovacích hodin i když učebnice v hodinách byla zcela irelevantní :) Takhle se komplexy neřeší

Adam Bukovjan Ing. Prostě frajer

Jaromír Štrunc Mgr. Tak tohle, dámy a pánové, je ta největší vybuznilá píča, která kdy na téhle škole učila. Nejen že nedokáže pochopit cizí názor, on vás za něj dokonce i seřve a neustále se vás snaží přesvědčit o své pravdě. Nutno ještě podotknout, že je to takový idiot a nevidí, že si sere do vlastních úst tím, že i své vlastní názory v písemkách hodnotí nedostatečně. Nejednou se mi stalo, že při napsání přesné definice, kterou nám řekl on sám, jsem byl hodnocen za pět. Pozor na něj a budoucím prvákům přeju, ať už tenhle parchant ze školy vypadne. Adios.

Jan Pilčík Ing. Tento pan (Ne)učitel by fakt neměl učit. Já si myslím že on není blbý je celkem chytrý měl by dělat něco jiného užitečného, ale učení to opravdu není, prostě to neumí. Opravdu jsem ho nesnášel naštěstí už jsem odmaturoval a nemusím ho poslouchat protože to je teda něco. Nedokáže naučit, nechápu vubec nic od něho a jeho ochota pomoci nulová, pokud nejste někdo s IQ 150 tak se k vám chová jak k podřadnému. Nejhorší učitel!

Pavlína Chovancová Mgr. Velmi pěkná p. učitelka. Měl jsem jí na Angličtinu a bylo to celkem utrpení, celkem přísná. Nějak jsme si nepadli do oka. A ani jsem nechápal její výklad angličtiny, přesto si myslím že dokáže naučit, ale mě prostě nesedla. Celkem jsem s ní měl strach a na hodiny jsem se netěšil, když jsem dostal za 4 byl jsem rád. Nakonec jsem tu maturitu z angličtiny v pohodě udělal.

Jiří Kadaňka Mgr. Káďa je největší frajer! Byl naším třídním 4 roky a myslím že takovou třídu ještě nezažil. Za ty 4 roky z nás pěkně zešedivěl. Měl to s námi hold těžké ale vždycky se za nás postavil. Někdy měl boulí na hlavě to asi proto že se někdy bouchnul hlavou o futra když vcházel nebo vycházel ze třídy. Učil mě matiku 4 roky, vždycky jsem měl 4 ale jenom proto že jsem v hodinách spal :D jinak dokázal naučit

Petr Stavinoha Ing. V pohodě učitel. Dokáže naučit. Většinou jsem všemu rozuměl. Celkem pohodář! Budha

Jaromír Kotůlek Ing. Nerozumíme ničemu mluví moc rychle a je na piču

Marian Butvin Ing. viac volejbalu

Jaromír Štrunc Mgr. Neustále má narážky k barvě mé pleti tvz. jednu hodinu ze mě děla Korejce a další Číňana....

Jaromír Štrunc Mgr. Připomíná mi jehovistu. Celou hodinu mluví o míru a vnitřním klidu

Jiří Král Ing. Já som není taký jak Mikulajůj Thom@š

Jan Pilčík Ing. Nikdo ho nechápe, nic nevysvětlí a akorát buzeruje. Samozdřejmě za funkční program dá za 4 protože je prý >hnusně napsaný>

Josef Wolek vstřícný,srozumitelný výklad, ochotný pomoci,kladný vztah k studentům i kolegům

Jiří Král Ing. Sice je mu jedno, že vám u maturity zničí život, ale je to náš problém. Jinak se mi jeho styl učení a ochota dojít do školy i o Vánocích líbí.

Jiří Král Ing. #pohoda Váš problém. OK, Král Jeho hodiny jsou sice nudné, ale zato je to náš problém, že se to nechceme učiti. Jeho ochota nezná mezí, protože je schopný dojít do školy i na Vánoce, a to už je něco.

Pavlína Chovancová Mgr. Po hodině... Nebo spíše před hodinou s touto učitelkou máte chuť se radši zabít než aby jste poslouchaly její kecy. :) Jinými slovy je do učení příliš zapálená. :)

Bohumil Federmann Naprosto tomu rozumím nechápu lidi co se neorientují mám tam samé 1

Jaromír Štrunc Mgr. Občas mi připomíná Tyriona z Game of Thrones (humorem i vzhledem). :-) Moc dobrý učitel.

Dana Vejmelková Mgr. Její forma zápisků je strašná, skáče od >A> k >L> přes >C> a skončí u >F>. Navíc mi přijde že je trochu hluchá, takže když ji u zkoušení řeknete odpověď správnou tak tvrdí, že nic neslyšela, i když celá třída tvrdí, že to fakt řekl... No nevím, měla by zvážit, jestli by se neměla odebrat do penze. O jejím výkladu nemluvě, nemít znalosti ze ZŠ, propadám.

Dana Vejmelková Mgr. Zlatý Jarda Štrunc!

Jana Vaculínová Pouze další komentář, který si učitelé přečtou.

Jana Vaculínová Její pohled je autistický, její protivníci jsou žáci, kteří nemají sešit. Paní Vaculínová denně zabíjí miliony mozkových buňek svým žákům jejím výkladem.