Oznámkuj učitele!
Karlínské gymnázium v Praha

Karlínské gymnázium

Praha, Praha 8
střední škola
Pernerova 25
RNDr. Petr Viták
státní

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Poznámky

Jan Salamon Mgr. Fuj.

Jan Salamon Mgr. Znáte ho, on trochu podobný je rybízu V sobotu rád zajde v elasťákách na dýzu Netančí, jenom za volantem svý škodovky Upnutým tričkem mu prosvítají bradavky Úchyl, úchyl, vypadá trochu jak Michal David Kdo by se s ním nechtěl bavit? Úchyl, úchyl, a chodí v pičutkách, Letí po lolitkách A je kůl! Je prostě kůl. Je prostě free, cool a in, je prostě fríkulin. Pokaždý, když čumí na čuby ze zápraží Říká si, je fajn mít oholený podpaží Úžasný, on totiž nosí piercing v pupíčku S oblibou si mezi půlky strká rybičku. Úchyl, úchyl, vypadá trochu jak Michal David Kdo by se s ním nechtěl bavit? Úchyl, úchyl, a chodí v pičutkách, Letí po lolitkách. Přestože romantickou duši má Nohy si depiluje Nekouří, nefetuje Po nocích onanuje, ničeho nelituje Co na to Mánička, ta jeho rybička? Co neví, vyčte z Bravíčka! A je to Úchyl, úchyl, vypadá trochu jak Michal David Kdo by se s ním nechtěl bavit? Úchyl, úchyl, a chodí v pičutkách, Letí po lolitkách. A je to Úchyl, úchyl, vypadá trochu jak Michal David Kdo by se s ním nechtěl bavit? Úchyl, úchyl, a chodí v pičutkách, Letí po lolitkách. Dyť je to úchyl! Úchyl! Úchyl! Prostě úchyl.

Ivana Boháčová Mgr. Bohyně rules <3

Věrka Dědečková Mgr. Daddyho knír, v duši mír.

Milan Coufal Mgr. je to pán 👍👍💯💯💯🔝

Petr Viták RNDr. Je to kretén :)

Jiří Rezek Mgr. Jirka je nejlepší! Jeho vtípky a hrbeček vždy prozáří můj den <3

Ivana Boháčová Mgr. Boháčová někdy přijde do hodiny a je na ní vidět, že se jí do toho učení moc nechce, takže si s náma celou hodinu povídá. Někdy zase přijde už přednasraná a zkouší a prudí. Nejvíc mě vždycky sere, když vás vyvolí a já řeknu neumím. Nemůže dát prostě 5 a čau, prostě vám dá přednášku na 8 minut jak na to kašlete :D prostě zbytečný hemzy. Jinak je to frajerka a na mimoškolních akcích je s ní nejvíc prdel :D

Jiří Rezek Mgr. Tenhle frajer má výbornej smysl pro humor, vždycky se na hodinách bavim!

Jan Salamon Mgr. Nemá autoritu, snaží se být přátelský, ale nejde mu to a o dějepisu neví o moc víc než bychom měli vědět my, často říká něco, co není pravda a když ho někdo zkusí opravit, kritiku není ochotný přijmout a spíš si vymýšlí další nesmysly. Připadá mi, že dějepis ho samotného nebaví a jen chce mít co učit, nijak se o něj hlouběji nezajímá.

Petr Viták RNDr. Pan ředitel má unikátní limitovaný kus nábytku - rohožka a křeslo vyrobené z lidské kůže. To by chtěl každej! Diky Peťo, ses hvězda. Doufám, ze za ty prachy z maturitaku sis koupil další výstavní kousek!

Michal Matušík Mgr. Táta! <3

Markéta Drtinová Mgr. Lama! Nemá ráda holky.

Lenka Poubová Mgr. Miláček, jenom ji nesmíte nechat učit aka mrda mi v hlavě! diky Lenko, pa!

Jiří Rezek Mgr. 'A co byste přidali do ty rovnice, aby to vyšlo?' 'NaCl' 'To byste vybouchli' Následuje povzdech a melancholicky pohled z okna v učebně c. 4

Martin Mauer Mgr. Nejlepší učitel na celé škole. Vtipný, přátelský, hodiny jsou s ním zábava, zároveň jde vidět, že ho čeština baví a vyzná se v ní. Má velké požadavky, při známkování je přísný, ale to je u tohoto předmětu dobře.

jan hušek phdr. nejlepší angličtinář na gyperneru! je škoda, že neučí moc tříd. známkuje přísně, dává těžký testy, ale je ochoten vysvětlit gramatiku v angličtině. doporučuju!

Jana Jeřábková Mgr. literaturu vysvětluje výborně, dává těžké testy, avšak je velmi ochotná a zapálená do učení.

Michal Matušík Mgr. mexičan na záchodě! xdddd

Michal Matušík Mgr. neumí dělat kliky.

Jiří Rezek Mgr. zhrbena svin co nechape ze se 30 vzorecku nemuze vypocitat za 30 minut.

Jiří Rezek Mgr. nejlepsi hrbecek ma tenhle rezecek, kez by mi ukazal svuj vodik

Jiří Rezek Mgr. love his ass

Markéta Drtinová Mgr. taková tetka, její nálada zavisí na tom zda s ní komunikují oblíbenci či ne! jinak ujde!

Markéta Drtinová Mgr. doba dinosaurů už dávno pominula - důchodu by jí bylo líp!

simona miskovičová mgr. milá a přísná paní profesorka, která naučí, ale dává těžký testy. hodnotí testy nejen známkou, ale i pomocí procent a toho si cením. v tělocviku je akční

jakub jiras mgr. pohodový pan profesor, který dává jednoduché testy a má malé požadavky na studenty

pavla skazíková mgr. dřívě mě zemák bavil, dnes mě příšerně nudí, štvě mě jak jsme neustále nespravedlivě známkováni za úkoly které neměli být známkovány, paní učitelka mi zeměpis trochu znechutila

pavla skazíková mgr. docela fajn mladá paní učitelka, snaží se a to se cení

pavla skazíková mgr. paní profesorka známkuje velkými čísly ráda a často.

pavla skazíková mgr. vzhledově mi připomíná barbie i iq by sedelo škoda ze se misto kariery modelky rozhodla pro učitelku. výuka nic moc, testy obtížné, a o přepadových záležitostech ani radši nemluvím

pavla skazíková mgr. zvláštní ženština, člověk neví co si o ní myslet, snaží se být spravedlivá, i přes její snahu není. má pár svých oblíbenců a zbytek nevnímá či jen zjebe či odpálkuje s tím, že jejich výkon není dostatečný.

jaroslav vávra rndr. kdyby rozumněl tomu co učí třeba by ty počítače fungovali.

Jiří Rezek Mgr. rezecek

Jiří Rezek Mgr. krasny a uzasny ucitel

Zdeňka Pavlíková Mgr. je fajn

Lenka Poubová Mgr. neumí učit. pokud může učit ona, pak kdokoliv.

Jiří Rezek Mgr. Ačkoli jsem ho první dva roky neměla ráda, protože mi lezl krkem jeho přístup, tak ve třeťáku jsem ho začala chápat. Nyní mi přijde jako jeden z nejlepších učitelů na škole, nejen protože když vidí že se snažíte, tak je ochotný vám se vším pomoci, ale také je to jeden z nejnormálnějších učitelů (ze začátku tak nevypadá, ale pochopíte časem).

Alena Lachmanová Mgr. Tohoto člověka nejde popsat jedním slovem. Protože je náladová, uječená,hrotí každou blbost, nedá se jí věřit a hlavně neochotná pomoct. Ačkoli se tváří, že vám chce pomoct, tak vše dělá jen ve svůj prospěch. Stále něco kritizuje, ale sama dělá stále nějaké chyby.

Jiří Rezek Mgr. V poho ucitel

Jan Salamon Mgr. Frajer co kope za víc stran. Sbírá informace a celkem rychle je šíří, ale když si člověk dá pozor na to, co před ním říká, tak je to v pohodě. Největší výhodou jsou nízké požadavky na splnění předmětu.

Alena Lachmanová Mgr. Je to pinda. Známky na vysvědčení dává jak se jí zachce a pomáhá jen svým >vyvoleným>.

Lenka Poubová Mgr. Poubič je super, ale ne pro ty co chtějí maturovat z dějepisu. A nezávidím těm co jí mají na češtinu.

Milan Coufal Mgr. Coufal je pán. Na jeho nevhodné poznámky se dá zvyknout, jinak vždycky podrží a je ochotný pomoct.

Martin Mauer Mgr. Když nemáte doma všechny knihy z Levných knih a ještě k tomu všechny přečtený, tak jste pro něj vzduch. Ale jinak celkem fajn.

Alena Lachmanová Mgr. Je to pinda. Známky na vysvědčení dává jak se jí zachce a pomáhá jen svým >vyvoleným>.

Vladimír Golla Mgr. Úchyl!

Markéta Drtinová Mgr. Je zakomplexovaná, nesrozumitelně vyučuje, nespravedlivá, na žáky si zasedává.

Jiří Rezek Mgr. Jeho pozitivní hodnocení, které vyplývá z posledních 2 až 3 let poměrně chápu. Já však ale patřím mezi studenty, kteří nastoupili ke studiu na gyperneru ve stejný rok, kdy tohle začlo učit. Já a moji vrstevníci z denního studia ho známe jen jako věčně nasraného, trapného, ubohého a neschopného, pokud po něm člověk chtěl pomoc ohledně učiva. Jeho trapné vtipy o Coufalovi mi lezly krkem. Hodně kvalitních učitelů od roku 2012 odešlo dobrovolně. Zůstalo zde jen pramálo kvalitních profesorů jako Coufal z MatFyzu, Rezka však hodnotím na stejnou úroveň jako Huška, Poubovou či Turanovou. Už nikdy více.

Vladimír Golla Mgr. Komunistickej duchodcovej skout se smutnym zivotem. Fakt kr*ten...

Petr Viták RNDr. Nejlepší učitel matematiky, kterého jsem v životě potkal. Za první rok dálkového studia mi velmi srozumitelnou výukou pomohl pochopit spoustu látky, která mi nedocházela v mládí. Dokonce mě matematika začala i bavit, počítal jsem si doma pro zábavu příklady.

František Suchý Mgr. Je to takový roztomilý, malý, brýlatý klučina s láskou k učení, což se hodně projevuje v jeho chování a vystupování. Díky němu jsem objevil svou vášeň k biologii a dokonce se rozhodl, že budu doktor. Učí zábavně, ale srozumitelně. Naučil mě toho opravdu hodně, ale má celkem těžké testy. Dá do nich prakticky úplně všechno z daného tématu a to je právě ten problém- je toho moc a nedá se to potom stihnout. Ps: je hot :D

Ivana Boháčová Mgr. No kromě toho, že skoro pokaždé přijde do hodiny pozdě a někdy dokonce řekne, že už nemá cenu se učit a nebo nám prostě pustí film, je celkem fajn. FJ učí dobře, s češtinou je to horší. Nepíšeme slohy a rozebírání děl je na h*vno a to říkám, i když mám rád Čj. Ale i tak, jsou horší učitelé. Na výjezdech je pohodářka.

Lenka Poubová Mgr. Alkohol je svině

Jan Salamon Mgr. Někdy z něho mám pocit, jako kdyby čekal jak zareagujeme na to co dělá a někdy hluboko měl složku na každého z nás... skoro jako kdybychom byli jeho pokusní králíci... nikdy jsem ho neviděla úplně naštvaného... i když to vypadá, že nám o svém soukromí říká hodně, můžete mi někdo říct zda to není všechno jen jeho velká hra? Jistě je ochotný s vámi vždycky mluvit a asi nikdy mě neodbyl jako mnohdy jiní učitelé... po obsahové stránce jeho hodiny chápu, baví mě a docela se na ně i těším, vlastně jsem často zvědava co si zase vymyslel... i po několika letech na gymplu je pro mě vlastně záhadou, ale člověk se alespoň nenudí a to myslím, že je nejdůležitější.

Milan Coufal Mgr. Milda je sexy a divoký

Jan Salamon Mgr. Na začátku se skutečně hledal, chtěl mít autoritu a zároveň působit jako kámoš. Po pár letech už je normální. Má své chyby (např. tokání na chodbách), ale jako jeden z mála dokáže o vyučovaném předmětu přemýšlet, nadchnout pro něj a vyvolat diskusi. To je pro mě víc než třeba precizní, leč strojový výklad.

Vladimír Horálek Díky němu vim, jak se řekne jezevec, sopl a podobný hovadiny

František Suchý Mgr. Jeho vtipky jsou ze slabsiho soudku.

Lenka Poubová Mgr. Míň křičet víc učit, děkuji.

Ivana Boháčová Mgr. číča

Michal Matušík Mgr. Stoji před tabuli, cumi jak Bulhar do mlátičky a pak z něho vypadne: >Biomy!>

Jan Salamon Mgr. Nejlepší učitel, kterého znám. -easy company 4ever :-D

Michal Matušík Mgr. Je fakt sexy

Michal Matušík Mgr. Skvělej učitel!

Jiří Rezek Mgr. Nejlepší profesor z Gyperneru. Je fér, vychází se žáky, kteří mají zájem. Kdo jeho učivu nerozumí, je blbej jak tágo a nemá na gymplu co dělat.

Lenka Poubová Mgr. Tak si pustíme toho Kryla?

Petr Viták RNDr. Je to pasák! Teda pardon...pašák. Amen

Markéta Drtinová Mgr. Je protivná a každý rok si na někoho zasedne. Učit ji nebaví a dává to patřičně najevo v častých poznámkách o bídném učitelském platu. Na druhou stranu je spravedlivá a když má dobrý den i milá. Učí tak jak se má.

Milka Leškovská Mgr. Milka je miláček, ráda pálí ciga a to i při hodině. Mohla by z toho vytvořit vlastní parfém!

Milan Coufal Mgr. Eliska + Coufik= šmajchlkabinet! Zdravej mareny nacucany skrobem!

Martin Mauer Mgr. Když se mu koukáte moc dlouho do očí, tak vás uhrane!

Ivana Boháčová Mgr. Boháčová je kočička, somruje o cíčka :)

Michal Matušík Mgr. Týpek! Je s nim sranda.

Milka Leškovská Mgr. Milce je všechno ukradený. Testy moc neřeší (za celej rok jsme psali 1), ale když ji naserete, tak budete muset psát furt nějaký domácí úkoly s nejvíc nudným tématem. Takže rada: když se na vás bude koukat - kejvejte, když řekne vtip - smějte se a když se baví s někým jiným tak moc neřvěte a bude vás zbožňovat :D

Markéta Drtinová Mgr. Skvělá a milá učitelka.

Jana Balážová Mgr. Má příliš malé požadavky a příliš mírně známkuje, vůbec nic nenaučí, při hodinách se jen řeší cvičení z učebnic. Hodiny jsou dost nudné a i když mám po několika letech němčiny s ní a po každé jsem měla jedničky, nedám dohromady německy jedinou větu. A jí je to jedno.

Vladimír Horálek Nejvtipnější hodiny angličtiny s ním. Chce hlavně, abychom mluvili a byli aktivní, nedrží se učebnic a záleží mu víc na tom, abychom uměli vyjádřit, co chceme, než na ovládnutí gramatiky. Je velmi vtipný a často pokládá divné otázky (v angličtině), aby udržel naší pozornost. A funguje to. Nemá pedagogické vzdělání a stejně je to jeden z nejlepších učitelů.

František Suchý Mgr. Je fajn, jen by mi připadalo lepší, kdyby vše prostě sám vykládal než používal prezentace, kde má navíc podle svých vlastních slov někdy až zbytečné podrobnosti (tak jak máme vědět, co se učit?)

Lenka Poubová Mgr. Poubová je hodná a ochotná, ale bývá strašně zmatená.

Jiří Rezek Mgr. Jeho výkladům nerozumím a připadá mi, že má velké požadavky, ale to je možná spíš moje chyba než jeho, protože s chemií se fakt trápím. Hodiny jsou fajn.

Petr Viták RNDr. Skvělý učitel (a ředitel). Na první pohled velmi přísný, často náladový, ale jinak spíš spravedlivý a vždy se snaží pomoc, nepotápí, vždy se ze studentů snaží vymáčknout aspoň něco, protože strašně nerad dává pětky.

Milan Coufal Mgr. týpek neuvěřitelnej