Gymnázium Most v Most

Gymnázium Most

Most, Most
střední škola

Váca houký pouký

uprav údaje o škole přidej fotky přidej učitele


Vzkazy

Vyučující zdejšího gymnázia jsou partou provinčních blbečků s diskutabilním vzděláním a ještě diskutabilnějšími metodami. Charaktery mnohých jsou však bez diskuse odporné.

nic

Poznámky

Jitka Ježková Mgr. Největším problémem paní profesorky je, že není schopna ctít soukromí studentů.

Ivana Kašpráková Mgr. Arogantní, nabubřelá, div že se přes to ego vejdou do třídy ještě studenti. Fakt že takovíto jedinec ještě ani nerozumí pořádně svému předmětu je vrcholem ledovce s názvem: >jak nemá vypadat učitel>.

Hana Weinhauerová RNDr. Zbožňuji jak dokáže usadit všechny z dementních spolužáků a je to kantorka, co si získala můj respekt, což není lehký úkol. Sice je pravda, že předmět je v jejím podáním mírně těžší, než bych chtěl, díky kvantům učiva, ale to je jen zanedbatelná cena za kantora, který rozumí tomu, co vykládá.

Jakub Haviar Mgr. Pan profesor nás učí již druhý rok, za ten rok se neuvěřitelně vypracoval, obdivuju jeho mluvený projev a jeho osobnost. Takže opět utvrzuji: můj vzor!!!

Eva Matesová Mgr. Je hodná a naučí. Kdo píše opak, ať se nad sebou zamyslí. Hlavně blbečci, co kritizujou a píšou >jazik>.

Michaela Šlapáková Mgr. Möchte... Ne Möchte... Ne Möchte... Skoro Möchte... JO !!!

Jan Krčmář :D :D umřu

Eva Matesová Mgr. 22. 10. 2016 - Zas nějakej zakomplexovanej k.kot, ne? Měli jsem ji 4 roky, dovedla nás k maturitě, zvládli jsme ji všichni a slušně, v hodinách pohoda, i sranda byla. Jo, anonymně je každej dneska frajer.

Eva Matesová Mgr. je good, mám jí rád a baví mě to

Zuzana Kostihová Mgr. Nechápu co proti ní všichni mají. Učivo se dá zvládnout, vše je srozumitelné, a pokud se chováte slušně, je ochotná pomoci.

Jakub Haviar Mgr. Je to nejlepší učitel na gymplu.

Eva Matesová Mgr. 22. 10. 2016: A ty co děláš na gymplu, když si myslíš, že týden má 30 dní?

Volmutová Ona je prostě úžasná. Super hlášky, vtipná, ochotná, milá...pokud jí někdo zbytečně neprovokuje. Je fakt super :)

Miloš Libich Mgr. Nejlepší učitel na škole. Naučí, poradí, pobaví, a tak to má být!

Marcela Püschelová Mgr. Na to, že je stará jak Metuzalém, tak je pěkně zákeřná,hodiny s ní jsou za trest!!!

Vilém Vránek PhDr. Po celé studium historie na VŠ jsem z jeho hodin žila - vzdělanec, který svůj um předával ochotně dál (zájem o literaturu, životní postoje) a Gymnáziu v Mostě hodně zvedal úroveň

Kristýna Drienová Mgr. zlitá v jednom kuse a pomlouvá celou školu

Ivana Kašpráková Mgr. Jedna z nejlepších učitelek, který mě na gymplu měla. Schopnost vysvětlit matematiku i >debilům> je neuvěřitelná. Ochotná, milá, spravedlivá.

Jakub Haviar Mgr. Velkou výhodou je, že když už ho nehodláte poslouchat, je jeden z mála, na který se v tý škole dá aspoň koukat. Jeden z nejlepších učitelů ve škole. Podrobný výklad, který je ochoten vysvětlit i největšímu tupci, vtipný, ... Kéž by bylo víc stejných učitelů :-))

Hana Weinhauerová RNDr. Fuck ögat

Hana Weinhauerová RNDr. Paní soudružka (nevím jestli ji chci nazývat učitelka) své hodiny vede své hodiny po vzoru Sovětského svazu. Vůbec se neopovažujte tvrdit něco jiného než ona, pohnout se během hodiny třeba jenom o milimetr nebo snad dostávat výborné známky. To vás potom čeká hrůzná cesta do gulagu. Oběťí tohoto >Weinhauerovského teroru> jsem se stal i já, tak doufám, že paní soudružce bude rudá barva na pozadí prezentace trestného referátu bližší.

Vlasta Hurčíková Mgr. Nesrozumitelný výklad (neví, o čem látka je), z její prezentace nejdou dělat normální poznámky, v testech nejde dostat za 1, i když jí tam vypíšu celej sešit, neodpovídá na dotazy-vždycky odbočí upe někam jinam, do bakalářů zapisuje jinou známku, než kterou jsem dostala, když od ní potřebuju pomoct, nepomůže, snaží se být ,,milá>- hlavně když zkouší a ptá se na ty nejvíc nečekaný otázky: takže za 5, no nevím... Mám ji prvním rokem a hodiny s ní jsou nezáživný a poznámek má tolik, že celou hodinu jen píšeme :/

Mária Handlová Tato profesorka se z roka na rok neuvěřitelně změnila. Řve jak píchlá na šeptající si skupinky lidí o hodinu, 40 minut z hodiny píšeme zápisky (samozřejmě nám u toho ještě diktuje 3 látky napřed), je trapná se svým >Arbeit Macht Frei! Tak píšeme!> Opravdu, nepřál bych ji nikomu mít déle než dva roky. Dříve se chovala mile, někdy dokonce i pomohla. Teď? Teď je to, bez urážky, nepřítomná věčně naštvaná bába s flekama v podpaží a smradlavým dechem.

Martina Skleničková Mgr. Mám ji strašně ráda všechno zvládne vysvětlit a miluju tu její hlášku Skleničková (napsala řekla, si vymyslela)

Lucie Těšitelová Mgr. Neumí nic vysvětlit, nechotna a nepříjemná Neměla by za žádných okolností učit