Oznámkuj učitele!
Táborské soukr.gymnázium v Tábor

Táborské soukr.gymnázium

Tábor, Tábor
střední škola


uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Poznámky

jiřina krejzová mgr. naučí :))))))))))))))))))))))))))))))))))

Zdeněk Novák Mgr. vypadá jako postižená surikata.... je zlej a chová se jako dítě s autismem... má blbe fory a tvaří se furt jak kdyby utekl z bohnic

Pavla Macillisová Ing. věčně unavená, náročná a výklad na bodu mrazu, jen vztek a rozhořčení; ovšem mimo vyučovací hodiny vcelku milá

Lenka Zedníková Mgr. laskavá při výkladu, přísná v písemkách a hodnocení; vtipně nevtipná

Radka Vanišová Mgr. lehce roztržitá, těžko udrží téma, protože prostě ráda mele, ovšem dá se považovat za >odbornici> na předmět vzatý; obdivuhodný smysl pro humor, nezvladatelná zvědavost, častá náladovost

Jarmila Lambertová Mgr. uspávačka hadů.... stačí 5 minut jejího tlachání o umění a přijde vám to jako věčnost

Pavla Macillisová Ing. Hnusná stupidní píča.... ještě, že jsme ji měli jen jeden rok, jinak bych asi z fyziky propadla... a belhá se jak tučňák a jezdí výtahem 1 patro (Y)

Zdeněk Novák Mgr. přerostlé dítě, ale má jednoduché testy; má velmi jízlivý smysl pro humor

Markéta Švadlenová Mgr. milá paní, jen má takovej moc falešnej až děsivej úsmev... i když rika neco spatnyho furt se usmiva jako posedlá...

Pavel Samec Mgr. týpek

Aleš Mach tento člověk je nezodpovědné pako, absolutně nebere žádný ohled na zranění žáků (učí opravdu jenom TV), ignoruje veškeré požadavky, není schopen se inteligentně bavit a udělat nějaké ústupky, je konfliktní a problematický

Aleš Mach Debil naprostej... hnusnej... telefonuje při vyučování... nadává ostatním přitom je sam jen kus smrdutého mastného hovna ktery by se melo splachnout do hajzlu...

Jaroslav Dvořák Mgr. Skvělej chlap, vtipnej, pomůže, vysvětlí, rozumí tomu co říká a snaží se aby jsme tomu taky rozuměli, občas lehce kritický a má rád proslovy a řečnění do duší, dělá \m/

Pavel Samec Mgr. Nic jiného, než obyčejný debil.

Radka Vanišová Mgr. pí*a, pí*a pí*a, pí*a pí*a, pí*a pí*a, pí*a hlavně že jsme vědeli všechno o tom jak to má doma. Nic neumí, byla kapitolu před náma. Nadržovala svým oblíbencům. Zkazila mi maturitu svou nevědomostí!

Radka Vanišová Mgr. Paní učitelka je úžasná.

Pavla Macillisová Ing. Skvělá paní učitelka, ochotná vše vysvětlit :) Tento předmět mi úplně nejde, ale paní učitelka dokáže odtajnit jeho kouzla. A seminář z fyziky vede velmi dobře.

Lenka Zedníková Mgr. Úžasná paní učitelka.

Jaroslav Dvořák Mgr. Je nejlepší.

Radka Vanišová Mgr. Nejlepší :)

Radka Vanišová Mgr. Výborná paní učitelka, na škole není nikdo lepší.

Pavla Macillisová Ing. Bezvadná paní učitelka! Látku se snaží jednoduše vysvětlit, pokud lze tak i předvést, známkování mírné. Nikdy jsem fyzice nerozuměl, až teď co mě učí p. uč. Macillisová se začínám ve fyzice konečně orientovat.

Pavla Macillisová Ing. Bezvadná paní učitelka! Látku se snaží jednoduše vysvětlit, pokud lze tak i předvést, známkování mírné. Nikdy jsem fyzice nerozuměl, až teď co mě učí p. uč. Macillisová se začínám ve fyzice konečně orientovat.

Jaroslav Dvořák Mgr. Pan učitel zřejmě neví, že je na základní škole a ne na vysoké. Při oznámení, že bohužel nerozumím příkladu, mi odpoví hláškou ''Tohle se učí děti v 5.třídě''. Jeho výuce nerozumí. Jeho vtipům jsem se bohužel ještě nezasmál. Nechal mě chodit celý den bosého, když jsem zapomněl přezůvky, i přesto, že mi boty dovolili uklízečky, třídní učitel, tak si stál za svým. Hlavně ,když zapomněl on přezůvky, tak všichni drželi hubu a krok. Jinak fajn učitel :))

Zdeněk Novák Mgr. yorkšír haf haf!

Jaroslav Dvořák Mgr. Nejlepší učitel na škole!

Bendová Renata Mgr. Naprosto neschopná učitelka, nad jejíž síly bylo pochopit, že žák něčemu nerozumí!Památná věta: Vysvětlím ti to,až si oblečeš ty těsný džíny a to černý triko! se nesmazatelně vryla do našeho podvědomí! Kvůli této pedagožce odmítla valná část maturovat z chemie!

Lenka Zedníková Mgr. nejlepší!

Jaroslav Dvořák Mgr. Byl moc dobrý, ale teď si na něj lidé stěžovali a on se změnil!!

Hana Bártů Mgr. Fajn ochotná úča

Hana Bártů Mgr. Velmi ochotná, společenská

Jaroslav Dvořák Mgr. Nic proti němu, ale je to tuplovaný vůl. Pořád se honosí, jak všem pomáhá, ale pak vás potopí a udělá z váš ještě blbečka a vše otočí proti vám. Je radno mu raději přitakávat, vlastní názor u něho rozhodně neprojde. Komunikuje s pár oblíbenci, kterým se chová jinak než ke zbytku, tedy těm neoblíbeným.

Pavla Macillisová Ing. Vynikající profesorka, ale přísná. Snaží se učit i ty žáky, kteří jsou hodně problémoví.

Bendová Renata Mgr. no jo! odjakživa nadržovala, hlavně jak neměla chlapa, tak nadržovala a pomáhala těm, co dobře vypadali a byli vysportovaní! jdi se zakopat pipino a táhni na nějakou pomocnou školu!! Na paní Mgr. Černou mít nebudeš!! NIKDY!! Protože Paní Mgr. Černá je skvělá a nejlepší!! Zato ty jsi jedna bída veliká!!!!

Pavla Macillisová Ing. zakomplexovaná stará tlustoprdá měchuřina!

Ivana Turková Mgr. Chce to přidat, je to hrůza. Tak na 1. stupeň k malým dětem by pasovala.

Bendová Renata Mgr. Nadržovačka největší. Pěkná pipka!!! Na její smích se nedá zapomenout.

Ivana Turková Mgr. Chce to přidat, je to hrůza. Tak na 1. stupeň k malým dětem by pasovala.

Gert Lanzerstorfer Mgr. Posranej debilní sráč! Hlavně úchyl, to především! nasrat na něj!

Lenka Zedníková Mgr. Super hodiny, skvělá učitelka! Vynikající přístup!!

Bendová Renata Mgr. ráda si nadržovala co, ty malá afektovaná pipko! Třeba se časem otrkáš!

Charouzková Petra No Petruško, uměla jsi fakt hovno a dvě hovna jsi naučila!

Petra Molíková-Tučková Mgr. Známkování ti moc nešlo! Ještě že jsi pak šla na mateřskou. Zlatá Zedníková!!!!

Pavel Samec Mgr. Kreténe!

Eva Ševčíková Ing. Psychologie stála za hovno, ale koukat na ní 45 minut to plně vynahradilo!!!

Miriam Hovančíková Mgr. Parádně se s ní hulilo, kalilo apod. Na maturákách byla suprově odvázaná, viz.: ty záchody v >Milenku>, že jo!! :-)

Černá Mgr. Vynikající učitelka!!

Iva Eybertová-Vyvadilová Mgr. P**a Pěkná sviňka! Nikdo jí neměl rád, nadržovala a každej ví, kde učila a proč jí vykopli!

Radka Vanišová Mgr. Dost debilní a neuměla se oblíkat

Pavel Samec Mgr. nasrat mu na hlavu...!:-)