Známky a poznámky učitelů

Za posledních: 24 hodin týden měsíc všechny


0 0

Poznámka učitele Mgr. Marcela Macečkova

7/17/2018

Poznámka: Žampion

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Marcela Macečkova na Základní škola Šumperk, Dr. E. Beneše 1 z předmětu Biologie. Mgr. Marcela Macečkova byl(a) oznámkována jako: průměrně těžký, mírně ochotný a mírně srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Helena Škodová

7/17/2018

Poznámka: Přeju všem, kteří říkají, že je matika lehká, aby tuto učitelku dostali. Pak pochopí. Bez doučka to nejde.

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Helena Škodová na SPŠ sdělovací techniky z předmětu Matematika. Mgr. Helena Škodová byl(a) oznámkována jako: průměrně těžký, spíš neochotný a velmi nesrozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Jindřiška Filipová

7/17/2018

Poznámka: Prostě frajerka <3

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Jindřiška Filipová na SPŠ sdělovací techniky z předmětu Technické kreslení. Jindřiška Filipová byl(a) oznámkována jako: poměrně lehký, velmi ochotný a mírně srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Bc. Vladimíra Laštuvková

7/17/2018

Poznámka: Nesnáším jí, btw. chtěla bych mít její obočí.

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Bc. Vladimíra Laštuvková na Základní škola Šumperk, Dr. E. Beneše 1 z předmětu Němčína. Bc. Vladimíra Laštuvková byl(a) oznámkována jako: průměrně těžký, průměrně ochotný a mírně srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Dis. Eda Eda

7/17/2018

Poznámka: <3

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Dis. Eda Eda na Základní škola Šumperk, Dr. E. Beneše 1 z předmětu INF. Dis. Eda Eda byl(a) oznámkována jako: lehký, mírně ochotný a velmi srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Eva Špačková

7/17/2018

Poznámka: Nejlepší paní profesorka, kterou jsme měli, i když na ruštinu. Milá, hodná, velmi vzdělaná.

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Eva Špačková na Arcibiskupské gymnázium z předmětu . Mgr. Eva Špačková byl(a) oznámkována jako: mírně těžký, velmi ochotný a velmi srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Petr Pán

7/17/2018

Poznámka: Prostě Panák, co k tomu říct? Úchylák, ale je to frajer.

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Petr Pán na Základní škola Šumperk, Dr. E. Beneše 1 z předmětu Zeměpis. Mgr. Petr Pán byl(a) oznámkována jako: průměrně těžký, průměrně ochotný a průměrně srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Zdeňka Krejčí

7/17/2018

Poznámka: Tahle učitelka je největší píča na planetě. U většiny učitelů u kterých si myslíte, že jsou fakt debilní, tak pak když s nimi mluvíte mimo hodiny, tak se zdají být celkem fajn. Ale tahle? To je jenom zlá, zahořklá ženská, která se snaží znepříjemnit život, jen co to jde. Opravdu lituji ty, který ještě učí. Já to musela přetrpět 3 roky a opravdu jsem ráda, že to mám za sebou.

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Zdeňka Krejčí na Základní škola Šumperk, Dr. E. Beneše 1 z předmětu Dějepis. Mgr. Zdeňka Krejčí byl(a) oznámkována jako: průměrně těžký, vůbec nepomůže a spíš nesrozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Simona Kundelová

7/17/2018

Poznámka: Ma krasna svalnata lytka :)

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Simona Kundelová na ŽŠ Šenov z předmětu Sexuologie. Mgr. Simona Kundelová byl(a) oznámkována jako: průměrně těžký, velmi ochotný a velmi srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Libor Novotný

7/17/2018

Poznámka: Celou základku z matiky 1, po 2 týdnech s nim 4

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Libor Novotný na ZŠ Jablonec nad Nisou - Kokonín z předmětu Matematika. Mgr. Libor Novotný byl(a) oznámkována jako: těžký, vůbec nepomůže a velmi nesrozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Radka Havlová

7/17/2018

Poznámka: Srozumitelná a velmi zábavná výuka

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Radka Havlová na ZŠ Jablonec nad Nisou - Kokonín z předmětu Matematika, fyzika. Mgr. Radka Havlová byl(a) oznámkována jako: lehký, velmi ochotný a velmi srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Mgr. Radka Havlová

7/17/2018

Poznámka: Srozumitelná a zábavná výuka

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Mgr. Radka Havlová na ZŠ Jablonec nad Nisou - Kokonín z předmětu Matematika, fyzika. Mgr. Radka Havlová byl(a) oznámkována jako: lehký, velmi ochotný a velmi srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele RNDr. Eva Skrčkova

7/17/2018

Poznámka: Bejvávala na základce jednička z matiky, i když to bylo ez, tak mně osobně říkala, jak jsem perfekto připravená na střední školu a hleďme.. jsem ráda, že nepropadám

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) RNDr. Eva Skrčkova na Základní škola Šumperk, Dr. E. Beneše 1 z předmětu Matematika. RNDr. Eva Skrčkova byl(a) oznámkována jako: lehký, mírně ochotný a velmi srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Bc. Olga Jelínková

7/16/2018

Poznámka: Je strašně náročná a když něco někdo u zkoušení neví, je schopna i sprostě nadávat. Občas dělá že je ňáká královna a my jsme úplní kreténi.

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Bc. Olga Jelínková na Soukromé gymnázium ALTIS z předmětu CJL. Bc. Olga Jelínková byl(a) oznámkována jako: těžký, mírně ochotný a průměrně srozumitelný.


0 0

Poznámka učitele Hana Hospůdková

7/16/2018

Poznámka: Když si na někoho zasedne, tak to stojí za to.

Žák, který toho učitele hodnotil, měl učitele(ku) Hana Hospůdková na SPŠST Panská z předmětu Dějepis. Hana Hospůdková byl(a) oznámkována jako: průměrně těžký, spíš neochotný a průměrně srozumitelný.


1 2 další »