Oznámkuj učitele!
ZŠ Horní Čermná v Bystřec a Horní Čermná

ZŠ Horní Čermná

Bystřec a Horní Čermná, Svitavy
zakladní škola


státní

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Poznámky

Ivan Rejent Mgr. Blé...:D

Ivan Rejent Mgr. ...

Ivan Rejent Mgr. :)

Drahuše Rejentová Mgr. piča zkurevená, za mladých led během normalizace šlapala s náckama za rohem na václaváku. svině spičená aby tu svini píchli na zabijačce. poslal bych jí direct na solár a šla by si zaplavat s kaprama, s betonem na nohách. piča zasiflená, jak jí hrastí kůže je slyšet přes celej lanškroun lulw.

Drahuše Rejentová Mgr. sharpey was here

Drahuše Rejentová Mgr. ad

Drahuše Rejentová Mgr. gud cestyn neumy me naucyt any debylny abecedu 0/10 hnus

Drahuše Rejentová Mgr. toto je exemplář absolutní píče, která už nemá co dávno učit. měla už se před 60 lety válet 2m pod hlínou a mučena v pekle jenom za to že se narodila. ona ještě zažila 1ww a střílela do nácků olovo. její chování a vyučující metody jsou 100 let před opicema staré a její plandající kůže ve vzduchu když píše nemluvě. zesměšňovat své studenty za jejich známky a mít mindset komunisty v roce 2021 je absolutně nepřijatelný. její hodiny jsou jenom ztráta času a utrpení. snad jí a její dítě přejede auto.

Drahuše Rejentová Mgr. tpč tak tahle svině, to je jeden velkej extrémní shitfest. doslova nechápu jak moc je nějaká škola zoufalá, že nemá učitele na čj , že jí příjme. naučí hovno, jen řve na všechny, že jsou to píče a čůráci. co jsem tak slyšel tak její tatínek byl komouš a to vypovídá o něčem taky. jediný co jí můžu přát je šťasný prdění do hlíny.

Drahuše Rejentová Mgr. a̵̡̨̧̢̛̤̜̬̟̹̲͉͓͍̹̦̩̯͍̠͓̙̺̹͍͙̙̰̞͚̠͍̺̒̓̑̐́͑̀̋̐̓́͛̆̅͑̃͐̀́̅̏̌̀̈́̅̉̈́̏̈́̍̽̍̓̈̇͗̑̅̿̊̾͆́̐̏̂͐̚͘̕͜͝͝ͅă̶̧̧̨̩̖̖̝͉̤̟͔̲̼̻̣̹̳̫̮͉̞̤̬̗͙̝̯̫̳̱̮̬̣͕̥̳͚̦̳̭̘͈͈̞̖̮͉̺̯͍͍͙͚̫̟̭͂̊͑͑͂͑̈́͒̊̀̔̇̔̎̕̕͜͜͠͝͠á̴̧̧̢̢̢̲͍̖̙̩̗͕͈̰͚̗̣̙̝̩̃̓̈̓̅͐͑͗̆̄͛̌͒̐͊̈́̉̚͜͠a̶̧̨̨̧̝̪͙̞̠̫͇͖̦̼̟̝̖̫̞͓̣̬̗̺̖̲̻̯̜̱̭̙̥̪̼̥͕̠̦͍͈̺̣̝̼̖̺̪͍̟̔́̎̐͆̍͌̉͂̓͐̓̾͂͐̈́͛̒̀̆̃͗̆̈̚̕̕͜͠͝͝͝ͅͅ

Drahuše Rejentová Mgr. na test dlouhej test jak píča nám dá sotva 3 minuty za jednu chybu je dvojka nevyplněné pole se bere jako chyba.

Drahuše Rejentová Mgr. m̵̨̢̳̮͍̠̞̦̩̰̺̙͎̬̫͖̫͌̔̅̔̿͋̀́̈́̐́̅̊͌̉̔̃̚̕͝͝r̷̢̢̨̬̠̞͚̗̗̹͖̮͔͓̯̫̩͔͕͚͚͚̤̯͈̭̠͉͉̞̭̦̦̦̟̒̒̈͛ͅḑ̴̢̢̡̛̤̩̪̤̘̭̜̩͍̩̬͎̦̘̗͖̟͌͆̿̔̿͊͗̿̌̏̉͆̋̆̔͆̏̂̆̽̔́̆̈̓̽̿̅̃̾̑̀͆̑͛̆͑̎̅̇̎̕̕͜͝͝͠͝͠ķ̸̧̨̢̨̟̰̰̮̱̬̪̳̞͙̺͙̬͕͈̄͒̓̌̒͂͊̓̋̾̀̔̐̓̔̑͗̑͊̃͒͂̂̆̀̓͒̂̏͑̕̕͘͝â̴̡̧̧̲͎͎̝̝̭̲̹̺͍̣̠͔̙̭̺̺͙͓̦͎͔̘̘̗̫̬̥̟̜̲̌̀̀̆̑͌̀̑̄̊̉̓͒́̾͒̀͒̆͛̎̍̄̄̓̂̈͌̋̃̄͌͊͂͝͝ͅ

Drahuše Rejentová Mgr. dámi a pánové tato učitelky by měla dostat oskara za nejhoršího učitele to že řve po žácích zhazuje je a známkuje způsobem pokud to nebudete mít všechno dobře máte za 5 jí uklidnuje když může psát 5 nepřeju nikomu tenhle teror který právě zažíváme

Drahuše Rejentová Mgr. totální dojebaná píča. cápkovi ze třídy dala za 5 kvůli tomu že měl delší vlasy. doufám že bude hnít v hrobě. also když se jí pokusíš v něčem opravit or whatever tak na tebe zečne řvát hlasitostí sirén z ww2. fakt ůplná píča. smrt.

Drahuše Rejentová Mgr. tenhle člověk se neměl narodit , je to kunda nemám jí rád a to nejsem jediný říká mi miláčku a mně se to hnusí , v hlavě má tak max. nasráno stará svině pošlu na ní hitmena ...slyšel jsem že ji vyhodili ze školy kvůli tělesným trestům podle mě by měla zdechnout nebo ji zavřít za uplný kokotismus jak jsem říkal je to píča stará svině co ti dá za 2 chyby za 5 a to se ti ještě vysměje jak kdyby si byl kus hovna . asi bych ji zavřel nebo poslal do důchodu učit umí maximálně hovno umí jen řvát svině.

Drahuše Rejentová Mgr. píča

Borek Petr hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Borek Petr ❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍 it is fine now. why? because i am here! 🤍🖤💜💙💚💛🧡❤️

Drahuše Rejentová Mgr. ghvvhvbhg tl457445450jh uzgvbzjhgv

Drahuše Rejentová Mgr. svině lmfao

Drahuše Rejentová Mgr. škola má docela úroveň jí sem pustit co :ddd

Drahuše Rejentová Mgr. zabijte to než se to rozmnoží!!!

Drahuše Rejentová Mgr. ještě jeden nevysvětlenej úkol a rozmlátím ji hlavu už toho mám po krk

Drahuše Rejentová Mgr. velký špatný

Drahuše Rejentová Mgr. ať chcípne nenávidím jí a nikdy ji rád mít nebudi

Drahuše Rejentová Mgr. stará bába, dávno má být v hlíně ne ještě strašit na školách, normálně i smrtka je mladší než ona. jako styl učení, good luck jestli i někdo budete mít

Drahuše Rejentová Mgr. na třídních schůzkách si všichni rodiče na ní stěžovali a pak dělala jaká je chudinka ,ale neudělala nic proto aby to zlepšila . btw, málem jsem se díky téhle učitelce nedostal ani na střední, protože mi nevěřila skoro nikdy když jsem měl něco dobře. konečně mám od ní klid. :)

Drahuše Rejentová Mgr. kdokoliv kdo podstoupí hodinu s ní. hodně štěstí a pevný nervy. tato učitelka přežila více než je zdrávo a 100% by už neměla učit. tato učitelka byla vyhozena z několik škol kvůli tomu že s ní měl jak celý školní sbor tak i sami žáci problém. absolutně nikomu nepřeji aby někoho učila.

Drahuše Rejentová Mgr. nechápu jak nám může známkovat každej úkol a ještě furt písemky ono jí to uspokojuje když píše 5 ne?

Drahuše Rejentová Mgr. je to stará babka, tak co chcete. přežila i dinosaury

Drahuše Rejentová Mgr. každý na škole má s ní problém. totální peklo!!!

Drahuše Rejentová Mgr. nemam ji rad je zasiflená

Drahuše Rejentová Mgr. pica pomrdana

Šárka Fišerová Mgr. Paní uč. je moc hodná a laskavá.

Jarmila Krulová Mgr. nejlepsi ucitelka !!!

Jarmila Krulová Mgr. nejlepsi ucitelka

Jarmila Krulová Mgr. Nééj