Oznámkuj učitele!
Gymnázium, příspěvková organizace, Český Těšín v Český Těšín

Gymnázium, příspěvková organizace, Český Těšín

Český Těšín, Frýdek-Místek
střední škola
Frýdecká 30, Český Těšín
RNDr. Tomáš Hudec
státní

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Pište, neumírejte!

Jak se máte? Co děláte? Jak učení zvládáte?

Ahoj. Poslední zpráva z roku 2018? To musíme napravit.

Hello? (11.10.2018)

Žije tahle stránka ještě vůbec?

Přidává tady někdo něco?

Já taky! :D A je tu vůbec něco nového?

Já sem chodím pravidelně :D

Po 4 letech další příspěvek?! Chodí sem vůbec někdo? :D

JSME NEJLEPŠÍ ŠKOLA!!!

Poznámky

Zuzana Carbolová Mgr. tlustá bečka, prostě hnus.

Václav Labaj Mgr. Muahahaha

Štěpánka Křípalová Ďurinová Mgr. nechapu předchozí komentáře, nevím o nikom na gymplu kdo z čj a zsv je férovější a víc lidský. občas má velké nároky, no to snad není problém. Umí naučit, vykládá látku zajímavě a vždycky pomůže. A že je někdo tak slepý, že to neví, to je jen jeho škoda

Adam Lisztwan Mgr. Dokonalý! Nejen vzhledově, celkově je skvělý, v hodinách je sranda a všechno pochopíme. Děkuji za takového profesora!

Miroslav Turjap RNDr. nejlepší učitel

Melanie Gaierová Mgr. Hrozná kráva nic nevysvětlí nic neumí.... 3.14ča PS: to 3.14 nevím z Fy ale z M

Radek Duda Mgr. Nejlepší učitel gymplu.

Václav Labaj Mgr. Přísnej, ale naučil ;)

Lýsková Monika Mgr. Výborná učitelka

Václav Pospíšil Mgr. Dokonalý. :3

Adam Lisztwan Mgr. Super učitel.Naučí bezvadně.A prostě Lisztwan:)

Václav Pospíšil Mgr. Má krásný úsměv! Je sladkej. :)*

Štěpánka Křípalová Ďurinová Mgr. no comment

Miroslav Turjap RNDr. Předměty pana profesora jsou sice obtížně,zvláště chemie,ale je maximálně ochotný vám cokoli vysvětlit,nebo nechat vylepšit si známku zkoušením. Ocení snahu žáka a umí ho pochválit. T.V.

David Vlček Mgr. petit loup mignon

Iva Dluhošová Mgr. sikovna

Pavlína Kochová RNDr. energicka rychla a vtipna

Iva Dluhošová Mgr. vsevedouci

Pavlína Kochová RNDr. super ucitelka

Jarmila Kudělová Mgr. chtela bych ji rozesmat

Ludmila Motyková Mgr. super

Andrea Šteflová Mgr. super ucitelka mala ale rychla

Naděžda Honzáková Mgr. ahoj

lenka jírová super ucitelka

denisa kufová mgr. umi naucit

Iva Dluhošová Mgr. ma hezky usmev

Iva Dluhošová Mgr. je moc hodna a mila

Iva Dluhošová Mgr. mam ji rada

Iva Dluhošová Mgr. mam ji rada

Iva Dluhošová Mgr. s

Iva Dluhošová Mgr. s

Lenka Ciencialová Mgr. drbe

karel přikryl Mgr. kys karle

Iva Dluhošová Mgr. super profesorka

Adam Lisztwan Mgr. nejhorší forma testů co jsem kdy viděl.

Pavlína Kochová RNDr. vůbec se nehodí učit. naprosto to neumí, jen si hraje na učitelku. řediteli je to jedno a čši to neřeší, je jim to šumák. školství na gymplu v čt stojî za velké nic. a jak to poznáte, když si vybîráte gympl? nijak!!!!!

Lenka Ciencialová Mgr. asi nevîte, ze v hodinách matematiky pomlouvala ředitele šařce a ředitelku carbolovou. byla s nimi na nože a tím zatěžovala studenty. hnus a rodiče to museli trpět. naučí tak, ze u ní dost žàků neudělalo státní maturitu!!!!! je to neprofesionální zakomplexovaná tlustá učitelka. je nám ji lîto. bývalí studenti

Jaromír Dümler Mgr. Dymík

David Vlček Mgr. Nutí lidi se přezouvat, což mě strašně sere.

Martin Vlček Mgr. Nádhernej chlap se skvělým smyslem pro humor.

Kateřina Bernatíková Mgr. Je strašně hustá!!

Radek Duda Mgr. Pozor hlášení školního rozhlasu.. Přijde mi, že se o školu stará více než ředitel. Je strašně fajn :)

Lenka Ciencialová Mgr. Ráda si povídá o jejich králících. Je fakt drsná. Každý ji má rád. Matika je teď o hodně zábavnější a předmět už se mi tak nehnusí. Matika s ní mě fakt baví.

Jaromír Dümler Mgr. Vzrušuje mě jeho laškovný úsměv.

Jaroslav Ochodek Ing. Tlustoprd, který má dva obědy za den. Ve své učebně IVT má v zadní skříňce schované jídlo, pro které si jezdí na svém kolečkovém křesle (moc práce totiž si tam dojít pěšky). Nikdy neviděl ani z dálky třetí patro, protože kdyby tam přece jenom vylezl, tak by zhubl minimálně 10 kg. Učí tak, že neučí, takže ať se pěkně pakuje už do důchodu. :)

Adam Lisztwan Mgr. Život! Miluju ho, fakt skvělý. Víc takových učitelů jako je on. Sice náročný, ale jeho hodiny mě baví. <3

Martin Vlček Mgr. Pokecáš s ním o hokeji, jeho oblíbená věc je červený laser( se kterým rád svítí na jeho prezentace) a jeho hodiny byly rozhodně lepší než od Alenky..

Alena Hasáková PhDr. Její styl výuky mi nesedí. Čte látku z Wikipedie, nemá vlastní prezentace a na tabuli píše moc rychle a v nesrozumitelných bodech. Nedá se v tom vyznat. Její stáhnuté prezentace z internetu nejsou pode jejich představ a tak vám řekne ať si napíšete jen tři řádky jenže i to se jí nelíbí a tak vám nadiktuje zápis 3x jinak. Vím že má asi jiný styl učení než například její mladší kolegové ale z dějepisu nevím nic. Mrzí mě že se musím učit doma z vlastních zdrojů (knihy, učebnice, sešity rodičů..) a že toho nepředá hodně. Aby to nebylo jen negativní- je milá, vychází vstříc s písemkama (není jiný test než piš co víš) taky pouští videa a filmy.

Kateřina Bernatíková Mgr. Je to prostě borka! Strašně super.. A její humor?! Pecka! Oblíbená profesorka. Má dobrý přístup ke studentům, poradí a zkontroluje i nějaké věci navíc. Škoda, že neučí více předmětů! Jako jde z ní strach a mívám respekt, ale často je to úplně naopak! Přísná, ale za to vstřícná! Podle mého názoru- jedna z nejlepších profesorek na gymplu.

Melanie Gaierová Mgr. Buď studenty podceňuje a nebo naopak přeceňuje. Nevím co je lepší. Často mění nálady. Hodně často vyhrožuje, ale nikdy nic neudělá. Její : 'sedněte si rovně' mě někdy už fakt štve.

Alena Hasáková PhDr. Její styl výuky mi nesedí. Čte látku z Wikipedie, nemá vlastní prezentace a na tabuli píše moc rychle a v nesrozumitelných bodech. Nedá se v tom vyznat. Její stáhnuté prezentace z internetu nejsou pode jejich představ a tak vám řekne ať si napíšete jen tři řádky jenže i to se jí nelíbí a tak vám nadiktuje zápis 3x jinak. Vím že má asi jiný styl učení než například její mladší kolegové ale z dějepisu nevím nic. Mrzí mě že se musím učit doma z vlastních zdrojů (knihy, učebnice, sešity rodičů..) a že toho nepředá hodně. Aby to nebylo jen negativní- je milá, vychází vstříc s písemkama (není jiný test než piš co víš) taky pouští videa a filmy.

Melanie Gaierová Mgr. Každý učitel si myslí, že jeho předmět je jediný na světě, ale tohle je vážně extrém.

Richard Moldrzyk Mgr. Vypadá nejvíc v pohodě, ale je na nic, v ZSV jenom čte prezentace a v TV už 5 let hrajeme přehazku.

karel přikryl Mgr. Ein Lehrer mit Schliff und Brillanz , ein Lehrer ist nur so gut wie seine Schüller , es setzt voraus , dass die Studenten was ereichen wollen . Herzliche Gratulation zu deiner Auszeichnung . Richard Malcher

Martin Vlček Mgr. Třídní celkem dobrý

Patrik Rybon nemám rád brokolici :-(

Jana Kubiznová Mgr. Byla prdel :DD

Jaroslav Ochodek Ing. Dokáže vždy vysvětlit dané učivo

Radek Duda Mgr. Radouš má trochu divnou barvu hlasu ale když jsem ho potkal v Kaufu tak měl košík a na svojí (pravděpodobně) manželku, která vypadá jak gorila po sezóně zařval gaytónem: ,,Už běžím,, myslel jsem, že se poseru :DD....taky jde vidět, že má rád malé nevinné a nezkušené chlapce :D

Jaromír Dümler Mgr. Zvedni ploutev a pište si poznámečky je denní rutinou pana soudruha.... To, že vypadá jako masochistický pedofil z 70. let je ještě okey ale že dívčí tělocvik je jenom Yoga a děsivé noční můry do konce života. Po absolvování jedné hodiny doporujuči Lexaurin a antidepresiva...vždy ráno a večer

Melanie Gaierová Mgr. Nejlepsi ucitelka gmct :)...

Martin Vlček Mgr. Sere mě

Jaromír Dümler Mgr. Soudruh profesor má nesympatický pohled, jeho úsměv je tak... Požaduje toho celkem dost, ale s hlubokým výstřihem a krátkou sukní toho zas tak moc nechce. Ale snaží se nám vyjít vstříc. :)

Andrea Lipowská Mgr. Moc fajn paní, vždy s úsměvem.. :)

Martin Vlček Mgr. Ssssss....Bacha hadi!!! Celkem hustej týpek, naučí a písemky jsou fajn, ale je nějak moc ponořený do florbalu!

Richard Moldrzyk Mgr. Jako člověk je sympatický, ale opak je pravdou... Jako profesor nic moc, ale tělocviky v posilovně jsou nejlepší!!

Jaromír Dümler Mgr. Přáteléééé...:D

Jaromír Dümler Mgr. Přáteléééé...

Lenka Ciencialová Mgr. Není nic lepšího než když vám učitelka dokáže vysvětlit věci které byjste měli brát až na výšce, dokáže vyvětlit cokoliv komukoliv. Větší srandu jsem ve škole snad ještě nezažil XD .

Lenka Ciencialová Mgr. Není nic lepšího než když vám učitelka dokáže vysvětlit věci které byjste měli brát až na výšce, dokáže vyvětlit cokoliv komukoliv. Větší srandu jsem ve škole snad ještě nezažil XD .

Radek Duda Mgr. Prostě Rado je pán a největší šéf na škole

Václav Labaj Mgr. Strašně přísný a vše chce mít tip ťop bez vyjímek

Eva Bartečková Mgr. Oblíbencům občas pomohla a vyšla vstříc. Jakmile se někdo dostane na seznam neoblíbených (z jakýchkoli důvodů), tak ja prostě v háji. Nikdy jsem nepobral její testy rozdělené na slabší a horší. Šikovnější dostávali typy příkladů, které ani nepočítali a ti slabší dostávali příklady, které >mají umět, i kdyby je někdo o půlnoci vzbudil> (takže třeba látka z minulého pololetí - samozřejmě, že tím pomohla tak leda do hrobu). Přísnost by mi nevadila, ale když se to mísí s nespravedlností, neprofesionalitou a rýpáním, tak nic moc. V mládí mohla být fajn, ale teď cítím spíše z ní jakousi zhrzenost a jakési vlastní problémy, které si kompenzuje na studentech...

PaedDr. Jiří Pavelka Pro mě velká autorita - dokáže naučit, nebojí se použít smysl pro humor. Když se student slušně zeptá, rád vysvětlí. Ve fyzice rád používá příklady z běžného života, fyzika tak není něčím nehmatatelným a abstraktním... Jeho semináře jsou sice poměrně náročné a člověk se tam nenudí, ale zase můžu říci, že k něčemu byly. Někdy si říkám, že je ho na učení trochu škoda, ale zaplať pán bůh, že tady někdo takový vůbec je. Na škole teda moc schopných fyzikářů není :D

Andrea Šteflová Mgr. Motorová myš - nevím co bere, ale chci to taky. Má hustý přehled, jde vidět, že jí učení baví a že chce něco naučit. Někdy si sice na někoho zasedne, ale ne bezdůvodně. Ví, jak ze studentů něco dostat. K něčemu ty roky francouzštiny byly...

Simona Belanová Mgr. Má divný styl vysvětlování, ale kdo si v tom najde systém, tak je >za vodou>. Dokáže velmi dobře připravit na přijímačky k humanitním oborům na VŠ. I dvouletý seminář s ní byl dobrou volbou (vybírá zajímavá témata, přenechává iniciativu na účastnících semináře, takže jaké si to uděláte, takové to máte). Její systém sankcí a povinnost psát test znova, když dostaneš 4 nebo 5 je taky trošku šílený, ale má své opodstatnění. Neporušuje daná pravidla, takže člověk ví, na čem je. Domluvit se s ní dá bez problémů. Žeru její černý humor a ty její teorie na zničení světa a ovládnutí států - jde z ní trošku strach. Čerstvě po maturitě můžu říct, že fakt není potvora, hodně pomůže a vlastně i ta maturita byla fajn! Očividně je tento předmět její parketa. PS: absolutní duch vše řídí! :D

Janina Ptáková Mgr. Je to vtipná a hodná učitelka

Jaroslav Ochodek Ing. Tlustá kulička co si myslí že mu sezení za počítačem donese Nobelovu cenu. Nesnáším ho,

Patrik Rybon má hnusné nohy a je to Schei3entrager. shrek.

Eva Bartečková Mgr. S odstupem času zjišťuji, že mi po dlouhou dobu byla matematika neznámou částečně kvůli nesrozumitelnosti výkladu, neochotě a celkovému přístupu této dámy.

Melanie Gaierová Mgr. jsou učitelé, kteří nenaučí, jsou učitelé kteří mají duševní nemoc, jsou učitelé kteří jsou ochnutí na celé tělo, jsou učitelé kteří vypadají jako stephen hawking, jsou učitelé kteří se dostali na školu díky známost, Ale žádný ... žádný .... ŽÁDNÝ z nich se nevyrovná téhle ***** .... nejhorší učitelka co může být. Pac a pusu do tvého vlasového hnusu

Jaroslav Ochodek Ing. docela pohodař, historky ma dobry jenom nekdy kdyz tak přejde na uplne jiny tema a vlastne nic nenauci .D

Václav Labaj Mgr. KOKOUŘÍ

Jarmila Kudělová Mgr. Je tichá, laskavá ale přísná, jelikož je to jediná učitelka od které jsem měl poznámku. Vždy na začátku hodiny tak 20 min. zkouší a tím zabíjí čas. Když zkouší všichni se zvesela baví, občas i za tu dobu rozdá pracovní listy. Kvůli takovému zabíjení času neprobereme učebnici až do konce a tak něco zůstane neprobráno. Daleko lepším řešením by bylo rozdat písemku na 10 min. a známky, jak paní profesorka říká, vyrobit a nezabíjet každou hodinu spoustu času. Ale na druhou stranu se můžeme bavit. Výuku bere vážně a pravidelně nám nosí různé exponáty na ukázání. I přes to že je tichá a seriózní, tak se vtipům zasměje. Sice ne nahlas, ale její úsměv je upřímný a milý. Jeden z nejkrásnějších úsměvů co jsem kdy viděl. Nosí vždy šedé či tmavé sako a sukni a má sepnuté vlasy, a tak se o ní říká, že není moc hezká a její kostýmek ji dělá starší. Přitom když byla na sportovním dni v teplákovce s rozepnutými vlasy a usmála se, tak ji to převelice slušelo. V hodinách je sice tichá, ale na soutěžích je komunikativní a přátelská. Prostě super učitelka.

Dagmar Nogová Mgr. hrnec

Jana Lukešová Mgr. Super učitelka

Melanie Gaierová Mgr. Vysraný zákeřný skřet s duší moskomora a účesem špatné cikánky. to je mentál na propleskání!

Miroslav Turjap RNDr. uz tri roky mi dluzi pisemku...

Jana Lukešová Mgr. Jedna z nejlepších učitelek na Gymlu. V hodině vše vysvětlí, je milá a dovolí nám si při vyrábění pouštět písničky.

Melanie Gaierová Mgr. ajeje

Melanie Gaierová Mgr. Chová se jak kdyby měla nonstop krámy, víc nasranější a neochotnou učitelku s chutí se zasmát sem snad ještě neviděl, musel byste mít vystudované aspoň 3 vysoké školy a fyziku žrát aby se k vám chovala normálně, strašná blbka. Fyzika je pičovina

Jaroslav Ochodek Ing. Fajny učitel, úžasný příběhy, v hodinach zavtipkuje, je s nim legrace. Aspoň něco naučí😉

Patrik Rybon čuuuuus

Patrik Rybon Je to noob

Patrik Rybon Naprostý neschopňák vůbec nic nenaučí ani nepomůže nepotaha proste hrůza!

Iveta Pietrová Mgr. Pokud jste nad věcí a umíte anglicky odpovídat na dotazy, nebo máte dobrou slovní zásobu, pak jste ten pravý člověk na jejích hodinách! Nemusíte nic dělat, stačí ležet na lavici a občas něco anglicky zařvat! Nosí košík, vypadá jako špatný houbař! Asi taky něco fetuje :D

Richard Moldrzyk Mgr. Totální týpek vzor chlapa jak má být... Ale ze ZSV nic neumí jen čte prezentace, které udělala jeho 8 letá dcera :D

Pavlína Kochová RNDr. Mám tuto profesorku hodně ráda jako člověka, je mi sympatická a je s ní sranda. Hodiny chemie jsou pro mě ale utrpením, často nevím, o čem tato energická učitelka mluví.

Dagmar Nogová Mgr. Bleskové tempo přibírání učiva profesorky v hodině a protim jeho srozumitelné podání mě baví! Jen, paní profesorko, už si na sebe PROSIM dávejte pozor, další paní externistku (extremistku) už nepřežijeme.

Václav Labaj Mgr. Dějepis dobrý. Skončili jsme 2. světovou válkou. Posledních skoro 100 let jsme neprobírali...

Jarmila Kudělová Mgr. Pohoda