Oznámkuj učitele!
Gymnázium Jana Palacha Mělník v Mělník

Gymnázium Jana Palacha Mělník

Mělník, Mělník
střední škola


uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Poznámky

Zdena Sekulová Mgr. Tato profesorka je jedna z nejúžasnějších! většina jí máme rádi! je velmi milá,vtipná a hlavně akční!

Dana Hilská Matematika s Hilskou mě baví více než matika na základce, ale má to svoje nevýhody. např. těžší učivo, větší rychlost probírání dané látky atd. Řekla bych, že Hilská není špatná, znám i horší učitele matematiky.

Zdeňka Lindová Lindová je hrozně tlustá a je blbá. Myslíme si, že má vymydlený mozek

Zdeňka Lindová Je to největší blbka na světě!!!:-):-* btw.fakt ji 'milujeme' jako třída :D vrrr)

Jana Fiedlerová Je to kráva

Dana Hilská Nej učitelka na Matiku

jakub skalák mgr. romantik

Zdeněk Tošnar trochu hipik, melancholik ale jinak je to frajer. hlavně miluju jeho pletený ponozky který na hudebce tak ochotně ukazuje

tereza čechová humpolcová mgr. nyní mě fyzika baví, vše dokáže vysvětlit a začínám fyziku konečně chápat.

Miroslava Renková Mgr. je to vobluda. ždy dyš votevře dršku — cítím pach exkrementům přirovnatelným, je to fakt piča, bestak se drape v kundě a pak to jí jako svačinku. umi dobře hajlovat ale když se rejpe v kundě a má krámy a pak hajluje tak má krvavou ruku jak nějakej zajebanej bejk nebo já nevim

Miroslava Renková Mgr. je to vobluda. ždy dyš votevře dršku — cítím pach exkrementům přirovnatelným, je to fakt piča, bestak se drape v kundě a pak to jí jako svačinku. umi dobře hajlovat ale když se rejpe v kundě a má krámy a pak hajluje tak má krvavou ruku jak nějakej zajebanej bejk nebo já nevim

tereza čechová humpolcová mgr. mladá a v pohodě, snaží se, jedná s námi jako s rovnocenným partnerem

tereza čechová humpolcová mgr. milá, hodná a snaží se pomoc.

tereza čechová humpolcová mgr. je to asi pizda, hlavně kandiduje za ksčm !!!

petr kozák mgr. kozák vydíral malé děti a bral si je domů

anna dvorščíková mgr. nejlepší učitelka, úplná borka <3

Dana Hilská někdy jsem chytal o hodiny paniku ale umí hodně dobře naučit

jan bašta je to debil

jan bašta je to debil

dagmar dvořáková je to sexbomba. skáče pátý přes devátý a má až moc ráda dějepis

Jana Fiedlerová kočina obrovská, dostala jsem od ní syfilis 😻🤩🤩✨😫🥵😈💪

jakub skalák mgr. nic moc se nenaučite a vždycky se upne na nějakou holku

Jana Fiedlerová 1droždí umístěte do menší misky, posypte cukrem a rozšťouchejte vidličkou pokud možno na kaši. zasypte lžící mouky z odměřeného množství, přilijte třetinu mléka, rozmíchejte a nechte 10 minut zpěnit na kvásek. pokud se po deseti nebo patnácti minutách v misce nic neděje, začněte znovu s novým droždím.2mouku smíchejte se solí, olejem, zbytkem mléka a zpěněným kváskem. vložte do kuchyňského robota s hovnem u prdele

Jana Fiedlerová bašti svičkovou 👽

jakub skalák mgr. podle me ma mega bimbasa

marta hradcová mgr. hradcova me nakasila hiv, a proti mam na ni fstek 😈😈😈 je to kus 🤤 libi se mi kdys pri hodine basti rohliki se salamem 🥺🥵🥶

Michal Vejvoda Mgr. ma dobrej kanclyk

Ivana Šimková Mgr. kuřeci vyvar

Dana Hilská naučí a její historky o tom jak metrem dobloudila k americké armádě neomrzí

Zdeněk Tošnar má skvělý vkus na hudbu a je super se s ním bavit když má dobrou náladu, zvláštní se mi zdá že je buď mega happy a energický, nebo je v takové depce a tváří se smutně, nemyslím že hulí trafku i když to tak asi někdy může vypadat ale to je podle mě právě kvůli jeho střídání nálad.

Tereza Drápalová- Šajtarova Mgr. mám ji moc rád, přijde a vysvětlí před testem opakuje ví jak nám to říct aby nás to zaujalo a zapamatovali jsme si to. občas řekne nějakou kravina, ale ta je vždy z jiného oboru takže chápu že jí neřekne správně, zase umí tu češtinu a na literaturu je naprosto boží. dobře se obléká, ne jako u některých kalhoty svetr:) ale to je jen maličkost.

Jana Danišková RNDr. myslím, že má problém s vysvětlením, to že někteří dělají bordel nebo jsou na telefonu a pak neumí chápu, ale já se připravuji ale stále nechápu v některých případech o čem mluví. je poměrně těžke to od ní pochopit, škoda že nešla dělat vědce myslím že by něco vymyslela ale mě osobně asi moc nepomohla byla jsem radši s pp. šimkovou ta byla top.

marta hradcová mgr. pořád nám cpe něco se sexuálními chrobami, zdá se mi že s námi mluví jako s lidmi, kteří nejsou svéprávní. neustále nám povída o tom jak si někdo dělá párty, nebo tak a na konci buď někdo někoho znásilní nebo někdo umře. celkem mě to štve, myslím že jsem celkem zodpovědný a rozhodně nepotřebuji slyšet každou hodinu o sex. nemocích.

jan bašta jeden z nejlepších na zeměpis prostě mu nemám co vytknout, mám ho rád a na jeho hodiny se těším a snažím se být co nejaktivnější.

jakub skalák mgr. jako je to moc jednoduché, zdá se mi že nám o nějaké mtématu řekne něco co si myslí že je důležité ale zbytek i mnohem důlezitějších věcí nám neřekne. jede jen z učebnice, témata která ho nebaví přeskakuje nebo bere jen velmi málo. občas má zastaralé informace. jinak je celkem fajn. docela spravedlivý:)

Lenka Pořízková Mgr. nejlepší učitelka na biologii, fakt naučí.

Romana Niemcová Ing. jen mele, nikoho jeji nazory nezajimaj a latku vysvetluje jak nejakej dementni lidoop, antivaxer zasranej!

Michal Vejvoda Mgr. je to šéf

marta hradcová mgr. volí piráty, proto mám na ní negativní názor a velký fstek, rozdurí mě, jen se na ní podívám

Zdeněk Tošnar jeho syn užívá tabákové výrobky ve formě pytlíků pod pysk. učitel jako takový podle mne hulí trafku. je to fakt valič

jakub skalák mgr. v hodinách nic neprobere, naučte se doma

Karel Šimánek RNDr. prostě jedno velké ne!

Karel Šimánek RNDr. tento ucitel mě naučil podstatu matematických pojmů a ne hloupé postupy. zásadně používá ve výuce matematiky logiku, co je pro slabší studenty problém. díky němu jsem snadno vystudoval techniku.

Karel Šimánek RNDr. tento ucitel mě naučil podstatu matematických pojmů a ne hloupé postupy. zásadně používá ve výuce matematiky logiku, co je pro slabší studenty problém. díky němu jsem snadno vystudoval techniku.

Dana Hilská nej učitelka

Karel Šimánek RNDr. pan ucitel si na svych studentech leci svoji nenavist ke svemu povolani... kazdy zak je pro nej hloupy a nevadi mu vulgarne studenty napadat... jeho hodiny jsou provazeny sexistickymi poznamkami... prijde mi nevhodne, aby stary chlap oslovoval divky >kocicko>... absolutne neumi nic naucit, ocekava ze vsechno hned pochopime a kdyz se tak nestane, prirovnava nas ke >zvlastni skole> coz mi taky prijde nevhodne... ponizuje studenty poznamkami na jejich vzhled... tento clovek ve skolstvi nema co delat

jan bašta naprosto nejlepší učitel. milý, přátelský, ochotný. snadno se od něj věci pochopí. víc takových učitelů!

Karel Šimánek RNDr. vvyborny a ochotny ucitel.

Karel Šimánek RNDr. diky panu uciteli jsem snadno vystudoval matematiku na vysoke skole, take mne jako maleho ziskal pro matematiku v soutezi zamat. zajimava matematika.

Romana Niemcová Ing. sussy boy

Karel Šimánek RNDr. pan profesor již dlouhá léta >vyučuje> díky němu jsem si mohla vybrat zda odmaturuju nebo si podám přihlášku na vš a z matematiky propadnu, zvolila jsem maturitu.... po letech jsem se i já ocitla na dráze pedagoga a po dlouhých letech si vždy připomenu, že nechci učit způsobem pana profesora šimánka...rozhodovat o osudu dětí a hojit si na nich své mindráky.... pane profesore, vy jste se minul povoláním....nikdy jste neměl pracovat s dětmi, ale věnovat se teorii

Aleš Sedlmaier hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Jan Balatý Bc. hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Jan Balatý Bc. hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Michal Vejvoda Mgr. hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

František Zeman Mgr. hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

PaeDr. Martina Nejedlá hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Jana Fiedlerová hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Zdena Sekulová Mgr. hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Dagmar Prajznerová Mgr. hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Richard Tischer hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Zdeňka Lindová hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

Dana Hilská hahaha umim spamovat jsem cool podivejte se na me buhuhu

jan bašta je to super učitel! milý, ochotný jeho hodiny mě moc baví! celkově mu dávám 1**********! je fakt super!

Karel Šimánek RNDr. není nic horšího než člověk, který se dá na dráhu profesora a poté toho začne litovat. není to však tím, že by si uvědomil, že být profesorem pro něj není dobré. je to kvůli studentům. podle něj jsou totiž hloupí a nedokážou nic pochopit (nezáleží na tom, že se jim ani nesnaží poradit, že?) a nebojí se jim to říct do obličeje. měl se dát raději na dráhu nějakého profesionálního matematika, kde nemusí nikomu nic vysvětlovat, to on totiž neumí.

jakub skalák mgr. fajn profesor.

Dana Hilská na matiku je asi nejlepší. sice má občas nesmyslné poznámky ,ale vysvětlí a naučí.

Renata Špačková Mgr. je to zákeřná, mstivá ženská, která má komplexy z toho, že vypadá jako kůň. dělá ze sebe důležitou a nehorázně se přetvařuje. vždycky si na nekoho zasedne a dělá mu problémy i u maturity.

Renata Špačková Mgr. skvělá učitelka, jde vidět že jí to opravdu baví:) někdy je sice přísná ale když máte hezky upravený sešit tak jo.

Natálie Langová Mgr. je hodná ale je to moc lehké, na to že jsem v primě tuhle učebnici jsem měla v 5. třídě vím že za to nemůže ale jen mi to vadí. je ale hodná a je spravedlivá.

Natálie Langová Mgr. mohla by zrychlit ale je hodná:) učení je ale podle mě moc lehké. uznám není to její chyba ale i tak nám to vysvětluje jako kdybychom byli prvňáci. ale je hodná a celkem dobře vysvětluje. její heslo je škola hrou. hrajeme na mobilech hry na aj a je to sranda. celkově jí dávám 1- :)

Dana Hilská je strašně přísná. ale dokáže si sjednat klid. moc mě to nebaví. neučí zábavnou formou. ale zase naučí! ale kdybych si mohla zvolit jinou asi tak udělám

Jana Danišková RNDr. není mi moc simpatická. i když neděláte bordel a o hodině se snažíte je na vás taková jako kdyby jste byli ďáblové a dělali bordel a kašlali jste na to! moc nic neumí vysvětlit. není to moje oblíbená učitelka:(

Renata Špačková Mgr. je skvělá a dobře učí. baví mě její způsob učení. někdy je trochu přísná ale aspoň je ve třídě klid. když neděláte bordel a máte hezký sešit tak je na vás hodná a když jste někdy trošku nevychovaní tak to jde. je prostě super!

Ivana Šimková Mgr. fajn učitelka

Tereza Drápalová- Šajtarova Mgr. blbka

Jana Kloučková Mgr. normální učitelka, která umí vysvětlovat. nemaže se s vámi - vyžaduje domácí přípravu a testy mi občas dávají zabrat. chci říct, že už se jmenuje čubová.

Natálie Langová Mgr. pokud neděláte bordel tak vás má ráda - dá vám dobrou známku na vysvědčení a neřeší vás. kdyby jí kolem hlavy proletěla 5 metrů dlouhá vlašťovka z papíru tak si toho nevšimne. pokud jste na mobilu tak vás absolutně neřeší. za půlrok jsem nedostal horší známku než 3.

Romana Niemcová Ing. vážně dobrá a u mě vážená učitelka. nejlepší učitelka na biologii. umí velmi dobře vysvětlovat a látku naučí skvěle. testy zvládám bez učení.

Zdeněk Tošnar dle mého názoru je v nějaké sektě a hulí trávu. o hudebku nic neděláte a můžete být na telefonu.

Renata Špačková Mgr. jako učitelka i jako člověk je normální. je vyloženě vidět, že jí baví učit češtinu. jako učitelka požaduje hezký sešit, což já absolutně nezvládám, ale jinak mi na ní nic nevadí.

Martin Dvořák Mgr. nadprůměrný učitel co umí vysvětlovat. momentálně nejlepší učitel co mě kdy učil.

Zdena Sekulová Mgr. učitelka vyžaduje moc velkou domácí přípravu, ale jinak je relativně v pohodě. pokud děláte dobrovolné dú tak vás miluje.jako učitelka naučí a donutí se vás učit, ale občas požaduje moc a do testů dává věci co vás neučila.

Jana Danišková RNDr. moje momentální známka s fyziky je jedna, protože umím typovat. v sekundě má polovina třídy zaplý telefon a fotí ji, ale ona si toho nevšimne. absolutně nudná látka. sama se diví tomu že jí žáci dělají bordel, ale vlastně proč? když ty žáky absolutně neumí ovládat a zabavit je něčím co by je aspoň mohlo bavit. učitelka na nic, ale hodiny s ní jsem přežil.

Jana Fiedlerová neinteligentní kráva, neumí nic jiného než vyhrožovat. vypadá jak kus howna a neumí učit, pokud chcete pomoc s danou látkou tak vám hodí učebnici o hlavu a řekne, že se to musíte naučit sami. umí akorát znechutit občanku.

Jana Danišková RNDr. paní, která si spletla profesi. věřím, že jako vědkyně, či technička by prorazila, jako učitelka je však hrozná. nic nenaučí, látka je nudná a těžká a nikdo ji nechápe. chybí zábava, většina žáků, kteří ji dostanou klesne z 1 na 3 a hůř...

Martin Dvořák Mgr. Na jeho hodiny se vždy těším. Moc hezky vykládá a je to dobrý člověk.

Dana Hilská Velmi dobře vysvětluje látku, je má někdy nesmyslné zásady, které nutí všechny dodržovat.

Dana Hilská Velmi dobře vysvětluje látku, je má někdy nesmyslné zásady, které nutí všechny dodržovat.

Renata Špačková Mgr. Všichni ji odsuzují, ale podle mě je na děják dobrá. Způsob její výuky mi vyhovuje-vše důležité si opíšeme z prezentací a k tomu nám dává výklad-doma tak máme vše poznamenané; přehledně a jasně.

Natálie Langová Mgr. Vůbec to neumí vysvětlit. Vlastně jen díky ní dodnes neumím ajinu. Změnili jsme kantora a vše se zlepšilo. Prostě hrůza-sotva to jde popsat...

Romana Niemcová Ing. Skvělá profesorka! Sice je taková uspěchanější skáče od jednoho k druhému, látku naučí a při hodinách se toho vždycky hodně stihne.

Miroslava Renková Mgr. No comment...češtinu mám moc ráda, ale hodiny s ní jsou děs...nuda.

Pavlína Šámalová Bc. Biologie se s ní stává ještě zábavnější, než je. Hodiny s touto nadmíru příjemnou profesorkou stojí vždy za to. V hodinách se dozvídám mnoho; dokáže vše vysvětlit jasně a pochopitelně a k tomu všemu přidá ještě pár zajímavostí a odborností pro zaujatější studenty. Zachovává si vždy přátelský přístup a hodiny prokládá vtipnými poznámkami a narážkami, kterým naše věková kategorie velmi dobře rozumí :D. Na cokoliv se jí člověk zeptá-ona vždy podá dostatečně uspokojivou odpověď. Snad nás bude učit i další roky...

Dana Hilská Její hodiny jsou něco na způsob diktatury. Ale naučí, jedna z mála profesorek, které si umí zjednat pořádek.

Martin Dvořák Mgr. Nejlepší učitel

Jana Fiedlerová Největší feministická *#$@

Jana Fiedlerová Největší feministická *#$@

Jana Danišková RNDr. TOP fyzikářka

Jana Fiedlerová Moje známka z Tv byla 1... Fidla mi vyhrožovala 3 a hůř.