Oznámkuj učitele!
Gymnázium Františka Živného v Bohumín

Gymnázium Františka Živného

Bohumín, Frýdek-Místek
střední škola


uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Poznámky

radek sporysz mgr. učitel který má ve svém výukovém programu pořádek a řád, nenechá nic změnit a jede si podle svého. co se týče určitých lidí, dokáže být dosti neférový, ale je to pochopitelné, každý má své meze nerv někde.

Olga Šaterová Mgr. prostě postarší paní která by již neměla učit protože jí to moc nejde a spousta jejich žáků se nad jejím učivem trápí. zbytečně to hrotí a předpokládá že všichni její žáci půjdou na chemickou průmyslovou školu.

gabriela niedermeier jelínková mgr. umí učit ale je často nepříjemná a dává testy hned další hodinu po první hodině o daném tématu

radek sporysz mgr. jste nejlepší učitel a doufáme že nás 2.p mate rad

pavla valuštíková mgr. zvláštní lidské stvoření, neumí učit, je zmatená jako lesní včelka. dává milion nesrozumitelných úkolů, které si stejně nepamatuje, že zadala. myslí si, že dítě je překážka. má zvláštní písemky a zvláštní styl učení.

radek sporysz mgr. ahoj pane učiteli, jménem celé třídy 2.p bych chtěl vám říct že jste best učitel, frajer, umíte všechno vysvětlit atd.. tak zase někdy v matice :)

jana čopiková mgr. jako více na myšlenou učitelku na škole neznám její ego je vysoké jak nevím co. je protivná jak něco. nemám ji vůbec ráda. její styl učení furt psát něco a její hodnocení je mi zle......

Olga Šaterová Mgr. nemam ji vubec rada ucivo snad neumi skoro vysvetlit hned ze vseho pisem a je takova neprijemna proste hruza

radek sporysz mgr. absolutní zabiják, lepšího učitele na matematiku jsem neměl, umí to učit a najde si způsob jak to vysvětlit, ikdyž nebydlí zrovna blízko tak je ochotný a pomáhá na doučování a všem co nechápou to prostě vysvětlí, je s ním sranda, ale každý má své hranice.

marek pazdera mgr. frajer, ví co učí, normální učitel co umí učit, jeho testy jsou jen z učiva co se probírá, vždy je to jednoduché, protože je to prostě z věcí co se učíme a v hodinách děláme, ten kdo dává pozor tak a doma se tomu 20 minut bude věnovat tak bude mít jedničky bez problémů.

radek sporysz mgr. největší frajer a zabiják mezi učiteli co jsem kdy viděl. hodiny s ním jsou vždy úplně boží. učivo prolozene vtipy👌

radek sporysz mgr. je to zabiják je s ním sranda musí se vědět jak na něho ale nepřehánět to

radek sporysz mgr. fess dobrý učitel. je to štramák

gabriela niedermeier jelínková mgr. nejlepší učitelka. chápe když hned neumíte anglicky a je příjemná. nesmíte se ale flákat.

gabriela niedermeier jelínková mgr. nejlepší učitelka. chápe když hned neumíte anglicky a je příjemná. nesmíte se ale flákat.

gabriela niedermeier jelínková mgr. nejlepší učitelka. chápe když hned neumíte anglicky a je příjemná. nesmíte se ale flákat.

gabriela niedermeier jelínková mgr. nejlepší učitelka. chápe když hned neumíte anglicky a je příjemná. nesmíte se ale flákat.

Olga Šaterová Mgr. učitelka na pytel. učivu se věnuje hodinu a pak se hned píše. není vůbec ochotná pomoc. když ji požádáte o vysvětlení učiva, protože to nechápete odpoví ,,měla jsi poslouchat>. povyšuje se nad žáky. plete si respekt se strachem.

radek sporysz mgr. je to frajer

magda konetzná mgr. moje bývalá třídní učitelka. učí stylem, že vám dá opsat prezentace od žáků z roku 2008 které jim zadala jako ukol na ivt, mezitím co si hledá na wikipedii co řekne. celkově bych řekla, že je průměrná učitelka. neurazí, nenadchne. sice mi přijde že sama někdy neví co učí. když jsem přecházela na jinou školu tak jsem se o přestupu dozvěděla asi dva dny předtím než jsem měla odejít. moje poslední dny tam byla strašně hodná atd. a hned jak jsem odešla mě začala pomlouvat.

romana davidová mgr. skvělá učitelka. hodiny jsou spíš povídající, ale to je jen dobře. je s ní zábava. vždycky na začátku hodiny zkouší a zbytku třídy dá samostatnou práci, ale zkoušení není tak velký problém pokud dáváte v hodinách pozor. když se spletete tak vám hlavu neutrhne, ale ráda si dělá srandu z vaší odpovědi (ale ne ve zlém). celkově je to úžasná dáma.

marek pazdera mgr. je velmi nudný. za celé tři roky co ho na fyziku máme neumím vůbec nic. jeho technika je: pravou rukou psát na tabuli téma a levou ho hned mazat. při počítání příkladů nevysvětlí postup.

andrea hájková mgr. v hodinách se toho moc neučíme ale když jí dáte dobré téma dokáže o něm mluvit hoodně dlouho. skvělá učitelka

marek pazdera mgr. nechápu, nepopírám. neumí učit. jak jsme ho měli na ivt tak nás nechal dělat si co chceme. o fyzice ani nemluvím. jeho styl učení je napsat, nevystřelit pořádně a pak doufat že se to ti debilové naučí z internetu.

radek sporysz mgr. je to sympoš. pokud víte jak na něj je s ním v hodinách i velká sranda, ale zároveň se trochu připravte na lehké urážky.

gabriela niedermeier jelínková mgr. nejlepší učitelka angličtiny!

andrea hájková mgr. francouzsky sice po dvou letech neumím, ale je totální zlatíčko. nejede moc rychlým tempem ale spíš pozvolna. je s ní sranda pokecat.

radek sporysz mgr. první roky jsem nedávala, ale později jsem zjistila jakej alfa to je

radek sporysz mgr. první roky jsem nedávala, ale později jsem zjistila jakej alfa to je

Tomáš Hudec hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Olga Šaterová Mgr. nejlepší chemikář na škole, škoda jenom, že nezachází více podrobněji do chemie a probírá jen víceméně to nejnutnější. nějaké špeky by nebyly na škodu.

Olga Šaterová Mgr. Být to poslední učitel na zemi tak bych radši zůstal dementem. Logika učitelky asi jako houpací kůň. Doporučuji držet se minimálně 10 metrů daleko při kontaktu. Příště buď dobrá

Olga Šaterová Mgr. inspekci na ní

Jana Wilczková Mgr. Stupidní, prolhaná trubka. Předtím než si sedla na místo ředitelky si měla uvědomit do čeho vlastně jde. Z nejlepší školy ve F-M se během chvilky stala jedna z nejhorších

Olga Šaterová Mgr. Super!

Jana Wilczková Mgr. http/redtube/ucitelka.suka.s.cernochem.ng

Olga Šaterová Mgr. Je to machr:-)

Olga Šaterová Mgr. radši ne