Oznámkuj učitele!
Wichterlovo Gymnázium v Ostrava - Poruba

Wichterlovo Gymnázium

Ostrava - Poruba, Ostrava
střední škola
ČS.EXILU 669
PaedDr. Balnar Antonín, PhD.
státní

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


V telaku nám řekla ať do ní hazeme tenisaky a trefíme se. Borka :DD

Má šedý zákal, píská jak se mu zachce, je slepý a fakt na hovno učitel

ahoj

Poznámky

petr Smolák PhDr. V klidu, kdo chtěl naučil se hodně, kdo ne, základ.

Michal Vavroš RNDr. Co se týče výuky, dokázal nadchnout, dobře a srozumitelně vysvětloval. Ochotný byl zvláště vůči nadaným studentům. Ale mnohdy se mi zdálo že k méně nadaným, byť pracovitým studentům, tak ochotný nebyl a mnohdy je shazoval.

Petr Nezdařil PhDr. Nejlepší učitel, bezkonkurenčně... vtipný, nadšený, skvělý rétorik, má přirozenou autoritu, dokáže zaujmout, rozesmát. Na jeho hodiny se vždy opravdu těším, kdyby mě měl na všechny předměty, chodil bych do školy rád.

Dušan Kubečka Mgr. Chudin :D

Petr Smolák PhDr. V půlce věty ho přestanu poslouchat, z výkladu o díle dělá úvahu, jestli nás obsadí číňané a arabáči . Je fajn, jen škoda, že ze sebe dělá něco, co není.

Petr Smolák PhDr. Nejlepší učitel na Wigymu!!

Marcela Zezulková Mgr. Milá ale naladova

Petr Smolák PhDr. Velmi dobře dokáže klamat tělem. Několikrát během studia (nejen) mne přesvědčil o tom, že se umí chovat velice netaktně až hulvátsky. Jeho nevhodné chování nás velice zarazilo. Výuka nezajímavá, nudná.

petr Smolák PhDr. frajeris :D

Irena Šefčíková Mgr. Nejlepší p. učitelka, kterou jsem kdy měla!

Dušan Kubečka Mgr. No nic moc a ma poradne zachvaty vzteku rve jak tygr

Michal Vavroš RNDr. Super učitel, vtipný :D

Alena Gliwitzká Mgr. Odpad...

Irena Špacírová Mgr. v poho učitelka! jejím výkladům moc nerozumím ale ujde!

Irena Špacírová Mgr. v klidu! sice mám za 3 ale je v pohodě.

Dušan Kubečka Mgr. Není ani vtipný a ani chytrý. Nenaučí nic, ale jediné co má k dobru, tak jako téměř jediný zeměpisář má ve svých zápiscích pořádek a učí věci systematicky a pak se to člověk otrocky našprtá nazpaměť. A jeho >Rozjeďte stroje> je legendární. :D

Jiří Dybal Mgr. Skvělý učitel,všechno vysvětlí.

Josef Hlavatý Best teacher

Hana Halodova Mgr. Výklad=toto si opište

Hana Halodova Mgr. Občas by se na sebe měla podívat do zrcadla!!! To oblečení snad vytahuje po prababičce... A důležitá je až hrůza. Trocha skromnosti by jí neuškodila.

Jana Losíková Mgr. Upa-šupa

petr Smolák PhDr. když jsem se přestěhoval na vesnici, měl jsem starého souseda který měl ohradu s koňmi. v noci jsem slyšel spoustu divných zvuků, proto jsem se jednoho dne rozhodl se podívat s baterkou. smolák nakládal samici ze zadu a jeho nakládal hřebec. smolák se hned udělal a ještě koně vykouřil. spolykal to, usekl mu penis a udělal ho na pánvičce. pozval i pana starostu, ten přišel a dal si s ním. když zjistil z čeho to je, smolák byl oběšen. pořád honil. těsně před smrtí se udělal na publikum

petr Smolák PhDr. šmolák nás jednou vzal do své oblíbené restaurace (je dole pod textem). už jen ten interiér vypadal podivně. žádné okna, pouze uv světlo. jen co jsme vlezli, měl šmolák na obličeji bílé skvrny. ty měl i na oblečení a hlavně na péru, které měl zásadně vytažené, když chodí. usedli jsme a chtěli si objednat. šmoláka už znali a dali mu jeho typickou objednávku. my ostatní se vzdali jídla. šmolák si pochutnal na polopropečených varlatech, nastrouhaným penisem a spermatovou kaší. nechal dýško 500.

petr Smolák PhDr. to že má petr divné zvyky a chování víme. od jeho mlaskání pérem všech studentů co dostali z testu horší známku než 1 po chození po chodbě bez kalhot a spodek. našel si petr nový zvyk, který prý viděl v etiketě od ladislava špačka. no abych to nějak popsal. když teď jde z toalety po velké potřebě vezme si do ruk svůj výplod a namaže ho na chleba. chodí pak po škole a nabízí všem okolo chleba s nutelou. kromě sabiny a prváku už mu to nikdo nežere.

Josef Hlavatý ,,máš plusové body kočko> jakoby nevím jestli je v poho když jdeš do důchodu a capka je na základce.

Josef Hlavatý takže vážení, napíšu vám to v bodech-misto toho aby vám dal 2- tak vám dá 3 a v bakalarich vám tam dá 3 takže známky úplně jiná dimenze-absolutně nesystematicke učení, prezentace neprehledne někde ukradene z google stránka propepika.cz vole. nevíš co se máš učit protože máš prezentaci o ničem do toho on mele sracky pak máš učebnici která je mimo a do toho mlátí o stůl a říká: správně vychovaný mladý muž si zakrývá ústa když kychatáhni na sibiř!!!!!!!!

petr Smolák PhDr. šmolák nás vzal do svého bývalého tábora, jde byl vedoucím. jeli jsme do osvětimi. smolák vynechal všechny budovy a vzal nás hned do plynové komory, ukázal nám, na kterých místech mrdal děti a staré ženy. pak nás vzal do kremační místnosti, vzal mi jeho spolužáka a mrdl ho do peci. zapálil a spolužák do půlhodiny uhořel. smolák jeho popel smíchal s židovským popelem, stáhl si kalhoty, trychtýř do říti a vsypal si to tam. toho dne tam měl 60 tisíc židů a můj spolužák. smolák si nechal trychýř

petr Smolák PhDr. generálmajor petr smolák, držitel železného cíga ve zlatě s překříženými bagetami je hrdina z bitvy o hornopolní. petr smolák vedl elitní cigový prapor josefa kotase. pod jeho vedením se udržel zastávku 3 dny pod těžkou palbou reproduktorů chabrů z palecného. petr byl zraněn poslední den obrany šrapnelem z bagety. nebýt jeho odvážného vojenského úsudku padla by zastávka hornopolní do 24 hodin. díky této statečnosti ovládá sikora klíčovou přepravní tepnu směrem na josefa kotase.

petr Smolák PhDr. šmolko nám vyprávěl o jeho příhodách z tábora. byl vedoucím malých dětí. když hráli schodku, tak dál takové pravidla. koho najde, toho znásilní. každý utekl z lesa, ale jedno dítě našel. šmolda mu odjel anál, vyprstil péro a vystříkl mu spermat do pupíku. dítěti pak snědl nohu a zavařil si jeho varlata. dalším dětem jen na koblížky přistrouhl trochu předkožky. nechal se však unést a všechny je snědl sám. dětem potom, když seděli v kruhu, udělal sprchu spermatem. děti ho poslední den znásilnili

petr Smolák PhDr. že má rád nás děda smolík pořádně sadomaso není pochyb. co nás ale překvapilo byl inzerát v místních novinách. psalo se tam že, postarší pan hledá dominantního pána či paní. důležitá kritéria jsou základy české poezi, váha minimálně 230 kilo, věk 56 a umění dominance. musí umět zmačknout koule tak, že budou rudé jak sovětská vlajka, musí umět vařit s fekaliemi. nejdůležitější je však aby jeho genitálie viděli hygienu naposledy před druhou světovou válkou aby je mohl jazykem řádně vyčistit.

petr Smolák PhDr. okey, je obecně známo že si petr stříhání chlupy na péru nůžkama, to se dá ještě nějak pochopit, ale co nechapu je fakt že když si doma dělá boloňské špagety tak misto tradičního posypu parmezánem na vrch špaget, tam sype svůj uzrálý sýr z předkožky a do toho ještě přídá své chloupky ze svého ohanbí..opravdu nechutné. ale o petrovich gastronomických jídlech bych tu mohl psat do nekonečna, např pojídání prasečích chamovodů. od té doby co jsem se to dozvěděl nejím špagety, a furt si holim si péro.

petr Smolák PhDr. jednou jsme si tak ze srandy pouštěli staré německé vojenské písně. když v tom přiběhl peťa jestli taky fandíme nacistům. hned v tom se ozval nás černy židovský spolužák adam jestli to myslí vážně. petr vytáhl svůj luger co dostal od hitlera samotného a střelil negra do nohy. následně si ho odtahl do kabinetu. my jsme mezitím přiběhli k oknu aby jsme viděli co se tam děje. negr byl svázaný a smolak mu strkal své pero do říci a do střelné rány co měl na těle mu střikal své archivní sperma.

petr Smolák PhDr. pan učitel je alfasamec a balí každou ženu. avšak jednu velrybu se mu nedaří chytit, němčinářku. jeho malý shnilý slaneček kterého má ve slipech na to nestačí a tak zkouší své poznatky o německých autorech. blanku to natolik uchvátilo, že mu ukázala své 300 kilové stehno. ten jí ho hned vrazil mezi palec a ukazováček na noze a za 3 přírazy se udělal. než to stihlá utřít, peťko to snědl. od té doby masturbuje vždy s učebnicí němčiny v ruce a vyslovuje „oh blani, du bistr meine sex freundin>

petr Smolák PhDr. byli jsme s petrem na exkurzi do ústavu. měli tam tu nejtemnější místnost na světě. prý z ní lidé zesílí za 15 minut. poslali jsme tam nedobrovolně peťka a kamerou sledovali co se děje. peťko jako vždy, když je sám, začal honit. předstříkl si na ruku aby to klouzalo a rozjel to. po chvíli jsme nic neviděli, protože jeho spermat trefil kameru. když ho otevřeli, místnost byla celá bílá. peťko byl naštvaný, že to nestihl ani slízat než ho vynesli. od té doby je ústav zavřen

petr Smolák PhDr. zduř siki pengoro tu péťa. beru tvoji nabídku a čekám na hornopolní. doufám že pustiš moji oblíbenou co jsem měl dnes k obědu. a dáme absint. ale pro štětky bych šel do domova důchodců tam jsou větší šťávy. a až se napijem tak vezmeme i ty z krematoria. zítra v 15:00 na hornopolni, vem chabry.

petr Smolák PhDr. hej čest more tady siki sejki pingora, jsem slysel ze delas moc maribany na te skole. kdybych mohl tak si nad tebou hned vyhodim,more uplně styl kamo. jednou se muzes stavit ke mě na hornopolni a vezmu reprak a jdem chlastat chábře. vezmem po cestě nějake kundy z mateřské školky a jdem směr josefa kotase, uplně styl bude more vis co, měj se petros

petr Smolák PhDr. šmolák jak je známo se rád chlubí. proto na nás v hodině občas vytáhne svou chloubu. není se moc čím chlubit ale prostě to dělá. nejhorší je, když se vám zadívá do očí a začne honit. sice za to máte 1 za aktivitu ale to trauma za to nestojí. včera se ale stalo to, že s tím začal chodit po třídě. šmolakovo pero bylo zplesnivělé a mělo zelený odstín. všichni jsme skočili z okna i když to bylo ve 4. patře. celá škola byla kontaminována a tak povolali plynaře adámka aby to vyčistil.

petr Smolák PhDr. šel jsem s kámošem z pařby a jdem na tramvaj. bereme to podchodem a našli jsme učitelé smoláka. ten z kabátu začal vytahovat uzeniny. měl vše. točený penis, pomazánku z varlat a uzené předkožky. nabídl nám ale odmítli jsme. šmolák vytáhl penis a struhadlo. trochu své předkožky si nastrouhal do pomazánky a snědl jí. kámoš omdlel a smolák ho proto ojel. jen tak tak jsem utekl. teď jsem vegan

petr Smolák PhDr. pamatuju, když jsme byli s peťkem na vojně. každý pátek jsme chodili chlastat na nejbližší posed v lese. měli jsme takový tajný kód, který se řekl abychom věděli, že nejde generál. no, jedné noci jsme tam byli s chabry a čekali na peťka který nesl chlast. když jsme uslyšeli lámání větví, zeptali jsme se, kdo to je. nic se neozvalo. podruhé. zase nic. kdo by to byl řekl, že ponese láhev v držce. no... ten den do něj bylo vypáleno 13 zásobníků z kalachu. v táboře jsme řekli, že to bylo řádné bdsm

petr Smolák PhDr. není to tak dávno co jsem se dozvěděl tuhle tajnou diagnostiku petra. petr trpí tzv. syndromem petra smoláka. to je stav, který byl zatím objeven jen u něj. jedinec je při téhle nemoci nucen neustále mluvit a vztahovat na sebe pozornost. pokud se tak neděje jeho penis se začne masivně zvětšovat a díky tomu se mu začne jeho penis zarážet do zadačku. pokud nemluví dost dlouho tlak se zvyšuje a nakonec začne penis masivně vibrovat, točit se a kopat. díky těmto bolestem potřebuje petr pozornost

petr Smolák PhDr. jako každý jiný spolužák mě petr požádal o soulož s ním. nepřijal jsem. ale můj černý kamarád to vzal. když se za týden vrátil, ani se nesedl (z nějakého důvodu) a vyprávěl nám co se dělo. prý přišel a už ve dveřích dostal péro do držky tak silně, že mu to vyrazilo zuby. potom dostal waterboarding spermatem a prý to nebylo tak zlé. nakonec na něj petr skočil ze zadu a dělal alfu. náš cigoš ho však vzal, strčil mezi mříže balkónu a rozmrdal mu prdel. když odcházel, do prdele mu vletěl křeček.

petr Smolák PhDr. dozvěděl jsem se, že se petrovi tvoří v oblasti análního otvoru velké hemeroidy, zkoušel to pry lecit mnoha způsoby, mazání ovčím spermatem, vytážekem z hovna císaře napoleona, a nakonec vaginálním výtokem jeho kolegyně ktera učí německý jazyk, musel ji odchytit byla, divoká. nakonec petrovi pomohla jedna věc, vykopal hrob josefa kotase ktery se nachází v hrabuvce, a poté si dopřál svou pochoutku,snědl jeho ztrouchnivělé varlata. petr pocitil konecne volnost a dal pokracuje v znasilňování zvířat

petr Smolák PhDr. petr nás pozval na silvester, tak jsme to přijali. mezitím co byl na hajzlu jsme mu prošli ledničku. našli jsme čabajky z pér, podezřelé bílý chedar a hnědou hustou kofolu. když smolák zřejmě dosral, došel s flaškou kofoly a všem nám nalil. hrozně to smrdělo a tak jsme se zřekli. on to však vypil a ještě si šel pro tu vychlazenou. pak nám donesl obložený talíř. když už byla skoro půlnoc, tak pustil televizi. hned vyjelo porno. místo aby přepl na odpočet tak začal honit a na nový rok vystříkl.

petr Smolák PhDr. byli jsme takhle v na exkurzi v kravině, který dodává mléko do müllermilku. na konci celé exkurze jsme mohli zkusit sami podojit krávu a následně zkusit její mléko. o tom, že petr podojil býka a vypil jeho ,,mléko> mluvit nebudu stalo se to totiž i třídnímu negrovi. ale ten konec sakra. petr povzbuzen byčim spermatem naběhl do skladu spermatu který slouží k oplodnění krav. všech těch 150 hektolitrů spermatu vypil do poslední kapky. no a od té doby máme celoživotní ban do kravína

petr Smolák PhDr. pred par dny jsem sel kolem zastavky josefa kotase a zahlédl jsem pana ucitele jak stoji u auta. šel jsem ho pozdravit ale to co se stalo jsem fakt necekal. otevrel kufr u auta a měl tam vyskladane ruzne typy varlat v zavařenych sklenicích ktere pry pouziva k vaření..prasečí, lidské, hroší, a dokonce jako přísady tam ma odložené ruzne vzorky spermatu. řekl mi že nejchutnejsi je cerna skumavka spermatu ktera patri memu romskému spoluzakovi. potom mě ojel a usekl moje koule a dal si je do sbirky.

petr Smolák PhDr. nejhorší věc co mě v životě potkala to že bydlím v paneláku naproti bytu petra. jednou večer když už jsem vypl lolko šel jsem kouřit na balkón. a v tom jsem viděl petra jak si vede tři koní samce do bytu. myslel jsem si, že je žokej nebo tak něco. nebýt té tmy možná by si toho všimli i ostatní sousedé. no abych to dokončil ráno když jsem si dával cigo všiml jsem si, že petr nemá záclony a já viděl co se děje u něj v ložnici. petr dostával zrovna svoji koní jízdu života. pak jim lizal prdel

petr Smolák PhDr. jeli jsme do prahy podpořit našeho učitelé češtiny šmoláka na erofestu. když jsme v sekci gay našli šmolákův stánek a malé pódium tak jsme se před něj postavili a sledovali show. prvně si penetroval anál jadernou hlavicí a celou ji tam narval. pak tam šel kůň a celá stáj. potom si začal strkat pastelky do penisu a když stříkala, bylo to barevné jako duha. nastříkal to do formiček, zaschlo to a prodával to jako skittlesky. hlavicí vyndal až za týden ve škole.

petr Smolák PhDr. na konci studia na škole jsme se se spolužáky rozhodli přespat ve škole. kolem půlnoci jsme začali slyšet výkřiky a jakoby zvuky biče. to samozřejmě vylekalo našeho černého spolužáka. my ostatní jsme následovali zvuky až do sklepa. ve sklepě ale nic nebylo do doby než jsme objevili tajné dveře. když jsme je otevřeli viděli jsme petra jak nakládá naší učitelku němčiny a přitom má kaktus zařazeny v prdeli. aby toho nebylo málo pil nějakou bílou hmotu ze sklenice s nápisem >archivní koní sperma>

petr Smolák PhDr. včera jsme byli na workshopu škrábání té bílé hmoty z předkožky, pan smolák mě opravdu překvapil. byl vyvolán před lidi na podium aby se podělil o zkusenosti a sve problemy. prohlásil ze si penis zásadně nemyje a ze skladuje v trenkach nekolik druhu sýru. obcas si osmazi z těchto sýru a smažák a nebo plete korbaciky. kromě toho že se na konci proslovu totálně posral a smrděla mu pŕdel, tak dokonce nechtěně ejakuloval na 7letou holcicku v první řadě..po teto zkusenosti si myju penis dezinfekci.

petr Smolák PhDr. do školy přišla šmoldova maminka. starší než sám jeruzalém a šli rovnou do kabinetu. chvíli jsme s ní dávali pokec, nabídka sušenky. skoro jsme do nich kousek když řekla, že je z jejího mlika a šmoldy spermatu. hned jsme mu to mrdli o hlavu a šli do hajzlu. jen co jsme zabouchli dveře tak babka začala ječet. šli jsme se teda podívat z okna. šmolda ji začala nakládat a žrali u toho ty sušenky. potom si však nasadila dildo a začala jebat šmoldu do penisu a on si vrazil pěst do análu. pak se udělal

petr Smolák PhDr. poslední hodina v pátek a já zapomněl svačinu. musel jsem tedy zajit za petrem jestli nemá něco na svačinu. řekl, že ano ale že musím chvilku počkat. myslel jsem si, že vytáhne třeba kus chleba místo toho si ale dřepl do prostředku místností a stáhl si kalhoty. čekal jsem co to z toho vyjde a opravdu z něj vyšlo obří zatočeny výkal. vzal tohle hovno do dlaní a podal mi ho se slovy jestli si nedám snickers. odešel jsem málem jsem se pogrcal. pak přišel do hodiny s celou hnědou drážkou

petr Smolák PhDr. poslední hodina v pátek a já zapomněl svačinu. musel jsem tedy zajit

petr Smolák PhDr. smrdí mu penis

petr Smolák PhDr. mega dildo

petr Smolák PhDr. jeli jsme na moravu na doporučení kundy lenky. u jejího přítele jsme šli do vinného sklípku. šmolák měl hned kecy „kurva a kde je nějaký skřipec, nebo nějaké lano, tříhlavnově dildo> museli ho vyhodit. nikdo však nečekal, že když tam půjdem na druhý den tak to tam bude vypadat jinak. byly tam stoly, lana, dilda a hlavně smolák visící hlavou dolů že stropu a měl dildo v prdeli. na laně se přitahoval nahoru a zakázek ho hlouběji. a do všech vinných sudů se vystříkal. říkal tomu bílé víno extra.

Petr Smolák PhDr. poslední hodina v pátek a já zapomněl svačinu. musel jsem tedy zajit za petrem jestli nemá něco na svačinu. řekl, že ano ale že musím chvilku počkat. myslel jsem si, že vytáhne třeba kus chleba místo toho si ale dřepl do prostředku místností a stáhl si kalhoty. čekal jsem co to z toho vyjde a opravdu z něj vyšlo obří zatočené hovno. vzal tohle hovno do dlaní a podal mi ho se slovy jestli si nedám snickers. odešel jsem málem jsem se pogrcal. pak přišel do hodiny s celou hnědou drážkou

petr Smolák PhDr. rozhodli jsme se jít do opuštěné budovy. o půlnoci tam tak chodíme, dokud nenajdem strašně smradlavou místnost. nasadili jsme plynové masky a šli dovnitř. všechno bylo hrozně lepkavé a čím dál jsme šli, tak to bylo menší a menší. najednou jsme slyšeli zakašlání a místnost se celá pohla. okamžitě jsme utekli. po chvíli se místnost otočila a díval se na nás smolák. nikdy by mě nenapadlo, že mu zalezem do análu.

petr Smolák PhDr. rep byli jsme spolu v bordelu a platil mi děvky a alkohol. ovšem mě omrzel výběr pana ucitele kdyz v podnapilým stavu prohlásil větu “řekněte té 160 kilové slečně jménem blanka, ať mi udělá striptýz”. v ten moment jsem jako věrný žák nezaváhal a donesl petrovi 2 metrovou instalaterskou trubku ať si pořadí s kvalitní penetrací panenské blány. byl to super večer a nikdy na něho nezapomenu.-kubik pingora

petr Smolák PhDr. jelo se do prahy a jako každý jiný jsme šli do aquapalace. hodili jsme šmoldu do dětského bazénku a nechali ho tam. když jsme ho za 2 hodiny přišli zkontrolovat, byl v poutech. zeptali jsme se, co se stalo. smolák údajně znásilnil 4 děti, nastříkal jim do kyblíčku spermat a vlil do análu. když ho odváděli tak pořád stříkal a v šatnách odjel ještě zámek a fén na vlasy. když se pak obouval tak místo aby použil lžíci na obutí do bot, tak do ní dal péro a najel tím mezi tkaničky, utáhl je. bdsm

petr Smolák PhDr. byli jsme v lese. šli jsme na hřiby. normálně sbíráme, děláme si prdel ze šmoldy který nese košík. potom jsme šli na oběd a smolák dal sbíral. my však neměli hlad a šli jsme ho hledat. najít ho s čurákem, na kterém má napíchnuté hřiby jako zkurvený spíž, byl hrozný zážitek. nejhorší ale bylo, když přestříkal spermatem houby a snědl je. když nás viděl, nelekl se, ale nabídl nám. museli jsme ho zkopat

ondřej tichý mgr. pohodový člověk i učitel

ondřej tichý mgr. robot

Vladimír Pavlosek Mgr. je to muj crash.

ondřej tichý mgr. pan učitel je vtipný, vždy vhodně oblečený, ochotný. umí naučit, i když je přísný.

ondřej tichý mgr. velice vtipný ucitel, dobrý řečník, přísný, ale spravedlivý.

ondřej tichý mgr. super ucitel, se kterým je legrace.

ondřej tichý mgr. fajn ucitel, vše dopředu ohlásí, spravedlivý.

ondřej tichý mgr. šašek co dává testy jen tak a má znamkovani neskutečné těžké aby ho jeblo

Lukáš Průša PhDr. tiché hejty pana průši podané s hraným respektem jsou nejlepší..

petr Smolák PhDr. no, to že pan šmolák je gay víme. ale nikdy by mě nenapadlo, že do školy příjde v sukni. nejhorší bylo, když se pod ním dělaly bílé louže. avšak že na tom uklouzne, slízne to, vysere toho z řiti víc a odjede na tom, to mě dostalo. šmolák si udělal spermamotorku, skočil na ní salto, seskočil z ní a nechal si ji najet do análu. pak udělal draka, nechal ho vychrlit mu sperma do držky a polykal.

petr Smolák PhDr. péťa nás pozval domů na doučko. šel jsem já a mý 3 kámoši. začalo to normálně, vpoklidu, než péťa odešel do sklepa a my prohledávali jeho byt. to že najdem díla a vibrační hlavně (neumyté a stále hnědé) nebylo překvapující. avšak výprava za ním do sklepa byla otřesná. ozývaly se z něj vzlyky a výkřiky. společně jsme nakoukli a viděli péťu viset svázaného jak ho mrská babka kterou jsme viděli u vchodovek. ta mu vykuřila péro a plivla mu spermat do držky a trochu do análu. péťa jen zamňoukal, polk

petr Smolák PhDr. když jsme měli výlet do prahy, tak jsme jeli vlakem. s péťou jsme seděli v kupéčku. teda než začal honit, pak jsme museli utéct a jít do jiného vagónu. těsně před prahou náš vlak byl zastaven policií. po hodinovém pátrání byl peťko odveden v poutech a odsouzen za znásilnění 3 vagónů plných lidí, 7 kočárků děti,strojvůdce a lopatky na uhlí.

petr Smolák PhDr. byl večer a já s pár spolužáky přespalaval ve škole. najednou bylo hovnem na zdi napsané šmolák. mysleli jsme si, že je to vtip. ale potom zmizel spolužák. našli jsme ho asi po hodině v jednom kabinetu. visel v nějaké bdsm soupravě v zadnici zařazena dilda o celkem průměru metr. u pusy něco jako nutella ale odporně to smrdělo. rychle jsme ho sundali ale on opakoval jen utíkejte. najednou vypadla elektřina a zavřeli se dveře. slyšel jsem jen zvuk naražení koulí na zadek. přežil jsem jediný

Martina Černá Mgr. v našich srdcích nás učí dál. ❤úžasná p. profesorka.‘škola má výchovnou a vzdělavácí funkci. výchovná je na prvním místě!’tomáš wróbel

petr Smolák PhDr. o tom, že má rád peta sex není pochob. problém nastal až v moment kdy mi navrh abych přišel na jednu jeho swingers party. když jsem tam přišel byl peta obklopen ženami ve věku od 10 let do 105 let. měl na sobě psí obleček a štěkal. poté se ho paní ve věku 102 let zeptala kdo je hodný pes, peta zaštěkal a baba mu zátahla za péro. myslel jsem si že je to nejdivnější co jsem kdy viděl. bohužel jsem potom viděl jak mu dali péro do pasti na myši nebo jak mu strčili kaktus do péra. jen štěkal btw

petr Smolák PhDr. pítr je proslulý honimír. velmi rád hoňká a tak nám chtěl dát tipy a triky. když to jen říkal, tak se to dalo. pak ale vytáhnul žížaluse a začal demonstrovat. ruku dal na penis, ke kořenu a druhou si mačkal koule a prstem si šťoural anál. honit začal z divoka a do tří sekund už stříkal. pak to slízal a dělal, že se nic neděje

petr Smolák PhDr. šmolda pérolda, jak každý ví, tak rád má kluky. byli jsme v učebně informatiky a něco nám ten homoid prezentoval. jelikož je to starý pelikánský kokot tak si to nevypl a začal vyhledávat gayské porno. nejhorší na tom bylo,když se přihlásil a vyskočila mu tabulka, že se stále drží na první příčce podle shlédnutých hodin, počtu zpráv a také natočených videí. nikdo mu to neřekl, tak jsme viděli, jak si zapl své video, zoomnul na penetraci jeho análu a začal honit. výstřik byl monstrózní.

petr Smolák PhDr. s petříkem jsme si toho zažili už dost. od pohlavního styku ve stylu bdsm až po šlehání jeho jemného zadečku 158 sloními penisy. bohužel jak se můj čas na stejné škole přibližl chtěl jsem se pohlednout za nejlepšími chvilkami co jsem s petříkem měl. jedna z topových akcí co jsme měli byla ta kdy ho bezzubá prostitutka škrtila a další mu pálila péro podomácku vytvořením plamenometem. pak se prostitutky vystřídali ale místo péra mu ten plamenomet stříla do řiti. petr od té doby plive oheň.

petr Smolák PhDr. pítr přišel do třídy. vánoční atmosféra byla naladěna a šmolák si přitáhl čepičku. tu si měl každý nasadit na hlavu. když se tak stalo a čepička k němu zpátky docestovala, tak si k ní přičichnul, následně vytáhl svého obřího hulibrka a tu čepici si nasadil na žalud. pak s tím píchal holky do ramene a klukům to chtěl narvat do ucha. nevyšlo, tak se do té čepky vystříkal, nasadil na hlavu a sperma co mu zteklo naobličej tak spolknul.

petr Smolák PhDr. jednou v rámci erasmu k nám přijelo 20 negrů z afriky. peťa ještě ze staré školy se rozhodl, že jim na konec ukáže svůj bič. začal tedy pár negru švihat. ti se nasrali a vzali mu ten bič. otáhli ho do kabinetu a začali ho švihat po jeho penisu. mysleli si, že to peťu bolí jenže peťa má rád sado-maso hrátky začal tedy prosit negry o větší nálož. tak se tedy všech 20 negrů vzalo a zaráz mu střičili péro do prdele. peťa od té doby má zadeček jak tunel blanku

petr Smolák PhDr. petr měl svou pekárnu. možná lépe chlebárnu. měl ten nejlepší a nejskvělejší chleba v okolí. to však netušili, jaká byla jeho tajná ingredience. zaschlý spermat. péťa si bral do pekárny studenty ze školy, nad kterými se ukájel. bohužel, spermat nestačil. tak začal vodit kluky a najednou bylo spermatu víc než dost. musel ho schovávat do cisteren, aby mu nevytekl z pekárny. nejhorší však bylo, když přišla éra donutů. hlavně ty, které byly z vrchu zalité bílou polevou. údajně byl čokoládový, nevím

petr Smolák PhDr. petr byl frajer. ale na tenhle den nezapomene po zbytek svého života. jednou když měl svůj obvyklý tah po bordelech na stodolní, výhledl si jednu romku. nálakal jí do temné uličky a pokusil se jí znasilnit. jenže v tom vyběhlo cca 150 romů vzali ho za nohy a ruky. a odtáhli ho do místního ghetta. tamho drželi cca 15 let jako sexuálního otroka pro jejich psy. každý den dostavál 12 hodinový rape od psů až po mistní gorily. petrovi se povedlo útect jenže jeho prdel už nikdy jaká byla před tím

petr Smolák PhDr. pan šmolinkus si tak posedával v kabinetě, čekal na studentky až příjdou za ním do kabinetu že s nimi udělá rychlý proces jako vždy. avšak přišli studenté, vzali šmoldu útokem a narvali mu srolovanou učebnici češtiny do řiti. to však netušili, že tam tak lehce vklouzne. poté jim ji šmolák vpálil pomocí análního kanónu do ksichtu a začal je znásilňovat on. žáci se tam už nikdy neukázali a omluvenky podávali pod dveřmi.

petr Smolák PhDr. o hauptmannovi petru smolákovi bylo už napsanáno dost. já si ho ale pamatuji ještě z dob kdy pracoval jako dozorce v osvětimi. historie říká, že němci používali cyklon b při plynaci židů. realita je však jiná. vždy když se v osvětimi mělo jít plynovat vystříkal se peťa do nadob podobných kanystrům. následně to pár vojáků odnesl a nachystal nad plynovou komoru. poté to vrchem vlili do plynové komory. židé se tak doslova utopili ve smolákově mrdce. petr jako hlavní dozorce válku přežil

petr Smolák PhDr. erasmus. přijelo pár negrů z afriky. nevím co tady chtěli, a to asi ani pan šmolák, proto chtěl vytáhnout bič. ten však po ruce neměl, a tak vytáhl svoje obří čůro a pleskl s tím všechny 3 negry zaráz. pak je ještě chvíli jebal, než jim ho narval každému do řiti. kaločay proto musel odejít, než příjde stejný osud. nejmenovaný kočičí student však nastavil zadnici taky.... nepřežil.

petr Smolák PhDr. obersturmführer karel schocher po válce petr smolák. je uznaný valečný zločinec pravomocně odsouzen noriberským tribunálem k trestu smrti rozšleháním sloními penisy. tomuto rozsudku se vyhl a dodnes pobývá někde na území čr. s největší pravděpodobností žije někde v ostravě. tomu hraje do karet to, že na ostravsku se už našlo 15 lidí co měli lebku rozjebanout na sračky obřím jebovitím pérem. jednotky bývalého gestapa už ho hledají

petr Smolák PhDr. vzpomínám, když ve třetím ročníku jsme šli na statek. byli tam různá zvířata, avšak šmolák měl rád koně. když paní průvodkyně nekoukala, šmolák stáhnul kaťata i se slipy, přeskočil plot a narval to koni do řiti. bohužel si nevšiml, že ve stáji byl hřebec. ten okamžitě přiběhl a byl sendvič. smolákův anál nepřežil a byl odvezen na pohotovost. od té doby jebal jen kuřata a holuby

petr Smolák PhDr. jako péťa je sexouš, ale to co udělal mi docela zamotalo penis. prostě si tak přišel do třídy, slipy zařízlé v prdeli, péro div nevypadlo. chodil od ženy k ženě, žalud u huby jejích. žádná však nedala prokuř. když však muže obcházel, péro v něčí hubě stále měl. nejvíc v hubě kluka, který v saku chodí. péťa už tak plné koule neměl, avšak sakoid by kouřil dál. péťa to však nezvládal, proto sako kluk mu péro do řiti vrazil. péťa se zarazil. sakokluk vystříkal mu prdel. péťa od té doby nebyl viděn

petr Smolák PhDr. ještě v době kdy byl petrus v hodnosti sturmbannführer jsem měl tu možnost s ním lovil židy. měl tehdy takovou zvlášní metodu zabíjení židů. prvně je donutil si lehnout břichem na zem. poté si sundal své vojenské rajtky, předhonil se do tvrda a začal švihat židy do zátilku svým obřím kobylím penisem. tak to dělal do doby než daný žid umřel. při pohledu na tuhle metudu jsem se doprovolně příhlasil k službě v osvětimi. za jeho služby padlo 15k židů. petr nikdy nebyl stíhán jako valečný zločinec.

alena gliwitzka mgr. ;-)

Dušan Kubečka Mgr. :)

Jana Losíková Mgr. je nejlepší učitelka na světě

ondřej tichý mgr. kdo se učí, tak to zvládne. je vidět, že má přehled a práce ho baví. vse je doplněno humorem v hodinách.

ondřej tichý mgr. fajn ucitel, se kterým je legrace a který látku poda zajímavě :)

ondřej tichý mgr. nepamatuje si žádné jména, a proto dává přezdívky, já jsem např. slečna basketbalistka. nikdy mi snad neřekl mým pravým jménem. a písemky píšete jen tak random, třeba když vítkovice prohrajou v hokeji.

ondřej tichý mgr. nepamatuje si žádné jména, a proto dává přezdívky, já jsem např. slečna basketbalistka. nikdy mi snad neřekl mým pravým jménem. a písemky píšete jen tak random, třeba když vítkovice prohrajou v hokeji.

martina kaniová mgr. úplně úžasná!!!! užijete si s ní srandu a dá vám něco do života je perspektivní a milá

Alena Gliwitzká Mgr. kamo, my si normálně povídáme v hodině a jí to vadí je zakomplexovaná hnusná a neochotná. ještě že ji máme jen dvě hodiny týdně

Jiří Dybal Mgr. dokud mu nestoupnes na trávu tak je ok :dd

alena gliwitzka mgr. nejhorší učitelka, fakt kráva zkur****