Oznámkuj učitele!
Gymnázium J. K. Tyla v Hradec Králové

Gymnázium J. K. Tyla

Hradec Králové, Hradec Králové
střední škola


uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Poznámky

Čeněk Kodejška Mgr. kdo má zájem, ten se od něj hodně naučí

Luboš Hodný PhDr. Tak tohle je pořádnej kus vola.. Smrdí mu hlava.. Sshoř v pekle trpaslíku

Luboš Hodný PhDr. Je to samolibý vůl, neumí nic vysvětlit. Známkuje podle toho, jak se mu kdo líbí a jakou má zrovna náladu.

Šárka Janečková Mgr. nejhořší

Pavel Pešek Mgr. Nejlepší učitel co jsem kdy měl.

robert novák norobertek

Luboš Hodný PhDr. učitele s většíma znalostma jsem nikdy nepotkala, je přísnej jak blázen, ale naučí vás věci, o kterých ostatní češtináři nemaj ani potuchu. škoda, že to málokdo docení. bezvadná příprava na vejšku.

Jitka Šimůnková Mgr. mrtvolky, čajíček, koníčci. toť vše.

Tomáš Červinka Mgr. je to ten nejúžasnější člověk. to jak se jeho oči elegantně zavírají, jak se mu v plešce lesknou světla třídy a když se podívám na to jeho bříško ve tvaru orbitalu s.... jeho hlášky mi vždy rozjasní den. doufám, že mě jednou pozve do kabinetu.

robert novák je to fešák, má pěknej zadek a ještě hezčí plešku (ale ne tak jako bohouš sobotka). pokud by někdy chtěl pohladit po zadečku tak ať mi zavolá (257 041 111). a ať si sebou vezme svýho robertka...

robert novák prý máme problém se čtením zadání - ano, máme, když ho sepíše on - jeho logika čtení textu postrádá logiku.

robert novák musím říci, že (a teď mi to promiňte) jsem většího zmrda dlouho nepotkala. např.: dal nám pracovní papír na doma na vyplnění, jednou z otázek bylo popište řecké divadlo, když jsme mu tyto papíry odevzdávali zjistilo se, že tento popis chtěl řecky. avšak to nám předtím neřekl, zároveň chtěl zdroje (na pracovním papíře). ps. : žádná myšlenka není vaše vše již bylo řečeno. tudíž je to plagiátorství. namaste 🙏🏻 ✌🏻 ☮️🕉️

robert novák 1.nemám tiskárnu2. není to plagiátorství pokud to nemá autorská práva 3. jak si mám sehnat učivo kdy to nemůžu opsat od nikoho protože je to plagiátorství?

Jiří Kratochvíl Mgr. mírně smrdutý kantor, s nevytříbeným šatníkem, ale mající chytlavý smysl pro humor.

Michal Dočekal Mgr. je to sympatický typek, doporučuji!

Lukáš Bohuslav Mgr. je to pekelník

Tomáš Červinka Mgr. jeden z nejlepších učitelů na škole, je v něčem docela přísný, ale zato spravedlivý, je s ním sranda a učivo umí dobře vysvětlit:)

Šárka Janečková Mgr. Super!

Iva Roušalová Mgr. Super učitelka! Zábavná, chytrá, pěkná

Luboš Hodný PhDr. Neznámkuje podle znalostí,ale podle oblíbenosti.

Jitka Šimůnková Mgr. Dle mého názoru skvělá učitelka. Mám ji ráda jako profesorku, která dokáže pomoci kdykoli když potřebuji.

Miroslav Čapek Mgr. Patří mezi mé oblíbené profesory. Hodina s ním je odpočinková, zasměju se s ním a učivo vysvětluje velmi jasně :) Až na ty občas velmi obtížné písemky, je báječný! :) Je fakt crazy! :D

Miroslav Čapek Mgr. Patří mezi mé oblíbené profesory. Hodina s ním je odpočinková, zasměju se s ním a učivo vysvětluje velmi jasně :) Až na ty občas velmi obtížné písemky, je báječný! :)

Pavel Pešek Mgr. Lepšího profesora neznám, díky němu jsem si češtinu opravdu zamilovala a je mým velkým vzorem! Je mi líto, že nám ho do dalšího ročníku vzali :/

Pavel Pešek Mgr. Nejlepší učitel, kterého student může na této škole dostat. Na hodiny s ním jsem se vždy těšil. To jeho hlášky > tak dobrý den, dobrý den> , > je mi to buřt> nebo > tak jakube, povídejte>. Prostě borec!

Tomáš Červinka Mgr. Supr zábavný učitel, který je schopný do hodiny přijít o 20 minut déle a přitom dalších 15 minut sbírat odpatky po studentech a vtipkovat o různých jeho zážitcích, hlavně z doby jeho mládí za totality a přitom se trefně pouštět i do studentů. Ve zbývajících 10 minutách je schopen kvalitně a srozumitelně vysvětlit dané učivo chemie.

Tomáš Červinka Mgr. Super učitel, na hodinách srší vtipem... Lehce suchým vtipem, ale člověk se opravdu nikdy nenudí!

Hana Dušková Mgr. Učitelka, která nás většinu prváku deptala. V její hodině si nikdo netroufá ani promluvit. Její otázky možná časem i pochopím. Jinak jediná dějepisářka schopna žáka opravdu kvalitně něco naučit.

Hana Dušková Mgr. Děsivá dějepisářka, hlavně pro prváky. Na jejích hodinách se musí přemýšlet i o dějepisu, což není 9. hodinu mnohdy úplně super...

Pavel Pešek Mgr. Lepšího učitele jsem nikdy neměla. Jeho hodiny patřily k těm, na který jsem se vždycky těšila a to mě čeština nikdy nebavila.

Pavel Pešek Mgr. Neznám lepšího učitele na škole...a teďka o něho jako češtináře přijdeme :(

Tomáš Kotler Mgr. Je to sice arogantní člověk, ale na druhou stranu může si to dovolit. Je pravda, že se rád plaví na lidech..hlavně teda na těch, kteří si to berou osobně. Takže ho člověk musí brát s nadhledem, a když se plaví on plavit se s ním. Je to v celku ochotný člověk. Když za ním s něčím člověk přijde, tak ho nepošle do háje. Hodiny jsou zajímavý a zábavný. Jasně..jako každého i mě serou pracovní listy, ale říkám si...pořád lepší, než kdyby přišel sedl si a začal něco kecat.

Pavel Pešek Mgr. super učitel

Jiří Kratochvíl Mgr. Na metody, styl výuky a osobitý smysl pro humor pana profesora Kratochvíla je potřeba si zvyknout, ale pod nepřístupnou slupkou kantora je to skvělý učitel i člověk.

Svatoslav Procházka Mgr. Je Svaťa gay? :-D

Lenka Dostálová 4444444444444444444444444444444444.

Irena Hrochová Mgr. Její výuka je na nic!!

Lenka Dostálová Není zrovna nejvstřícnější, má proměnlivé nálady a často si léčí špatnou náladu na studentech.

Lukáš Bohuslav Mgr. Vlídný přístup, zábavný výklad oživený vtipnými poznámkami. Jen tempo opravování prací by mohlo být rychlejší než 3 práce/rok.

Hana Dušková Mgr. Prima učitelka, někteří ji nemají rádi pro její styl učení, ale já ji mám velmi rád :-)

Tomáš Kotler Mgr. Je to hloupý mravenečník.

Tomáš Kotler Mgr. jeden z nejlepších

Pavel Pešek Mgr. největší frajer, nejoblíbenější

Lenka Chytilová Mgr. Je jak sjetá, pořád nám vypráví o svých psech, synovi a manželovi. Jednou nám vyprávěla jak si plete jména syna a psa syn např Martin a pes např Punťa. Jednou volala na svého syna: Punťo, večeře!. Nejlepší je, když se jí zeptáte, jesttli by vám nemohla srozumitelně vysvětlit co po vás chce, když nerozumíte zadání. Ona vám otázku jen zopakuje a řekne vám jménem vaší spolužačky která právě chybí, ale je tak nenápadná protože má jen modrou hlavu, nebo černé vlasy jako jediná ve třídě...

Svatoslav Procházka Mgr. zprávy na rádiu černá hora a Svaťa Procházka(je gey a přiznal to školním novinám)

Tomáš Kotler Mgr. Arogantní debil, když má blbou náladu tak si někoho vytáhne a potopí ho u tabule tak, že odchází s brekem ze třídy...

Luboš Hodný PhDr. Nejlepší byla hodina, kdy bylo hezky a my chtěli jít ven. Tak šel s námi do parku a sedl si na židli a začal učit, během 5ti minut se mu na čele vytvořily ne krůpěje potu, ale rybník potu a ta jeho holá hlava se tak krásně leskla. Když při svém výkladu tak silně gestikuloval zvedl lehce ruce a mi viděli co nechtěli. Dvě obří propocená kola na bledě modrém tričku, která sahala až do pasu. Krásná louže...

Lenka Chytilová Mgr. >Jsem mimo!>

Čeněk Kodejška Mgr. většinou má ve všem pravdu

Čeněk Kodejška Mgr. Známkou je za 3, možná za 2 méňe s fouskem.

Pavel Pešek Mgr. Lepší způsob výuky a výkladu jsem nezažil. Je to kvalita!

Pavel Pešek Mgr. Nejlepší!

Čeněk Kodejška Mgr. vinikající profesor a navíc je s ním sranda (teda když nezlobíme :-)

Šárka Janečková Mgr. Když si zvyknete na ten hlas, tak se to dá celkem zvládat. Ale ty její poznávačky daj zabrat..

Pavel Pešek Mgr. Nejlepší učitel, jakýho můžete mít. :)

Čeněk Kodejška Mgr. nevím jak na kyberně ale na gjkt zatim v pohodě

Čeněk Kodejška Mgr. nezbývá než souhlasit s názory na kyberně ...

Pavel Pešek Mgr. Nejlepší učitel na světě!!!

Olga Ulybinová hmm, dobrá megera

Pavel Mervart Mgr. dobrej týpek:D

Pavel Mervart Mgr. ...je me akorat moc lito ze tento ucitel sousta studentky poslednich rocniku... ale i takove veci se deji....