Oznámkuj učitele!
Gymnázium Benešov v Benešov

Gymnázium Benešov

Benešov, Benešov
střední škola
Husova 470
Mgr. Roman Hronek

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele

Vzkazy


Poznámky

Milan Fanta :)

Pavel Hoza Mgr. On má práce jako na kostele a chce si jenom dovolit menší glossu a vy jste brzdy této hodiny -_-

Pavel Hoza Mgr. miluju ho

Pavel Hoza Mgr. Výborný učitel až na ty vtipy XD

Pavel Hoza Mgr. Pana prof. Hozu máme první rok a já se popravdě na každou jeho hodinu těším. Byť už jsem na něj taky jednou neudělala moc dobrý dojem, přijde mi skvělý nejen jako profesor, ale taky jako skvělý člověk, který si je jistý svou prací a hlavně svými slovy. Baví mě s ním o hodině komunikovat, i když ne vždy máme správnou odpověď. A veliké plus za to, že sám píše díla. Čistě a jednoduše, doufám, že ho budu mít ještě po zbytek gymnázia.

Pavel Hoza Mgr. Měl nás na češtunu relativně krátce po škole, byli jsme matematická třída, takže utrpení bylo na obou stranách. Nepropadali jsme jen z milosti :-). Pak si to ale sedlo, oblíbili jsme si ho a dokonce jsme si ho prosadili jako zástupce třídního. Školní výlety s ním byli skvělé. Je pravda že je přísný a vyžaduje aby byl člověk na hodině přítomen nejen fyzicky, je každopádně fér. U něj se dá říct, že svýp předmětům rozumí a ne jen že je umí. Více takových a gymnázia by si udržela úroveň, kterou bohužel ztrácí. Takže držím palce a přeji hodně zdraví.

Pavel Hoza Mgr. Od letošního roku ho nemáme už na češtinu a je mi to dost líto. Jako třída jsme s nim vycházeli výborně a měli jsme jen dobré zkušenosti s nim. Jiné komentáře (hlavně ty starší) se mi zdají absolutně mimo výseč a doufám, že je nikdo nebere vážně.

Pavel Hoza Mgr. Tak mě přijde v pohodě. Je přisnej, ale spravedlivej a hodiny jsou dobrý. Občas zkoušení je fakt těžký, ale to z něj nedělá žádnýho debila pro boha ne?! Debilové jsou možná tak ti co tu píšou špatný věci jen kvůli tomu, že jsou sami blbí

Pavel Hoza Mgr. Když jsem tuhle stránku o p. p. našel,byl jsem udiven, ze tu nejsou zadna pozitivní hodnocení, ale po té, co jsem si ji blíže prohlédl se už tolik nedivim. Anonymni komentare ktere tu jsou, tkzv. hodnoceni, nemají s hodnocením nic společného. Jsou to útoky na vyučujícího, myslel bych, ze nejspíše kvůli špatným známkám z hodin. Já musím za svoji osobu rict, ze s Hozou nemam jediný problém. Hodiny jsou zábavné, vždy se na ně tesim a nebyla hodina, kde bych se něco nedozvěděl. Nevaří z vody a svym oborum ,jak češtině tak dejepisu, rozumí na takové úrovni, že by se vám vsem o tom mohlo jen zdát. Nejvíce mi na těchto stránkách vadi ta anonymita. Mít nějaký, byt naprosto neoprávněný a stupidni názor je jedna věc, ale anonymita dává autorovi názoru strašně velkou moc říkat blbosti a nepravdy. A tu by mít neměl. I přesto, že bych chtěl, podepsat se z jistých důvodu nemohu, ale je opravdu skoda, ze není víc profesorů na GBN takových.

Pavel Hoza Mgr. Já teda nevím kde se berou všechny ty špatný komentáře. Já měl už opakovaně z dějáku 3 a to jsem to měl docela dobrý známky i na 2 a přesto musím říct, že je vše ok. Látce které vykládá rozumí až do neuvěřitelných detailů, na všechny naše dotazy odpoví a k tomu navíc jsou hodiny zajímavý a zábavný.

Pavel Hoza Mgr. Osobně si myslím, že učit umí výborně, občas jsou jeho výklady trochu náročnější, ale látce sám velmi dobře rozumí a vše se dá s trochou vůle zvládnout.. A komentáře, které zde byly napsány, jsou podle mě naprosto nemístné - přece to, že vám dal někdy z látky horší známku (a to nejspíš opravdu zaslouženě, protože v tomto ohledu je férový), neznamená, že o něm hned musíte psát tak špatné věci. Ještě k tomu na stránce jako je tato. To svědčí jen o vaší inteligenci, nikoliv o té jeho.. ;)

Pavel Hoza Mgr. DEBIL. Neumí učit a myslí si, že je nejchytřejší na světě -_-

Pavel Hoza Mgr. DEBIL. Neumí učit a myslí si, že je nejchytřejší na světě -_-

Milan Fanta Je to uchyl, nemuze ucit holky, jinak by tam neco proved, jinak fajn

Pavel Hoza Mgr. Nejdriv sem ho nemela rada, ted mam.Uci skvele, ikdyzjeho chovani je obcas neprimerene.Ale musim rict, ze nikdo me nepovzbidil tolik jako on, je to skvely ucitel, ktery dokaze naucit!

Pavel Hoza Mgr. Nemáte pokoru.

Pavel Hoza Mgr. Tímto se omlouvám za předchozí komentář a doufám, že už je vše v pořádku.

Pavel Hoza Mgr. Dříve jsem měla problémy, ale teď mi nevadí :)

Pavel Hoza Mgr. Reakce na známku z 11.7.2012: Možná by ses měl zamyslet nad tím, co je posláním vyučujícího. Jestli ti vadí učitelův entuziasmus pro daný obor, nejsou v pořádku spíš Tvá posuzovací kritéria, a ne daný vyučující. Předpokládám, že by Ti vyhovoval někdo, koho vlastní obor zajímá jen okrajově a jde mu jen o to, aby si těch pár hodin nějak >odučil>. Mimochodem, zde se hovoří o hodnocení výuky, Tvůj očividně vysoce emocionální vztah k učiteli není příliš na místě. A možná bys měl zvážit i skutečnost, že jsou tyto stránky přístupné všem. A že § 49 odst. 1 zákona o přestupcích je stále v platnosti.

Pavel Hoza Mgr. Nenávidim ho! je úplně exaktně magický až je všechno interesantní.. fuj!

Milan Fanta Tak pánové, kdo tu dal Milanovi jinou známku než 1, by se měl stydět. A dostat třeba Soustruha...

Pavel Hoza Mgr. Nosí divný sedlácký kalhoty...

Milan Fanta Sexy knír