Gymnázium Arabská v Praha

Gymnázium Arabská

Praha, Praha 6
střední škola
Arabská 14
Zdeňka Hamhalterová
státní

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele


Vzkazy

tato skola je na nic, pokud nemate radi svoje dite, poslete ho sem

WTF

Poznámky

Miroslav Kalousek Mgr. největší frajer !

Jitka Ottová Mgr. Učitelka, kterou nic nezničí. Skoro každou hodinu dává test. Říká: Já mám pro vás takovou prácičku.> Je velmi akční. I kdyby jste na ní shodili deset atomovek, poslali na Sibiř, tak stejně přijde a přinese vám práci. Vyplácí se sedět v první řadě. Ty lidi má nejradši. Nejhorší jsou ti, kteří jsou vzádu. Učitelka je také vtipná, vždy se těším na hodiny zeměpisu.

Řidič Autobusu Nejlepší řidič školního autobusu. Vynikající pokec. Měl sexuální narážky na holky a na paní učitelky, vyspal se s nejmenovanou učitelkou na kurzu, a furt říkal, že mu chybí porno

Ivana Vondráčková Mgr. Proč mám pocit, že tu povinnou četbu o které nám básní v životě nečetla ?

Jana Halenková RNDr. Pořád něco mele, písemky dementní, kokotina.

Jitka Gabašová Mgr. Výborná učitelka, německy naučí i s přízvukem. Někdy se ovšem chová velmi sexisticky. Například na nejmenovaném kurzu s nejmenovanou třídou v nejmenovaném školním roce neustále balila najatého řidiče autobusu a chtěla se s ním vyspat. Nevím jestli se s ním opravdu vyspala, ale celou noc bylo slyšet >Ehe, dobře, jasně, výborně, ano, to je ono> Co se asi dělo?

Irena Šebková Mgr. Zvláštějšího člověka byste nenašli. Ráno prochází kolem vrátnice, a s vrátným kecá a kecá. Když odejde, tak si vrátný oddychne. Tu biologii učí neuvěřitelně nudně. Mluví velmi ale velmi pomalu. Má velice vtipný nezaměnitelný hlas. V každé větě řekne >Takže prosím tě> ale pomalu to řekne. Všeobecně má radši holky než kluky > to se projevuje u zkoušení. Je velice náladová. Když se na/ere, tak to stojí za to. Takovej záchvat nemá ani největší cholerik. Nicméně testy jsou sice A,B,C,D ale neskutečně těžké i ona říká: >Takže prosím tě, děti vzácné převzácné když vybíráš odpovědi, zdá se ti že tam nejde nic, nebo všechny vypadají správně, ale správně je jen jedna odpověď. Testy se jmenují Šťastných sedm. >Takže prosímtě, napíšeme si zase, jak říkají chlapci z 3. E, Šťastných sedm.> Tato učitelka mě mnohdny fakt na*rala.

Tomáš Brinke Mgr. ma nejvíc hnusný účes !!

Alena Horáčková PhDr. Výborná vstřícná učitelka nenaštve se, pokud si zrovna neskřípne ruku do dveří

Marcela Skolilová Mgr. Co říci o profesorce tělesné výchovy vážící 130 kg a měřící 160 cm a ještě kuřačka, která ostatní pouze komanduje a na mužské žactvo neustále sahá a lomcuje sním. Snad jen vtip ? Ne, bohužel realita. Ale abych jenom nehanil její jméno, občaš umí být hodná.

Ivana Pechová krava blba -_- vubec nechape co se kolem ni deje

Ivana Vondráčková Mgr. Nejhorší třídní hodnotící lidi za jeich názory. Nerozumí tomu, co >učí>. Působí na mě labilně.

Ivana Vondráčková Mgr. Hrozná třídní. Snaží se ostatní zesměšňovat. Všechny názory, které se neshodují s jejími, jsou automaticky označeny za hloupé. Někdy se je opováží i známkovat. Předměty naprosto neovládá. Někdy se chová jako psychicky labilní.

Jana Urzová Mg