Gymnázium Volgogradská 6a v Ostrava-Zábřeh

Gymnázium Volgogradská 6a

Ostrava-Zábřeh, Opava
střední škola
Volgogradská 6a Ostrava - Zábřeh
RNDr. Jiří Chmela
státní

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele


Vzkazy

Nebýt výborného studenta teto školy Vojty Doležala, byla by škola naprosto v prdeli.

Dobrá škola pro toho, kdo je dobrý v matematice. Po odchodu některých starších kvalitních a zkušených profesorek do důchodu úroveň značně klesla. Všechno však spravuje klenot nad klenoty Václav Tabášek!!

Kateřina Šonovská

mame 2 profesory v top 5 hodnocenych. A to je snad uspech ne?

Adela Romanowska

Poznámky

Radmila Holá Mgr. Tsunamiiiiiii

Michaela Šuhajová Mgr. Příšerná baba!!!

Olga Göringerová Mgr. pičaaaaaa

Eva Skotnicová Mgr. Super učitelka

Alexandra Uhrová Mgr. skvělá učitelka, mám ji moc ráda

Vašek Tabášek PhDr. je trochu úchyl, čumí se holkám na zadek a na prsa

Lenka Velikovská Je to nejblbější člověk na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JO je prostě blbá :o)

Petr Hrabovský Mgr. debil

Lucie Štěpánková Mgr. hej nejlepší úča na škole tohle nemá chybu faaakt:X

Petr Hrabovský Mgr. Vůbec by mi nevadila volnost hodiny, učiva je přiměřeně a není to moc těžké, ovšem nedá se říct že by se člověk nemusel učit. Většinou v dobré náladě a pohodě, ale občas náladový, v jedné chvíli řve a pak >zlatíčka> atd.. Jinak rozhodně jeden z nejlepších profesorů ;)

Iva Mohylová Mgr. nosí uplně vymaštěný oblečení (jak od vietnamčíků to i palička vypadá líp), a když ji něco nasere tak řve jak ja nwm co ! ale jako známky sou tež dobrý máš o 2 body méně a máš prostě omg...

Eliška Birková Mgr. Kráva s prdelí jAK kolo štěstí!!! PROSTĚ KráVa

Eliška Birková Mgr. Je to fajn profesorka !!! Užasné !

Jiří Surma Mgr. pořad to do ní soukám J.M

Iva Dombrovská Mgr. UMŘELA.

Marcela Dudová Mgr. Minulý rok jsme měli profesorku, která nejenom že byla velice laskavá a ochotná pomoci, ale její výuka byla i zajímavá, všichni jsme dostávali co nejlepší známky a pro mě to byl nejlepší předmět. Pak ale přišla Dudová, která si tu nastolila svoji diktaturu a svoje pravidla, na kterých nehodlá nic měnit. Celou hodinu jenom mluví o dané látce, ale nedělá zápisky. Kdyby aspoň řekla tohle si napište nebo změnila tón hlasu, ne ona mluví pořád jenom tím svých strašně hrubým a hlasitým hlasem celou hodinu. A ty písemky??? Se asi zbláznila. Chce po nás všechno do detailu, je toho strašně hodně, musí tam být všechno jinak máš smůlu a máš přinejlepším čtyřku. Její cíl je učení znechutit. Nechápu jak může učit. Je to cvok!

Olga Göringerová Mgr. no comment -_-

Olga Göringerová Mgr. no comment -_-

Alexandra Uhrová Mgr. Bachratá prasnice, které je všechno u té její velké prdele :P Nechává nás, ať si učivo pochopíme sami, a když je v hodině moc velký hluk, máme se podle ní sebrat a vypadnout :D Ale zase není nejhorší, abych ji jenom nekritizoval.

Lenka Velikovská Špatná svině, primitivní člověk, z HV dělá nejdůležitější předmět.

Eva Skotnicová Mgr. Má super zkoušení,sice si nesmíš brát žolíka,ale řekne ti,kdy zkouší a na co zkouší a ještě můžeš u zkoušení sedět :D líbí se mi,že se nemusím všechno dopodrobna drtit

Iva Mohylová Mgr. dobrá učitelka, hodně si z jejích hodin pamatuji

Petra Krchňáková Mgr. Dobrá učitelka, vždy ochotná pomoct...možná nenaučí tolik co jiné, ale zato dané učivo bere tolikrát, než tomu všichni porozumíme :)

Jana Kudrnová Mgr. nejhořší učitelka!