Známky a poznámky učitelů

Za posledních: 24 hodin týden měsíc všechny


0 0

Poznámka učitele Mgr. Jana Jandovská

11/20/2017

Poznámka: Podle mého názoru nejlepší učitelka na ZŠ Nepomuk. Skvěle vykládá danou látku a já nemám vůbec žádný problém pochopit učivo.

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Jana Jandovská na ZŠ Nepomuk z předmětu Fyzika. Mgr. Jana Jandovská byl(a) oznámkována jako: lehký, velmi ochotný a velmi srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Šimon Kokoška

11/20/2017

Poznámka: y

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Šimon Kokoška na ZŠ Litvínovská 600 z předmětu Dejak. Mgr. Šimon Kokoška byl(a) oznámkována jako: lehký, velmi ochotný a velmi srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Šimon Kokoška

11/20/2017

Poznámka: uiouoiuo

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Šimon Kokoška na ZŠ Litvínovská 600 z předmětu oihoáuui. Mgr. Šimon Kokoška byl(a) oznámkována jako: lehký, velmi ochotný a velmi srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Lenka Častulíková

11/20/2017

Poznámka: Super úča:-)

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Lenka Častulíková na Slovanské gymnázium z předmětu angličtina. Mgr. Lenka Častulíková byl(a) oznámkována jako: lehký, velmi ochotný a velmi srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Anton Florek

11/20/2017

Poznámka: Smrdí jako 3 roky zarostla nemyta gorila, která neviděla deodorant ani vanu, taktéž pračku. Jeho výuka je srozumitelná asi tak jako když Chudacek zacne mluvit anglicky a když kolem nás projde, tak musíme otevrit okno, jinak se mi tím pachem umrtvi všechny receptory v nose. Asi už chápu, jaktoze necitim krásný cisty smog na Žižkově...

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Anton Florek na Gymnázium Karla Sladkovského z předmětu Fyzika. Anton Florek byl(a) oznámkována jako: mírně těžký, průměrně ochotný a velmi nesrozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Jana Pavelková

11/20/2017

Poznámka: je to fajn učitelka vždy pomůže jen mě štvou ty její tabulky na všechno musí mít tabulku

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Jana Pavelková na Základní škola Matiční 5 z předmětu Čěština. Mgr. Jana Pavelková byl(a) oznámkována jako: poměrně lehký, velmi ochotný a mírně srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Petr Slíva

11/20/2017

Poznámka: nej učitel na škole umí učit chtela by sem ho jako třidního učitele vysvetlit učivo umí ♥♥♥♥♥♥♥

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Petr Slíva na ZŠ Paskov z předmětu Matematika. Mgr. Petr Slíva byl(a) oznámkována jako: poměrně lehký, velmi ochotný a velmi srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Ing. Antonín Duda

11/20/2017

Poznámka: Pohodář

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Ing. Antonín Duda na SPŠ strojní a elektr. z předmětu Matematika. Ing. Antonín Duda byl(a) oznámkována jako: průměrně těžký, velmi ochotný a mírně srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Bc. Mirka Kovaříková

11/20/2017

Poznámka: Nechápu, proč na tělesné výchově pořád vypráví o nějaké literatuře

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Bc. Mirka Kovaříková na SPŠ strojní a elektr. z předmětu Tělesná výchova . Bc. Mirka Kovaříková byl(a) oznámkována jako: lehký, vůbec nepomůže a velmi nesrozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Ludmila Petržalová

11/20/2017

Poznámka: Píča *@#!!!!!!!!!!!!! Nejradši bych jí vyřezal tračník, pak jí ho na vlastní oči ukázal a vesele řekl „Petržalová není nepřítel, Petržalová se dá vypnout."

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Ludmila Petržalová na SPŠ strojní a elektr. z předmětu Čeština. Mgr. Ludmila Petržalová byl(a) oznámkována jako: mírně těžký, spíš neochotný a průměrně srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Ing. Běla Kyselová

11/20/2017

Poznámka: Super učitelka se kterou netušíš co berete, ale když máš na to chytrou učebnici není co řešit. Dozvíš se ale zajímavé věci co Emička. Pravidelné poslouchání a hodnocení zkoušky sirén nesmí chybět.

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Ing. Běla Kyselová na SPŠ strojní a elektr. z předmětu Ch a Fy. Ing. Běla Kyselová byl(a) oznámkována jako: průměrně těžký, velmi ochotný a velmi nesrozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Jana Pavlicova

11/20/2017

Poznámka: neumí učit je to **** neumí učit

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Jana Pavlicova na SOU zemědělské a U z předmětu Matematika. Mgr. Jana Pavlicova byl(a) oznámkována jako: těžký, vůbec nepomůže a velmi nesrozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Karin Hozová

11/20/2017

Poznámka: horší učitelku svět neviděl :-( fuj

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Karin Hozová na ZS Maticni 5 z předmětu Matemtika. Mgr. Karin Hozová byl(a) oznámkována jako: průměrně těžký, vůbec nepomůže a spíš nesrozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Marie Míčková

11/20/2017

Poznámka: dává nam na test co neumíme a všichni z toho mame za 4 není to vůbec dobra učitelka

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Marie Míčková na SOU zemědělské a U z předmětu čeština. Mgr. Marie Míčková byl(a) oznámkována jako: těžký, spíš neochotný a velmi nesrozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Jaromír Štrunc

11/20/2017

Poznámka: Tak tohle, dámy a pánové, je ta největší vybuznilá píča, která kdy na téhle škole učila. Nejen že nedokáže pochopit cizí názor, on vás za něj dokonce i seřve a neustále se vás snaží přesvědčit o své pravdě. Nutno ještě podotknout, že je to takový idiot a nevidí, že si sere do vlastních úst tím, že i své vlastní názory v písemkách hodnotí nedostatečně. Nejednou se mi stalo, že při napsání přesné definice, kterou nám řekl on sám, jsem byl hodnocen za pět. Pozor na něj a budoucím prvákům přeju, ať už tenhle parchant ze školy vypadne. Adios.

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Jaromír Štrunc na SPŠE -> SŠIEŘ Rožnov pod Radhoštěm z předmětu ZSV. Mgr. Jaromír Štrunc byl(a) oznámkována jako: lehký, vůbec nepomůže a velmi nesrozumitelný.


1 2 3 další »