Gymnázium Most v Most

Gymnázium Most

Most, Most
střední škola
Čsl. armády 1530/29 Most
Mgr. Karel Vacek

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele


Vzkazy

Vyučující zdejšího gymnázia jsou partou provinčních blbečků s diskutabilním vzděláním a ještě diskutabilnějšími metodami. Charaktery mnohých jsou však bez diskuse odporné.

nic

Poznámky

Jitka Ježková Mgr. Největším problémem paní profesorky je, že není schopna ctít soukromí studentů.

Ivana Kašpráková Mgr. Arogantní, nabubřelá, div že se přes to ego vejdou do třídy ještě studenti. Fakt že takovíto jedinec ještě ani nerozumí pořádně svému předmětu je vrcholem ledovce s názvem: >jak nemá vypadat učitel>.

Hana Weinhauerová RNDr. Zbožňuji jak dokáže usadit všechny z dementních spolužáků a je to kantorka, co si získala můj respekt, což není lehký úkol. Sice je pravda, že předmět je v jejím podáním mírně těžší, než bych chtěl, díky kvantům učiva, ale to je jen zanedbatelná cena za kantora, který rozumí tomu, co vykládá.

Jakub Haviar Mgr. Pan profesor nás učí již druhý rok, za ten rok se neuvěřitelně vypracoval, obdivuju jeho mluvený projev a jeho osobnost. Takže opět utvrzuji: můj vzor!!!

Eva Matesová Mgr. Je hodná a naučí. Kdo píše opak, ať se nad sebou zamyslí. Hlavně blbečci, co kritizujou a píšou >jazik>.

Michaela Šlapáková Mgr. Möchte... Ne Möchte... Ne Möchte... Skoro Möchte... JO !!!

Jan Krčmář :D :D umřu

Eva Matesová Mgr. 22. 10. 2016 - Zas nějakej zakomplexovanej k.kot, ne? Měli jsem ji 4 roky, dovedla nás k maturitě, zvládli jsme ji všichni a slušně, v hodinách pohoda, i sranda byla. Jo, anonymně je každej dneska frajer.

Eva Matesová Mgr. je good, mám jí rád a baví mě to

Zuzana Kostihová Mgr. Nechápu co proti ní všichni mají. Učivo se dá zvládnout, vše je srozumitelné, a pokud se chováte slušně, je ochotná pomoci.

Jakub Haviar Mgr. Je to nejlepší učitel na gymplu.

Eva Matesová Mgr. 22. 10. 2016: A ty co děláš na gymplu, když si myslíš, že týden má 30 dní?

Volmutová Ona je prostě úžasná. Super hlášky, vtipná, ochotná, milá...pokud jí někdo zbytečně neprovokuje. Je fakt super :)

Miloš Libich Mgr. Nejlepší učitel na škole. Naučí, poradí, pobaví, a tak to má být!

Marcela Püschelová Mgr. Na to, že je stará jak Metuzalém, tak je pěkně zákeřná,hodiny s ní jsou za trest!!!

Vilém Vránek PhDr. Po celé studium historie na VŠ jsem z jeho hodin žila - vzdělanec, který svůj um předával ochotně dál (zájem o literaturu, životní postoje) a Gymnáziu v Mostě hodně zvedal úroveň

Kristýna Drienová Mgr. zlitá v jednom kuse a pomlouvá celou školu

Jakub Haviar Mgr. Velkou výhodou je, že když už ho nehodláte poslouchat, je jeden z mála, na který se v tý škole dá aspoň koukat. Jeden z nejlepších učitelů ve škole. Podrobný výklad, který je ochoten vysvětlit i největšímu tupci, vtipný, ... Kéž by bylo víc stejných učitelů :-))

Ivana Kašpráková Mgr. Jedna z nejlepších učitelek, který mě na gymplu měla. Schopnost vysvětlit matematiku i >debilům> je neuvěřitelná. Ochotná, milá, spravedlivá.

Hana Weinhauerová RNDr. Fuck ögat